Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

MaIdeN , σε πείραξε κανείς αγόρι μου ; Ο powered ; :)

Να περάσει από το γραφείο του διευθυντή αμέσως :D

 

MaIdeN στα καλά καθούμενα φέρνεις το χάος ρε .

Εσύ φταις , την είπες άσχημα και χωρίς λόγο στον NiCkOs_gr για

το κρυφό μενού.

 

Τέσπά , αφού ζήτησες και συγνώμη .... :D PEACE ON FORUM !!!

 

e nai re didimos egw fteo pada edw mesa ayto einai dedomeno re!! esy me 3es k apo palia pou plakonomouna me alous e? :P basika kaneis lathos den ithela na tou tin pw ston nicko pou eipe gia to kryfo menu to palikari kala ekane apla esas etsi sas fanike an htane na tou tin pw tha tou tin elega sta isa spastika meta pou petaxtike k o alos o hakero-n00bas pios nomizei oti einai :D k mou tin leei sta kala kathoumena eleos? e3alou zitisa k signomi opos eipes xexe den pirazei simvenoune k ayta etsi na yparxei k mia alagh edw mesa ;) anyway den me apadise kaneis se ayto pou eixa rotisi k arxizo k eneyriAzo oxi plaka kanw!se opion exei ginei ayto pou eipa pio piso as mou pei plz thanx :)

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πω πω μόλις μπήκα... τι έγινε... α ομολογώ ότι τρόμαξα στην αρχή αφού δεν εμφανίστηκαν τα posts της προηγούμενης σελίδας και δεν κατάλαβα τι έγινε :)

 

το μενού το βρήκα τυχαία προσπαθώντας να θυμηθώ για το άλλο που αναφέρεται εδω μέσα (που βλέπουμε την έκδοση κλπ), έτσι το βρήκα τυχαία

 

μπορείς κάποιος να εξηγήσει τι ακριβώς κάνει γιατί εγώ δεν τα πειραξα...

 

έχει σχέση με τα κλειδώματα των εταιρειών;

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τοDateimanager και προσπαθώ να κάνω σύνδεση με το Κινητό αλλά μου βγάζει Setting the answer code is failed κωδικός σφάλματος 13

 

Μπορεί να βοηθήσει κανείς ?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

παιδια ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΙΔΙΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΙΠΑΡΙΣΜΕΝΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΝΟΙΓΩ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ FILES Κ ΟΧΙ ΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ Κ700 ΜΟΥ...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΙΔΙΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΙΠΑΡΙΣΜΕΝΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΝΟΙΓΩ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ FILES Κ ΟΧΙ ΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ Κ700 ΜΟΥ...

 

Πρέπει να τα μετονομάσεις σε .jar .

Για να γίνει αυτό όμως,θα πρέπει πρώτα να έχεις ενεργοποιήσει την εμφάνιση των καταλήξεων των αρχείων στα windows .

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τοDateimanager και προσπαθώ να κάνω σύνδεση με το Κινητό αλλά μου βγάζει Setting the answer code is failed κωδικός σφάλματος 13

 

Μπορεί να βοηθήσει κανείς ?

 

στις ρυθμισεις αλλαξε την com και βαλε αυτη που εχεις ορισει εσυ. αν δεν την θυμασαι δοκιμασε ολες οσες εχει μια μια κοιτα μονο να μην εχεις ταυτοχρονα ανοιχτο και κανα fma

Link to comment
Share on other sites

Για το ΒΤ που ρωτησατε πριν δοκιμαστε να βαλετε το ιδιο κωδικο στο Κ700 και στον υπολογιστη αλλιως δεν γινεται τιποτα...
Link to comment
Share on other sites

Kalimera se olous!

Epsaksa poly se polla threads, previews kai reviws toy myphone.gr giati skopevw se agora kinitoy (ti parakseno :) ). Eimai anamesa se p700, 6230, s65, kai e398.

