Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ζητήσω κι εγώ την βοήθειά σας σχετικά με το πρόβλημα που πρόσφατα αντιμετωπίζω με το συγχρονισμό του Κ700 με το Outlook.

Δυστυχώς το κινητό αδυνατεί να συγχρονιστεί με το outlook χρησιμοποιώντας το πρόγραμμα του CD του. Ο συγχρονισμός διακόπτεται στην μέση με το μήνυμα "session failed", και το τηλέφωνο καταλήγει με διπλές και τριπλές καταχωρήσεις της ίδιας επαφής, ενώ αντίστοιχα γίνονται και στις επαφές του Outlook.

Εχω το τελευταίο firmware στο κινητό, έχω κατεβάσει το update του synch station απο το site της SE, έχω δοκιμάσει όλες τις δυνατές ρυθμίσεις στa settings του προγράμματος συγχρονισμού, αλλά δυστυχώς δεν είδα καμία λύση.

Επίσης διέγραψα όλες τις επαφές απο το κινητό και τις ξαναπέρασα. Ο συγχρονισμός ολοκληρώθηκε μόνο την πρώτη φορά. Οταν δοκίμασα να ξανακάνω συγχρονισμό, έγιναν ακριβώς τα ίδια.

Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς?

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ζητήσω κι εγώ την βοήθειά σας σχετικά με το πρόβλημα που πρόσφατα αντιμετωπίζω με το συγχρονισμό του Κ700 με το Outlook.

Δυστυχώς το κινητό αδυνατεί να συγχρονιστεί με το outlook χρησιμοποιώντας το πρόγραμμα του CD του. Ο συγχρονισμός διακόπτεται στην μέση με το μήνυμα "session failed", και το τηλέφωνο καταλήγει με διπλές και τριπλές καταχωρήσεις της ίδιας επαφής, ενώ αντίστοιχα γίνονται και στις επαφές του Outlook.

Εχω το τελευταίο firmware στο κινητό, έχω κατεβάσει το update του synch station απο το site της SE, έχω δοκιμάσει όλες τις δυνατές ρυθμίσεις στa settings του προγράμματος συγχρονισμού, αλλά δυστυχώς δεν είδα καμία λύση.

Επίσης διέγραψα όλες τις επαφές απο το κινητό και τις ξαναπέρασα. Ο συγχρονισμός ολοκληρώθηκε μόνο την πρώτη φορά. Οταν δοκίμασα να ξανακάνω συγχρονισμό, έγιναν ακριβώς τα ίδια.

Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς?

 

Kai egw synanthsa polla provlhmata me ton sygxronismo sto outlook apo thn arxh pou eixa thn ekdosh 2AA kai otan ekana anava8mish sthn 2AE ta pragmata anti na kalyterepsoun eginan xeirotera distyxws.

Mono me to programma tou bluetooth adaptor ginetai sygxronismos alla me polla provlhmata opws: Diploeggrafes,

kai eksetias ths mh yposthrikshs epanalamvanomenwn synanthsewn,ergasiwn ktl. mporei na perastei kapoia synanthsh, h mera na ginetai entonh (bold) alla na mhn emfanizetai h synanthsh me tpt. kai alla polla provlhmata.

Distixws o tomeas tou Organiser tou k700i 8elei poly douleia...

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα αναβαθμιση στο κ700 και εβαλα την εκδοση R2ALO29.Έίναι η τελευταία έκδοση.Έδοσα 20€ αλλά έβγαλα το καταραμένο Vodafon live!
nikosfa :!:
Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω κι εγώ την βοήθειά σας σχετικά με το πρόβλημα που πρόσφατα αντιμετωπίζω με το συγχρονισμό του Κ700 με το Outlook.

Δυστυχώς το κινητό αδυνατεί να συγχρονιστεί με το outlook χρησιμοποιώντας το πρόγραμμα του CD του. Ο συγχρονισμός διακόπτεται στην μέση με το μήνυμα "session failed", και το τηλέφωνο καταλήγει με διπλές και τριπλές καταχωρήσεις της ίδιας επαφής, ενώ αντίστοιχα γίνονται και στις επαφές του Outlook.

Εχω το τελευταίο firmware στο κινητό, έχω κατεβάσει το update του synch station απο το site της SE, έχω δοκιμάσει όλες τις δυνατές ρυθμίσεις στa settings του προγράμματος συγχρονισμού, αλλά δυστυχώς δεν είδα καμία λύση.

Επίσης διέγραψα όλες τις επαφές απο το κινητό και τις ξαναπέρασα. Ο συγχρονισμός ολοκληρώθηκε μόνο την πρώτη φορά. Οταν δοκίμασα να ξανακάνω συγχρονισμό, έγιναν ακριβώς τα ίδια.

Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς?

To CD είναι της *******. Δεν κάνει το πρόγραμμα. Κατέβασε το από την ιστοσελίδα της SE. Μόνο αυτό έχει την κανονική έκδοση του Mobile Phone Monitor. Το CD έχει bugs.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα αναβαθμιση στο κ700 και εβαλα την εκδοση R2ALO29.Έίναι η τελευταία έκδοση.Έδοσα 20€ αλλά έβγαλα το καταραμένο Vodafon live!

