Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όταν την πάρεις με το καλό και αλλάξεις πρόσοψη bomber21 δώσε κάποια tips, γιατί "ψήνομαι" να αγοράσω μια πρόσοψη απο το ebay... Είναι από το Hong Kong όμως και ψιλο-φοβάμαι. Και από την άλλη δεν ξέρω αν θα καταφέρω να την αλλάξω... Μου φαίνεται πολύ δύσκολο, αλλα η τωρινή έχει φθαρεί αρκετά...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Hey now πηρα και εγω σημερα την προσοψη απο το e-bay :) Εφτασε στο ταχυδρομειο και θα παω να την παραλαβω!! Και μενα απο Χονκ κονγκ ηρθε!! Λεει 14 μερες αλλα εκανε 17!! Οδηγιες για αλλαγη http://www.howardforums.com/archive/topic/450318-1.html

θα βρεις εδω!Φαινετε πολυ απλο για την προσοψη! Τωρα για την πισω δεν βρηκα οδηγιες ακομη!! Ισως αργοτερα γραψω τα σχολια μου για τις προσοψεις ΤΟΥ E-BAY

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πει ότι δεν είναι απαραίτητο να κάνεις αναβάθμιση και θα σε ρωτήσει εάν θέλεις να συνεχίσεις. Εάν επιλέξεις να συνεχίσεις θα σου ξαναπεράσει την τελευταία έκδοση.

 

Οκ ευχαριστω! Θα ξαναναβαθμισω και ελπιζω να διορθωθει και χωρις να διαλυθουν αλλα αρχεια!!

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Moυ ηρθε και εμενα η προσοψη αλλα καταφερα να βαλω μονο οσα μερη ηταν κουμπωτα,δηλ μονο το μπροστα και το πισω μερος...

Τα αλλα θελουν κατσαβιδι και πολλη προσοχη!!

Το Link που δινει ο orangeyes ειναι πολυ κατατοπιστικο αλλα μονο για τα κουμπωτα μερη...

Link to comment
Share on other sites

Από άποψη ποιότητας πως είναι οι προσόψεις που πήρατε?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Moυ ηρθε και εμενα η προσοψη αλλα καταφερα να βαλω μονο οσα μερη ηταν κουμπωτα,δηλ μονο το μπροστα και το πισω μερος...

Τα αλλα θελουν κατσαβιδι και πολλη προσοχη!!

Το Link που δινει ο orangeyes ειναι πολυ κατατοπιστικο αλλα μονο για τα κουμπωτα μερη...

 

Ναι δυστηχως δεν εχει για τα βιδωτα! Αλλα νομιζω οταν βγαλεις τις βιδες χανεις την εγγυηση :blink:

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

τα στελνεισ με bluetooth ή μεσω καλωδιου απο τον η/υ στο κινητο σου.
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Άραγε, μπορούμε να βρούμε κάπου κινούμενα σχέδια, σαν κι αυτά που έχει το τηλέφωνο για να τα επισυνάπτουμε σε sms; Είμαι βολικά, γιατί αφαιρούν μόνο 4 χαρακτήρες από τα sms. Έχετε καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Κ700i (όχι vodafone), πρόσφατα αναβαθμισμένο στην τελευταία έκδοση R2Y. Κατά λάθος έκανα επαναφορά ρυθμίσεων και σβήστηκαν σχεδόν όλα τα εργοστασιακά ringtones, themes, παιχνίδια κ.λπ. Ξέρετε αν μπορώ να τα κατεβάσω από κάπου για να μην τρέχω στο σέρβις;
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Κ700i (όχι vodafone), πρόσφατα αναβαθμισμένο στην τελευταία έκδοση R2Y. Κατά λάθος έκανα επαναφορά ρυθμίσεων και σβήστηκαν σχεδόν όλα τα εργοστασιακά ringtones, themes, παιχνίδια κ.λπ. Ξέρετε αν μπορώ να τα κατεβάσω από κάπου για να μην τρέχω στο σέρβις;

 

δεν νομιζω..με επαναφορα ρυθμισεων να σου σβηστηκαν ολα αυτα που ανεφερες,γιατι κι εγω εχω κανει και δεν ειχα τετοιο προβλημα.εν'πασει περιπτωσει ομως μπορεις καλλιστα να τα βρεις μεσα στο cd rom που ειχε το κινητο οταν το αγορασες.η απο εδω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω..με επαναφορα ρυθμισεων να σου σβηστηκαν ολα αυτα που ανεφερες,γιατι κι εγω εχω κανει και δεν ειχα τετοιο προβλημα.εν'πασει περιπτωσει ομως μπορεις καλλιστα να τα βρεις μεσα στο cd rom που ειχε το κινητο οταν το αγορασες.η απο εδω

 

Αν πατήσεις κατά λάθος με το @#4!&%#@νο τζόιστικ το "Διαγρ.όλων", θα δεις...

 

H Sony Ericsson δεν τα δίνει για κατέβασμα μέσω Internet, παρά μόνο με wap.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω το κ700 και vodafone.Oxi την vodafone version απλα τετοια καρτα sim.Γινεται με καποιο τροπο ή ρυθμισεις να μπω στο νετ μεσω opera ή στο IRC?
Link to comment
Share on other sites

Αν πατήσεις κατά λάθος με το @#4!&%#@νο τζόιστικ το "Διαγρ.όλων", θα δεις...

 

H Sony Ericsson δεν τα δίνει για κατέβασμα μέσω Internet, παρά μόνο με wap.

 

μα εσυ στο πρωτο σου post :rolleyes: εγραψες οτι εκανες επαναφορα ρυθμισεων...οχι διαγραφη ολων :wacko: .κοιτα λιγο καλυτερα.. :!:

ε σιγουρα με την διαγραφη χαθηκαν ολα.

δεν εχεις λοιπον να βαλεις το cd rom της συσκευης στο pc και μετα θα τα στειλεις στο κινητο σου με καλωδιο.η αλλιως να βρεις κανενα γνωστο με το ιδιο κινητο και να σου τα δωσει αυτος με bluetooth,αμα βεβαια δεν τα εχει σβησει κι αυτος ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κοιτα επειδη δεν εχω cd rom για να σου πω τι γινεται..θα κοιταξεις και θα κατεβασεις απο εδω τα original thmes του k700i και εδω θα βρεις τα ringtones

 

Υ.Γ. αμα σε ειρωνευομουνα δεν θα καθομουν να σε βοηθαγα,και να σου εβρισκα την λυση ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση μορω να βαλω ως ηχο μηνυματος ακτι αλλο εκτος απο αυτα που εχει ηδη το κινητο.πχ.ενα ringtone ή mp3?
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση μορω να βαλω ως ηχο μηνυματος ακτι αλλο εκτος απο αυτα που εχει ηδη το κινητο.πχ.ενα ringtone ή mp3?

 

Οχι. Και δεν καταλαβαινω γιατι δεν το βαζει η SE μεσω update. Τοσο δυσκολο ειναι? :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...