Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia ematha kati kai parekseneutika polu!!!!!

είναι αλήθεια ότι το K700i Vodafone Live δεν παίρνει ως ήχους mp3;;;;Αν όντως ισχύει πως μπορώ να βάλω mp3 για ήχο στο voda κινητό μου?(K700i of course)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelarasotrelara (29 Δεκ. 2004 , 14:14)

 

paidia ematha kati kai parekseneutika polu!!!!!

είναι αλήθεια ότι το K700i Vodafone Live δεν παίρνει ως ήχους mp3;;;;Αν όντως ισχύει πως μπορώ να βάλω mp3 για ήχο στο voda κινητό μου?(K700i of course)

 

Ισχυει.Ψαξε για το drm packager το οποιο σου επιτρεπει να βαλεις mp3 ως ηχους κλησης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dionisis (26 Δεκ. 2004 , 23:45)

 

Vasika epidi pires xamari oti eimai asxetos na se rotis kai kati akoma... ;) mazi me to k700i mou dosane kai ton ektipoti kseris pou dinane doro! mazi exei kai ena bluetooth tis HP mporw me auto na sindesw to pc me to kinito i einai mono gia na sindeo ton ektipoti me to kinito?

 

 

Και γω μαζί σου! Παλεύω να το εγκαταστήσω σε pc αλλά δεν κάθεται! Στο site της ΗP μην ψάξεις για drivers! Σου λένε ότι μόνο στους εκτυπωτές παίζει! Εφόσον τα windows το βρίσκουν σαν συσκευή δεν υπάρχει περίπτωση να μην παίξει!!! Το θέμα είναι που υπάρχουν drivers! Δοκίμασα να δει τους drivers για DTrust blue tooth αλλά δεν κάνουν! Έχω ψάξει όλο το net και πήρα τα @@ μου!

 

Αν καταφέρει κανείς κάτι ας το κοινοποιήσει μην τρέχουμε....

Danger glints like sunshine in the brave man's eyes
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geo_zak (29 Δεκ. 2004 , 17:06)

 

Και γω μαζί σου! Παλεύω να το εγκαταστήσω σε pc αλλά δεν κάθεται! Στο site της ΗP μην ψάξεις για drivers! Σου λένε ότι μόνο στους εκτυπωτές παίζει! Εφόσον τα windows το βρίσκουν σαν συσκευή δεν υπάρχει περίπτωση να μην παίξει!!! Το θέμα είναι που υπάρχουν drivers! Δοκίμασα να δει τους drivers για DTrust blue tooth αλλά δεν κάνουν! Έχω ψάξει όλο το net και πήρα τα @@ μου!

 

Αν καταφέρει κανείς κάτι ας το κοινοποιήσει μην τρέχουμε....

 

Kαι εγω τα ιδια ακριβως σκεφτηκα οταν επωφεληθηκα της προσφορας,αλλα μεχρι στιγμης δεν βρηκα λυση! :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NiCkOs_gr (29 Δεκ. 2004 , 19:44)

 

ok euxaristw 8a dw ta apotelesmata...

 

 

dystyxws exw kartokinhto TIM ti kanw twra?

 

Bαζεις vodafone ή cosmote ή συμβολαιο TIM! :)

Κατι αλλο:Δεν μπορουμε να αλλαξουμε την εικονα που εχει το κινητο οταν κλεινει (εχει ενα animation της se) ??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 (29 Δεκ. 2004 , 20:55)

 

Κατι αλλο:Δεν μπορουμε να αλλαξουμε την εικονα που εχει το κινητο οταν κλεινει (εχει ενα animation της se) ??

 

Όχι, μόνο το λογότυπο έναρξης :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manaros19 (28 Δεκ. 2004 , 15:09)

 

ρε παιδια ειλικρινα με εχει μπερδεψει.υποθετω πως και γω οταν γραφω καποιο καινουριο νουμερο,βρισκω καποιο ονομα απο τα υπαρχοντα λειπει το τηλεφωνο...εχω χασει ετσι 5 -6 τηλεφωνα.οταν παω να τα καλεσω βγαζει προσωρινα μη διαθεσιμο... Τι μπορει να ειναι;;;;;;;;;;

 

 

