Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε με νοιάζει τι σου λένε εσένα και πόσο σε ενδιαφέρουν.

Αν κάποιος άλλος ζητάει να του συγκρίνουμε τα δυο κινητά, δε μπορείς να λες "το Τ, ειναι σε ολα καλυτερο, ακομα και στο μεγεθος".

Πες την αλήθεια και ασ'τον να επιλέξει.

Ή μην απαντάς.

 

φιλε μου, ο φιλος ρωταει γιατι προφανως θελει μια επιχειρηματολογια, αν θελει απλα specs ας μπει να τα δει! δεν ειναι χαζος ουτε γκαβος!

δεν θεωρω οτι καποιος ρωταει επειδη δεν μπορει να καταλαβει ποσα MP ειναι ή ποιο ειναι πιο μεγαλο βλεποντας τις διαστασεις κτλ κτλ

Γιαυτο λοιπον, ειπα οτι με βαση το συνολο θεωρω πιο σημαντικο την καλυτερη καμερα και τις διαστασεις (ειδικα το παχος) απο την λιιιγο καλυτερη μπαταρια που δε θα βγαζει 2η μερα ετσι και αλλιως και απο την μια ακομα αναβαθμιση που θα παρει και κατι τρεχει στα γυφτικα!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως πήρα το Τ από την αρχή που κυκλοφόρησε και είμαι πολύ ευχαριστημενος. Δεν σκέφτομαι να το αλλάξω, εκτός αν βγει κάτι πολύ σούπερ. :)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πήρα το Τ από την αρχή που κυκλοφόρησε και είμαι πολύ ευχαριστημενος. Δεν σκέφτομαι να το αλλάξω, εκτός αν βγει κάτι πολύ σούπερ. :)

 

νομιζω οτι μονο σε Ζ αξιζει να πας μετα το Τ, αν δεν σε ενοχλουν οι 5".

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μονο σε Ζ αξιζει να πας μετα το Τ, αν δεν σε ενοχλουν οι 5".

Να δούμε βέβαια τι θα λέει και το honami που περιμένουμε με μεγάλο ενδιαφέρον :blink:

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε βέβαια τι θα λέει και το honami που περιμένουμε με μεγάλο ενδιαφέρον :blink:

 

 

Δυστυχως μαπα θα ειναι,εκτος αν τοσες φωτο που εχουμε δει δεν ισχυουν. ή τα specs αν ειναι καλυτερα. αλλα το να πας σε τετοια κουμουτσα για τον 800αρη, τα 20mp χωρις να παιρνεις 3GB ram και αν οχι ιδιες διαστασεις με το Ζ,καλυτερες, ειναι κακη εξελιξη και οχι βελτιωση. Ειναι ενας λογος που σκεφτομαι το S4 αν και δε μαρεσουν τα samsung

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά, παρατήρησα ένα θεματάκι τις προάλλες (που λογικά το χετε παρατηρήσει κ' άλλοι εδώ). Κρατούσα το κινητό και χάζευα στο ίντερνετ, με τη μπαταρία να είναι στο 50%. Κλείνω browser και wifi, και αφήνω το κινητό στην άκρη (παρατήρησα λίγο πριν κλείσω την οθόνη ότι η μπαταρία έλεγε 50%). Μετά από μισό λεπτό περίπου, μου έρχεται ένα SMS και μόλις πιάνω το κινητό στα χέρια, βλέπω τη μπαταρία να έχει πέσει στο 33%! Έκανα restart το κινητό και η μπαταρία επανήλθε στο 49% (λογική τιμή). Παρόμοιο σκηνικό παρατήρησα 3 φορές σε διαφορετικούς χρόνους με διαφορετικά ποσοστά. Ίσως κάτι παίζει γενικά με την .141 αναβάθμιση...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το πρόβλημα ξαναεμφανίστηκε... Συνεχόμενα shutdowns από το πουθενά...

 

Και το θέμα είναι πως δεν φταίει ούτε η SIM ούτε η SD καθώς έκανε Restart ακόμα και μετά από επαναφορά ρυθμίσεων με την SD εκτός κινητού και την SIM σε λειτουργία πτήσης... Πραγματικά σηκώνω τα χέρια ψηλά.. το μόνο που μένει είναι και πάλι να γίνει εγκατάσταση της ROM με SUS αλλά και την προηγούμενη φορά που το έκανα πριν 15 ημέρες δεν είδα κάποια τεράστια διαφορά το πρόβλημα ξαναεμφανίστηκε πολύ σύντομα...

 

Ακούω ιδέες από όποιον έχει κουράγιo και διάθεση αλλά το μήνυμα προς το Service του Birdphone έχει φύγει ήδη...

