Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως , πρέπει να παραδεχτούμε όλοι μας , πως η μπαταρία έχει

αρχίσει και κρατάει περσσότερο , άσχετα με τη χρήση που κάνει

ο καθένας μας .... έτσι δεν είναι ; :D

 

Και κάτι άλλο ... Υπάρχει κανείς που μετάνιωσε για την αγορά του

Κ700i ;

 

Εγώ το έχω 20 ημέρες και το έχω λατρέψει το άτιμο !!! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι λες βρε, όχι μόνο λατρεία....Και κάτι παραπάνω!!! Εγώ δεν αφήνω να το ακουμπάνε χωρίς να είμαι μπροστά.... :D

 

Επίσης, κι εγώ δεν πιστέυω να το έχει μετανοιώσει κανείς....!

Και ειλικρινά, πιστέυω πως αν κάποιος το έχει δει από κοντά,το έχει κάνει χρήση σίγουρα θα ενθουσιάστηκε....!

Εκτώς κι αν είναι αρνητικός με την εν λόγω εταιρεία....οπότε και προκατειλημένος! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ontws h mpataria exei veltiwthei aisthita....na fantasteis xtes mou ekleise 24wro!!!!!!!! :p :p

Nomizw pws to kinhto auto einai ena apo ta plhrestera (gia na mhn pw to pio plhres) sthn kathgoria tou....

Kai kati allo pou tou leipei, einai o hxos twn mhnumatwn pou den mporeis na valeis diko sou para mono apo tous prokathorismenous...

Alla autes einai mikres kai psiloashmantes leptomeries pou den xalane kata polu thn eikona tou kinhtou...exalou exei tosa alla na prosferei...!

Popo...xruso to kaname to kinhto...! :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εεε μα!!!!

Όλο γκρινιάζουμε, ας πούμε και τις καλές κουβέντες, να το εμψυχώσουμε μήπως ανεβάσουμε και την απόδοση της μπαταρίας του!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spyroseva (20 Ιούλ. 2004 , 20:10)

 

.......... να το εμψυχώσουμε μήπως ανεβάσουμε και την απόδοση της μπαταρίας του!!!!!!!!

 

 

 

ααααααα . . . . Κ α λ ό ! ! ! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Didime!

 

Πολύ καλή δουλειά με την συλλογή αρχείων (παιχνιδιών,εφαρμογές...)

Μπράβο!!!Μας βγάζεις από αρκετό κόπο!!!

 

Υ.Γ. (τώρα παρατήρησα το link σου!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spyroseva (20 Ιούλ. 2004 , 20:00)

 

Τι λες βρε, όχι μόνο λατρεία....Και κάτι παραπάνω!!! Εγώ δεν αφήνω να το ακουμπάνε χωρίς να είμαι μπροστά.... :D

 

 

 

Τι ?? Αφήνεις και στο ακουμπάνε κιόλας ??

 

Απαπαπαπα... Ποτέ !!! :wacko:

 

[offtopic]

@NeTBoY

Χωρίς να θέλω να στην πω, άλλωστε πιστεύω ότι προσφέρεις πολλά στο θέμα SonyEricsson, θα ήθελα να σε παρακαλέσω να κάνεις μια προσπάθεια να γράφεις ελληνικά. Είναι πιο ευκολοδιάβαστα και είναι ελληνικά ρε γαμότο ! :)

[/offtopic]

 

Εγώ πάντως μάλλον δεν με βλέπω για αναβάθμιση. Αν ισχύει to changelog που αναφέρθηκε θα περιμένω την επόμενη.

Και απότι φαίνεται αφού κανείς δεν έτρεξε πανικόβλητος για αναβάθμιση μόλις ο NeTBoY μας είπε για το update, μάλλον όλοι είναι ψιλοικανοποιημένοι από τους χρόνους.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα η εξελιξη της μπαταριας ειναι απιστευτη.Οχι οτι πιανει τους τρελους χρονους αλλα εκει που στην αρχη μου κρατουσε μιση μερα τωρα φτανει τις 2.Απολυτα ικανοποιημενος απο το τηλεφωνακι,Αν ποτε το αλλαζα παλι το ιδιο θα επαιρνα να 'ουμε.(Χαρυ Κλυνν)
Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφιες τρβηγμενες απο το Κ700 θα βρεις εδω:

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=61289&start=495

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yiazoo (20 Ιούλ. 2004 , 10:26)

 

Έχει παρατηρήσει κανένας ότι όταν έχεις εισερχόμενη κλήση πολλές φορές σου βγάζει μία λίστα με 3 δυνατότητες απάντησης (απάντηση,μ κατηλειμμένο, απάντηση και συνέχεια)??? εμένα μου το κάνει συχνά και χωρίς λόγο. Άλλες φορές βγάζει την φώτο και άλλες την λίστα. Ξέρει κανείς τι είναι αυτό;

 

 

Δες και αυτό :esato

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paokaras45 (20 Ιούλ. 2004 , 09:58)

 

The changelog for the R2E011 firmware is as follow...

 

As recommended by SE, this software released is mainly to improve the standby time of the phone by 15% to 20%. (Estimated guide)

Software upgrade R2E011 to improved battery performance.

-Backlight off function from 40 to 20 seconds timed.

-Animated themes discontinued when backlight is off.

-Dimming backlight after 10 seconds (call, FM radio, mp3).

Please turn on the power save mode on the phone for better battery performance.

Go to setting

Go to Light

Select “power save” mode.

