Jump to content

Neopets - Εικονικά κατοικίδια


cybersledge
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

pet central->"visit the neopian pound and adopt me"..

Enas mob pigkouinos... :)

Κρυπτόγραμμα : η κορυφαία εφημερίδα ασφαλείας του Bruce Schneier στην ελληνική γλώσσα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 79
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δε θελω πιγκουινουσ τον Jetsam τον καρχαρια ! Προς το παρον εχω ενα Lupe ονοματι WolfPac (ταιριαστο ονομα για λυκο) K σε μια μονο μεραεχω 3200 ΝΡ
Link to comment
Share on other sites

oxi den katalabes! mob pigkouinos einai h eikona-link pou se paei sto pound[adoption center]!!!
Κρυπτόγραμμα : η κορυφαία εφημερίδα ασφαλείας του Bruce Schneier στην ελληνική γλώσσα!
Link to comment
Share on other sites

A οκ... αυτο που θελω μαλλον θα δυσκολευτω να το βρω.

 

 

EDIT:οποιος θελει ας με κανει add neofriend... ψαχνω για μια Silver Paint Brush η μια Shadow Paint Brush.. αν εχει κανεις ας μου στειλει PM στο site του neopets.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Μολις γράφτηκα και εγώ!!!! Θέλετε να γίνουμε φίλοι;;; (Που είναι το Advent Calendar?)

Οπως καταλαβαίνετε ακομα ψάχνομαι και εγώ. Με λένε Mouki_Angel και έχω ένα blue uni!! :P

Link to comment
Share on other sites

Guest stelios nikaia

NΑΙ Mouki. (Ωραίο όνομα)!

Εγώ θέλω να γίνουμε φίλοι!!!

 

Για το Advent Calendar πηγαίνεις :

Explore ->Terror Mountain->Advent Calendar (Κάτω αριστερά, δίπλα από το SnowWars)!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Eep! Activity yphr3e edw kai to exasa!

Mouki paizeis akoma h to parathses?

Κρυπτόγραμμα : η κορυφαία εφημερίδα ασφαλείας του Bruce Schneier στην ελληνική γλώσσα!
Link to comment
Share on other sites

To advent έδωσε αρκετά καλά φέτος.. Το πιο όμορφο κατά τη γνώμη μου:

http://images.neopets.com/items/toy_bori_snowglobe.gif

Bori Snowglobe.. Θέλει κανείς? :p

Κρυπτόγραμμα : η κορυφαία εφημερίδα ασφαλείας του Bruce Schneier στην ελληνική γλώσσα!
Link to comment
Share on other sites

Na agorasete real zwaki...ena koutavaki as poume to skefthkate pote?an oxi pistepste me aksizei 2h skepsh...den sygrinetai me tipota na exeis mia mousouditsa na koimatai mesthn agkalia sou kai na nai kai koukli...na sou kounaei ouritsa kai na kanei xares kathe pou se vlepei...pou na eixa ki ena ti tha pathaina..lol
Link to comment
Share on other sites

Ti moy kaneis twra.. eimai agglia kai mou leipei o skylos mou oso tipota..:cry:
Κρυπτόγραμμα : η κορυφαία εφημερίδα ασφαλείας του Bruce Schneier στην ελληνική γλώσσα!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τώρα το ανακάλυψα! Πλάκα έχει. Έχω ένα κίτρινο Kougra :p αλλά βαριέμαι να το ψάξω τώρα. Αν το αφήσω έτσι τι θα πάθει; :lol: Μη μελαγχολήσει κιόλας... :D

EDIT: Ποιος θέλει να τα βάλουμε να πλακωθούν :lol: το username μου είναι mousikk

Link to comment
Share on other sites

tipota den 8a pa8ei! mporoun na meinoun xronia xwris na pa8oun tipota... psa3to ayrio o opote 8es!

egw kanw battles alla mallon den 8eleis ... :O :lol:

Κρυπτόγραμμα : η κορυφαία εφημερίδα ασφαλείας του Bruce Schneier στην ελληνική γλώσσα!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί θα πάθει τίποτα το ζωάκι; Α! Το... έψαξα λίγο και έχασα όλα τα φράγκα μου στα ζάρια :o τώρα; Επίσης δεν μπορώ να παίξω άλλα games. Πατάω στο click here αλλά δνε γίνεται τίποτα
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Παίζει κανείς ακόμα; Εγώ επέστρεψα πρόσφατα μιας και στην Αγγλία έχω σύνδεση 24mbps (17 πραγματικά).
Κρυπτόγραμμα : η κορυφαία εφημερίδα ασφαλείας του Bruce Schneier στην ελληνική γλώσσα!
Link to comment
Share on other sites

στο thread δεν απανταει κανείς μεν αλλά σήμερα μόνο μου έστειλαν neofriend request 6 νέοι χρήστες που μπήκαν από myphone! Καλωσήρθατε σιωπηλοί μου φίλοι.
Κρυπτόγραμμα : η κορυφαία εφημερίδα ασφαλείας του Bruce Schneier στην ελληνική γλώσσα!
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου cybersledge.

