Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 21century ( 5 Ιούλ. 2004 , 15:10)

 

H kamera telika paidia aksizei kai einai 0.5 megapixel h oxi?

 

 

Σε καποια παλια ποστ ελεγαν οτι ειναι 0,3 mp. Παντως εμενα δεν με ικανοποιει...Περιμενα καλυτερη για τετοιο κινητο. Καποια παιδια εχουν ανεβασει φωτο, μπορεις να δεις και να κρινεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 21century ( 5 Ιούλ. 2004 , 15:10)

 

H kamera telika paidia aksizei kai einai 0.5 megapixel h oxi?

 

 

Des mia toy k700 kai parakatv mia toy T610

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Viper ( 5 Ιούλ. 2004 , 15:18)

 

Σε καποια παλια ποστ ελεγαν οτι ειναι 0,3 mp. Παντως εμενα δεν με ικανοποιει...

 

Gia tin akriveia einai 0,3072Mp (Symfwna me tin epistimonoiki apodeiksi ala Einstain!!!!)

Mp=(platos*ypsos)/1000.000 =>

Mp=(640*480)/1000.000=>

Mp=0,3072 Megapixel

 

:blink: :wacko: :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Paidia na kanw mia erwthsh?? Skeftomai na agorasw to K700i auth th vdomada, alla lew mhpws einai kalutera na perimenw gia to Z1010. Ti lete?? Ektos apo tis 3G yphresies tou Z1010 kai thn extra memory, uperterei se kanena allo shmeio apo to k700i??

Na shmeiwsw oti den me endiaferoun oi 3G uphresies, apla rwtaw ean kai se poia shmeia einai kalutero to Z1010...

Thnx... :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NeTBoY ( 5 Ιούλ. 2004 , 15:41)

 

Paidia na kanw mia erwthsh?? Skeftomai na agorasw to K700i auth th vdomada, alla lew mhpws einai kalutera na perimenw gia to Z1010. Ti lete?? Ektos apo tis 3G yphresies tou Z1010 kai thn extra memory, uperterei se kanena allo shmeio apo to k700i??

Na shmeiwsw oti den me endiaferoun oi 3G uphresies, apla rwtaw ean kai se poia shmeia einai kalutero to Z1010...

Thnx... :)

 

 

Signwmi kiolas alla... to exeis dei apo konta to Z1010? H pantoflara toy aiwna (opes kai olla ta 3G). Kai giati na to perimeneis? Kyklorofei idi!

Diafores apoti thimamai einai oti exei ms duo kai den exei radio. Kamera, othoni (aswteriki) kai multimedia mia apo ta idia. An den prokeite na xrisimopoihseis tis 3G leitoyrgeies (oxi apokleistina tin videodiaskepsi), tote o monos logos e;inai to ms-duo alla ues kai karotsaki ga tin metafora...!!!! Tin tsepi apla ksexna tin

 

OLA TA PARAPANW AKYRONWNTA AN MILAS GIA TO S700!!!

Link to comment
Share on other sites

Μία πρόταση προς όλους. Αφού έχει αρχίσει να κυκλοφορεί το τηλεφωνάκι και πολλοι το έχουν ήδη, δεν φτιάχνετε ένα καινούργιο post με αρχεία, web sites, εφαρμογές, παιχνίδια κλπ να τα βρίσκουμε εύκολα; Λέω τώρα....

 

ΑΚΟΥ ΡΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΜΑΣ. ΤΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.

 

---------------ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΣΕ ΟΛΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΟΣ--------

Link to comment
Share on other sites

Το απόκτησα την Παρασκευή.Πολύ όμορφο κινητό.Το έχω ακόμα με την αρχική φόρτιση (3 μέρες γεμάτες).Πάρα πολλά τα θετικά του-λίγο πολύ έχουν αναφερθεί.Θα μείνω σε κάποιες αρνητικές λεπτομέρειες:

 

-Όπως και στο Τ610 που έχω,δεν έχει επιπλέον ήχους ειδοποίησης μηνυμάτων ή μήπως κάνω λάθος?