 

 

EDIT: Όλα τα παραπάνω τελικά ΔΕΝ συμβαίνουν όταν το κινητό φορτίζει... Αυτό σημαίνει πως κάτι γίνεται με την μπαταρία... Παρότι έδειχνε 50% στάθμη το κινητό έκανε shutdown...

 

EDIT2: Τελικά φαίνεται πως είναι θέμα της .141. Έχουν και άλλοι το πρόβλημα... http://talk.sonymobile.com/thread/135926., το οποίο εξαφανίζεται όταν το κινητό φορτίζει όμως...

 

εγώ πήρα στη sony σήμερα μου είπαν ότι φταίει η κάρτα sim ή η sd..δε νομίζω όμως ξαφνικά να έχουν πρόβλημα όλες οι κάρτες..όντως τώρα που έχω εκτός για λίγο την κάρτα sim είναι εντάξει..αλλά τι να κάνω να βγάλω καινούρια sim? πιστεύω πως είναι θέμα της μπαταρίας και δεν ξέρω τι να κάνω.. αν τους πω ότι τα δοκίμασα όλα και δε φτιάχνει και το πάω στην αντιπροσωπία θα βρουν κάτι ή θα μου πουν τα ίδια?

Link to comment
Share on other sites

Το SP έχει μεγαλύτερη μπαταρία, 4G LTE και πήρε ήδη Android 4.2 (αν το Τ πάρει 4.2, το SP μάλλον θα πάρει και 4.3).

Από άποψη οθόνης ποιο έχει την καλύτερη; (Ή έχουν ίδια; )

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως μαπα θα ειναι,εκτος αν τοσες φωτο που εχουμε δει δεν ισχυουν. ή τα specs αν ειναι καλυτερα. αλλα το να πας σε τετοια κουμουτσα για τον 800αρη, τα 20mp χωρις να παιρνεις 3GB ram και αν οχι ιδιες διαστασεις με το Ζ,καλυτερες, ειναι κακη εξελιξη και οχι βελτιωση. Ειναι ενας λογος που σκεφτομαι το S4 αν και δε μαρεσουν τα samsung

Και εγώ για s4 πήγαινα αλλά το πήρε ο κουμπάρος μου και δεν μου άρεσε καθόλου.(γούστα είναι αυτά).Αν και το honami είναι πατάτα μάλλον θα παραμείνω με το Τ που στο κάτω κάτω μου αρέσει ακόμα μετά από τόσο καιρό απροβλημάτιστης λειτουργίας:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά, παρατήρησα ένα θεματάκι τις προάλλες (που λογικά το χετε παρατηρήσει κ' άλλοι εδώ). Κρατούσα το κινητό και χάζευα στο ίντερνετ, με τη μπαταρία να είναι στο 50%. Κλείνω browser και wifi, και αφήνω το κινητό στην άκρη (παρατήρησα λίγο πριν κλείσω την οθόνη ότι η μπαταρία έλεγε 50%). Μετά από μισό λεπτό περίπου, μου έρχεται ένα SMS και μόλις πιάνω το κινητό στα χέρια, βλέπω τη μπαταρία να έχει πέσει στο 33%! Έκανα restart το κινητό και η μπαταρία επανήλθε στο 49% (λογική τιμή). Παρόμοιο σκηνικό παρατήρησα 3 φορές σε διαφορετικούς χρόνους με διαφορετικά ποσοστά. Ίσως κάτι παίζει γενικά με την .141 αναβάθμιση...

 

Και ειχα αρχισει να πιστευω οτι το δικο μας μονο το κανει αυτο... Εμεις επειδη η μπαταρια κραταει με τη χρηση που του κανει η γυναικα μου κραταει 2-3 μερες πρεπει να το κανουμε 1-2 φορες κλεισιμο ανοιγμα για να δειξει αλλο ποσοστο...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Και ειχα αρχισει να πιστευω οτι το δικο μας μονο το κανει αυτο... Εμεις επειδη η μπαταρια κραταει με τη χρηση που του κανει η γυναικα μου κραταει 2-3 μερες πρεπει να το κανουμε 1-2 φορες κλεισιμο ανοιγμα για να δειξει αλλο ποσοστο...

 

Πάντως δεν είναι τραγικό πρόβλημα... και σίγουρα είναι θέμα λογισμικού και όχι μπαταρίας/hardware κινητού. Ελπίζουμε σε κάποιο update της Sony για να το διορθώσει.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν είναι τραγικό πρόβλημα... και σίγουρα είναι θέμα λογισμικού και όχι μπαταρίας/hardware κινητού. Ελπίζουμε σε κάποιο update της Sony για να το διορθώσει.

