Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Pws legetai o Patrinos pou emeine monos?

Apominari!!!

 

Anekdota einai kai ta 2...

 

Apla mou tin espase o DILLIGER o Patrinos pou elege m******s gia to K700!

Re seis den emai minaras oute patrinos apla foititis stin Patra.Kai egw ΠΑΝΤΑ kinita SE eixa alla merikoi edw mesa eiste kollimenoi k den katalavainete oti to kinito exei provlima stis photo 640*480 kai sta videos,toulaxiston stin R2AA003 pou exw egw.to exw dokimasei me polla kinita k mou ti spaei pou edwsa tosa lefta gia ena kinito pou vgazei photos k me provlimata k xeiroteres apo kinita misis aksias.twra ean to epomeno firmware veltiwnei ta pragmata mporeite apla na to peite k oxi na vrizete...

GFGHGFHFGHF
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mαλλον εσυ εισαι κολλημενος κατα της sonyericsson....το κινητο εχει μακραν την καλυτερη ποιοτητα σε φωτογραφια απο αλλα κινητα της κατηγοριας του....εχω Κ700 απο την πρώτη μερα κυκλοφοριας του και ειναι ενα ολοκληρωμενο κινητο που στην τιμη του ειναι οτι καλυτερο μπορει καποιος να αγορασει....
Link to comment
Share on other sites

Mαλλον εσυ εισαι κολλημενος κατα της sonyericsson....το κινητο εχει μακραν την καλυτερη ποιοτητα σε φωτογραφια απο αλλα κινητα της κατηγοριας του....εχω Κ700 απο την πρώτη μερα κυκλοφοριας του και ειναι ενα ολοκληρωμενο κινητο που στην τιμη του ειναι οτι καλυτερο μπορει καποιος να αγορασει....

 

Symfwnw kai egw.

Dilliger gia koita ligo ti photos kai ti video travaei to N6260 to opoio kostizei peripou 100e pio panw apo to k700i, kai pws ta paizei kiolas kai meta ksanapes gia thn poiothta tou k700.

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

Mαλλον εσυ εισαι κολλημενος κατα της sonyericsson....το κινητο εχει μακραν την καλυτερη ποιοτητα σε φωτογραφια απο αλλα κινητα της κατηγοριας του....εχω Κ700 απο την πρώτη μερα κυκλοφοριας του και ειναι ενα ολοκληρωμενο κινητο που στην τιμη του ειναι οτι καλυτερο μπορει καποιος να αγορασει....
Εντάξει μην τα παραλέμε, είναι πολύ καλό αλλά δεν παύει να τα έχει τα προβληματάκια του στις φωτογραφίες αλλά πιστεύω με τα νέα fw να διορθωθούν τα περισσότερα
Link to comment
Share on other sites

Symfwnw kai egw.

Dilliger gia koita ligo ti photos kai ti video travaei to N6260 to opoio kostizei peripou 100e pio panw apo to k700i, kai pws ta paizei kiolas kai meta ksanapes gia thn poiothta tou k700.

re paidia re paidia min epititheste ston kathena pou ekfrazei mia apopsi.Alimono an eixame oloi tis idies apopseis gia kathe zitima.zitw pou kaikame...auto pou pisteuei o kathenas to postarei kai nomizw kaloproaireta.twra tha mou peite oti iparxoun kai kakoproairetoi.e einai i ekseresei pou epibebaiwnei ton kanona...eirini imin..kai emena den me trelenei i camera tou K700 alla se sxesi timis apodosis kai se sigrisi me to antipalo deos tin NOKIA den to sizitw einai eti fotos brosta...anyway simasia exei na katalaboume oloi to skopo tou forum.antalasoume apopseis.tis akoume oles kai eite tis simerizomaste eite oxi..kai analoga apantame me tin DIKIA mas GNWMI.poli aplo :o

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον εσυ εισαι κολλημενος κατα της sonyericsson....το κινητο εχει μακραν την καλυτερη ποιοτητα σε φωτογραφια απο αλλα κινητα της κατηγοριας του....εχω Κ700 απο την πρώτη μερα κυκλοφοριας του και ειναι ενα ολοκληρωμενο κινητο που στην τιμη του ειναι οτι καλυτερο μπορει καποιος να αγορασει....
Όντως για τη κατηγορία του είναι πολύ καλό,αλλά θα μπορούσε να έχει και καλύτερη ποιότητα photo.
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Πήρα και εγώ σήμερα (επιτέλους) το Κ700i. Πολύ καλό φαίνεται, μεχρι στιγμής τουλάχιστον. Το έχω στην πρίζα από το μεσημέρι αλλά συνέχεια ανοιχτό και του'χω ψιλοαλλάξει τα φώτα! Θα το αφήσω και το βράδυ κλειστό να φορτήσει μέχρι το πρωί. Καλά δεν είναι για πρώτη φόρτηση; Α! αλήθεια αν θέλω να γράφω μόνο με κεφαλαία πρέπει σε κάθε λέξη να επιλέγω να γίνουν τα γράμματα 'Αα' και μετά 'Α'!;Ταλαιπωρία είναι! Από τα θέματα το Lumic είναι τρομερό έτσι;!!! Όσο για τις φωτος, τρομερές τη μέρα, μέτριες εως κακιές τη νύχτα!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή εχω να μπω καιρό σε αυτό το thread, ρωτώ: Υπάρχουν καινούργια(2 μήνες εως σήμερα εννοώ) θέματα αλλα και παιχνίδια της προκοπής για το κινητάκι μας;

