Jump to content

Samsung Galaxy S Duos (S7562)


cayman84
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά έχετε υπόψιν σας καμία καλή θήκη σε στυλ note ή s4 όπως αυτή?

 

http://www.letsgodigital.org/images/artikelen/47/samsung-protective-flip-covers.jpg

 

Υπάρχουν στο ebay, ψάξτο με περιγραφή "PU Leather Flip Battery Back Case Cover for S7562". Αγόρασα μία σκούρα μπλέ (στο χρώμα του S-IΙΙ) με 6.70 pounds (ο πωλητής ήταν στην Αγγλία), την παρέλαβα χθες και ήταν σε original Samsung packaging (μέχρι και ελληνικά είχε στην πίσω πλευρά!) και είχε δώρο μία καλή ζελατίνα οθόνης και ένα άθλιο πανάκι για την οθόνη. Η μόνη διαφορά που είχε από αυτήν της φωτογραφίας είναι ότι τα γράμματα δεν ήταν λευκά αλλά γκρι, οπότε είναι πιο διακριτική.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πανω που αποφασισα να το αποκτησω δεν υπαρχει τιποτα στα σκρουτζομαγαμα ...τουλαχιστον τα φθηνα:( ...ελπιζω απο εβδομαδα να ερθει παλι...
Link to comment
Share on other sites

πανω που αποφασισα να το αποκτησω δεν υπαρχει τιποτα στα σκρουτζομαγαμα ...τουλαχιστον τα φθηνα:( ...ελπιζω απο εβδομαδα να ερθει παλι...

 

Καλύτερα κοίτα αλλού φίλε. .Δε λέει το κινητό αν το θέλεις για πολλά. Αν το θέλεις για τηλέφωνο απλά αντέχεται.

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα κοίτα αλλού φίλε. .Δε λέει το κινητό αν το θέλεις για πολλά. Αν το θέλεις για τηλέφωνο απλά αντέχεται.

 

Ξέρεις καλύτερο δίκαρτο κοντά στην τιμή του;

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις φίλε μου σου πουλάω εγώ το δικό μου. Κατάλαβα ότι δεν μου κάνει και κοιτάω για άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις καλύτερο δίκαρτο κοντά στην τιμή του;

 

Κοιτα προς lenovo μερια φιλε μου στα ιδια λεφτα..

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

πανω που αποφασισα να το αποκτησω δεν υπαρχει τιποτα στα σκρουτζομαγαμα ...τουλαχιστον τα φθηνα:( ...ελπιζω απο εβδομαδα να ερθει παλι...

 

Όλα τα μαγαζιά το έχουν. Τι εννοείς τα φθηνά;

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα μαγαζιά το έχουν. Τι εννοείς τα φθηνά;

 

επειδη επικοινωνησα τηλεφωνικα οσα τα ειχαν κατω απο 135 δεν ειχαν και περιμεναν παραλαβη απο εξωτερικο ...

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι δεν έχω κανένα πρόβλημα με το κινητό. Για τα λεφτά του είναι μια χαρά. Το έχω 10-11 μήνες τώρα και ίσως επειδή το προσέχω δεν μου φαίνεται ότι σέρνεται καθόλου.

 

Συμφωνω,το πηρα δωρο στην γυναικα κ γενικα 5 μερες τωρα παιζουμε με αυτο κ ειναι οκ.βαλαμε μονο skype,opera mini που πεταει,2-3 παιχνιδακια κ ειναι σουπερ ευτυχισμενη:D

 

επισης μου εχει κανει εντυπωση η πολυ καλη ποιοτητα ληψης,ομιλιας...απλα αψογο!

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

το πηρα ..απο birdphone για τον φιλο απο πανω που ρωταει στα 133 σε λευκο...ολα καλα εβαλα αρκετες εφαρμογες και το τηλ δεν λαγκαρει και τοσο πολυ ,δλδ για τα λεφτα του αξιζει...το μονο μου προβλημα ειναι το οτι ακουω ενα βουητο οταν μιλαω που ειναι λιγο ενοχλητικο ...ειναι θεμα κακης ποιοτητας ακουστικου η εχει κατι η συσκευη μου?
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει παρατηρηθεί κάτι τέτοιο. Όταν βάζεις τα ακουστικά το ίδιο κάνει;

 

το ιδιο κανει και σε ανοιχτη συνομιλια ακουστικα δεν εχω...επισης ακουω πολυ ενοχλητικα τις ομιλιες και τους ηχουσ γυρω απο τον συνομιλητη μου( σαν να αυξομειωνετε η ενταση τους)

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν έχεις ακουστικά μέσα στη συσκευασία είναι.

