Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostas_skyline (10 Ιαν. 2005 , 01:26)

 

Έχεις bluetooth;

Αν ναι πας στο 'My Bluetooth Places' και ανοίγεις τον φάκελο του κινητού σου " 'Αλλα ".Εκεί κάνεις αντιγραφή το .jar που θες και έπειτα μπορείς να το στείλεις. :D :cool:

 

ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΘΥΡΑ BLUETOOTH ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΥΝΔΕΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ PC Ή ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΘΥΡΑ ΥΠΕΡΥΘΡΩΝ?

ΤΟ BLUETOOTH PLACES ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ?

ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ STOPERMAN
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elhia (10 Ιαν. 2005 , 20:57)

 

Hellooo,

ginetai na allaksei to hxos ths anaforas paradosis ton sms?

 

Customize ήχοι cameras, μηνυμάτων κτλ

Έχουμε την δυνατότητα αλλάγης ή αφαίρεσης κάποιων εργοστασιακών ήχων στα SonyEricsson K700,K500,F500,Z1010,V800

(Ήχους μηνυμάτων,ήχο λάθους,ήχο cameras,ήχο μετρητή....).

Φέρτε μας τα δικά σας mid αρχεία να τα τοποθετήσουμε στο κινητό σας!

 

Oλα αυτα στο volto.Αλλιως μονο με ειδικα καλωδια και διαφορες ιστοριες..Δυσκολα δηλαδη! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ (10 Ιαν. 2005 , 18:50)

 

Μετά την τελευταία αναβάθμιση (απο το site ας πούμε) , πόσο κρατάει η μπαταρία του ? Με αρκετή ομιλία καθημερινά. Πιάνει τους χρόνους του t610 ?

 

Με τίποτα σαν του t610 (είχα t610 και τώρα k700i), αναλόγως την χρήση. Μόνο με ορισμένη ομιλία και μόνο πχ 20 λεπτά κρατάει πιστεύω 2-3 ημέρες (με στρωμένη την μπαταρία του). Με ράδιο mp3 και κυρίως όταν κρατάς την οθόνη ανοικτή η αναμονή χειροτερεύει δραματικά ;)
Link to comment
Share on other sites

emena pali i mbataria mou paei arketa kala parolo pou exw tin R2AA.fanika tixeros....na rwtisw kati re mages,iparxei tropos na trabame aperioristo video??? :( i toulaxiston kati perisotero apo 9 deuterolepta????

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος laios23 (10 Ιαν. 2005 , 21:55)

 

emena pali i mbataria mou paei arketa kala parolo pou exw tin R2AA.fanika tixeros....na rwtisw kati re mages,iparxei tropos na trabame aperioristo video??? :( i toulaxiston kati perisotero apo 9 deuterolepta????

 

Eπιλογες-Διαρκεια Βιντεο-Απεριοριστη !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 (10 Ιαν. 2005 , 22:11)

 

Eπιλογες-Διαρκεια Βιντεο-Απεριοριστη !

 

THANX re arxige,oute pou to eixa prosexei...........strabomara!!!!!! :cry: :cry:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος konv (10 Ιαν. 2005 , 23:20)

 

Ρε παιδιά πως μπορούμε να βάλουμε ήχο για την μέτρηση χρόνου των κλήσεων;

 

 

Ρίξε μια ματιά στη διεύθυνση http://k700.hitziger.net/index.php?id=infos&language=en#minutenton

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ena spastiko provlima pou exo apo tote pou alaksa ta kalymata den 3ero an to exei k alos ayto to provlima isos akougete koufo.mesa apo to tsamaki stin othoni mesa mazeyete skoni!!! eleos?? k me diskoleyi na dw (oxi oti mazeyete k h trelh skonh) ase pou fenete asxima k anagazomai kathe fora pou exei na to anigo k na to skoupizo eleos?aporo apo pou vriskei k mpenei h mamimenh afou mia xara klini ti na pw :P
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια περασα χθες το ma-700 της mobile action συνδεσα το k700 με bluetooth ολα καλα. Εκανα instal το handset manager αλλα οταν το ανοιγω μοθ βγαζει μηνυμα

'' Δεν ειναι δυνατη η ανιχνευση του ma-700. Βεβαιωθειτε οτι εχετε συνδεσει το βυσμα του ma-700 στο pc. (Κωδικος σφαλματος=2)''

Εννοειται οτι ειναι συνδεδεμενο το ma-700. Μηπως εχει κανεις ιδεα τι μπορει να ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spirtos (11 Ιαν. 2005 , 09:07)

 

Ρε παιδια περασα χθες το ma-700 της mobile action συνδεσα το k700 με bluetooth ολα καλα. Εκανα instal το handset manager αλλα οταν το ανοιγω μοθ βγαζει μηνυμα

'' Δεν ειναι δυνατη η ανιχνευση του ma-700. Βεβαιωθειτε οτι εχετε συνδεσει το βυσμα του ma-700 στο pc. (Κωδικος σφαλματος=2)''

Εννοειται οτι ειναι συνδεδεμενο το ma-700. Μηπως εχει κανεις ιδεα τι μπορει να ειναι?