 

Vasika afto pou tha ithela na rwtisw toys exontes xrisimopoiisei afto to kinito, an toys stathike embodio i elleipsi ypodoxis kartas mnimis. Einai periorismeni i mnimi pou einai enswmatwmeni sto kinito?

 

Genikotera, pws sas fainetai i apoktisi aftoy toy kinitoy ti dedomeni stigmi?

 

Efxaristw prokatavolika! :)

Link to comment
Share on other sites

e nai re didimos egw fteo pada edw mesa ayto einai dedomeno re!! esy me 3es k apo palia pou plakonomouna me alous e? :P basika kaneis lathos den ithela na tou tin pw ston nicko pou eipe gia to kryfo menu to palikari kala ekane apla esas etsi sas fanike an htane na tou tin pw tha tou tin elega sta isa spastika meta pou petaxtike k o alos o hakero-n00bas pios nomizei oti einai :D k mou tin leei sta kala kathoumena eleos? e3alou zitisa k signomi opos eipes xexe den pirazei simvenoune k ayta etsi na yparxei k mia alagh edw mesa ;) anyway den me apadise kaneis se ayto pou eixa rotisi k arxizo k eneyriAzo oxi plaka kanw!se opion exei ginei ayto pou eipa pio piso as mou pei plz thanx :)

 

MaIdeN ζεις εσύ μας οδηγείς :D

:: Looking For Something Like Us ::
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο 6600 πέρασα στο κ700i το κινητό ειναι πολύ γρήγορο, μου φάνηκε λίγο δύσκολο να συνηθήσω τόσο χρόνια απο νοκια σε sony ericsson, αλλα αυτο ειναι συνήθεια.

Την δεδομένη στιγμή με τα χρήματα που ζητάει ειναι BEST BUY το κινητάκι.

Εχει πολλες ευκολίες που με ξαφνιάζουν ακόμα..

Οσο για την μνήμη εαν σκοπευεις να το χρησιμοποείς σαν Mp3φωνο δε σου κάνει. Αν θες να εχεις καμιια 10 mp3 και ραδιο τοτε πάρτο. Οι java εφαρμογές παιχνίδια δεν πιανουν και πολυ χώρο... Η Οθόνη του κινητού ειανι αψογη η κάμερα στην απεικόνιση μονο πολυ καλή αλλα στην λήψη μας τα ψιλοχαλάει. Επίσης η μπαταρία δεν κρατάει και πολυ αλλα αυτό ειναι θέμα αναβαθμισης και διορθώνεται

Σχετικά μικρό,ελαφρύ & κομψό. ελπίζω να σε βοήθησα frapes

Imagination is more important than knowledge
Link to comment
Share on other sites

ΤΗΕΜΕS ποιότητας που θα βρώ; (Οχι τα παλιά, δίδιμε. Τους τελευταίους 6 μήνες)

 

Ποιοτικά θέματα για K700i θα βρεις σίγουρα στο esato.com και φυσικά μην ξεχνάς το zedge.no και το mobile9 τα οποία έχουν

πολλά , πάρα πολλά θέματα ! :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Σκεύτομαι να πάρω το Κ700i και θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής: Έχει ξεκλειδωμένες τις υπέρυθρες και το Bluetooth η vodafone live έκδοση; Και μήπως τελικά έχει μειονεκτήματα αυτή η έκδοση; Αλλιώς γιατί έχει χαμηλώτερη τιμή;Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω ποια περίπου είναι η τιμή του στην κανονική συσκευή και ποια στην vodafone live . sorry αν σας κούρασα. Ευχαριστώ προκαταβολικά! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Απο κατάστημα TIM σκέτη συσκευή 240€ + ΦΠΑ.

Οι υπέρυθρες και το bluetooth είναι ξεκλείδωτα. Για την live έκδοση δεν έχω ιδέα...

