Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους!Επειδή το site ειναί ήδη μεγάλο και δε το βρήσκω μπορει καποιος να μου πεί αν το k700i αλλάζει προσωψη γιατί μου γρατζουνίστηκε λίγο η οθόνη.Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων..!
Ότι δεν πρόλαβα να ζήσω ήταν όλη μου η ζωή.
Link to comment
Share on other sites

Ποια η τελευταια εκδοση firmware ??

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια: Ενω απο του remote profiler φορτωνω κανονικα τα .hid αρχεια,οταν παω να κανω μια συνδεση πχ με το winamp μου λεει οτι η συνδεση απετυχε.Χρειαζεται να κανω καποια αλλη ρυθμιση στο κινητο ή στο pc?
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξανααναφερθεί το πρόβλημά αυτό στο φόρουμ, ακούστε: Αγόρασα το Κ700 τον Μάη και μέχρι τον Ιούλιο (συγκεκριμένα μέχρι τις 10/7) λειτουργούσε κανονικότατα. Απο εκεί και πέρα ούτε θέματα (κάτω των 100 ΚΒ) ούτε εικόνες 1280*960 (κάτω των 100 ΚΒ) μπορούσα να στείλω με ΜΜΣ ούτε σημειώσεις που είχα αποθηκευμένες στο κινητό. Όλα αυτά μέχρι προχθές (25/8). Τώρα λειτουργούν όλα κανονικά. Πήρα τηλ. την ΣΕ και μου είπε ότι χρειάζεται αναβάθμιση το λογισμικό του κινητού. Έχω την R2AE033. Τι να κάνω;

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξανααναφερθεί το πρόβλημά αυτό στο φόρουμ, ακούστε: Αγόρασα το Κ700 τον Μάη και μέχρι τον Ιούλιο (συγκεκριμένα μέχρι τις 10/7) λειτουργούσε κανονικότατα. Απο εκεί και πέρα ούτε θέματα (κάτω των 100 ΚΒ) ούτε εικόνες 1280*960 (κάτω των 100 ΚΒ) μπορούσα να στείλω με ΜΜΣ ούτε σημειώσεις που είχα αποθηκευμένες στο κινητό. Όλα αυτά μέχρι προχθές (25/8). Τώρα λειτουργούν όλα κανονικά. Πήρα τηλ. την ΣΕ και μου είπε ότι χρειάζεται αναβάθμιση το λογισμικό του κινητού. Έχω την R2AE033. Τι να κάνω;

pane kai kane kateu8eian anaba8mish kai 8a strwsoun ola!!!

Link to comment
Share on other sites

το ΤΙΜ imagine, δεν υποστηρίζεται απο όλα τα κινητά, δεν είναι σαν Vodafone Live

ρωτώντας σε ένα κατάστημα ΤΙΜ, θα σου πουν, αν γίνεται να το περάσεις, αλλά εγώ που είχα ρωτήσει όταν το 1ο πήρα δεν γινόταν

Link to comment
Share on other sites

καλή ερώτηση νομίζω ότι υποστηρίζεται μέσω Wap, και φυσικά δεν συμφέρει επειδή χρεώνει ανα δευτ.(εκτός αν το αλλάξαν)

 

θα επισκευτείς κάποιο κατάστημα ΤΙΜ, ή θα πάρεις το 1260, για να βρείς ποιον αριθμό θα καλέσεις ή θα στείλεις μήνυμα για να σου αποσταλεί ένα sms, με τις ρυθμίσεις

 

κοίτα και εδώ http://video.tim.com.gr/VideoStreaming/VideoStreaming.asp

Link to comment
Share on other sites

κράτα και αυτό

 

Η αποστολή μηνύματος στο 5000 κοστίζει 0,18 ευρώ ανά μήνυμα (συν ΦΠΑ 19%), ενώ η λήψη MMS με τα προγραμματισμένα δελτία ειδήσεων σε video κοστίζει 0,50 ευρώ ανά μήνυμα (συν ΦΠΑ 19%). Η λήψη MMS με τα έκτακτα δελτία ειδήσεων σε video παρέχεται δωρεάν σε όλους τους συνδρομητές της υπηρεσίας. Η χρήση της υπηρεσίας υπόκειται στους Όρους Χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξανααναφερθεί το πρόβλημά αυτό στο φόρουμ, ακούστε: Αγόρασα το Κ700 τον Μάη και μέχρι τον Ιούλιο (συγκεκριμένα μέχρι τις 10/7) λειτουργούσε κανονικότατα. Απο εκεί και πέρα ούτε θέματα (κάτω των 100 ΚΒ) ούτε εικόνες 1280*960 (κάτω των 100 ΚΒ) μπορούσα να στείλω με ΜΜΣ ούτε σημειώσεις που είχα αποθηκευμένες στο κινητό. Όλα αυτά μέχρι προχθές (25/8). Τώρα λειτουργούν όλα κανονικά. Πήρα τηλ. την ΣΕ και μου είπε ότι χρειάζεται αναβάθμιση το λογισμικό του κινητού. Έχω την R2AE033. Τι να κάνω;

 

:blink: :blink: και εγω ατυη την εκδοση εχω αλλα εμενα δεν αντιμετωπισε τετοι προβλημα!!!