 

Εγώ ασχολούμαι ακόμα, αλλά είχα λησμονήσει την ύπαρξη αυτού του θέματος στο myphone.

 

Ο Hardabellas3 δεν είναι το neopet σου;

Δεν τον βλέπω καλά...

;)

Link to comment
Share on other sites

άρχισα κ εγώ σήμερα αλλα είμαι πολύ μπερδεμένος ακόμη.. δεν βγάζω άκρη με πολλά :(
Link to comment
Share on other sites

άρχισα κ εγώ σήμερα

 

Καλως ήρθες, στην παρέα.

 

αλλα είμαι πολύ μπερδεμένος ακόμη.. δεν βγάζω άκρη με πολλά :(

 

Εδώ είμαστε εμείς!!!

 

Ρώτα, ρώτα...

 

Όποιος ρωτάει, μαθαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Κατά την προσωπική μου άποψη, ναί αξίζει.

 

Με μία πρώτη ματιά, μπορεί κάποιος να πεί ότι απευθύνεται αποκλειστικά σε πολύ μικρές ηλικίες , αλλά δεν είναι έτσι.

 

Πιστέυω ότι εκτός από ψυχαγωγία μπορέι να βοηθήσει όσους θέλουν να βελτιώσουν τα Αγγλικά τους, με πολύ ευχάριστο τρόπο (παίζοντας).

Link to comment
Share on other sites

αξιζει...ειχα κι εγω καποτε εικονικο πετ,αλλα μετα απο μια μικρη αποχη απο τον υπολογιστη,παει...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ασχολούμαι ακόμα, αλλά είχα λησμονήσει την ύπαρξη αυτού του θέματος στο myphone.

 

Βασικά και εγώ το είχα ξεχάσει ότι το είχα ανοίξει μέχρι που επικοινώνησε κάποιος μαζί μου μέσω νεοπετς και μου είπε ότι είδετο username μου σε κάποιο site, λέει. Έτσι ξαναβρήκα το thread με google :D

Ο Hardabellas3 δεν είναι το neopet σου;

Δεν τον βλέπω καλά...

;)

Ναι, έφαγε λίγο ξύλο χτες το βράδυ στο battledome...:O

Μάλλον παρα-ήταν δύσκολος ο αντίπαλος. (μάάλλον)

Πρώτη φορά το βλέπω αυτό!Είναι ωραίο?Αξίζει να ασχοληθεί κανείς?

Nαι, Ναι!

 

άρχισα κ εγώ σήμερα αλλα είμαι πολύ μπερδεμένος ακόμη.. δεν βγάζω άκρη με πολλά

Αν δεντο έχεις κάνει ήδη, διάβασε το thread αυτό από την αρχή. Στην δεύτερη σελίδα έχω κάνει ένα γιγαντιαίο ποστ που εξηγώ διάφορα... Ούτε που θυμάμαι πότε το είχα κάνει.

 

Α, επίσης πρόσφατα το laboratory (ξέρετε τι είναι; να εξηγήσω;) μου άλλαξε χρώμα στο jetsam μου (Karxarias) και το έκανε Darigan! :)

Κρυπτόγραμμα : η κορυφαία εφημερίδα ασφαλείας του Bruce Schneier στην ελληνική γλώσσα!
Link to comment
Share on other sites

Τα pets δεν πεθαίνουν ποτέ. Απλά έχουν επίπεδα πείνας και το υψηλότερο επίπεδο πείνας είναι 'dying'. Αλλά δεν θα πεθάνει ποτέ. Μπορείς να ξεκινήσεις ψάχνοντας στα games, έχει πολλά και ωραία παιχνίδια.

 

Μπορείς να ταΐζεις το ζωακι σου με δωρεάν ομελέττες και jelly (μια φορά την ημέρα). Eπίσης κάθε μέρα να παίζετε Fruit Machine, Tombola, Coltzan's Shrine και διάφορα άλλα. (το τελευταίο link πηγαίνει σε fan site, έχει μεγάλη λίστα με πράγματα που μπορείς να κάνεις κάθε μέρα).

 

EDIT | επίσης άμα μόλις γραφτήκατε και δεν ξέρετε τι να κάνετε, το help είναι ένα καλό μέρος να αρχίσετε. (δείτε το general info και το tutorial)

 

EDIT 2 | Στατιστικά:

Total Owners: 132,066,209

Total Neopets: 194,710,649

Neopets per Owner: 1.474

Pageviews: 404,509,910,000

[είναι τεράστια κοινότητα]

Κρυπτόγραμμα : η κορυφαία εφημερίδα ασφαλείας του Bruce Schneier στην ελληνική γλώσσα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...