Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios4 (16 Οκτ. 2004 , 22:55)

Παιδια δεν ξερω αν ειναι bug αλλα το κινιτο οταν φτασει τις 158 επαφες στον καταλογο και παω να προσθεσω καποια αλλη μου σβηνει αλλες... τι να κανω? σιμβαινει και σε αλλους αυτο??

 

Περίεργο πρόβλημα.. Είναι γεμάτη η μνήμη του κινητού ;

 

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petros61 (18 Οκτ. 2004 , 15:32)

 

re paidia kana programataki na metatrepoyme ta binteakia gia na ta paizei to kinito;;;

 

 

Egw xrhsimopoiw to Nokia Multimedia Converter....polu kalo kai euxrhsto programmataki, to mono kako einai oti den uposthrizei ola ta video formats, alla mono ta pio diadedomena (mpeg,mpg,avi...den thimame poia alla)...

Mporeis na to vreis kanontas ena search sto Google, kai xreiazetai na kaneis ena register (free einai) prwta sto forum thn Nokia, apo opou kai tha pareis to programma.... :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

michpan οχι 12 mb ελευθερα εχω...και δεν μπορο να βαλω αλλον αριθμο :( :(

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios4 (18 Οκτ. 2004 , 18:31)

 

michpan οχι 12 mb ελευθερα εχω...και δεν μπορο να βαλω αλλον αριθμο :( :(

 

 

Τα ονόματα τα έχεις περάσει στα Ελληνικά ???

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

η καινουργια αναβαθμιση θα ειναι διαθεσιμη απο το ιντερνετ?εγω που εχω bluetooth μεταξυ κινητου-laptop θα μπορω να την περασω η χρειαζεται ειδικο καλωδιο?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petros61 (18 Οκτ. 2004 , 20:34)

 

kana kalo site me themes;;

 

 

http://www.esato.com

http://www.k-700.com

 

για τα πρώτα ψαξιματά σου :) :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

re paidia ekana search kai den mporesana brw apanthsh,

 

apo tote ekana anabathmish sto voda live kinhto mou den mporw na xamhlwsw ton hxo ths fwtografikhs mhxanhs oti kai an kanw!

 

HEEEEEELP! einai apisteuta ekneuristikos! :o :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος George_IOAN (18 Οκτ. 2004 , 21:59)

 

re paidia ekana search kai den mporesana brw apanthsh,

 

apo tote ekana anabathmish sto voda live kinhto mou den mporw na xamhlwsw ton hxo ths fwtografikhs mhxanhs oti kai an kanw!

 

HEEEEEELP! einai apisteuta ekneuristikos! :o :wacko:

 

 

Γιατί?!!! Μπορούσες πρίν?!!!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios4 (18 Οκτ. 2004 , 18:31)

 

michpan οχι 12 mb ελευθερα εχω...και δεν μπορο να βαλω αλλον αριθμο :( :(

 

 

Δεν νομίζω να έχει σχέση η μνήμη του κινητού αλλά η ελεύθερη μνήμη τηλεφωνικού καταλόγου. Αυτό επειδή η μνήμη του τηλ δεν είναι δυναμική.

Shake my body release my soul

Punish my senses lose control

THE JAMES

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ilka71 (18 Οκτ. 2004 , 19:07)

 

η καινουργια αναβαθμιση θα ειναι διαθεσιμη απο το ιντερνετ?εγω που εχω bluetooth μεταξυ κινητου-laptop θα μπορω να την περασω η χρειαζεται ειδικο καλωδιο?ευχαριστω

 

 

Μονο με τις βασεις DS-20 , DS25 δηλαδη τις βασεις των P800-P900 μπορει να γινει αναβαθμιση στο κινητο.

Περισοτερες πληροφοριες για το update εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=43031

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά πάντως η r2l δημιουργεί προβληματάκια με τον τηλεφωνικό κατάλογο. Σήμερα δεν έβρισκα ένα όνομα που είχα αποθηκεύσει χθες . Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο ότι εν τω μεταξύ είχα προσπαθήσει να μεταφέρω τις επαφές στην κάρτα με αντιγραφή( για να επαληθεύσω αυτό που είχε γραφτεί στο thread) .Ελπίζω να υπάρχει διαθέσιμη στα καταστήματα ήδη η νέα έκδοση .
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stefangsm (19 Οκτ. 2004 , 00:31)

 

300 euro στο 9volto

 

 

Τελική τιμή ?!!!!!!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

λίγο τραγικά δε μας τα λέτε με την camera?

