Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρόβλημα λύθηκε fonzi!!!! Στις 3 η ώρα το πρωί κοιμήθηκα χθές αλλά χαλάλι σου!!!

 

Όχι μόνο remote control της φωτογραφικής μπορώ να κάνω αλλά αν θέλω μπορώ να το βάλω να χορέψει τσιφτιτέλι!!!

 

Ξετρελλάθηκα χθές! Μπορείς να κάνεις τα ΠΑΝΤΑ χωρίς να πειράξεις το κινητό! Να δεις το σήμα, το ΙΜΕΙ, την φόρτιση της μπαταρίας, τις κλήσεις σου, το τηλεφωνικό σου κατάλογο, να στείλεις μήνυμα, να πάρεις τηλέφωνο... Απλά τα ΠΑΝΤΑ!

 

 

An exeis auto to prog pou les oti xoreuei kai tsifteteli plz steilto mou....logika 8a nai kana disco k etc :)

Kati tetoia m aresoun......

 

to mail mou erzengell@gmail.com

thx <3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έτοιμο το προγραμματάκι! Προτού δώσω τις όποιες οδηγίες να πω ότι είναι γεμάτο bugs (:X :p :lol: ) και φυσικά θέλει πολύ δουλειά. Το δίνω επειδή κάποιοι το χρειάζονται οπότε φερθείτε του σεμνά και μην θεωρήσετε ότι είστε beta testers!!!

Και να κάνουμε τους beta testers δεν έγινε και τίποτα. Συγχαρητήρια και περιμένουμε περισσότερα από σένα.;)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια φιλάρα zxr !!!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

zxr σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!

 

Να είσαι καλά fonzi! Πάντα στη διάθεση σου! Το δοκίμασες καθόλου να δεις αν δουλεύει; Πάνως αν κάνει δουλειά θα είναι θαύμα γιατί δεν το έχω δοκιμάσει σε άλλο υπολογιστή.

 

Και να κάνουμε τους beta testers δεν έγινε και τίποτα. Συγχαρητήρια και περιμένουμε περισσότερα από σένα.

 

Η αλήθεια φίλε μου είναι ότι κάτι έχω στο μυαλό μου αλλά θέλει λίγο ψάξιμο ακόμα. Ίδωμεν...

 

Συγχαρητήρια φιλάρα zxr !!!

 

Πέτρο αν θες τίποτα αντίστοιχο για το W πες μου!!! Να είσαι καλά!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πέτρο αν θες τίποτα αντίστοιχο για το W πες μου!!! Να είσαι καλά!

Σ' ευχαριστώ, όταν με καλό το αποκτήσω βλέπουμε.

Μέχρι πριν μια εβδομάδα είχα το Κ700, αγορασμένο 2 μήνες από τότε που κυκλοφόρησε! Δεν έχω κρατήσει περισσότερο χρόνο άλλο κινητό, αλλά που έσπασε η οθόνη του :(

Τώρα είμαι με το παλιό αγαπημένο μου Τ28 :)

Και μόλις βγει το W810 θα το χτυπήσω ;)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

giayto sou leme ki emeis na pareis enan kalo an pareis kapio allo opos ton mobile action tha exeis problimata:den tha kathontai oi drivers kathe fora pou tha allazeis i tha thes na baleis kapio allo kinito tha prepei na katebazeis kainourgioys drivers klp klp pane sta multirama an thes ksana kai rota toys pote tha feroun synithos kanoun paralabi kathe triti rota an mporoun na sou paraggiloun enan,

kai exeis dikio sto oti den peirazei pou den tha einai 100 metron apla na sou kanei tin douleia sou kai malista APROBLIMATISTA

KALO MESIMERI

 

μα αυτο λεω και εγω, ποιος ειναι 'καλος΄; :) Μαλλον θα ψαξω γι αυτον της level one, λογικα θα τον εχουνε και αλλου...

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ, όταν με καλό το αποκτήσω βλέπουμε.

Μέχρι πριν μια εβδομάδα είχα το Κ700, αγορασμένο 2 μήνες από τότε που κυκλοφόρησε! Δεν έχω κρατήσει περισσότερο χρόνο άλλο κινητό, αλλά που έσπασε η οθόνη του :(

Τώρα είμαι με το παλιό αγαπημένο μου Τ28 :)

Και μόλις βγει το W810 θα το χτυπήσω ;)

 

Είδα στο avatar το W για αυτό προέτρεξα. Πάντως κι εγώ δεν έχω κρατήσει κινητό περισσότερο από το Κ700. Με το καλό το W σου εύχομαι! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασες καθόλου να δεις αν δουλεύει; Πάνως αν κάνει δουλειά θα είναι θαύμα γιατί δεν το έχω δοκιμάσει σε άλλο υπολογιστή.

 

Δουλεύει Α Ψ Ο Γ Α !!!