 

 

Καλημερα φιλε μου. Δοκιμασε να το ξανακανεις pair και κλεισε την εφαρμογη και ανοιξε την παλι. Κολλαει καμια φορα, μου το κανει και εμενα συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Viper (11 Ιαν. 2005 , 09:12)

 

Καλημερα φιλε μου. Δοκιμασε να το ξανακανεις pair και κλεισε την εφαρμογη και ανοιξε την παλι. Κολλαει καμια φορα, μου το κανει και εμενα συνεχεια.

 

 

Καλημερα viper ταν λες να το ξανακανω pair εννοεις να το ξαναεγκαταστησω? Γιατι το χω κανει 2-3 φορες χωρις αποτελεσμα δεν το εχω ανοιξει καθολου

Link to comment
Share on other sites

Οταν λέει pair εννοεί ταίριασμα...

Είχα και εγω το ίδιο πρόβλημα.

Έσβησα το τηλεφωνο(Κ700i) απο τη λιστα.

Το ξαναέψαξα το βρήκε και το ξαναέκανα ταίριασμα και

μετά όλα ήταν εντάξει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος netrina (11 Ιαν. 2005 , 09:58)

 

Οταν λέει pair εννοεί ταίριασμα...

Είχα και εγω το ίδιο πρόβλημα.

Έσβησα το τηλεφωνο(Κ700i) απο τη λιστα.

Το ξαναέψαξα το βρήκε και το ξαναέκανα ταίριασμα και

μετά όλα ήταν εντάξει...

 

 

Ακριβως. Ετσι λογικα θα λειτουργησει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spirtos (11 Ιαν. 2005 , 09:07)

 

Ρε παιδια περασα χθες το ma-700 της mobile action συνδεσα το k700 με bluetooth ολα καλα. Εκανα instal το handset manager αλλα οταν το ανοιγω μοθ βγαζει μηνυμα

'' Δεν ειναι δυνατη η ανιχνευση του ma-700. Βεβαιωθειτε οτι εχετε συνδεσει το βυσμα του ma-700 στο pc. (Κωδικος σφαλματος=2)''

Εννοειται οτι ειναι συνδεδεμενο το ma-700. Μηπως εχει κανεις ιδεα τι μπορει να ειναι?

 

 

Kai mena mou vgazei to idio mhnyma meta omws apo anamonh kai adranopoihsh. Dokimasa epanekinhseis, epanegkatastaseis tou driver, afairesh apo thn lista syskevwn sto system ktl alla tpt den ginetai.

H lysh omws htan pio aplh.

Aplws vgazw kai ksanavazw to adapter sthn 8yra usb kai to ksanavlepei mia xara pali.Opws fainetai prepei na vgei opwsdhpote apo thn 8yra usb.

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε το Service Pack 2 και εγκαταστήστε τους γενικούς οδηγούς της Microsoft για Bluetooth. Θα έχετε όλες τις δυνατότητες και θα λειτουργούν με όλα τα προγράμματα.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stoperman (10 Ιαν. 2005 , 21:00)

 

ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΘΥΡΑ BLUETOOTH ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΥΝΔΕΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ PC Ή ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΘΥΡΑ ΥΠΕΡΥΘΡΩΝ?

ΤΟ BLUETOOTH PLACES ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ?

 

 

Εγώ έχω Bluetooth Dongle συνδεδεμένο στο PC και με το πρόγραμμα που εγκατέστησα μου εμφάνισε ένα νέο directory "My Bluetooth Places".Από εκεί μπορείς να συνδεθείς με το κινητό.Τώρα για τις υπέρυθρες δεν έχω ιδέα :rolleyes:

Πάντως για προσπάθησε να μπεις στον φάκελο του κινητού σου " Άλλα " και να κάνεις εκεί αντιγραφή το .jar ;)

Εμένα δουλεύει μια χαρά έτσι και μπορώ να στείλω οποιοδήποτε παιχνίδι :D :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος multiPetros (11 Ιαν. 2005 , 12:10)

 

Βάλτε το Service Pack 2 και εγκαταστήστε τους γενικούς οδηγούς της Microsoft για Bluetooth. Θα έχετε όλες τις δυνατότητες και θα λειτουργούν με όλα τα προγράμματα.

 

ποιοι ειναι αυτοι οι γενικοι οδηγοι της microsoft για bluetooth;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος netrina (11 Ιαν. 2005 , 14:55)

 

ποιοι ειναι αυτοι οι γενικοι οδηγοι της microsoft για bluetooth;

 

 

Ο multipetros μαλλον εννοει αυτο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&postid=686464#post686464

Link to comment
Share on other sites

παιδια σας ευχαριστω ολους για την προσπαθεια αλλα απο οτι φαινεται δεν γινεται τιποτα . το εβγαλα το ξαναβαλα και pair ξαναεκανα service pack 2 εχω βαλει και το αρχειακι bth που multipetros εγραψε αλλαξα, αλλα τιποτα. το ma-700 εγκατασταθηκε αλλα το handset manager δεν το βλεπει. thanks anyway θα κοιταξω να το παλεψω με κανα fma η οτι αλλο βρω
Link to comment
Share on other sites

rotisa k pio prin alla tpt.exo k700i vodafone live metafero mp3 me to drm packager k meta apo 1 mera i k tin idia stigmi den ta paizei...ti na kano?me anabathmisi linete to problima?euxaristo
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...