Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Re paidia mporeite na dokimasete ligo to parakatw na mou peite an sas kolaei??

Phgente sthn camera, kai thn wra pou estiazete kapou (gia photo,oxi video) phgainte stis epiloges kai meta sta plaisia....sas kanei kati san restart (aspri othoni) kai meta apo liga deuterolepta epistrefei sthn othoni anamonis??? Exw poso kairo pou den mporw na paw sta plaisia...sthn arxh mou phgaine kanonika alla meta apo kapoio diasthma den mporw me tipota....

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NeTBoY (22 Ιούλ. 2004 , 13:01)

 

Re paidia mporeite na dokimasete ligo to parakatw na mou peite an sas kolaei??

Phgente sthn camera, kai thn wra pou estiazete kapou (gia photo,oxi video) phgainte stis epiloges kai meta sta plaisia....sas kanei kati san restart (aspri othoni) kai meta apo liga deuterolepta epistrefei sthn othoni anamonis??? Exw poso kairo pou den mporw na paw sta plaisia...sthn arxh mou phgaine kanonika alla meta apo kapoio diasthma den mporw me tipota....

 

Εμένα δεν έχει συμβεί ακόμα αυτό. Εκεί είναι μία χαρά. Άλλο κουφό τώρα. Το ανοίγω το πρωί και η μπαταρία είναι στο κόκκινο. Μετά από λίγο πήγε στο ενάμιση και τώρα έχει φτάσει στα 2. Αυτοφορτίζεται!!! :D :D Την πουλάω την μπαταρία μου σε όποιον ενδιαφέρεται!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Kati paromoio me thn mpataria to exw pathei kai egw...

Kati akoma me thn mpataria....xtes to fortizw apo tis 8 to vrady mexri tis 2 peripou (xhmerwmata)...vgainw sto mpalkoni gia kana 10' kai to pairnw mazi...stelnw 2-3 sms kai meta to xanavazw na fortisei kai edeixne oti exei pesei ena koutaki h mpataria (dld enw otan to eixa ektos fortisth edeixne oti einai full, otan to evala ston fortisth edeixne oti gemizei akoma to teleutaio koutaki).....

Thelete kai allo ena bug??? (den xerw an to kanei sunexeia, mou etuxe mia fora pantws, apla den exei xanatuxei)

Thn wra pou erxetai sms kai to exw ston fortisth, akougetai o hxos tou sms kai katalathos kounietai ligo pros ta panw to kalwdio....akougetai mazi kai o hxos pou kanei otan vazoume ton fortisth (parallhla me ton hxo tou sms) kai kollaei o hxos ths fortishs mazi me to kinhto....me anagastikh lush na vgalw thn mpataria (mazi me ton fortisth giati alliws den svhnei :p)....ante na doume ti allo tha doume.... :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε ξάδερφε! Αυτό δεν είναι bug! αυτο είναι πάρτο αυγό και κούρεφτο! Πέτα το στον τοίχο και μετά ρίξτο απο τον πρώτο όροφο! Αν δεν δουλεύει μετά πήγενέ το πίσω και διαμαρτηρίσου για bug στο software στον τομέα "crash and work again"! Τί να πώ!

:):):):):);)

 

 

Υ.Γ.: Πάνταστην πλάκα έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι γεγονός οτι στο κινητό αυτό εχώ δει όλα τα bugs που δεν έχω δει σε όσα κινητά έχω αλλάξει μέχρι τώρα....

Αλλά τι να κάνουμε, είμαστε στην αναμονή για την αναβάθμιση.... :)

Καλή καρδιά πάνω απ'ολα....

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος peter (22 Ιούλ. 2004 , 01:21)

 

Ego paidia to proi piga stin SE kai mou fortosan tin R2E mexri stigmhs den exo di kapoia diafora!

 

Μηπως ανακαλυψες καμια διαφορα μεχρι στιγμης ?Ο φωτισμος σβηνει πιο γρηγορα?

Link to comment
Share on other sites

Το πλήθος των bugs έχει να κάνει με το πλήθος των λειτουργειών!

Παρόμοια περίπτωση είναι η διαφορά μεταξύ του απόλυτου σφάλματος και του σχετικού, στην φυσική! Αν πχ σε ένα κινητό έχεις 50 bugs τότε το απόλυτο σφάλμα είναι μεγάλο. Αν όμως το ίδιο το κινητό έχει 10000 λειτουργίες τότε το σχετικό σφάλμα είναι 50/10000=0,005=0,5%

Αν σε ένα άλλο κινητό έχουμε 5 bugs και έχει 50 λειτουργίες τότε το απόλυτο σφάλμα είναι μεν μικρότερο αλλα το σχετικό είναι 5/50=0,1=10%.