Αφού συνεχίζεται το πρόβλημα θα πρέπει να το πας στο service μην το αφήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειχε ακουστικα.θα το παω αλλα δεν νομιζω να βρω ακρη.το ποιο παραξενο ειναι με τους ηχους γυρω απο τον συνομιλητη μου που ακουγονται διακεκομενα και προκαλουν ζαλαδα .δεν εχω ξανακουσει κατι τετοιο και μαλλον δεν φταιει το ακουστικο γιατι στο. Skypε δεν το κανει
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Από bird πήρα κι εγώ . Κολάει απογοητευτικά . Μου θυμίζει το wildfire που είχα παλιά . Με λίγες εφαρμογές αλλά και άδειο όταν το δούλεψα λίγο , internet κτλ . Ενώ από elect-wrld είχα πάρει πριν 2 μήνες , καμία σχέση . Εκείνο κολάει όταν φτάσει στα όριά του . Μήπως παίζει ρόλο η χώρα προέλευσης ;

*από bird κι εμένα χωρίς ακουστικά ήρθε .

http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Από bird πήρα κι εγώ . Κολάει απογοητευτικά . Μου θυμίζει το wildfire που είχα παλιά . Με λίγες εφαρμογές αλλά και άδειο όταν το δούλεψα λίγο , internet κτλ . Ενώ από elect-wrld είχα πάρει πριν 2 μήνες , καμία σχέση . Εκείνο κολάει όταν φτάσει στα όριά του . Μήπως παίζει ρόλο η χώρα προέλευσης ;

*από bird κι εμένα χωρίς ακουστικά ήρθε .

 

η χωρα προελευσης δυσκολα να παιζει ρολο...εγω παντος θα το παω για σερβις και θα πω ψαχτε το σε ολα

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μερικες συσκευασιες παρεχουν τα ακουστικα και μερικες οχι;......

 

ακριβως αλλα δεν λεει κατι το πιο ευκολο να βρεις ενα hands free με εξοδο 3.5mm

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα αλλα γελοια κινηση απο τη Samsung. Δεν ξερω αν πλεον το εφαρμοζουν κι αλλες εταιριες αλλα ακουστικα δινουν στα απλα κινητα των 30-50€ εδω τσιγκουνευτηκαν!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί σε κάποιες άλλες αγορές να μην τα συμπεριλαμβάνουν, και αν κάποιος κάνει παραεισαγωγή να φέρει τέτοια κομμάτια.
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα των ακουστικών:

"All you get is a charger and a USB cable for tethering your Galaxy S Duos to your computer. The only good news is that the charger has its own wiring and doesn't need the USB cable, so you can keep one at home and the other at your office.

Of course, you should keep in mind that retail package contents are market-dependent."

Το δικό μου το αγόρασα πριν 2 περίπου μήνες απ' το Public και είχε ακουστικά, όπως και φίλου μου το αγόρασε απ' την WIND.

Για τον φίλο που το αγόρασε απ' το Bird: Ενημέρωσέ μας για την διαδικασία του service, αν μπορείς και θέλεις.

Edited by panos270974
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα εχω αγορασει 8 γβ καρτα μνημης και τα γραφικα απο παιχνιδια τα αποθηκεύει στην εσωτερικη μνημη και οχι στην εξωτερικη ξερετε τηι πρεπει να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα των ακουστικών:

"All you get is a charger and a USB cable for tethering your Galaxy S Duos to your computer. The only good news is that the charger has its own wiring and doesn't need the USB cable, so you can keep one at home and the other at your office.

Of course, you should keep in mind that retail package contents are market-dependent."

Το δικό μου το αγόρασα πριν 2 περίπου μήνες απ' το Public και είχε ακουστικά, όπως και φίλου μου το αγόρασε απ' την WIND.

Για τον φίλο που το αγόρασε απ' το Bird: Ενημέρωσέ μας για την διαδικασία του service, αν μπορείς και θέλεις.

 

δεν θα το παω στην μαγαζι θα το παω σε σερβις της σαμσουνγκ.πραγματικα εν μπορω να καταλαβω τι φταιει ...γινετε να εχει ο συνομιλητης μου μια τηλεωραση ανοιχτη να την ακοθω καθαρα για 2 δευτερολεπτα για αλλα 2 να μην την ακουω μετα να την ξανακουω και παει λεγωντας...εχω την εντυπωση οτι στο skype δεν το κανει ...

αντε να βρεις ακρη τωρα...

Edited by nickos87
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S Duos (S7562)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...