Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με προβληματιζει η ενταση του ακουστικου...

Ακουγεται μεν καθαρα, αλλα οταν ειμαι στο δρομο δυσκολευομαι πολυ να ακουσω.

Ετσι ειναι σε ολους ή να το παω για service?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sterdim ( 2 Αύγ. 2004 , 01:16)

 

Γεια σας. Αν μπορεί κάποιος ας μου πει γιατί οταν κανω συγχρονισμο με το outlook ξεκιναει να γραφει τις επαφες και οταν φτανει στις 40 περιπου κανει reboot το κινητο? Πως διορθώνεται?

 

 

 

Γιατι δεν πας ευρετηριο-->επιλογες-->προηγμενες-->αποστολη ολων

 

Σε εμενα αυτος ο τροπος δεν εχει παρουσιασει ποτε προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να στείλω στο τηλεφωνο απο το outlook όπου αποθήκευσα τις επαφες απο άλλο τηλ/νο.
"Αυτό που βρίσκεται πίσω μας και αυτό που βρίσκεται μπροστά μας είναι ασήμαντα ζητήματα αν συγκριθούν με αυτό που βρίσκεται μέσα μας".
Link to comment
Share on other sites

Μολις διαβασα στο esato οτι βγηκε η καινουργια αναβαθμιση η R2E011 και εχει διορθωσει τα παντα στο κινητο.Τερμα πια τα bugs απο οτι λενε εκει.Για να δουμε.:)

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με upgrades σε λογισμικών κινητών δεν είμαι τόσο έμπειρος [δεν έχει χρειαστεί ευτυχώς ή δυστυχώς εδώ και 6 χρόνια!]

 

Το κάνουμε σε εξουσιοδοτημένο κατάστημα της SE?Στην ίδια την SE?Πόσες μέρες θα το αποχωριστώ?Θα χαθούν όλα μέσα απ'όσο ξέρω.. επιβεβαιώση?

<?="Hello Myphone";?>

Pura Vida ;)

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση γίνεται στα SE service centres, θα το αποχωριστείς για λίγες ώρες και κατά 99,9% δε θα χάσει τπτ! :)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος memix ( 2 Αύγ. 2004 , 03:07)

 

Μολις διαβασα στο esato οτι βγηκε η καινουργια αναβαθμιση η R2E011 και εχει διορθωσει τα παντα στο κινητο.Τερμα πια τα bugs απο οτι λενε εκει.Για να δουμε.:)

 

 

Πού διάβασες κάτι τέτοιo! Ας προσέχουμε τι λέμε εδω μέσα γιατι ποστάρουμε χωρίς να σκεφτόμαστε!

 

α)Αναβάθμιση έχει βγεί 2 εβδομάδες τώρα, αλλα δεν λυνει όλα τα bugs! Πού ακούστηκε κάτι τετοιο! Την έχω κάνει και η μόνη διαφορά ήταν στους χρόνους απενεργοποίησης της οθόνης (ψάξτε παλιότερο μου ποστ) και στο οτι πλέον δεν κολλάει στην αποστολή με bluetooth σε άλλη συσκευή (τουλάχιστιον μεχρι τώρα)

 

β) Το reboot στον συγχρονισμό με το sync station, το οποίο έχει χιλιοαναφερθεί οτι συμβαίνει σε ΟΛΟΥΣ, δεν διορθόθηκε! Γενικά ψιλοπ@π@ρια αναβάθμιση είναι!

 

γ)Πώς είναι δυνατό να λειτουργήσει το ράδιο με bt ακουστικά! ΈΛΕΟΣ Αν είχατε διαβάσει απλά το F...! Manual θα βλέπατε οτι το καλώδιο του handsfree λειτουργεί σαν κεραία (και δεν νομίζω να υπάρχει τηλ που έχει ράδιο χωρίς handfree, αν ναι διορθώστε με)! Με το bt με τί θα πιάνει σήμα!

 

δ)Ανούσιες ερωτήσεις του στύλ "τα mp3 παίζουν σαν μελωδία?" δεν χρειάζονται να γίνονται (τουλάχιστον όχι πάνω απο 1 φορά). ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΗΣΕΙ!