 

:wacko: :cry: :wacko: :cry: :blink: :blink: :alien: :blink: :confused:

 

Όποιος κατάλαβε ας μου στείλει pm με την ουσία αυτού του πόστ για να το καταλάβω και εγώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατάλαβα πάντως....με λίγα λόγια μας λες να πάρουμε όλοι από ένα Ericsson 197 για να μην έχουμε bugs..... :) :p

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξέρεις??? Χάνεις!!! Έχει το μέγεθος πυρότουβλου και το παρουσίασαν πριν καμιά δεκαετία στην Διεθνή Έκθεση Τεχνολογίας :p :p

Άμα βρω καμιά φώτο με αντίκες θα στο δείξω....έχει και αναδιπλώμενη κεραία στο πλάι...αλλά θέλει προσοχή γιατι μπορεί να βγάλεις κανένα μάτι.... :p :p

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, το άλλο που ήταν ολόκληρο βαλιτσάκι το θυμάστε?

 

Το κινητό ήταν ολόκληρο βαλιτσάκι, που το κρεμούσες στον ώμο, και όταν τηλεφωνούσες είχες ένα ακουστικό συνδεμένο με καλώδιο!! Κάτι σαν τους ασύρματους του στρατού :blink: :wacko: :p :D :whistle:

iPhone 3G user
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paokaras45 (22 Ιούλ. 2004 , 13:44)

 

Ericsson 197??? Ποιό είναι αυτό? Είναι καλό? Για λέγε.... γία λέγε!!! Πόσα Mp?

:)

 

 

Να το, το καμάρι μου ;) δίπλα σε ένα t65.

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

..... λέτε για τα πρώτα Ericsson !

Τα πρώτα - πρώτα Noki@ ( αμάν , τι έγραψα ... πρέπει να πάω να εξομολογηθώ ) τα θυμάστε ;

Αυτά δεν ήταν σαν τούβλα , σαν τους παλιούς τηλεφωνικούς θάλαμους ήταν . . . ! ! ! :) :D :wacko:

 

 

Υ.Γ.

Αμάν πια ... αυτές οι υπερβολές !!! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος glav (22 Ιούλ. 2004 , 14:39)

 

Ρε σεις, το άλλο που ήταν ολόκληρο βαλιτσάκι το θυμάστε?

 

Το κινητό ήταν ολόκληρο βαλιτσάκι, που το κρεμούσες στον ώμο, και όταν τηλεφωνούσες είχες ένα ακουστικό συνδεμένο με καλώδιο!! Κάτι σαν τους ασύρματους του στρατού :blink: :wacko: :p :D :whistle:

 

 

Κάτι σαν αυτό

iPhone 3G user
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος glav (22 Ιούλ. 2004 , 14:39)

 

Ρε σεις, το άλλο που ήταν ολόκληρο βαλιτσάκι το θυμάστε?

 

Το κινητό ήταν ολόκληρο βαλιτσάκι, που το κρεμούσες στον ώμο, και όταν τηλεφωνούσες είχες ένα ακουστικό συνδεμένο με καλώδιο!! Κάτι σαν τους ασύρματους του στρατού :blink: :wacko: :p :D :whistle:

 

 

Κάτι σαν αυτό

iPhone 3G user
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος glav (22 Ιούλ. 2004 , 15:34)

 

Sorry για το διπλό post. Δεν φταίω εγώ... ο expolrer μου φταίει

 

Το πρώτο Ericsson χειρός :) :)

 

 

Κάνε το attach γιατί έτσι C:/Documents%20and%20Settings/lavranos/Desktop/smallcurt.jpeg δεν φαίνεται...

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kyramas (22 Ιούλ. 2004 , 11:11)

 

Το να ζητήσει κανείς από κάποιον να διαβάσει 68 σελίδες ίσως είναι υπερβολή...

Αλλά ρε παιδιά ένα search ή τις τελευταίες 2-3 σελίδες να διαβάζατε....

Έλεος...

 

@acidburn : h**p://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=63363

(To link το βρήκα στην ακριβώς προηγούμενη σελίδα του thread που βρισκόμαστε.)

 

:)

 

 

Έλεος πραγματικά.