Οσο γι'αυτό που συζητάτε, πράγματι σαν φωτ.μηχανή ειναι μετριώτατη σαν όλες σχεδόν των κινητών.

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον εσυ εισαι κολλημενος κατα της sonyericsson....το κινητο εχει μακραν την καλυτερη ποιοτητα σε φωτογραφια απο αλλα κινητα της κατηγοριας του....εχω Κ700 απο την πρώτη μερα κυκλοφοριας του και ειναι ενα ολοκληρωμενο κινητο που στην τιμη του ειναι οτι καλυτερο μπορει καποιος να αγορασει....

 

Όπα παιδιά , μην τα λέμε και έτσι απότομα ... Είναι αρκετά καλό κινητό(γενικά).Από άποψη οθόνης,είναι πάρα πολύ καλό,από άποψη φωτογραφικής όμως δεν είναι ιδιαίτερα καλό(κυρίως το βράδυ).Υπάρχουν αρκετά κινητά με καλύτερη φωτογραφική .

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου είναι ότι πρόκειτε για μια πραγματικά εξαίσια σχεδιαστικά candy-bar συσκευή. Οι επιλογές των χρωμάτων και των γραμμών είναι θαυμάσιες. :)

Για τα λεφτά του πιστεύω ότι είναι ότι καλύτερο. :cool:

Έχει πάρα πολλές επιλογές και δυνατότητες αν και δεν είναι smartphone. :music:

Ο μηχανισμός γραφής των μηνυμάτων MMS είναι από τους καλύτερους, όπως και η εκτενής υποστίριξη των EMS. :up:

Αν έλλειπαν και ορισμένα ελαττώματα :mad: όπως η μικρής διάκειας μπαταρία του , η ανυπόστατη νυκτερινή λήψη, η δυνατότητα επιλογής του ήχου ειδοποίησης μηνύματος, η χαζομάρα με το τελικό ς, και ορισμένα άλλα μικροκολλήματα του κατακλόγου και του T9 πιστεύω ότι θα μιλούσαμε για την κορυφαία μη-smartphone συσκευή.

Αν υπήρχε και θύρα για Memory Stick Duo... Ίσως στο Κ800! ;)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Είναι πάρα πολύ καλή συσκευή , όντως. Τα μειονεκτήματα του σαν μη smartphone,είναι , κατά την άποψή μου , τα εξής :

-όχι πολύ καλή ποιότητα κάμερας (ιδίως στη νυχτερινή λήψη).Δε ξέρω κατά πόσο διορθώνεται με την καινούρια έκδοση.

-όχι πολύ καλή διαχείριση των αρχείων.π.χ.οι εικόνες πρέπει να μπουν στο φάκελο με τις εικόνες , η μη δυνατότητα για δημιουργία υποφακέλων μέσα στους φακέλους που έχουμε δημιουργήσει

-η σχετικά κακή απόδοση της μπαταρίας(αν και δεν είναι και τρομερά κακή)

Όσο για τα πλεονεκτήματα του τηλεφώνου,είναι πάρα πολλά(μην τα ξαναλέμε).

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εχω να μπω καιρό σε αυτό το thread, ρωτώ: Υπάρχουν καινούργια(2 μήνες εως σήμερα εννοώ) θέματα αλλα και παιχνίδια της προκοπής για το κινητάκι μας;

Οσο γι'αυτό που συζητάτε, πράγματι σαν φωτ.μηχανή ειναι μετριώτατη σαν όλες σχεδόν των κινητών.

diafwnw kale mou file.an deis poiothta othonis kai foto apo sharp kai mitsubishi tha patheis tin plaka sou.pragmatika emeina me to stoma anoixto otan ta prwtoantikrisa!!! :wacko: :blink:

 

oso gia paixnidia thes sto antistoixo forum kai mbes sta briefcases tou didimou exei kanei apisteuti douleia to palikari...gia themata sto http://www.zedge.com