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

ame mia xara douleuei!

kalispera exo to kalodio tis sony ericsson.to file manager mou bgazei problima eno to anagnorizei. pio oxygen doyleyei gia to k700i mou mazi bebaia me to kalodio dcu-11

 

 

please mail me.

Thalis

 

ad2sound@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Το File Manager από το CD το εγκατέστησες; Αν ναι, κακώς το έκανες! Κατέβασε το FileManager από την support σελίδα της SonyEricsson και δεν θα αντιμετωπίσεις ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα.

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι..χθες μου επεσε το κινητο και ευτυχως δεν εσπασε τιποτα εκτος του αυτοκολλητου που εφυγε τελειως και μερικων γδαρσιματων που δεν με πειραζει ιδιαιτερα.το προβλημα που εχω ειναι οτι το ακουστηκο δεν εχει την ιδια ακουστικοτητα με πριν,με το ζορι προσπαθω να μειλησω.μαλλον θα παω για αλλαγη.

πσο λετε να μου κοστισει αυτη η μικρη ζημια..?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδες γεια σας κ απο μενα.

Εκανα δωρο στην κοπελα μου ενα κ700 κ αντιμετωπιζω το εξης:

οταν μου στελνει γραπτο μηνυμα κ της κανω απαντηση,δεν αποστελεται το μηνυμα.

Πρεπει να το αποθηκευσω στα "προχειρα" κι επειτα το στελνει.

Ξερετε αν πρεπει να ρυθμισω κατι στη συσκευη της?

-Eπισης,παταω σε κατασταση αναμονης >*<<*<* κ δε μου βγαζει firmware.Γιατι?

(συγνωμη αν εχει απαντηθει η ερωτηση μου σε προηγουμενα posts,αλλα οι σελιδες ειναι παρα πολλες-αν θελετε μπορειτε να μου στειλετε κ PM)

EYXAΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε την γνώμη σας για την αγορά Κ700 750 ή 800; Αξίζει να δώσουμε τα διπλά χρήματα; Κι αν ναι, γιατί;

Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Σορρι γι αυτο που θα ρωτησω διοτι εχει ρωτηθει επαναλημεινα!!!

Τι πρεπει να πληκτρολογησουμε για να κανουμε hard format στο Κ700?! :!: :!: :!:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδες γεια σας κ απο μενα.

Εκανα δωρο στην κοπελα μου ενα κ700 κ αντιμετωπιζω το εξης:

οταν μου στελνει γραπτο μηνυμα κ της κανω απαντηση,δεν αποστελεται το μηνυμα.

Πρεπει να το αποθηκευσω στα "προχειρα" κι επειτα το στελνει.

Ξερετε αν πρεπει να ρυθμισω κατι στη συσκευη της?

-Eπισης,παταω σε κατασταση αναμονης >*<<*<* κ δε μου βγαζει firmware.Γιατι?

 

EYXAΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

Για την πρωτη ερωτηση σου μου συνεβαινε και εμενα κατι αντιστοιχο οταν αυτος που εστελνε μηνυμα ειχε ρυθμισει αιτημα απαντησης στα μηνυματα!Απενεργοποιησε το και δοκιμασε!!

Οσο για το firmware με το συνδυασμο αυτο σου βγαζει το κρυφο menu->service info->πληροφοριες λογισμικου και ειναι το πρωτο που γραφει πανω πανω!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Σορρι γι αυτο που θα ρωτησω διοτι εχει ρωτηθει επαναλημεινα!!!

Τι πρεπει να πληκτρολογησουμε για να κανουμε hard format στο Κ700?! :!: :!: :!:

 

Πας Ρυθμισεις->Επαναφ.Ρυθμισεων->Διαγραφη ολων

 

Τωρα αν εννοεις να καναις Flash το κινητο και να του περασεις αλλη εκδοση, δεν ξερω...

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε την γνώμη σας για την αγορά Κ700 750 ή 800; Αξίζει να δώσουμε τα διπλά χρήματα; Κι αν ναι, γιατί;

Σας ευχαριστώ πολύ

 

Δεν πιστευω οτι αξιζει να δωσεις 250ευρω παραπανω...

Τα τηλεφωνα ειναι σχεδον ιδια με πανομιοτυπο μενου.

 

Η κυρια διαφορα ειναι η καμερα του Κ750 (οχι η οθονη!) ειδικα στις νυχτερινες ληψεις, και επιπλεον η υποδοχη για καρτα μνημης.

 

Τωρα αν αυτα τα επιπλεον χαρακτηριστικα αξιζουν 250ευρω εσυ αποφασιζεις!

Link to comment
Share on other sites

20-30E στο Γερμανό, αλλά ρώτα πριν το αφήσεις για επισκευή

Ευχαριστω πολυ!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...