 

Πηγή: www.esato.com

 

 

Και συμπληρώνω....:

 

R2E011

prgCXC125821_EU_1_C

 

firmware fix

1. autorestart every 10 mins

2. battery indicator

3. camera quality

 

minor bugs

1. menu lags .5 sec

 

Πηγή: και πάλι www.esato.com

Link to comment
Share on other sites

?????? ?????? ?π? ?? ????? Didimos (20 ????. 2004 , 19:53)

 

?????? , π??π?? ?? π??????????? ???? ??? , π?? ? ?π?????? ????

??????? ??? ??????? π????????? , ?????? ?? ?? ????? π?? ?????

? ??????? ??? .... ???? ??? ????? ; :D

 

??? ???? ???? ... ?π????? ?????? π?? ????????? ??? ??? ????? ???

?700i ;

 

??? ?? ??? 20 ?????? ??? ?? ??? ???????? ?? ????? !!! :D

 

Kalimera. san "tsiganos" vrisko poy ke poy kapoio pc ke postaro eos otoy diorthothi to provlima sto diko moy.

fysika ke den metanoiosa gia tin agora. to mono kako eine me toys ihoys kliseis,poy i voda me ehi gyrisei se palies epohes. erotisi. to s teliko,den yparhi tropos na to vgazei me to elliniko lexico; episis, ta mpg4 den moy ta pezei. giati;

;)

Link to comment
Share on other sites

thanks φιλε, όντως το έχουν αυτό το πρόβλημα πολλοί. Εδώ στην ελλάδα δεν το έχετε παρατηρήσει;. Από ότι κατάλαβα το κάνει στην πρώτη κλήση κάθε φορά που το ανοίγω. (έτσι λένε στο esato) Το γιατί δεν κατάλαβα....σε τι ωφελεί αυτό;
Link to comment
Share on other sites

sorry για τους υπόλοιπους. Μιλάω για το πρόβλημα που όταν δέχομαι κλήση κάποιες φορές βγάζει 3 επιλογές απάντησης. Πολύ ενοχλητικό. Το έχει καποιοσ άλλος;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yiazoo (21 Ιούλ. 2004 , 12:09)

 

sorry για τους υπόλοιπους. Μιλάω για το πρόβλημα που όταν δέχομαι κλήση κάποιες φορές βγάζει 3 επιλογές απάντησης. Πολύ ενοχλητικό. Το έχει καποιοσ άλλος;

 

 

Πολλοί θα έλεγα και το σπαστικό είναι ότι δεν υπάρχει κάποια λογική για το πότε στο βγάζει και πότε όχι.

Επίσης σας παρουσιάζω τον άνθρωπο ρεκόρ στην αντοχή της μπαταρίας, παιδιά ο brother το έβαλε το κινητό στο φορτιστή χθες το βράδυ πάλι ενώ το είχε βγάλει τη προηγούμενη Τετάρτη, δηλαδή άντεξε ολόκληρη βδομάδα με ολόκληρο το εικοσιτετράωρο ανοιχτό, λίγες κλήσεις ομιλίας, ράδιο και λίγες φώτο και βίντεο, το φόρτισε, πήγε τριήμερη εκδρομη, γύρισε και αντέχει ακόμα. Δε το πειράζει όλη την ώρα όπως εμείς βέβαια αλλά από την αρχή έδειχνε να του κρατάει αρκετά.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

changelog είναι η λίστα με τις αλλαγές. 4 πόστ πιο πάνω αναφέρω μερικές αλλαγες που βρήκα απο το εσάτο.κόμ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pan82 (21 Ιούλ. 2004 , 12:27)

 

Πολλοί θα έλεγα και το σπαστικό είναι ότι δεν υπάρχει κάποια λογική για το πότε στο βγάζει και πότε όχι.

Επίσης σας παρουσιάζω τον άνθρωπο ρεκόρ στην αντοχή της μπαταρίας, παιδιά ο brother το έβαλε το κινητό στο φορτιστή χθες το βράδυ πάλι ενώ το είχε βγάλει τη προηγούμενη Τετάρτη, δηλαδή άντεξε ολόκληρη βδομάδα με ολόκληρο το εικοσιτετράωρο ανοιχτό, λίγες κλήσεις ομιλίας, ράδιο και λίγες φώτο και βίντεο, το φόρτισε, πήγε τριήμερη εκδρομη, γύρισε και αντέχει ακόμα. Δε το πειράζει όλη την ώρα όπως εμείς βέβαια αλλά από την αρχή έδειχνε να του κρατάει αρκετά.

 

 

Οριστε?? Πως εγινε αυτο?? 1 βδομαδα?? Μα καλα τι εχει κανει η SE?Καθε συσκευη και διαφορετικη αυτονομια. Εδω μιλαμε για διαφορα μερων οχι ωρων. Και εγω φιλε pan82 πανω κατω τετοια χρηση του κανω και λιγη java αλλα πανω απο τρεις μερες με τιποτα. Για ρωτα τον, ανταλαζουμε? Με ριχνει κιολλας!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος millis (21 Ιούλ. 2004 , 13:09)

 

Emena ena 24 me to zori allou 1 evdomada...............the mas trellanei i SE.Krima kai einai katapliktiko kinitaki.Se meres me entoni xrisi fovame min mou svisei prin to telos tis meras.

 

 

Βρε μπάς και έχεις κανένα εσωτερικό βραχυκύκλωμα? Συμβαίνει! Πήγενέ το σε κανένα σέρβις!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...