Διάβασα το προηγούμενο post που αναφέρεις, ακολούθησα και το link, διάβασα και τα post του esato..

Εσύ το έκανες; Είδες απάντηση για το αν μπορώ να κάνω τη φωτογραφία να εμφανίζεται όταν με καλούν? Εγώ δεν βρήκα. Συγγνώμη αν κάνω λάθος αλλά δεν βρήκα. Το μόνο που σχολιάζεται είναι γιατί βγαίνουν τρείς επιλογές και δεν μπορεί κάποιος να ακυρώσει μια κλήση με το πάτημα ενός πλήκτρου.

Πρωτού κατακρίνεις κάποιον δες αν πραγματικά μπορείς να δώσεις απάντηση και να βοηθήσεις (γι'αυτο συμμετέχουμε σε forum άλλωστε)

 

Φιλικά

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος acidburn (22 Ιούλ. 2004 , 16:17)

 

Έλεος πραγματικά.

Διάβασα το προηγούμενο post που αναφέρεις, ακολούθησα και το link, διάβασα και τα post του esato..

Εσύ το έκανες; Είδες απάντηση για το αν μπορώ να κάνω τη φωτογραφία να εμφανίζεται όταν με καλούν? Εγώ δεν βρήκα. Συγγνώμη αν κάνω λάθος αλλά δεν βρήκα. Το μόνο που σχολιάζεται είναι γιατί βγαίνουν τρείς επιλογές και δεν μπορεί κάποιος να ακυρώσει μια κλήση με το πάτημα ενός πλήκτρου.

Πρωτού κατακρίνεις κάποιον δες αν πραγματικά μπορείς να δώσεις απάντηση και να βοηθήσεις (γι'αυτο συμμετέχουμε σε forum άλλωστε)

 

Φιλικά

 

 

Δεν σε κατακρίνω φίλε μου. Ούτε θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου.

 

Απλώς οι τρεις επιλογές που σου βγάζει ακυρώνουν την εμφάνιση της φωτογραφίας και της κανονικής οθόνης της κλήσης.

Και όλο αυτό αναλύεται στο Esato ως ένα bug όπου πρηγούμενη χρήση του κινητού πχ. κάμερα, ραδιόφωνο, browser δεν κάνει exit κανονικό με αποτέλεσμα το κινητό να νομίζει ότι είναι ακόμα σε προηγούμενη λειτουργία.

 

Και όλα αυτά τα διάβασα εκεί. Οχι δεν εχω δοκιμάσει τίποτα αφού δεν εχω συνατηθεί με το bug αυτό ακόμα...

Μακάρι να μπορούσα να στο φτιάξω εγώ. Ομως θα πρέπει να περιμένουμε το νεο update απο την SE...

Προς το παρον...όταν χρησιμοποιούμε κάτι στο κινητό για να βγούμε επιλέγουμε "Εξοδος" αντί για "Πίσω" όπου είναι αυτό διαθέσιμο.

 

Σορρυ αν αντέδρασα άκομψα αλλά τα έχω πάρει με μερικά άτομα (δεν αναφέρομαι σε σένα) που ρωτάνε κάτι που έχει απαντηθεί μερικά posts πιο πίσω...!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να φτιάξει 3gp ή mpeg-4 βίντεο??

Εγώ που δοκίμασα κατάφερα να το μετατρέψω, αλλά δεν παίζει ο ήχος...ξέρει κανείς τι παίζει??

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NeTBoY (22 Ιούλ. 2004 , 17:51)

 

Έχει δοκιμάσει κανείς να φτιάξει 3gp ή mpeg-4 βίντεο??

Εγώ που δοκίμασα κατάφερα να το μετατρέψω, αλλά δεν παίζει ο ήχος...ξέρει κανείς τι παίζει??

 

 

Mε το mpegable broadcaster με 3 κλικ. :whistle:

 

@paokaras,didimos τα videakia στα briefcases που έχετε ανεβάσει με τι prog τα μετατρέψατε?

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NeTBoY (22 Ιούλ. 2004 , 17:51)

 

Έχει δοκιμάσει κανείς να φτιάξει 3gp ή mpeg-4 βίντεο??

Εγώ που δοκίμασα κατάφερα να το μετατρέψω, αλλά δεν παίζει ο ήχος...ξέρει κανείς τι παίζει??

 

 

Mporeis me to Quick time na kaneis 3gp ,sta options mporeis an dialexseis thn epilogh 3gpP(mobile mp4) kai bazei tis katalahles rithmiseis!

:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...