Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανενα προγραμματακι που να μετατρεπει τα αρχεια mpeg σε 3gp?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Xairete to kinito to pira prin ligo kairo kai borw na pw oti eimai arketa euxaristimenos.Proigoumenws eixa nokia kai borousa na katigoriopoiisw ta SMS mou se fakelous pou dimiourgousa egw. Sto K700 epsaksa alla den brika sxetiki ruthmisi. Uparxei kamia lusi?
Link to comment
Share on other sites

@GrMikeD Oxi den iparxei kati tetoio aposo exo dei kai ego.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Katevase file RAVER to Nokia Multimedia Converter Pro v2.0 einai Idaniko.

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Einai alitia oti h teleftea anavatmish diorthonei thn camera?kai an epitrepete ti diorthonei h teleftea anavatmish?h an to exete pei kapoy peite mou pou to exete pei oste na mhn ta grafete pali. tnx!
Link to comment
Share on other sites

MOU ESTEILAN SHMERA ENA MMS KAI OTAN PAW NA TO ANOIKSW

MOU BGAZEI TO MHNYMA: ALLOIOMENO MHNHMA.

 

OTAN STELNW EGW MMS TO STELNEI KANONIKA.

 

TO KINHTO EINAI VODAFONE LIVE.

 

EXEI SYMBEI SA KANENA AYTO H MHOWS KSEREI KANEIS TI SYMBENEI???

Φιλικά Μάνος,
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος konv ( 7 Ιαν. 2005 , 16:37)

 

Καποιο πρόβλημα που έχω έιναι το εξής. Προσπαθώ να γράψω αρκετες σημειώσεις στο κινητό και μετά από αρκετες μου βγάζει μήνυμα ότι δεν μπορώ ν'αποθηκεύσω αλλες. Γιατί συμβαίνει αυτό; Στο τηλεφωνο υπαρχει παρα πολύ μνήμη ελεύθερη περιπου 20ΜΒ. Γιατί βγάζει αυτό το μήνυμα;

 

 

Το τηλέφωνο δεν χειρίζεται τη μνήμη δυναμικά σε όλα τα στοιχεία του.

Για τις σημειώσεις νομίζω ότι έχει περιορισμό σε 10.

Το ίδιο συμβαίνει και με τα μηνύματα, όπου έχει όριο αποθήκευσης μόνο 70 μηνυμάτων.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mike_g ( 7 Ιαν. 2005 , 16:12)

 

paidia mia erotisi?pos mporo na xeklidoso to k 700i?ginete meso internet?

 

 

Όχι, το online update service, εξετάζει το firmware που έχεις και εγκαθιστά την ενημερωμένη έκδοση αυτούνου που ήδη έχεις.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και χρονια πολλα!επειδη εχω καιρο να μπω στο thread ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου?γιατι κατι ακουσα για μια τελευταια που φτιαχνει εντυπωσιακα την ποιοτητα της καμερας,αληθευει?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ilka71 ( 8 Ιαν. 2005 , 00:41)

 

καλησπερα παιδια και χρονια πολλα!επειδη εχω καιρο να μπω στο thread ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου?γιατι κατι ακουσα για μια τελευταια που φτιαχνει εντυπωσιακα την ποιοτητα της καμερας,αληθευει?

 

 

H R2AE033

για το δεύτερο ερώτημά σου δεν ξέρω, δεν την έχω δοκιμάσει προσωπικά.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ilka71 ( 8 Ιαν. 2005 , 00:57)

 

R2A? εγω εχω την R2L .μιλαω για κανονικο κ700 οχι βοδα.η L η A ειναι η ποιο τελευταια?μαλον η L,ε?

 

 

Κοίταξε στο thread http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=43031 είναι αφιερομένο στις νέες εδκόσεις λογισμικού του K700i.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος philipvl ( 8 Ιαν. 2005 , 12:45)

 

geia sas!mipos kserete an iparxei kapoio site gia to k700 opos itan to myt610 an thimaste?pou na perirexei diladei diladi ligo apo ola gia to kinito mas..

 

Αυτό!!

http://myforum.lasyk.net

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος multiPetros ( 7 Ιαν. 2005 , 23:22)

 

Το ίδιο συμβαίνει και με τα μηνύματα, όπου έχει όριο αποθήκευσης μόνο 70 μηνυμάτων.

 

Εμένα με 76 μηνύματα μου βγάζει μνήμη 95% πλήρης άρα παίρνει παραπάνω...
Link to comment
Share on other sites

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ JAVA ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΣΩ BLUETOOTH Ή ΥΠΕΡΥΘΡΕΣ? ΑΚΟΥΣΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΑΛΛΑ. ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ .JAR ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΤΑ ΛΑΒΕΙ ΣΑΝ JAVA. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ
ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ STOPERMAN
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ζητάς δε γίνεται :cry: διότι το κινητό δεν δίνει τη δυνατότητα να αλλάξεις την επέκταση των αρχείων.

Δηλαδή δεν μπορείς να αποθηκεύσεις ένα αρχείο π.χ. Game.txt στον φάκελο άλλα και μετά να το μετονομάσεις σε Game.jar και να το χρησιμοποιήσεις. Επιτρέπει να αλλάξεις μονάχα το όνομα δηλ. το Game. :(

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stoperman ( 8 Ιαν. 2005 , 23:17)

 

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ JAVA ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΣΩ BLUETOOTH Ή ΥΠΕΡΥΘΡΕΣ? ΑΚΟΥΣΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΑΛΛΑ. ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ .JAR ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΤΑ ΛΑΒΕΙ ΣΑΝ JAVA. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ

 

Nομιζω οτι γινεται με καποιο απο τα προγραμματα που κυκλοφορουν μπορεις να στειλεις τα αρχεια .jar στον φακελο ''Αλλα''.

Το κακο ειναι δεν θυμαμαι με ποιο προγραμμα... :(

Δοκιμασες με το FMA??

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NiCkOs_gr ( 9 Ιαν. 2005 , 00:17)

 

ma kala posous xarakthres exei?

 

 

Ποιός καλέ; :confused:

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να λάβει μαρκοσκελές μήνυμα με μέγεθος ίσο με 7 κανονικά SMS.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...