Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα θέλω να ρωτήσω κάτι έχω βάλει στο κινητό έναν λογαριασμό @hotmail και έναν λογαριασμό nokia τον οποιο είχα φτιάξει παλιά που είχα συμβίαν και είναι @msn.com

πέρασα λογαριασμό facebook twitter skype και ένωσα επαφές μεταξύ τους πως μπορώ τώρα να κάνω συγχρονισμό όλα αυτά τις επαφές δηλαδή έτσι ώστε να έρθουν και στα windows 8 στον υπολογιστή που και εκεί έχω τον ίδιο λογαριασμό @hotmail.com????

και για ώρα ανάγκης άμα κάνω επαναφορά να μπορέσω να τα επαναφέρω στο κινητό να μην τα φτιάχνω παλαιοί από την αρχή

 

@yianniCrete είσαι τελείως με το πρόγραμμα MPAtool μια χαρά έφτιαξα τα mp3 μου και δεν δείχνει πλέον το γκρι φόντο σε ευχαριστώ

 

Κάνεις συγχρονισμό με το hotmail σου και είσαι οκ.

 

Γιατι δεν βάζετε τις εφαρμογές στο αναλογο θέμα για να τις δούνε κι άλλοι χρήστες?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4627949#

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ακόμα ένα χρώμα. Σε ποιον αρέσει η μέντα;

 

Ξενέρωτο... Αν ήταν σκούρο πράσινο glossy θα μέτραγε πολύ.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά.. Έχω το Ν8 αλλα τώρα περιμένω σε λίγες μέρες το 920... ΤΟ Ν8 (symbian) θα το πάρει η κοπελα μου... Ξέρετε πως μπορούμε μεταξύ μας, να κάνουμε καμια βιντεο-κληση εκτός απο το συμβατικό δίκτυο.. Δηλαδή κανένα Skype..??? Κάποιο άλλο πρόγραμμα;;;

 

Ξέρετε επίσης αν το 920 μπορεί να υποστηρίξει βίντεοκλήση απο PC στο 920... μέσω skype ίσως;;;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά.. Έχω το Ν8 αλλα τώρα περιμένω σε λίγες μέρες το 920... ΤΟ Ν8 (symbian) θα το πάρει η κοπελα μου... Ξέρετε πως μπορούμε μεταξύ μας, να κάνουμε καμια βιντεο-κληση εκτός απο το συμβατικό δίκτυο.. Δηλαδή κανένα Skype..??? Κάποιο άλλο πρόγραμμα;;;

 

Ξέρετε επίσης αν το 920 μπορεί να υποστηρίξει βίντεοκλήση απο PC στο 920... μέσω skype ίσως;;;

 

Skype κανονικά και viber πλέον. Λογικά και με άλλες αντίστοιχες εφαρμογές

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, μια ερωτηση. Αυτοι που το αγορασατε με το τελευταιο firmware (1308), μπορειτε να μας πειτε απο που το πηρατε? Ενδιαφερομαι για το μαυρο ματ. (θα θελα ισως το γκρι ματ αλλα δεν ξερω αν υπαρχει πουθενα Ελλαδα).
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά.. Έχω το Ν8 αλλα τώρα περιμένω σε λίγες μέρες το 920... ΤΟ Ν8 (symbian) θα το πάρει η κοπελα μου... Ξέρετε πως μπορούμε μεταξύ μας, να κάνουμε καμια βιντεο-κληση εκτός απο το συμβατικό δίκτυο.. Δηλαδή κανένα Skype..??? Κάποιο άλλο πρόγραμμα;;;

 

Ξέρετε επίσης αν το 920 μπορεί να υποστηρίξει βίντεοκλήση απο PC στο 920... μέσω skype ίσως;;;

 

Η μόνη εφαρμογή αν θυμάμαι καλά που υποστηρίζει βιντεο κλήση μέσω δεδομένων στο Symbian είναι το fring, η οποία δυστυχώς δεν είναι ακόμη διαθέσιμη για wp8. Το Skype για Symbian υποστηρίζει μόνο φωνητικές κλήσεις και ανταλλαγή άμεσων μηνυμάτων και αρχείων.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

εγω το αγόρασα με αυτη την version!!!

 

Κανε μου μια χαρη λοιπον, πες μου στις ρυθμισεις στο "οθονη και αγγιγμα" εχει μια επιλογη για να φτιαξεις το προφιλ χρωματος Lumia η καπως ετσι? Ποσο ζωντανα και εντονα ειναι τα χρωματα των live tiles δηλαδη κλπ?