Imagination is more important than knowledge
Link to comment
Share on other sites

Τα μόνα κλειδώματα της VodafoneLive! έκδοσης είναι το ό,τι δεν μπορείς να βάλεις mp3 ως ήχους κλήσης :mad: (αν και μπορείς να το ξεπεράσεις πακετάροντας τα mp3 που θες με το πρόγραμμα DRM της SonyEricsson) :p, να σβήσεις κάποιες εικόνες με τα logo της Vodafone και επίσης δεν μπορείς να του κάνεις από το σπίτι σου on-line αναβάθμιση (θα πρέπει να το πας σε κάποιο κατάστημα Vodafone):mad:.

 

Πάντως αν θες τη γνώμη μου παρ' το στην κανονική του έκδοση. Δεν αξίζει για λίγα χρήματα λιγότερα να έχεις το άθλιο μενού της Voda καθώς και να είσαι πάντα ένα κλικ μακριά από τη σύνδεση στο Live! :spam:

 

 

Think free my friend! :up:

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

kai sthn Vodafone live ekdosh einai to idio,dhladh kai ta dyo ksekleidwta..alla twra pou exei pesei kai h timh ths kanonikhs syskeyhs einai protimotero na to agoraseis xwris to vodafone live..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΤΗΕΜΕS ποιότητας που θα βρώ; (Οχι τα παλιά, δίδιμε. Τους τελευταίους 6 μήνες)

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ LINK ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΜΟΥ [ALL FREE FOR K700i] ... ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ!!!

Σωστή εκτίμηση προκύπτει από εμπειρία.

Η εμπειρία όμως προκύπτει από λάθος εκτιμήσεις! ! ! :X

Link to comment
Share on other sites

Απο κατάστημα TIM σκέτη συσκευή 240€ + ΦΠΑ.

Οι υπέρυθρες και το bluetooth είναι ξεκλείδωτα. Για την live έκδοση δεν έχω ιδέα...

 

και στο γερμανό αυτή τη τιμή έχει ! :)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμισεις αλλαξε την com και βαλε αυτη που εχεις ορισει εσυ. αν δεν την θυμασαι δοκιμασε ολες οσες εχει μια μια κοιτα μονο να μην εχεις ταυτοχρονα ανοιχτο και κανα fma

 

Μπορείς εσύ ή κάποιος άλλος να μου δώσει τις ακριβείς ρυθμίσεις για το K700Dateimanager γιατί δεν μπορώ να κάνω σύνδεση της συσκευής με το πρόγραμμα !μου βγάζει πρόγραμμα :wacko: :wacko:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τον τρόπο για να μετατρέψω αρχεία .mpg ή .avi σε .mp4 για να παίζουν στο κινητό; Αν η ερώτηση έχει ξαναειπωθεί νωριτερα ζητώ συγγνώμη αλλά είναι λίγο κουραστική η ανάγνωση τόσων σελίδων.

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τον τρόπο για να μετατρέψω αρχεία .mpg ή .avi σε .mp4 για να παίζουν στο κινητό; Αν η ερώτηση έχει ξαναειπωθεί νωριτερα ζητώ συγγνώμη αλλά είναι λίγο κουραστική η ανάγνωση τόσων σελίδων.

Ευχαριστω :)

Ένας εύκολος τρόπος, είναι με το NeroVision Express 3, που είναι μεσα στη σουίτα του nero. Έχει και σχετική επιλογή (νομίζω λέγεται Mobile profile).

 

 

------------------

τροποποίηση

------------------

 

'A . Κοίτα και εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=57789

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τον τρόπο για να μετατρέψω αρχεία .mpg ή .avi σε .mp4 για να παίζουν στο κινητό; Αν η ερώτηση έχει ξαναειπωθεί νωριτερα ζητώ συγγνώμη αλλά είναι λίγο κουραστική η ανάγνωση τόσων σελίδων.

Ευχαριστω :)

 

Enas akoma pio eukolos tropos na kaneis ayth th douleia einai na vreis

to mpegable X4 live to opoio einai akrivws giayth th douleia kai exei polles eukolies.

kapou 8a vreis kai to spasimo tou :p

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια για πεστε μου ποσο κραταει τελικα η μπαταρια με κανονικη χρηση +ραδιο και ανοιχτο το βραδυ :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...