Eixa to idio problima! To kinito thelei anavathmisi. Me tin R2aa003 linetai to problima sou!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NiCkOs_gr (30 Δεκ. 2004 , 01:46)

 

giati den mporw na katalavw giati den yposthrizete auto apo thn TIM, kala 8a parw na rwthsw kapoia stigmh

 

Αυτό είναι πολιτική της TIM και μάλλον δεν πρόκειται να αλλάξει. Εδώ ούτε 3G δεν έδωσε στα καρτοκινητά. Επειδή είμαστε off-topic μπορείς να δεις στο thread της TIM .
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elhia (30 Δεκ. 2004 , 02:07)

 

Alhtheia? Pos? :happy:

 

Ρυθμίσεις -> Οπτικές -> Οθόνη έναρξης -> Η εικόνα μου...
Link to comment
Share on other sites

Με καινούργιο firmware βγαίνει ο ήχος όταν τραβάω photo τελικά ή μια από τα ίδια! Έχω R2AA003 αν θυμάμαι καλά!
Danger glints like sunshine in the brave man's eyes
Link to comment
Share on other sites

δεν θα ελεγα οτι με ενθουσιασε ιδιαιτερα το τηλεφωνο (ειχα το Nokia 5210),

ιδιαιτερα ο τροπος που γραφει μυνηματα ειναι οτι χειροτερο εχω δει ποτε μου (δεν θα πω για το τελικο ς)

 

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με το κινητο

το κουμπι που εχει στα δεξια για να συνδεεται στο inet, wap η οπου αλλου θελει, μπορουμε να αλλαξουμε την λειτουργια του;

 

επισης πως βλεπω ποια εκδοση firmware εχω;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος orck (30 Δεκ. 2004 , 15:38)

 

δεν θα ελεγα οτι με ενθουσιασε ιδιαιτερα το τηλεφωνο (ειχα το Nokia 5210),

ιδιαιτερα ο τροπος που γραφει μυνηματα ειναι οτι χειροτερο εχω δει ποτε μου (δεν θα πω για το τελικο ς)

 

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με το κινητο

το κουμπι που εχει στα δεξια για να συνδεεται στο inet, wap η οπου αλλου θελει, μπορουμε να αλλαξουμε την λειτουργια του;

 

επισης πως βλεπω ποια εκδοση firmware εχω;

 

 

Φίλε την έκδοση εγώ δεν μπόρεσα να τη βρω από το κινητό και την βρήκα από προγραμματάκι μέσω pc!

Έχω την εντύπωση ότι δεν μπορείς να αλλάξεις την λειτουργία του κουμπιού που λες!

Έχω παρατηρήσει επίσης και τα παρακάτω μειον:

1. Δεν μπορείς να βγάλεις τον ήχο όταν τραβάς photo

2. Δεν μπορείς να βάλεις όποιον ήχο θες εσύ για τα μηνύματα. Έχει 8 (πάνω κάτω) δικούς του ήχους!

3. Είναι γενικά ψιλοαργό στις photo στην προβολή (...μάλλον θέλει παραπάνω και γρηγορότερες μνήμες:))

Κατά τα άλλα και γ**ώ τα κινητα

Danger glints like sunshine in the brave man's eyes
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geo_zak (30 Δεκ. 2004 , 14:17)

 

1. Δεν μπορείς να βγάλεις τον ήχο όταν τραβάς photo

3. Είναι γενικά ψιλοαργό στις photo στην προβολή (...μάλλον θέλει παραπάνω και γρηγορότερες μνήμες:))

Κατά τα άλλα και γ**ώ τα κινητα

 

 

mallon eheis vodafone live kinito giati alios prepei na ksereis oti gia to 1) arkei na gyriseis to tilefono sto athorivo.

oso gia to 3) eiha 6600 sx1 kai eho kai to p900 den moy fenete katholou argo stis eikones isa isa mallista akoma kai tis kinoymenes tis anoigei poly grigora, endeiktiko malista tis tahititas toy k700 einai kai to benchmark test poy moy vgazei 128 ota to sx1 eihe 80 me 90 oso kai to 6600. des ti firmware foras kai koita na valeis to R2L001 an den to eheis.

kai i gnomi moy den fantazomoyn pote pos tha moy aresei kapoio tilefono toso poly kai eidika tin stigmi poy den einai smartphone se simio pou to p900 to hroisimopoio pleon ligotero

Link to comment
Share on other sites

Την έκδοση την βλέπεις κάνοντας το joustick δεξιά, αστεράκι, αριστερά αριστερά, αστεράκι,αριστερά αστεράκι. service info πληροφορίες λογισμικού.

