Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos ( 4 Αύγ. 2004 , 10:45)

 

δεν το νομιζω να ισχυει αυτο.εγω 2 φορες το εχω ανοιγοκλεισει και αυτο το εκανε απο την πρωτη μερα και το εχω 6 μερες

 

 

Tote malon exei provlima apo thn kataskevh tou to sigekrimeno kinito giati kai to diko moy (ftou ftou ftou min to matiaso!!!!) den moy exei dimioyrgisei kapio tetio provlima!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos ( 4 Αύγ. 2004 , 11:09)

 

σε τετοια περιπτωση η εγγυηση με καλυβει?

 

 

Poli kali erotisi!!!! :confused:

Na soy tin alithia den gnorizo ti paizei se authn thn periptosi, isos xriastei na kaneis kai ligi fasaria!!!!

Dokimase na miliseis kai me to katastima apo to opio to agorases h enalaktika 210 - 899 1919 & 801 11 810810 (Einai ta thl eksipiretisis kai service tis S.E.)

Kali epitixia!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos ( 4 Αύγ. 2004 , 10:45)

 

δεν το νομιζω να ισχυει αυτο.εγω 2 φορες το εχω ανοιγοκλεισει και αυτο το εκανε απο την πρωτη μερα και το εχω 6 μερες

 

 

Μέχρι 10 μέρες από την ημ/νία αγοράς,στο αντικαθιστούν από το κατάστημα που το πήρες.Επομένως,αν είναι τόσο ενοχλητικός ο θόρυβος,προτείνω να το πας σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

@dinossss Εμένα δεν μου παρουσιάζει κανένα απολύτως πρόβλημα το ακουστικό...όπου κι αν βρίσκομαι ακούω μια χαρά....ακόμα και μέσα σε club με λίγη προσπάθεια μπορώ να μιλήσω... :p

 

@stamos Κι εγώ έχω παρατηρήσει κάτι τέτοια περίεργα κόλπα....ειδικά όταν έχει ησυχία και παίζεις και κάνα game τότε νομίζω οτι θα λυγίσει στη μέση το κινητό....! :p :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NeTBoY ( 4 Αύγ. 2004 , 13:07)

 

 

@stamos Κι εγώ έχω παρατηρήσει κάτι τέτοια περίεργα κόλπα....ειδικά όταν έχει ησυχία και παίζεις και κάνα game τότε νομίζω οτι θα λυγίσει στη μέση το κινητό....! :p :)

 

ειπα και εγω οτι ειμουνα μονο εγω με αυτο το περιεργο προβληματακι. εχεις μιλησει καθολου με την αντιπροσωπεια αν στο φτιαχνουν και οως?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος haki ( 4 Αύγ. 2004 , 15:02)

 

Καλααααα!!! Πηγαινε το εσυ πισω την ενατη μερα, ειδικα σε κανενα καταστημα Vodafone, και πες τους να σου δωσουν αλλο!!! Ακομη και αν εχει χαλασει και δεν αναβει καθολου! Θα ξεκαρδιστουν σαν εκεινον τον κρετινο τραπεζικο στη διαφημιση με το ανεκδοτο με τον Τοτο! :p

 

 

Στο πλαίσιο,10 μέρες σε όλες τις μάρκες πλην nokia (5).Επίσημα...

Link to comment
Share on other sites

Telika h mpataries kapiwn ki700i exoun provlhma h einai logo tou lgismikou?Exoume vgalei akrh se afto?giati thelo na pao sthn ericsson kai prepei na kserw.(mhn parw allh kai kanei ta idia..dhladh ante mia mera...)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το φορουμ δεν ειναι για να βοηθαει ο ενας τον αλλον σε ερωτησεις και αποριες σχετικα με τα διαφορα κινητα?τοτε γιατι στις ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ που ρωτησα για το ρημαδι το τ9 μου απαντησατε(απευθυνομαι σε αυτους που μου απαντησαν!) οτι δεν εχει προβλημα με λεξεις που δεν υπαρχουν στο λεξικο και τις προσθετεις και που εχουν κοινα με το αγγλικο λεξιλογιο γραμματα πχ Μ,Ν κλπ σαν τη λεξη "μυστικα,λουγκρα??ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ Τ630 ΚΑΙ ΤΟ Τ610!τι να πω ρε παιδια με απογοητευσατε!!!τοσο λεπτομερως σας ειχα αναφερει το προβλημα και σημερα που το αγορασα διαπιστωσα οτι εχει το ιδιο προβλημα!τσαμπα το πηρα το ρημαδι σημερα το κινητο!η εκδοση λογισμικου που εχω ειναι η R2A ειναι η τελευταια?και κατι αλλο οταν δεν πατησω κανενα πληκτρο σβηνει ΕΝΤΕΛΩΣ Η ΟΘΟΝΗ,ΔΕΝ δειχνει την ωρα και η οθονη ενεργοποιειται αν πατησω το πληκτρο της επιστροφης,αλφαριθμιτικο η το c.ειναι λογικο αυτο?αν οι ερωτησεις μου εχουν ξανα απαντηθει sorry ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΤΩΡΑ!!!
Link to comment
Share on other sites

