Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό γίνεται ακόμα κι όταν βγάλεις την μπαταρία και την ξανάβάλεις; Αν ναι τότε παρακάλα να μην έχει πάθει τίποτα η οθόνη...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

anavosvinei stathera

krataei 5 deyterolepta anamenh kai 5 svisti kai meta pali to idio

tha to paw avrio sto service tis se kai vlepoume

Δεν βλέπω να έχεις και άλλη επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

anavosvinei stathera

krataei 5 deyterolepta anamenh kai 5 svisti kai meta pali to idio

tha to paw avrio sto service tis se kai vlepoume

Μου το είχε κάνει αυτό 2 φορές και λύθηκε με αναβάθμιση. Την τρίτη φορά που απαίτησα αλλαγή αποδείχτηκε ότι η πλακέτα ήταν προβληματική και μου το αντικατέστησαν ;)
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έχεις πέσει 2 επαννειλημένες φορές σε ελαττωματικό κινητό?λίγο απίθανο μου φαίνεται...flash repair παντώς μπορείς να κάνεις κ εσύ στο davinciteam με 10 ευρώ online και κάποια βάση από P800. Απλά είναι θέμα service και εγγύησης και δε βλέπω το λόγο να μπείς στη διαδικασία.

 

Μου το είχε κάνει αυτό 2 φορές και λύθηκε με αναβάθμιση. Την τρίτη φορά που απαίτησα αλλαγή αποδείχτηκε ότι η πλακέτα ήταν προβληματική και μου το αντικατέστησαν ;)
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έχεις πέσει 2 επαννειλημένες φορές σε ελαττωματικό κινητό?λίγο απίθανο μου φαίνεται...flash repair παντώς μπορείς να κάνεις κ εσύ στο davinciteam με 10 ευρώ online και κάποια βάση από P800. Απλά είναι θέμα service και εγγύησης και δε βλέπω το λόγο να μπείς στη διαδικασία.
Όχι το πρώτο είχε ελλατωματική πλακέτα, το δεύτερο είναι εντάξει αν και κάνει αρκετά restart δεν έχει κολλήσει εντελώς μέχρι τώρα...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν γίνεται να συνδέσω το Κ700 με ένα στερεοφωνικό Hi-Fi και να ακούω μουσική από εκεί; (Όπως γίνεται με τα walkman phones της SE)

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Αν υπαρχει τροπος να κανουμε κανενα κολπακι ειμαι και γω μεσα :p Εχω ενα hads free απομιμηση αν εχει κανενας καμια ιδεα
http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ερθει αυτη η καρτα SIM των 512MB θα μπορεσουμε να τη ''γευτουμε στο Κ700??????

Όχι.

Ενημερωτικά: Η κάρτα SIM με τη μεγαλύτερη χωρητικότητα που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή είναι διαθέσιμη από την ΤΙΜ και το μέγεθος αυτής φτάνει τα 128ΚΒ με ελάχιστο ουσιαστικό όφελος από άποψη αποθήκευσης επαφών και sms...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη 512mb μονο για μυνηματα (12000+ επαφες και 1500+ μυνηματα)δε μου λεει τιποτα.Εισαι σιγουρος?Η υπαρχουν ειδικα κινητα που εκκμεταλευονται οτν χωρο της μνημης
Link to comment
Share on other sites

Όχι.

Ενημερωτικά: Η κάρτα SIM με τη μεγαλύτερη χωρητικότητα που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή είναι διαθέσιμη από την ΤΙΜ και το μέγεθος αυτής φτάνει τα 128ΚΒ με ελάχιστο ουσιαστικό όφελος από άποψη αποθήκευσης επαφών και sms...

Λάθος. Αδιάβαστο σε βρίσκω. :) Η κάρτα των 512 ΜΒ έχει κυκλοφορήσει ήδη.

8000 φορές μεγαλύτερη από τις τυπικές κάρτες των 64 ΚΒ.

Link to comment
Share on other sites

an eisai pro8imos na katastrepseis ena hands free, tote ksero ena tropo :P

Και το ρωτάς; Και βέβαια είμαι! Έχεις καμιά ιδέα στα υπ'οψιν σου;

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Λάθος. Αδιάβαστο σε βρίσκω. :) Η κάρτα των 512 ΜΒ έχει κυκλοφορήσει ήδη.

8000 φορές μεγαλύτερη από τις τυπικές κάρτες των 64 ΚΒ.

Για την ελληνική αγορά μιλάω. Και κινητό με αισθητήρα 10ΜΡ θα βγάλει η Samsung, αλλά δεν θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα (ούτε καν στην Ευρώπη).

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Για την ελληνική αγορά μιλάω. Και κινητό με αισθητήρα 10ΜΡ θα βγάλει η Samsung, αλλά δεν θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα (ούτε καν στην Ευρώπη).

Δεν είναι έτσι. Τις νέες SIM θα τις δούμε σύντομα ΚΑΙ στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν γίνεται να συνδέσω το Κ700 με ένα στερεοφωνικό Hi-Fi και να ακούω μουσική από εκεί; (Όπως γίνεται με τα walkman phones της SE)

Δυστηχως τετοια καλωδιο δεν υπαρχει για το k700i.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εχεις διαβασει καπου αυτο πχ στην ιστοσελιδα καποιας απο τις εταιρειες τηλεφωνιας οτι θα φερει αυτη τη sim στο μελλον?Κ αν ναι υπαρχει τροπος υπερβασης οριων της συσκευης π.χ οριο για 80 java προγραμματα?
Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν γίνεται να συνδέσω το Κ700 με ένα στερεοφωνικό Hi-Fi και να ακούω μουσική από εκεί; (Όπως γίνεται με τα walkman phones της SE)

 

 

Η ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp4_1_1&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10257

 

ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ.ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 12 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

Η ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp4_1_1&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10257

 

ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ.ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 12 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ.

Μα αυτό δεν μπορεί να συνδεθεί στο Κ700... Είναι για τα κινητά που κυκλοφόρησαν μετά απ' αυτό, με τις νέες επαφές.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό δεν μπορεί να συνδεθεί στο Κ700... Είναι για τα κινητά που κυκλοφόρησαν μετά απ' αυτό, με τις νέες επαφές.

 

Δίκιο έχει ο Πέτρος. Φαίνεται άλλωστε ξεκάθαρα και στη λίστα των συμβατών προϊόντων ότι το Κ700 δεν υπάρχει. ;)

 

Πέτρο θυμάσαι τον ήχο κλήσης που συζητάγαμε; Θα τον ακούσεις για να καταλάβεις ακριβώς τι ζητάω στην διαφήμηση της Cosmote (αν θυμάμαι καλά) που λέει θα πάρω τηλέφωνο το Γιώργο να ρωτήσω. Ψάχνω τον ήχο κλήσης με τον οποίο χτυπά το τηλέφωνο του Γιώργου. (:lol: :lol: )

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...