-Κάνωντας αναπαραγωγή της ίδιας μελωδίας από τα δύο κινητά,έχω την αίσθηση ότι από το Τ610 ακούγεται "καθαρότερος" ο ήχος.

-Το μήνα "Ιούλιο" τον αναφέρει σαν "Ιολ"

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΟΛΙΣ ΠΟΥΛΗΣΑ ΤΟ SX1 ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ Κ700 ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΦΟΒΕΡΟ ΚΙΝΗΤΟ ...... ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ SYMBIAN KAI ΑΛΛΕΣ ΜΑ""""ΚΙΕΣ .. ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ , ΗΧΟΥΣ ΚΛΠ

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 206xs ( 5 Ιούλ. 2004 , 16:43)

 

-Όπως και στο Τ610 που έχω,δεν έχει επιπλέον ήχους ειδοποίησης μηνυμάτων ή μήπως κάνω λάθος?

-Κάνωντας αναπαραγωγή της ίδιας μελωδίας από τα δύο κινητά,έχω την αίσθηση ότι από το Τ610 ακούγεται "καθαρότερος" ο ήχος.

-Το μήνα "Ιούλιο" τον αναφέρει σαν "Ιολ"

 

 

-Όντως δεν έχει δυστυχώς :(

-Εμένα μου φαίνεται τόσο τέλειος ο ήχος που δε μπήκα σε διαδικασία συγκρίσεων

-Αυτό είναι αλήθεια ο Ιούλιος βγαίνει Ιολ :p :p

 

Να κάνω μια ερώτηση για τους από παλιά γνωρίζοντες;; Ήθελα να καταχωρήσω κάποια γενέθλια, ξέρω ότι δεν έχει επανάληψη άρα είπα θα τα περάσω απλά στο ημερολόγιο για 2 χρονιές ας πούμε, περνώντας τα και κάνοντας κάποιες δοκιμές βλέπω ότι οι καταχωρήσεις αυτές δε χτυπούν με τον ήχο ειδοποίησης που έχω βάλει για ημερολόγια αλλά με τον ήχο του μηνύματος :blink: οπότε κάθισα και τα πέρασα στις εργασίες που χτυπάει κανονικά με τον ήχο που θέλω αλλά δεν εμφανίζονται αυτές στο ημερολόγιο, άλλη βλακεία αυτή, δε γίνονται να φαίνονται οι εργασίες στο ημερολόγιο;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

OK...phra thn apanthsh pou ithela...

Opote logika tha katalhxw sto K700i...

Oxi den to exw dei apo konta to Z1010 alla apo ta legomena sas kai mono prp na einai ligo tragiko to megethos tou... :)

Alla afou den exei tpt parapanw se dunatothtes (ektos apo 3G kai ms duo, ta opoia den mou einai xrhsima, pros to paron toulaxiston) katalhgoume sto K700i.... :)

Thnx...

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια με πιο προγραμμα μπορω να περασω ωιδεο απο τον υπολογιστη στο κ700 ???? η αν υπαρχει καποιο free προγραμμα για μετατροπη αρχειων mpeg se 3 gpp ????

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, στις αναπάντητες, το κινητό σας βγάζει ώρα που έγινε η τελευταία;
Link to comment
Share on other sites

CptBill Oxi alla an pas sto <<kartelaki>> pou leei oles kai deixnei oles tis kliseis exei kai thn anapanthth ekei kai ekei deixnei tin ora....twra giati to kani ayto :( :( elpizo me kapoia anavathmish na diorthothei...

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ..όντως..όπως επίσης δεν δείχνει ολόκληρο τον αριθμό σε καμία καρτέλα...
Link to comment
Share on other sites

Free Games - Κάποια είναι πολύ καλά !