 

Όλα τα παραπάω αποτελουν προσωπικές απόψεις και ίσως λογοκριθούν! Αλλα έκατσα να διαβάσω σημερα τα ποστ απο το σαββατοκύριακο και μου ανάψαν τα λαμπάκια!!!!

 

Κλείνω με το γνωστό αλλα όχι εφαρμοσμένο ρητό:

Και όταν όλα τα άλλα αποτύχουν.... διαβάστε το manual...!!!

Link to comment
Share on other sites

οντως πολυ απλο αλλα που να το σκεφτεις.επισης η φωνητικες κλησεις και απαντησεις ειναι μονο για το handsfree.δεν δουλεουν χωρις αυτα?
Link to comment
Share on other sites

Online Key for SMS/Email

 

Create New Bookmark:

Name: Sms

URL: sms:

Save

Set Bookmark as Homepage

 

 

Online Key for a Tel Number:

 

Create New Bookmark:

Name: Tel (or any name you like)

URL: tel:.......the number you want

Save

Set Bookmark as Homepage

 

Now when you click the online button you get the options as:

 

Send SMS, add contact, call contact.

 

Πηγή: http://www.k-700.com

Link to comment
Share on other sites

Paokara...(me olo to sevasmo pros olous tous filous edw mesa)...exeis apolyto dikio!!!!

Mpika tin Kyriaki na diavasw ta minymata edw, kai nomisa pws eixa kanei sti sellida lathos kai oti eimouna stin arxi....

Ta pragmata ayta exoun ksanagraftei ekatontades fores,kai kalo tha itan na diavazoun prwta tis proigoumenes sellides,prin ksana-anaferthoun se idio thema.

Vevaia prepei na tous anagnwristei to elafryntiko pws oi 81 sellides....einai LIGO APOGO-I-TEYTIKES.........!!!

As prospathoume,toulaxiston....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω αν εν τέλει το κινητό έχει ανοικτή συνομιλία και τι ποιότητας είναι (sorry αν έχει ξανααναφερθεί). Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos ( 2 Αύγ. 2004 , 11:15)

 

οντως πολυ απλο αλλα που να το σκεφτεις.επισης η φωνητικες κλησεις και απαντησεις ειναι μονο για το handsfree.δεν δουλεουν χωρις αυτα?

 

 

Οι φωνητικές κλήσεις, δουλεύουν και χωρίς το hands free. Οι απαντήσεις, όπως ανάφερε και ο φίλος Παοκάρας, αν έχεις MP3 για ήχο κλήσης δεν δουλεύουν. Το γράφει και το manual άλλωστε.

iPhone 3G user
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paokaras45 ( 2 Αύγ. 2004 , 12:01)

 

Online Key for SMS/Email

 

Create New Bookmark:

Name: Sms

URL: sms:

Save

Set Bookmark as Homepage

 

 

Online Key for a Tel Number:

 

Create New Bookmark:

Name: Tel (or any name you like)

URL: tel:.......the number you want

Save

Set Bookmark as Homepage

 

Now when you click the online button you get the options as:

 

Send SMS, add contact, call contact.

 

Πηγή: http://www.k-700.com

 

 

Που πρεπει να πας δηλαδη να το ρυθμισης αυτο?που στο μενου.εξηγηστε αν ειναι ευκολο

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos ( 2 Αύγ. 2004 , 10:42)

 

κανεις ακομα να πει αν μπορουμε να κανουμε backup?

 

 

Εκτός από το synchronise με Outlook μπορείς να κάνεις backup με το πρόγραμμα PhoneBackup από εδώ .

Δεν το έχω δοκιμάσει με αυτό το κινητό μιας και τα έστειλα μέσω bluetooth από το παλιό μου Τ68i. Αλλά με το T68ι και με ένα Τ200 (αν λέγεται έτσι) που το δοκίμασα δούλευε μια χαρά. Νομίζω ότι είναι μόνο για SE το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με την νέα αναβάθμιση και με φόρτιση με κλειστή συσκευή πάνω απο 4 ώρες, η μπαταρία έχει αλλάξει πρόσωπο. Το έβγαλα απο την πρίζα το σαββάτο στις 1μμ και τώρα είνaι κάπου {....||]

Αυτά με αρκετά τηλ των 2-3 λεπτών, ~5sms, ~1 ωρα ράδιο και μερικά ΜΒ πανω/κάτω με ΒΤ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...