Όταν στις ρυθμίσεις οθόνης, στο φωτισμό, έχεις επιλεγμένο το "Εξοικονόμηση ενέργειας" είναι λογικό. Όταν επιλέξεις το "Αυτόματο", στην αναμονή θα δείχνει και την ώρα.
iPhone 3G user
Link to comment
Share on other sites

γιαυτους που εχουν προβλημα να ακουνε δυνατα!τι παρατηρησα εγω!πανω που ελεγα "οχι ρε γαμωτο ειμαι απο τους ατυχους που εχει μαλλον προβλημα το ακουστικο!" παρατηρησα στην πρωτη κληση που εκανα οτι ηταν στο φουλ και δεν ακουγοταν σχεδον η φωνη του φιλου μου!πατησα ΝΑ ΜΕΙΩΣΩ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ και την ΞΑΝΑ ΑΥΞΗΣΑ! αυτο ηταν! τωρα ειναι πολυ δυνατα στο φουλ και κανονικα στο χαμηλο!ελπιζω να βοηθησα!
Link to comment
Share on other sites

οταν ψαχνουμε ενα ονομα απο τον καταλογο για να στειλουμε το sms δεν εχει την δυνατοτητα να ψαξουμε τα ΔΥΟ πρωτα γραμματα του ονοματος?στο τ610 γινοταν τωρα μονο με το πρωτο ψαχνει?
Link to comment
Share on other sites

nai, alla sto t610 den eixe tous 10 pou exeis steilei teleutaia!!!! kati para ma para poly xrhsimo! me exei dieukolhnei afantasta! mhn ta theloume kai ola dika mas!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος peter ( 4 Αύγ. 2004 , 20:17)

 

Pantos ektos apo ton eauto mou exo antilifthi oti pollh exoun provlima me to autokolito pou lei quickshare den ksero giati alla ksekolai eukola!

 

 

To aftokolhto 3ekolaei efkola.

To kapaki an to anoigokleineis allazontas simakia kapoia stigmh thn pswnizei kai arxizei ta tri3imata (emena efuge kai ena aftokolhto podaraki apo ta 4 ).

Genikws h poiothta katasakevhs einai kalh alla sta "aftokolhta" merh tou einai gia ta baza.

Proswpika den me enoxlei idiaitera alla kalo 8a htan na eixan prose3ei to quickshare idiaitera giati einai sthn proswpsh.

Afta!

Link to comment
Share on other sites

Aγόρασα την θήκη της voda, στα 9.5€ και ειναι πολυ καλή. Το μόνο ελλάτωμα ειναι πως μετά την φόρτιση, σε δυσκολεύει στο κλείσιμο της τάπας. Χθές "έκοψα" και μερικά 80'ς κομμάτια mp3 σε μονόλεπτα. Ετσι έχω πολλές επιλογές στους ήχους κλήσεις.:)
Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΤΩΡΑ!!! S T O P ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ! ΤΡΕΧΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΑ SERVICE!!!

 

 

Εχθές πέρασα στο τηλέφωνο την νέα αναβάθμιση εν ονόματι R2L!!!

Τί να πώ! ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΙΝΗΤΟ

Μέχρι το βράδυ στις 1 το σκάλιζα και ιδού τα νέα!!!!

 

Επιτέλους fullscreen φωτογραφίες κατά την παρουσίαση, άσχετα την ανάλυση και την περιστροφή που ίσως έχετε κάνει (εκτός από την 160*120 όπου την δείχνει όπως και πριν, αφού το 160 χωράει στο πλάτος της οθόνης)!!!!

 

Τέρμα οι επανεκκινήσεις στον συγχρονισμό. Δουλεύει ρολόι!!!

 

Είναι πλέον δυνατή η διαγραφή μιας επαφής από μια ομάδα, χωρίς να χρειαστεί να διαγραφεί και η ομάδα!!!

 

Στην λίστα με τις αναπάντητες κλήσεις, φαίνεται πλέον το πλήθος, η ημερομηνία ΚΑΙ η ώρα κλήσης!!!

 

Στα παιχνίδια εξαφανίστηκαν κάποια πλαίσια γύρω από τους χαρακτήρες (π.χ. στο Metal Slug όταν κινιόμουν προς τα αριστερά)

 

Σε όλα τα παιχνίδια παίζει ο ήχος κανονικά, ενώ πριν σε μερικά κολλούσε ακόμα και η αναπαραγωγή όλων των ήχων και βίντεο της συσκευής!