Link to comment
Share on other sites

Κανε μου μια χαρη λοιπον, πες μου στις ρυθμισεις στο "οθονη και αγγιγμα" εχει μια επιλογη για να φτιαξεις το προφιλ χρωματος Lumia η καπως ετσι? Ποσο ζωντανα και εντονα ειναι τα χρωματα των live tiles δηλαδη κλπ?

 

Για το προφιλ χρωματος θα μπει με το επομενο update οχι την 1308.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κανε μου μια χαρη λοιπον, πες μου στις ρυθμισεις στο "οθονη και αγγιγμα" εχει μια επιλογη για να φτιαξεις το προφιλ χρωματος Lumia η καπως ετσι? Ποσο ζωντανα και εντονα ειναι τα χρωματα των live tiles δηλαδη κλπ?

Καλημερα στις ρυθμισεις στο "οθονη και αγγιγμα" δεν εχει τετοια επιλογη

 

Καλημερα παιδες, μια ερωτηση. Αυτοι που το αγορασατε με το τελευταιο firmware (1308), μπορειτε να μας πειτε απο που το πηρατε? Ενδιαφερομαι για το μαυρο ματ. (θα θελα ισως το γκρι ματ αλλα δεν ξερω αν υπαρχει πουθενα Ελλαδα).

 

Καλημερα απο το πλαισιο εγω

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
N9 Best phone ever
Link to comment
Share on other sites

Για το προφιλ χρωματος θα μπει με το επομενο update οχι την 1308.

 

Σοβαρα μιλας???????????

:mad::mad::mad:

Δε θα ερθει σαν nokia system update ?

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα μιλας???????????

:mad::mad::mad:

Δε θα ερθει σαν nokia system update ?

 

Οχι με την 1308 με το επομενο,εκτος αν το προσθεσει μεσω Nokia system update μεσω του store οπως συνεβει με το file storage.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το viber το δοκιμασατε καθολου να μας πειτε εντυπωσεις?

http://www.wpcentral.com/viber-gets-free-hd-calling-and-live-tile-support-latest-update

Και μαλιστα να γκρινιαξω και λιγο διοτι πηρα το Asha 311 στα 90 ευρω για backup και ο music player του ακομα και αν το κλεισω μετα επανερχεται στο τραγουδι που το αφησα στο ακριβες δευτερολεπτο πχ 26 η' οποιαδηποτε αλλο δευτερολεπτο και η Nokia στο 920 των 600+ ευρω να μην εχει αυτην την αυτονοητη λειτουργια ειναι να τρελενεσαι δηλαδη

Ποτε θα κυκλοφορησει music player της προκοπης με background δυνατοτητα ειναι να απορεις.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το viber το δοκιμασατε καθολου να μας πειτε εντυπωσεις?

http://www.wpcentral.com/viber-gets-free-hd-calling-and-live-tile-support-latest-update

Και μαλιστα να γκρινιαξω και λιγο διοτι πηρα το Asha 311 στα 90 ευρω για backup και ο music player του ακομα και αν το κλεισω μετα επανερχεται στο τραγουδι που το αφησα στο ακριβες δευτερολεπτο πχ 26 η' οποιαδηποτε αλλο δευτερολεπτο και η Nokia στο 920 των 600+ ευρω να μην εχει αυτην την αυτονοητη λειτουργια ειναι να τρελενεσαι δηλαδη

Ποτε θα κυκλοφορησει music player της προκοπης με background δυνατοτητα ειναι να απορεις.

Αλέξη , δουλεύει καλα, τα smart notifications και τα groups ...αλα δεν έχουν βάλει τα stickers :(

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

μολις ελαβα 8 updates!!!!

και να αναφερω ενα προβλημα μαλλον software οταν κανεις restart την συσκευη την ενταση την παει 19/30 και οχι εκει που την εχεις βαλει 30/30 (εγω ας πουμε)

N9 Best phone ever
Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα το update εχασα τα MMS....ουτε να στειλω,ουτε να λαβω......

 

εγω δεν εχω προβλημα μια χαρα ειναι τα mms

N9 Best phone ever
Link to comment
Share on other sites

Ίσως έχει τωρα τις επιλογές που σου έλεγα για το χρωματικό προφίλ.. Την συσκευή την πήρες απο Ελλάδα;
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...