Στο 9volto πήγες;

Link to comment
Share on other sites

davesteel den 3ero re ti pezei mallon sti cosmote ginetai epidei etsi kialios exei 2 grammes to exo dokimash se filaraki h vodafone den einai etsi den 3ero ti pezei! tin anamonh energopiimenh tin exo ala nta3ei klain d kegome kiolas na dw pos ginete apla eida oti ginete genika k anaroti8ika
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΕς Η ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΚΡΟΑΣΗ ΠΩς ΓΙΝΕΤΑΙ (ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΤΣΙ)? ΤΗΑΝΚΣ

 

 

Κατα τη διαρκεια της συνομιλιας, πατας το κεντρικο πληκτρο και υπαρχει επιλογη ενεργοποιηση μεγαφωνου

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβώς 2 γραμμές απλώς μια υπηρεσία να μπορείς να βάζεις σε αναμονή κάποιον και να κάνεις άλλη κλήση κτλ.

2 γραμμές εννοούμε όταν έχουμε 2 ξεχωριστά νούμερα στην ίδια SIM τουλάχιστον εγώ έτσι το καταλαβαίνω.

Λέγοντας 2 γραμμές εννούσα το πρώτο που είπες,

δηλαδή όχι τα δύο νούμερα, αλλά δύο γραμμές στο ίδιο νούμερο.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και μακαρι να ηξερα να παω αλλου γιατι ηταν ενας βλακας και μετανιωσα που του εδωσα τα λεφτα...

Giati ti sou ekane?

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πούλησα το κ700 (για να αγοράσω το κ750 εννοειτε) 160ευρώ...ήταν καλή η τιμή?Τι λετε?

koita an i timi itan kali eksartate apo tin eksoteriki emfanisi tou kinitou poso kairo to eixes ktl....gia paradeigma enas filos mou poulise to diko tou k700 gia 200 euro alla to ixe 2 mines kai agratsounisto :cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πούλησα το κ700 (για να αγοράσω το κ750 εννοειτε) 160ευρώ...ήταν καλή η τιμή?Τι λετε?

 

199+φπα το πουλάει το Πλαίσιο

μια χαρά το πούλησες και πολλά πήρες

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι καταλαβα, πρεπει να εχεις το bluetooth της Mobile action (MA-700).

Δεν σου επιτρεπει να στειλεις αρχεια πανω απο 256ΚΒ. Αυτο εχω και εγω.

Αν εχεις αυτο, πρεπει να ανοιξεις το προγραμμα (Κ700 bluetooth handset manager), να κανεις pair το κινητο και μετα μεσω το μενου του προγραμματος, με drag & drop, μπορεις να μεταφερεις οτι θελεις στο κινητο και αντιστροφα.

Αν εχεις καποια απορια, εδω ειμαστε :)

egw to kanw pairing ..to anoigw ton manager+ta idia...prepei na akolu8hsw sygekrimena vhmata?

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι καταλαβα, πρεπει να εχεις το bluetooth της Mobile action (MA-700).

Δεν σου επιτρεπει να στειλεις αρχεια πανω απο 256ΚΒ.

Εγώ με το Handset Manager μέχρι και ΜΡ3s έχω στείλει χωρίς κανένα πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το Handset Manager μέχρι και ΜΡ3s έχω στείλει χωρίς κανένα πρόβλημα!

 

Που το ξεθαψες αυτο? :w00t:

Σε θεματα, μεχρι 256 kb σε αφηνει να περασεις, στις εικονες μεχρι 50 kb και mp3 γυρω στα 2-3 MB. Τουλαχιστον στην εκδοση που πηρα πριν ενα χρονο περιπου. Τωρα δεν ξερω αν ισχυουν.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρω πολύ........ Εγώ τον πήρα τον αντάπτορα πριν 1 μήνα! Σαφώς η έκδοση του handset manager η δικιά μου είναι ΚΑΛΥΤΕΡΗ από τη δικιά σου.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τουλάχιστον έμαθες!!!!!!

Βάλτε βρε ουριαμπέδες τους οδηγούς της Microsoft και αφήστε εφτούς του άθλιους του phone manager.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πούλησα το κ700 .........

Άαχχχ , τι μαχαιριά ήταν αυτή ... :cry:

Σιγά σιγά , να ετοιμαζόμαστε και εμείς :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε βρε ουριαμπέδες τους οδηγούς της Microsoft και αφήστε εφτούς του άθλιους του phone manager.

 

Εκανα κατι καλυτερο. Αγορασα (εδω και καιρο) ενα bluetooth της Gigabyte και βρηκα την υγεια μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Άαχχχ , τι μαχαιριά ήταν αυτή ... :cry:

Σιγά σιγά , να ετοιμαζόμαστε και εμείς :(

Εάν σταματήσεις να βάζεις καινούρια παιχνίδια στους φακέλους σου, πιστεύω ότι πολλοί θα ακολουθήσουν τον sealover (για να μην σου πω και τον greeklover) :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Εκανα κατι καλυτερο. Αγορασα (εδω και καιρο) ενα bluetooth της Gigabyte και βρηκα την υγεια μου. :)

Εγώ πάλι ήμουν από τους άτυχους που αγόρασαν τον της Mobile Action.

Ευτυχώς με ένα πειργαματάκι στους οδηγούς της Microsoft δουλεύει τέλεια!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...