Jump to content

Samsung Galaxy S Duos (S7562)


cayman84
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για αρχή, προσθέτει τον Chrome, και έχει μια επιλογή ακόμα στο notification center και στις ρυθμίσεις για Blocking mode. Δεν πρόσεξα κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι έφυγε η εξοικονόμηση ενέργειας και μπήκε το blocking mode και εκεί που λέει "τα αρχεία μου" έχει αλλάξει λίγο το μενού μέσα.. Εεεε και έβαλαν κάποιες εφαρμογές τις google σαν προεγκατεστημένες (Π.χ. google chrome, περιπτερο της google και βιβλια google play!) Δεν έχω παρατηρήσει κάτι άλλο!! :)
Link to comment
Share on other sites

ενω πηγα να το κανω root απο τον παραπανω οδηγο δεν μπορω να εγκαταστησω το su..κατι εχω κανει λαθος..πως μπορω να επαναφερω το τηλ στην αρχικη κατασταση?πριν την αναβαθμιση ειχα root και μετα απο αυτη οχι!

 

επισης οταν ανοιγει βγαζει ενα κιτρινο τριγωνο κατω απο το λογοτυπο της samsung

 

τελικα εκανα root και λειτουργησε και το 2ο partition αλλα δεν δουλευει το play store..οταν παει να ανοιξει ξαφνικα κλεινει και γραφει οτι διακοπηκε..ξερει καποιος τι εχω κανει λαθος?

Edited by john2004
Link to comment
Share on other sites

Είναι ο δευτερος συνεχόμενος μήνας που παρατηρώ το παρακάτω στην ανάλυση λογαριασμού:

Η μια κάρτα ειναι σύνδεση και η άλλη καρτοκινητό (whatsup)

Η σύνδεση καλεί το καρτοκινητό ... και το καρτοκινητό απαντάει κιολας και η συνομιλία κρατάει και διάφορους χρόνους... μπορει και 2 λεπτά!!!!

Αυτή την εβδομάδα παρατήρησα να φεύγουνε και ευρώ και από το καρτοκινητό.

Έχει κανείς καμιά ιδέα;;;

Link to comment
Share on other sites

Είναι ενεργοποιημένες οι προωθήσεις κλήσεων... Μόνιμη ενεργοποίηση διπλής sim νομίζω λέγεται η λειτουργία...
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε σήμερα νέα ενημέρωση για το S duos αλλά μου βγάζει σφάλμα στην εγκατάσταση, ίσως λόγο ρουτ.

 

Έκδοση: PDA:ML1 / PHONE:ML1 / CSC:ML1 (EUR)

 

το ιδιο και σε μενα

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα εγκαταστάθηκε κανονικά μέσω Kies ενώ μέσω του κινητού μου έλεγε ότι υπάρχει προτεριότητα στην ενημέρωση και να ξαναδοκιμάσω αργότερα.
Link to comment
Share on other sites

μετα απο μκαπια αναβαθμηση σημεραμου βγαζει καποιες εφαρμογες που δεν τις χρησιμοποιο πως μπορω νατις αφεραισω ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

μετα απο μκαπια αναβαθμηση σημεραμου βγαζει καποιες εφαρμογες που δεν τις χρησιμοποιο πως μπορω νατις αφεραισω ευχαριστω

θα πας ρυθμισεις-->διαχειριστής εφαρμογων--->στην καρτελα "όλα" και θα βρεις τις εφαρμογες και θα πατησεις να κανεις καταργηση της εγκαταστασεις(δλδ των ενημερωσεων!) και μετα "ΑΝΕΝΕΡΓΟ"! δε θα σβηστον αλλα θα απενεργοποιηθουν και δε θα υπαρχουν στο μενου και δε θα σου ερχονται ειδοποιησεις!! αν θες να τις σβησεις τελειως τοτε πρεπει να κανεις root.. (δε ξερω να σε βοηθησω σ'αυτο!)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

Αν το απενεργοποιήσω, αυτό μόνο θα κερδίσω ή θα χάσω και τίποτα άλλες λειτουργίες;

Αν το απενεργοποιήσεις, δε θα γίνεται προώθηση των κλήσεων από τη μία γραμμή στην άλλη όταν η μία είναι απασχολημένη. Δηλαδή όταν μιλάς στη SIM 1 για παράδειγμα και σε καλέσουν ταυτόχρονα στην SIM 2, τότε η SIM 2 θα βγάζει μήνυμα στον καλούντα ότι το τηλέφωνο είναι απενεργοποιημένο...

Link to comment
Share on other sites

Έκανα κι εγώ ενημέρωση μέσω κινητού αλλά ποιο το όφελος; Μας γέμισαν με εφαρμογές άχρηστες και περιττό χώρο στο δίσκο!
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω μετα την τελευταια αναβαθμιση οταν το κανω ροοτ δεν δουλευουν οι εφαρμογες του μαρκετ και το ιδιο το μαρκετ και αναγκαστικα το κανω ανροοτ..το εχει παθει καποιος αυτο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω μετα την τελευταια αναβαθμιση οταν το κανω ροοτ δεν δουλευουν οι εφαρμογες του μαρκετ και το ιδιο το μαρκετ και αναγκαστικα το κανω ανροοτ..το εχει παθει καποιος αυτο?

 

Σ' εμένα δουλεύει κανονικά με το SuperSU, για δοκίμασε με το συγκεκριμένο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ποια ειναι η τελευταια αναβαθμιση android που μπορω να κανω χωρις root?

 

Η 4.0.4, αν εννοείς αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε σήμερα νέα ενημέρωση για το S duos αλλά μου βγάζει σφάλμα στην εγκατάσταση, ίσως λόγο ρουτ.

 

Έκδοση: PDA:ML1 / PHONE:ML1 / CSC:ML1 (EUR)

Εδώ και 1 χρόνο αυτή έχω,χωρίς ρουτ..καμία αναβάθμιση:mad:

PDA:LJ4 /PHONE:LJ3/CSC:LH1(ATO)

 

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 1 χρόνο αυτή έχω,χωρίς ρουτ..καμία αναβάθμιση:mad:

PDA:LJ4 /PHONE:LJ3/CSC:LH1(ATO)

 

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει;

 

Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι το ΑΤΟ (που σημαίνει Αυστρία, αν δεν κάνω λάθος).

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 1 χρόνο αυτή έχω,χωρίς ρουτ..καμία αναβάθμιση:mad:

PDA:LJ4 /PHONE:LJ3/CSC:LH1(ATO)

 

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει;

Open Austria ειναι ,ψάξε στο sammobile να δεις αν υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση για την συσκευή σου .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Open Austria ειναι ,ψάξε στο sammobile να δεις αν υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση για την συσκευή σου .

 

Ευχαριστώ παιδιά....τελευταία αναβάθμιση πριν 1 χρόνο...πφφφ σαπίλα:down:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Θα ήθελα να ρωτήσω αυτούς που κάναν την αναβάθμιση. Είμαι root και θέλω να μάθω αν κάνοντας την αναβάθμιση από το kies οι εφαρμογές που έχω συνδεμένες στην κάρτα τι θα γίνουν. θα χαθούν ή θα πρέπει να ξαναγίνω root για να τις λειτουργώ. Και γενικά τι άλλο επιρεάζει η αναβάθμιση σε αυτούς που είναι root και τι κερδίζουμε τέλος πάντων από την αναβάθμιση.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S Duos (S7562)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...