1.Αν έχεις το κανονικό κ όχι VL όταν είναι στο σιωπηλό δεν δίνει χαστούκια.

2.Σπαστικό

3.Έχεις δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιες απορίες που έχω μπορεί κανείς να απαντήσει;

1) Μπορώ με καποια αναβάθμιση να βάζω τελικό "ς" στα sms μου όταν γραφω ελληνικά;

2) Πως μπορώ να δω πόσες και ποιες αναπάντητες κλήσεις μου κάνανε από το ίδιο νουμερο; Νομίζω ότι μόνο την τελευταία μπορώ να δω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω ότι δεν μαρεσει ή ότι το μετάνοιωσα απλά αναφέρω αυτά που δεν μου άρεσαν.

1. Το κανονικό έχω (μου τη σπάει το κόκκινο)! Αυτό κάνω αλλά επειδή δεν υπάρχει άλλη επιλογή. Δεν είναι λύση σωστή αυτή!Τεσπα!

3. Δεν έχω δει άλλα κινητά πως πάνε! Ίσως κατά βάθος το βλέπω σαν pc και μου φαίνεται παράξενο!

 

Όσον αφορά για το firmware δεν νομίζω να αναβαθμίσω, εφόσον δεν μου fixarei αυτά που θέλω. Ίσως να το κάνω αργότερα γιατί μου τη σπάει αυτό το 1 sec delay στις κλήσεις και αν πρόκειται να μεγαλώσει ο χρόνος διάρκειας της μπαταρίας!

Προς το παρόν όσο δεν μου εγγυείται η ίδια η SonyE τίποτα για αυτό το firmware update δεν ψύνομαι να τρέχω να βρω καλώδια και να είμαι με το άγχος αν πάει κάτι στραβά και στο τέλος γ***ήσω το κινητό που πήρα με τόσες οικονομίες! Δεν αξίζει καν τον κόπο κατά τη γνώμη μου!

Danger glints like sunshine in the brave man's eyes
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος orck (30 Δεκ. 2004 , 15:38)

 

δεν θα ελεγα οτι με ενθουσιασε ιδιαιτερα το τηλεφωνο (ειχα το Nokia 5210),

ιδιαιτερα ο τροπος που γραφει μυνηματα ειναι οτι χειροτερο εχω δει ποτε μου (δεν θα πω για το τελικο ς)

 

 

Τι ακριβώς δε σου αρέσει στη συγγραφή SMS;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος konv (30 Δεκ. 2004 , 16:59)

 

Παιδιά κάποιες απορίες που έχω μπορεί κανείς να απαντήσει;

1) Μπορώ με καποια αναβάθμιση να βάζω τελικό "ς" στα sms μου όταν γραφω ελληνικά;

2) Πως μπορώ να δω πόσες και ποιες αναπάντητες κλήσεις μου κάνανε από το ίδιο νουμερο; Νομίζω ότι μόνο την τελευταία μπορώ να δω...

 

 

1) Όχι τελικό ς δεν υπάρχει ούτε πρόκειται να το προσθέσει ποτέ η SE (έτσι κι αλλιώς κεφαλαία τα στέλνει το sms ;) )

 

2) Τις βλέπεις όλες (γράφει 2,3 πχ δίπλα από το νούμερο ή το όνομα) αλλά απλώς δείχνει την ώρα της τελευταίας μόνο.

Link to comment
Share on other sites

re paidia epeidh h typades sthn sony erricson irakleiou exoun bal8ei na mou spasoun ta neyra..exei kataferei kaneis apo kriti na kanei anaba8mish to k700 (bodafone live)?to exw paei dyo fores kai mou bazoun peismwtika thn idia ekdosh logismikou pou na tous parei..eleos den ftanei pou de eftiaksan TPT mou xalasan kai tous hxoun mnmtwn kai twra oi 5 apo tous 6 de xtypane...yparxei kaneis apo re8ymno h agio nikolao pou thn exei balei thn kainourgia na mou pei pou phge na paw na hremisw?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...