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

re paidia na rwtisw kati giati apoti eida den prepei na exei anaferthei palaiotera i toulaxiston mborei na anaferthike kai na min to paratirisa egw.ekei pou mou bgazei tis grammes tou simatos sto K700(panw aristera diladi)oti thema kai na exw eite se mauro fonto eite se aspro ktl.auto to simeio ekei mou bgainei panta se galazio.to kanei kai esas auto??diorthwnete auto???den nomizw na paizei rolo i etaireia sindesis afou to exw paratirisei kai se cosmote kai se tim aki sti vodafone pou exw egw.xerei klaneis tipota??? :confused:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν μιλάω να βάλω τις φώτος για screen saver σε κινητό. Μιλάω για κρίση ως φωτογραφία. Δεν βλέπωνται. Πηγαίντε για εκτύπωση σε χαρτί και μετά τα λέμε. Οσο για τα αρνητικά που διάβασα ποιό πάνω, θα προσθέσω και ενα ακόμα. Η απομνημόνευση μονάχα 70 μηνυμάτων, την στιγμή που το (π.χ.) samsung d410 με την μικρή χωρητικότητα μνήμης ως συσκευή, εν τούτις άποθηκεύει 1000 μηνύματα. Ευχαριστώ και για την υπόδειξη για τον didimos. Πηγαίνω ευθείς αμέσως.
Link to comment
Share on other sites

ekei pou mou bgazei tis grammes tou simatos sto K700(panw aristera diladi)oti thema kai na exw eite se mauro fonto eite se aspro ktl.auto to simeio ekei mou bgainei panta se galazio.to kanei kai esas auto??

Όχι σε εμένα δεν το κάνει (Vodafone).

Link to comment
Share on other sites

Όχι σε εμένα δεν το κάνει (Vodafone).

ειναι το σημα gprs. οταν ειναι μπλε σημαινει οτι εχεις σημα και μπορεις να στειλεις mms.

Link to comment
Share on other sites

re paidia na rwtisw kati giati apoti eida den prepei na exei anaferthei palaiotera i toulaxiston mborei na anaferthike kai na min to paratirisa egw.ekei pou mou bgazei tis grammes tou simatos sto K700(panw aristera diladi)oti thema kai na exw eite se mauro fonto eite se aspro ktl.auto to simeio ekei mou bgainei panta se galazio.to kanei kai esas auto??diorthwnete auto???den nomizw na paizei rolo i etaireia sindesis afou to exw paratirisei kai se cosmote kai se tim aki sti vodafone pou exw egw.xerei klaneis tipota??? :confused:

 

To mple ayto fonto pou vlepeis prepei na xairesai pou yparxei :p

dhlwnei oti exeis shma kai prosvash gprs.

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

Όχι σε εμένα δεν το κάνει (Vodafone).

Οι VodafoneLive! συσκευές έχουν άλλο ενδεικτικό για το GPRS. (εμφανίζεται το γράμμα G)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω είναι άθλια η ερώτηση μου αλλά όσο και αν έψαξα δεν βρήκα απάντηση....

 

Πως βλέπω πια έκδοση firmware έχω; :p

 

 

Giati les psemmata????? :p

Apokleietai na mhn vrikes auth thn apanthsh... :o

Patas (se katastash anamonis): ->*<-<-*<-* kai meta sthn 1h epilogh tou menou pou emfanizetai gia 2 fores... :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ;)

apo ayto to menoy epishs mporeis na deis k alla agapitilikia pouleo k ego1!!

psaxto ligo kai tha me katalaveis!!!

 

Teo komotini pou peripou meneis?:-)

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν μιλάω να βάλω τις φώτος για screen saver σε κινητό. Μιλάω για κρίση ως φωτογραφία. Δεν βλέπωνται. Πηγαίντε για εκτύπωση σε χαρτί και μετά τα λέμε. Οσο για τα αρνητικά που διάβασα ποιό πάνω, θα προσθέσω και ενα ακόμα. Η απομνημόνευση μονάχα 70 μηνυμάτων, την στιγμή που το (π.χ.) samsung d410 με την μικρή χωρητικότητα μνήμης ως συσκευή, εν τούτις άποθηκεύει 1000 μηνύματα. Ευχαριστώ και για την υπόδειξη για τον didimos. Πηγαίνω ευθείς αμέσως.

 

Είναι σωστό αυτό που λες για τη φωτογραφία.Έχω περάσει πολλές φωτογραφίες στον υπολογιστή από το κ700 , έχω περάσει και από το νόκια 6230 και πρέπει να ομολογήσω ότι του νόκια ήταν κάπως καλύτερες.

Όταν τις βλέπεις βέβαια στο κινητό,η διαφορά είναι σαφώς υπέρ του κ700(λόγω πολύ καλύτερης οθόνης).

Link to comment
Share on other sites

To mple ayto fonto pou vlepeis prepei na xairesai pou yparxei :p

dhlwnei oti exeis shma kai prosvash gprs.

kala ola auta alla mou tin spaei pou fainete san tin miga mesa sto gala se themata pou den exoun ws basiko xrwma to galazio... :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...