 

h**p://www.tones4u.net/wap/java/upjava.php

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος domal ( 5 Ιούλ. 2004 , 21:37)

 

παιδια με πιο προγραμμα μπορω να περασω ωιδεο απο τον υπολογιστη στο κ700 ???? η αν υπαρχει καποιο free προγραμμα για μετατροπη αρχειων mpeg se 3 gpp ????

 

 

Ακου να δείς τώρα την διαδικασία που ακολουθώ εγώ για να φτιάξω βιντεάκια. Αυτά που χρειάζεσαι είναι το quick time 6.5+ και το virtual dub.Το δεύτερο το χρησιμοποιώ στην αρχή για trimming, cropping και risize! Αφού ανοίξω το βίντεο που με ενδιαφέρει, το κόβω/ράβω όπως θέλω και του ρίχνω και ένα riize στα 176*144 (fullscreen για τα βίντεο στο κινητό). Το σόζω κάπου προσωρινά σε ασυμπίεστη μορφή (για να μήν έχω απώλειες στα ενδιάμεσα βήματα) και μετά το ανοίγω με το quick time.Επιλέγω export σε αρχείο 3gp ή mp4 και αυτό είναι όλο. Βέβαια ο γρύφος της υπόθεσης είναι οι ριθμύσεις που θα βάλεις για το bitrate εικόνας και ήχου. Τώρα δεν θυμάμαι να σου πώ τι έβαζα αλλα αν θές θα σου στείλω κανα 2 βιντεο κλιπ (anastasia - left outside alone) για να δείς. Για να τα περάσω τώρα στο κινητό, απλά κάνω δεξί κλίκ sent to -> κ700i (απο το πρόγραμμα του Gigayte blyetooth usb adaptor). Αυτα!

Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bxtrm ( 6 Ιούλ. 2004 , 09:09)

 

Αν κανετε αναβαθμιση και περασετε το κανονικο software θα φυγει τελειως το vodafone-live menu?

 

 

Θεοριτηκά γίνεται αλλα...!!! Απαγορεύεται απο την Vodafone. Στα service δεν πρόκειτε να σου το κάνουν με τίποτα (εκτός και αν το έχει π.χ. ο πατέρας σου)! Μετά τον ενα χρόνο του συμβολαίου ναι το κάνουν. Απ' ότι ξέρω αν βρείς τα αρχεία του λογισμικού μπορείς να την κάνεις και μόνος σου με συγκεκριμένο καλώδιο αλλα χάνεις την εγγύηση!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι? Στο tennis εχετε παρατηρησει τιποτα κολληματα? Γιατι σ'εμενα καμια φορα ψιλοκολλαει πχ. παει η μπαλα αργα ή οταν κανει καρφι κανει καμια ωρα η μπαλα να φτασει στον αντιπαλο.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paokaras45 ( 6 Ιούλ. 2004 , 09:14)

 

Θεοριτηκά γίνεται αλλα...!!! Απαγορεύεται απο την Vodafone. Στα service δεν πρόκειτε να σου το κάνουν με τίποτα (εκτός και αν το έχει π.χ. ο πατέρας σου)! Μετά τον ενα χρόνο του συμβολαίου ναι το κάνουν. Απ' ότι ξέρω αν βρείς τα αρχεία του λογισμικού μπορείς να την κάνεις και μόνος σου με συγκεκριμένο καλώδιο αλλα χάνεις την εγγύηση!

 

 

Mesa sthn vdomada perimenw to kinhto se live ekdosi...molis to parw sta xeria mou tha dokimasw na to anavathmisw me non-live logismiko kai tha sas pw ean ginetai h oxi...giati me to T610 ginotan gia polu ligo xroniko diasthma sthn arxh, mexri na to paroun grammh apo thn SE, opou epeita den se afhne na to anavathmiseis apo live se non-live kai to antistrofo (uparxei enas elegxos kata thn diadikasia ths anavathmishs opou anagnwrizei thn ekdosh tou kinhtou).

Anamoni loipon.... :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...