 

Ναι. Βεβαια εγω στην αρχη που δεν το ειχα παρει χαμπαρι οτι κανοντας το επανεκκινιση εδειχνε την σωστη σταθμη νομιζα οτι ειχε προβλημα η μπαταρια...Τωρα απλα το εχουμε συνηθισει.

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Βεβαια εγω στην αρχη που δεν το ειχα παρει χαμπαρι οτι κανοντας το επανεκκινιση εδειχνε την σωστη σταθμη νομιζα οτι ειχε προβλημα η μπαταρια...Τωρα απλα το εχουμε συνηθισει.

 

παντως ρε παιδια εγω τετοιο προβλημα δεν εχω, και εχω περασει την 141 2-3 φορες, γιατι κατα καιρους πειραματιζομαι με εφαρμογες και μετα κανω ρεσετ και περασμα απο την αρχη! τοχετε δοκιμασει το hard reset, εγκατασταση της 141 με sus και ξανα ρεσετ?(φανταζομαι ναι αλλα ας το πω γιατι δεν το ειδα στην τελευταια σελιδα)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παντως ρε παιδια εγω τετοιο προβλημα δεν εχω, και εχω περασει την 141 2-3 φορες, γιατι κατα καιρους πειραματιζομαι με εφαρμογες και μετα κανω ρεσετ και περασμα απο την αρχη! τοχετε δοκιμασει το hard reset, εγκατασταση της 141 με sus και ξανα ρεσετ?(φανταζομαι ναι αλλα ας το πω γιατι δεν το ειδα στην τελευταια σελιδα)

 

Νομιζω τοτε οταν το εψαχνα πριν ενα μηνα τα ειχα κανει ολα αυτα...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω τοτε οταν το εψαχνα πριν ενα μηνα τα ειχα κανει ολα αυτα...

 

αν εχεις ορεξη κανε το αλλη μια, εγω πλεον το κανω μεσα σε μια ωρα, μαζι με το ξαναστησιμο του κινητου, τραβωντας καταλογο εξω (το αρχειακι που δημιουργει back up) και παιρνοντας ολα τα αλλα με my phone explorer..μετα ξανα μεσα, απο το play store εχεις αμεσως τις εφαρμογες..και εισαι οκ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις ορεξη κανε το αλλη μια, εγω πλεον το κανω μεσα σε μια ωρα, μαζι με το ξαναστησιμο του κινητου, τραβωντας καταλογο εξω (το αρχειακι που δημιουργει back up) και παιρνοντας ολα τα αλλα με my phone explorer..μετα ξανα μεσα, απο το play store εχεις αμεσως τις εφαρμογες..και εισαι οκ

 

Για μενα ειναι και πιο ευκολο γιατι αφου ειναι root παιρνω και τα δεδομενα των εφαρμογων και γινεται σχεδον το ιδιο... Μονο τα widgets θελουν ξανα ρυθμιση. Θα το δοκιμασω. Λες: Reset απο το κινητο με restore defaults, μετα SEUS το firmware και μετα ξανα απο το κινητο restore defaults? Και μετα το root προφανως...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Για μενα ειναι και πιο ευκολο γιατι αφου ειναι root παιρνω και τα δεδομενα των εφαρμογων και γινεται σχεδον το ιδιο... Μονο τα widgets θελουν ξανα ρυθμιση. Θα το δοκιμασω. Λες: Reset απο το κινητο με restore defaults, μετα SEUS το firmware και μετα ξανα απο το κινητο restore defaults? Και μετα το root προφανως...

 

χμμ, εγω προτιμω να τα κανω ολα απο την αρχη, γιατι μια στο εκατομυριο κατι απο ολα αυτα να δημιουργει το προβλημα, οταν επαναφερεις το back up τους μπορει να επαναφερεις και το ιδιο το προβλημα...

αλλιως πιστευω θα ειχαν βγαλει πιο πολλα τηλεφωνα προβλημα, αν ηταν θεμα της 141.

και επειδη βλεπω οτι το ανδροιδ περα απο ψιλοπροβληματικο λειτουργικο, ειναι και γεματο προβληματικες εφαρμογες (εννοω πχ viber που ειναι τρομερα ασταθες), θα σου προτεινα να τα κανεις απο την αρχη...ετσι για το ****το, να δουμε ααααν φτιαξει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλως θα δοκιμασω να παρω backup τα δεδομενα αλλα θα περασω κατα το restore μονο τα apk...

 

ΥΓ Μηπως εχετε ακουσει για καμμια νεα εκδοση να ερχεται κατα δω και το κανω μια και καλη με τη νεα?