 

Τώρα ψάχνω τρόπο να "βλέπω" από τον υπολογιστή το θέμα που κοιτάζει η κάμερα live. Και ΔΕΝ εννοώ να το φτιάξει ο zxr. Aρκετά έκανε ήδη...

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει Α Ψ Ο Γ Α !!!

 

Κοίτα να δεις που γίνονται και θαύματα!!! :lol: :lol: :lol: :p :p Πολύ χάρηκα πάντως που μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου!

 

Τώρα ψάχνω τρόπο να "βλέπω" από τον υπολογιστή το θέμα που κοιτάζει η κάμερα live. Και ΔΕΝ εννοώ να το φτιάξει ο zxr. Aρκετά έκανε ήδη...

 

Χι, χι!!! Με πρόλαβες! Είναι μέσα στα επόμενα σχέδια που έχω στο μυαλό μου! Κατάφερα επίσης να ελέγξω όλα τα πλήκτρα του πληκτρολογίου (είχα ένα πρόβλημα με τα soft keys).

 

Αν καταφέρω να μεταφέρω αυτά που βλέπεις στην οθόνη του κινητού όταν πλοηγείσαι στο μενού στον υπολογιστή τότε... απολύομαι!!! :D

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στέλνοντας αρχεία txt (με κωδικοποίηση unicode), αποθηκεύονται στο φάκελο "Άλλα". Πατάς αποστολή μέσω MMS και εμφανίζεται το αρχείο!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζεί κανείς που μπορώ να βρω καταλληλό προγράμμα για να μετατρεψώ το κ700ι σε τηλεχειρiστήριο για tv?

 

 

Ap' oti 3erw dn uparxei tpt ....

Alla uparxei kati kalutero na mporeis na xeirizesai ton h/u sou mesw tou k700(via BT).......

auta.........

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις που γίνονται και θαύματα!!! :lol: :lol: :lol: :p :p Πολύ χάρηκα πάντως που μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου!

 

 

 

Χι, χι!!! Με πρόλαβες! Είναι μέσα στα επόμενα σχέδια που έχω στο μυαλό μου! Κατάφερα επίσης να ελέγξω όλα τα πλήκτρα του πληκτρολογίου (είχα ένα πρόβλημα με τα soft keys).

 

Αν καταφέρω να μεταφέρω αυτά που βλέπεις στην οθόνη του κινητού όταν πλοηγείσαι στο μενού στον υπολογιστή τότε... απολύομαι!!! :D

Το προγραμματάκι σου δουλεύει με άλλα κινητά; για τα Κ750/W800 ρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΝΟ για τις UIQ συσκεύες της SonyEricsson, υπάρχουν τέτοια προγράμματα.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Το προγραμματάκι σου δουλεύει με άλλα κινητά; για τα Κ750/W800 ρωτάω.

geofil από έναν γρήγορο έλεγχο που έκανα στις εντολές φαίνεται ότι μπορεί να δουλέψει με τα δυο κινητά που αναφέρεις μιας και υποστηρίζουν τις εντολές που χρησιμοποίησα στον κώδικα για το Κ700.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθειαααααα! :P

Πριν λιγο ενω περνουσα ενα τραγουδι στο κινητο μεσω bluetooth,το προγραμα κολλησε και η συνδεση σταματησε

ΑΠο τοτε η οθονη του τηλεφωνου αναβοσβηνει συνεχεια

Εβγαλα τη μπαταρια και την ξαναβαλα καμια δεκαρια φορες και το ιδιο προβλημα παραμενει

ΤΙ να κανω?Πρεπει παλι να το τρεχω για service?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθειαααααα! :P

Πριν λιγο ενω περνουσα ενα τραγουδι στο κινητο μεσω bluetooth,το προγραμα κολλησε και η συνδεση σταματησε

ΑΠο τοτε η οθονη του τηλεφωνου αναβοσβηνει συνεχεια

Εβγαλα τη μπαταρια και την ξαναβαλα καμια δεκαρια φορες και το ιδιο προβλημα παραμενει

ΤΙ να κανω?Πρεπει παλι να το τρεχω για service?

πηγαινε καντο μια ανβαθμιση να στρωσει!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

prin pente meres to pira apo anavathmisi pou to eixa kanei...

giayto dn glitonei to service?

Δοκίμασε ένα master reset. Μετά το απαραίτητο backup φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Exei alaksei kaneis to joistik tou K700??? 'h mhpws kserei poso kostizei???;)

 

Otan to kanw panw den douleyei kai stis alles katey8hnseis pote nai kai pote oxi.

To ka8arisa alla den. Kamia idea kaneis???:worry:

Φιλικά Μάνος,
Link to comment
Share on other sites

lambrost καλώς ήλθες ως ενεργός χρήστης.

Με μία μικρή Αναζήτηση θα σου είχε λυθεί η απορία.

:)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...