Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μακαρι να κανω λαθος

Νομιζω διαφιμιστικο τρικ ειναι

Αυριο θα πουν δεν εχουμε αποθεμα

Και εγω πουλαω 200 ευρω το iphone 5s, αλλα τωρα δεν το εχω , μακαρι να κανω λαθος ,

 

Για την Vodafone μιλαμε και οχι για καποιο συνοικιακο μαγαζακι. Ας παραγγειλουν απο την LG Hellas οσα κομματια χρειαζονται για να καλυψουν τις παραγγελιες που δεχθηκαν.

 

Υποψη πως στο site τους η συσκευη μεχρι χθες ηταν στα 299€ με ενδειξη πως δεν υπαρχει αποθεμα.

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αφου εσυ ελαβες και mail ενταξει εισαι.λογικα θα το παρεις.εμεις που δεν πηραμε mail ακομα δεν το βλεπω..θα δειξει μεχρι αυριο,ή την δευτερα.
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πει δεν εχει αποθεμα ο προμηθευτης και τελος. Ξαναλεω μακαρι αυτοι που παραγγειλαν να παραλαβουν το κινητο
Link to comment
Share on other sites

 

@βένος, ναι, έχω κανονικά κωδικό παραγγελίας τον οποίο έλαβα σε κλάσματα δευτερολέπτου στο email μου μαζί με την εγγύηση του κινητού ...

 

Δες στο λινκ που παρεθεσα πιο πανω (ινσομνια) σελ.19 ,σχολιο 277 την απαντηση στο facebook.

Μακαρι να μην ειναι διαφημιστικο τρυκ....

και στη σελιδα 20 αλλη μια απαντηση.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πει δεν εχει αποθεμα ο προμηθευτης και τελος. Ξαναλεω μακαρι αυτοι που παραγγειλαν να παραλαβουν το κινητο

 

Αν γίνει αυτό, θα έχει εκτεθεί ανεπανόρθωτα σαν εταιρεία και θα γίνουν και οι απαραίτητες ενέργειες απ'όλους μας ...

Υπάρχουν και οι αποδείξεις ότι τουλάχιστον μέχρι τις 4,30 το απόγευμα υπήρχε στοκ ...

 

http://i44.tinypic.com/10ydoxy.png

 

Επίσης, δε μπορώ να καταλάβω γιατί όσοι έλαβαν email είναι πιο "τυχεροί" απ'όσους δεν έλαβαν τη στιγμή που ο κωδικός παραγγελίας αναγράφεται και στην ιστοσελίδα της Vodafone όταν γίνεται η συναλλαγή, οπότε ;;;

Link to comment
Share on other sites

παιδια εαν καποιος παραλαβει παραπανω απο ενα θελω και εγω ενα..εχω μεινει με ενα lg 2x..

 

Θα γεμισουν οι αγγελιες και βεβαια οχι στα 129 ευρω

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος πηρε πανω απο ενα και ενδιαφέρεται να δωσει το ενα το ΘΕΛΩΩΩΩ

 

το εδωσες εσυ???

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν μείνει κανένα κι εδώ πάσα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν μείνει κανένα κι εδώ πάσα

 

Καλωστον.θα ξαναγυρισεις; ;)

Νομιζω εχεις ενα note ii απο δωρο.

Θυμαμαι καλα?

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

το εδωσες εσυ???

 

οχι αλλα το εχω στειλει στο σερβις .μου κλεινει μονο του ανα 10 μερες απο δευτερα θα το εχω στα χερια μου . ενα καινουριο σφραγισμενο θα το ηθελα ετσι και αλλιως

παντως αν το δωσει καποιος θα δωσω και κατι παραπανω απο τα 139 σε λογικα πλαισια οχι 300αρια

Link to comment
Share on other sites

οχι αλλα το εχω στειλει στο σερβις .μου κλεινει μονο του ανα 10 μερες απο δευτερα θα το εχω στα χερια μου . ενα καινουριο σφραγισμενο θα το ηθελα ετσι και αλλιως

παντως αν το δωσει καποιος θα δωσω και κατι παραπανω απο τα 139 σε λογικα πλαισια οχι 300αρια

 

φίλε μου μακάρι να μην πάει στο 300 άλλα εκεί το βλέπω ιδίως για σφραγισμένο κινητό. Η τιμή της voda απλά ήταν ''δώρο'' όποιος πρόλαβε, μετά από λίγες ημέρες οι τιμές θα επανέλθουν εκεί που ξέρουμε. Εδώ ούτε μεταχειρισμένο σε άριστη κατάσταση (Ελληνική συσκευή) δεν παίρνεις με 300 ευρώ, κρίμα που δεν προλάβαμε άλλα τι να κάνουμε δεν πειράζει!!!!!!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ρε παιδια για να καταλαβω εγω που το παρηγγειλα απο καταστημα και μου ειπε οτι την πεμπτη κανει παραλαβη και θα το φερει παιζει να μου ειπε μαμακιες ? τον εδωσα και προκαταβολη . Edited by teopanta1
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 μέρες πήρα το Galaxy Nexus και σήμερα έκανα παραγγελία το Optimus G απο Voda.

1 απο τα δυο θα κρατήσω, το θέμα είναι πιο; Βουρ για Optimus G να φανταστώ;

Επιγραμματικά προβληματάκια κλπ μπορεί να μου τα αναφέρει κάποιος χρήστης;

 

:)

Link to comment
Share on other sites

σημερα 1η φορα συνδεθηκα σε 4G... ειλικρινα τετοιο ρουφηγμα μπαταριας απλα επειδη ηταν ανοικτα τα data δεν εχω ξαναδει πουθενα!!!! τι ηταν αυτο το πραγμα?? ποσοστο μπαταριας η αντιστροφη χρονομετρηση? :p απο 95% σε 47 μεσα σε 5 ωρες, με ανοικτα data γυρω στο 20-25λεπτο και browsing/χρηση data 10λεπτο το πολυ! στα 5 λεπτα ιντερνετ με εφαγε περι τα 10% μπαταρια :p

 

Κωστα: κανενα :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 μέρες πήρα το Galaxy Nexus και σήμερα έκανα παραγγελία το Optimus G απο Voda.

1 απο τα δυο θα κρατήσω, το θέμα είναι πιο; Βουρ για Optimus G να φανταστώ;

Επιγραμματικά προβληματάκια κλπ μπορεί να μου τα αναφέρει κάποιος χρήστης;

 

:)

Καλα μεταξυ των δυο δεν υπαρχει συγκριση το G ειναι σε αλλο επιπεδο.

 

Αλλα αν θες την γνωμη μου πουλα και τα δυο και παρε ενα G2.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

λέτε αυτά που δίνει η Vodafone να έχουν κάποιο ελάττωμα?πχ με την μπαταρία?

 

Κανενα ολα καλα

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ρε παιδια για να καταλαβω εγω που το παρηγγειλα απο καταστημα και μου ειπε οτι την πεμπτη κανει παραλαβη και θα το φερει παιζει να μου ειπε μαμακιες ? τον εδωσα και προκαταβολη .
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Οταν εδωσες προκαταβολη σου εκοψε καποια αποδειξη τουλαχιστον που δικαιολογουσε τον λογο?

 

οχι μονο ονομα και τηλεφωνο αφησα

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...