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, πριν 1 μηνα μπηκα κι εγω στην οικογενεια του Τ και ολα οκ εκτος απο κανα δυο θεματακια! Εχει 2 μερες που μου εκανε 2 φορες επανεκκινηση (οχι συνεχομενες) και επισης οταν εχω φουλ φωτεινοτητα και κλεινω την οθονη, πριν κλεισει για κλασματα του δευτερολεπτου εμφανιζεται μια ασπρη γραμμη σε διαφορα σημεια της οθονης καθε φορα! Αν ξερει καποιος κατι ας βοηθησει! Αυτο γινεται με μεγαλη φωτεινοτητα μονο! Ευχαριστω προκαταβολικα!
Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα στη sony σήμερα μου είπαν ότι φταίει η κάρτα sim ή η sd..δε νομίζω όμως ξαφνικά να έχουν πρόβλημα όλες οι κάρτες..όντως τώρα που έχω εκτός για λίγο την κάρτα sim είναι εντάξει..αλλά τι να κάνω να βγάλω καινούρια sim? πιστεύω πως είναι θέμα της μπαταρίας και δεν ξέρω τι να κάνω.. αν τους πω ότι τα δοκίμασα όλα και δε φτιάχνει και το πάω στην αντιπροσωπία θα βρουν κάτι ή θα μου πουν τα ίδια?

 

Δεν φταιει η μπαταρία, το προβλημα ειναι η 141... αν κοιταξεις το φορουμ της Σονυ τους κραζουν εδω και ενα μηνα γι αυτο το πρόβλημα. Το κινητο ηταν σουπερ σταθερό με την προηγούμενη firmware. Επίσης δεν γινεται να χαλασαν σε ολους ταυτοχρονα οι sim (Θα αλλαχτεί και αυτή όμως).... εγω θα τους το παω μεθαυριο μαλλον στην Πάτρα.

 

Και το θεμα ειναι το εξής... rollback εχει δοκιμασει κανες με το flashtool?. Αν κατι παει στραβα μας σωζει το SUS η το βαφουμε μπλε και στην θαλασσα?

Edited by sephiroth13
Link to comment
Share on other sites

Δεν φταιει η μπαταρία, το προβλημα ειναι η 141... αν κοιταξεις το φορουμ της Σονυ τους κραζουν εδω και ενα μηνα γι αυτο το πρόβλημα. Το κινητο ηταν σουπερ σταθερό με την προηγούμενη firmware. Επίσης δεν γινεται να χαλασαν σε ολους ταυτοχρονα οι sim (Θα αλλαχτεί και αυτή όμως).... εγω θα τους το παω μεθαυριο μαλλον στην Πάτρα.

 

Και το θεμα ειναι το εξής... rollback εχει δοκιμασει κανες με το flashtool?. Αν κατι παει στραβα μας σωζει το SUS η το βαφουμε μπλε και στην θαλασσα?

 

Οκ. Αρα αδικως την εκανα την δοκιμη εγω... Ξαναπερασα την 141 απο πανω να δω τι γινεται. Χτες το απογευμα την εβαλα και δεν εχω μεχρι τωρα εικονα του αν αλλαξε κατι... Απο χτες 10 το βραδυ που το εβγαλα απο την πριζα για φορτιση τωρα 10 το πρωι (το ειχα airplane απο τις 11 μεχρι 9.30) εχει ακομα 100. Ειδωμεν...

Edited by icy20
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Οκ. Αρα αδικως την εκανα την δοκιμη εγω... Ξαναπερασα την 141 απο πανω να δω τι γινεται. Χτες το απογευμα την εβαλα και δεν εχω μεχρι τωρα εικονα του αν αλλαξε κατι... Απο χτες 10 το βραδυ που το εβγαλα απο την πριζα για φορτιση τωρα 10 το πρωι (το ειχα airplane απο τις 11 μεχρι 9.30) εχει ακομα 100. Ειδωμεν...

 

για μενα κρατα μια πισινη και δες αν θα παιξει σωστα χωρις επαναφορα back up..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το πρόβλημα δημιουργειται από την μνήμη. Έμενα μου κάνει το εξής σπαστικό:Την ώρα που με καλεί κάποιος κλείνει και κάνει επανεκκίνηση. Αυτός που με παίρνει νομίζει ότι του το κλείνω στη μούρη. Μάλλον γεμίζει η μνήμη και κάνει επαναφορά για να έρθει σε ισορροπία.
Link to comment
Share on other sites

Τριτη πρωι στις 7 το εβγαλα απο φορτιση....σημερα τεταρτη 12:30 μεσημερι 62% μπαταρια.....με πολλα τηλεφωνα λιγο ιντερνετ.

 

Δεν εχω ενεργοποιησει το Stamina....αν το βαλω και αυτο...μια βδομαδα χεχεχε

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Apple iphone 12 mini
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...