νομίζω ότι μια χαρά φωτογραφίες βγάζει, μη τρελαθούμε κιόλας κινητό είναι

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgosk80 (19 Οκτ. 2004 , 17:52)

 

ego milao gia to vrady..oti eno exei flash..anti na to kalyterevei..to kanei ligo xalia..(an den eixe flash den tha me peiraze..)

 

 

Ναι αλλά δεν είναι flash !!! :cool:

Φακός ναι, λευκό led ναι αλλά όχι και flash, μπορεί να βοηθάει κάπως αλλά έχει διαφορά από την τεχνική άποψη ενός flash φωτογραφικής μηχανής όπως το ξέρουμς όλοι. ;)

 

Όσο για το αθόρυβο της φωτογραφικής σε εμένα αν πατήσεις το "c" και γίνει γενικά αθόρυβο τότε δεν ακούς τίποτα όταν τραβήξεις κάτι. Σε εσένα ακούγεται ???

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

ma kai se alles syskeyes led exei alla exei kalytero apotelesma..(ontos an valeis athorivo de nakoygete o hxos ths camera) Epidh ego den to exo tora to k700 isxiei akoma oti thelei 4 wres gia plhrh fortish?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgosk80 (19 Οκτ. 2004 , 18:39)

 

ma kai se alles syskeyes led exei alla exei kalytero apotelesma..(ontos an valeis athorivo de nakoygete o hxos ths camera) Epidh ego den to exo tora to k700 isxiei akoma oti thelei 4 wres gia plhrh fortish?

 

 

Κάνουν διαφορετική χρήση του led οι άλλες συσκευές. Διαφορετική ένταση φωτός στην λήψη κτλ ;)

Στην αρχή (1 - 2 μήνες) ναι μετά αφού στρώσει η μπαταρία μπορείς να εμπιστευτείς και την ένδειξη (με R2L).

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgosk80 (19 Οκτ. 2004 , 17:52)

 

ego milao gia to vrady..oti eno exei flash..anti na to kalyterevei..to kanei ligo xalia..(an den eixe flash den tha me peiraze..)

 

 

Αυτό το πρόβλημα μπορεί να λυθεί σε ικανοποιητικό βαθμό αν είσαι διατεθειμένος να σκάσεις άλλα 30 περίπου ευρώ!

Εγώ έχω αγοράσει το flash / φακό που έχει βγάλει η ΣΕ για το Τ610/T630 το οποιο παίζει και με το K700i και το χρησιμοποιώ μαζί με το flash τις συσκευής, βέβαια δεν μπορείς να βγάλεις σε μεγάλη απόσταση (το βράδυ) , αλλά στα κοντινά πλάνα η δουλειά που κάνει είναι πολύ καλή !!!!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα τελικά και εγώ δεν άντεξα....

 

το πήρα με αναβάθμιση από Cosmote στην τιμή των 195€!! :cool:

 

τώρα το έχω και φορτίζει και ανυπομονώ να παίξω λίγο μαζί του...

 

 

όσο αφορά τις "διαμάχεσ" για το αν τραβάει καλές φωτός ή όχι (για αυτή ή για άλλες συσκευές), προς Θεού αλλά νομίζω πως μιλάμε για κινητό και όχι για φωτογραφική μηχανή!!

 

Τώρα έχω 2 απορίες/ερωτήσεις...

 

1) Έχετε να προτίνετε μια καλή και λειτουργική θήκη για το K700? (url εάν έχει απαντηθεί κάπου)

 

2) Ο φορτιστής των κινητών Τ28, Τ39m κάνει στο K700 μιας και έχουν τα ίδια βύσματα, ή όχι? (παρατήρησα διαφορές στα (600-450)mA στο output)

 

:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fostirop (19 Οκτ. 2004 , 17:11)

 

Τελική τιμή ?!!!!!!!! :wacko:

 

 

Ναι

 

 

 

 

 

Όσον αφορά τις νυχτερινές λήψεις πολύ φοβάμαι ότι το πρόβλημα είναι στο hardware. Το λέω αυτό γιατί μοιάζει με ψηφιακό θόρυβο που οφείλεται συνήθως σε κακή θερμική συμπεριφορά των κυκλωμάτων της κάμερας. :( Δεν είμαι όμως σίγουρος και ελπίζω να διαψευστώ. ;)

Shake my body release my soul

Punish my senses lose control

THE JAMES

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...