 

Τα βιντεάκια παίζουν πολύ πιο ομαλά σε θέμα framerate χωρίς τα σπαστικά κολληματάκια ακόμα και πάνω από τα 16.5 που έχουμε συνήθως (π.χ. 20)!

 

Κατά την μεταφορά ένα αρχείου σε άλλο φάκελο έχει αλλάξει η εμφάνιση των φακέλων. Είναι κάπως έτσι (με βάση τους δικούς μου υποφακέλους):

 

Νέος φάκελος

Εικόνες

||Sexy

||Wallpapers

||Screensavers

-|Διάφορες

 

Κατά την αναπαραγωγή βίντεο, ο φωτισμός μειώνεται πολύ λίγο μετά από λίγη ώρα προφανώς για εξοικονόμηση ενέργειας, χωρίς να δημιουργεί κανένα πρόβλημα στον θεατή

 

Στον τηλεφωνικό κατάλογο και με παρατεταμένη πίεση της #, εναλλάσσεται μεταξύ ελληνικών και αγγλικών χαρακτήρων του πληκτρολογίου!!!

 

Κατά την ρύθμιση της έντασης των κλήσεων, ακούγεται η πραγματική ένταση κλήσης και όχι χαμηλότερη όπως πριν.

 

Λίγο γρηγορότερο browsing των φωτογραφιών

 

Μετά το τέλος μιας ηχογράφησης, σου δίνει επιλογές όπως αναπαραγωγή, διαγραφή, αποστολή, μετονομασία και εμφάνιση όλων των ηχογραφήσεων

 

Ο δείκτης της μπαταρίας είναι πλέον πιο ακριβής. Εξηγούμαι! Το πήγα για αναβάθμιση κάτω από την μέση και το πήρα λίγο πάνω! Δηλαδή έδειχνε λιγότερο από το πραγματικό αλλά όταν τελικά το βράδυ έπεσε στην 1 γραμμή και ενώ συνέχιζα να το σκαλίζω, στην δεύτερη προειδοποίηση έσβησε!

 

Ο φωτισμός χαμηλώνει μετά από λίγο όταν ξεχαστείτε σε κάποιο μενού και επίσης τα πλήκτρα έχουν fading in & out)!!!

 

Κατά την φόρτιση κλειστό, ο φωτισμός πλέον κλείνει και στην εξοικονόμηση ενέργειας

 

 

Για την ώρα αυτά εχω ανακαλύψει! Νομίζω είναι υπέραρκετα. Μόνο που το λογισμικο της κάμερας είναι ίδιο!

 

Κάθε τι που θα ανακαλύπτω θα το ποστάρω με την μία!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Re paidia to k700 exei zoom h oxi? Grafei 4x pisw sto kapaki alla den mporw na to epileksw apo kapou. Mono sto video kanei x2 apo oti katalaba h kanw lathos?
SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jiannisk ( 5 Αύγ. 2004 , 09:45)

 

Re paidia to k700 exei zoom h oxi? Grafei 4x pisw sto kapaki alla den mporw na to epileksw apo kapou. Mono sto video kanei x2 apo oti katalaba h kanw lathos?

 

 

Μα κάνε τον κόπο και διάβασε το FAQ του Κ700! Μία σελίδα είναι η άτιμη! :)

 

640*480->No zoom

320*240->2x zoom

160*120->4x zoom

 

Άλωστε με αισθητήρα 640*480, πώς είναι δυνατό να έχει zoom σε φούλ ανάλυση!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paokaras45 ( 5 Αύγ. 2004 , 09:43)

 

ΕΛΑ ΤΩΡΑ!!! S T O P ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ! ΤΡΕΧΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΑ SERVICE!!!

 

 

Παόκι, το μήνυμά σου ειναι όλα τα λεφτά. Ερώτηση τώρα. Ειναι και για voda live; Δεύτερον. Χάνεις τα δεδομένα του κινητού όταν τους το πάς για την αναβάθμηση; :)
Link to comment
Share on other sites

Για "ζοντανά" κινητά μάλλον όχι! :( Αν και δεν είμαι σίγουρος αλλα έτσι είχε πει χθές ο yiazoo! Απο δεδομένα δεν έχασα τίποτα πάντως!
Link to comment
Share on other sites

R2L είναι για τα non-live. Μάλλον θα υπάρχει κάποια διαφορα. Δεν ξέρω! Όπως και να έχει ζήτα την αντίστοιχη!
Link to comment
Share on other sites

Χλωμό! Ηράκλειο Κρήτης είμαι! Πάντως πάρε λεοφορεία, τραμ και το μετρό για να πας για το χρυσό!

:up: :ninja: ;) :wacko: :blink: :cry: :spam: :spam: :spam:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...