Jump to content

Qtek 8010


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ singer

1.οι φωτο ειναι καλυτερες του 6230?

2.Ο ηχος στα multimedia ακουγεται καλα?(ειτε απ'το ηχειο,ειτε απ'τ'ακουστικα)

3.Μπορουν να μπουν ως ηχοι κλησης ολες οι μορφες ηχων?

4.Μπορουν να μπουν ως ηχοι μηνυματων ολες οι μορφες ηχων?

5.ποση ωρα βιντεο τραβαει?

6.μονταζ-επεξεργασια βιντεο δεχεται?

7.τι αναλυση βιντεο υποστηριζει?

8.εχει ανοιχτη ακροαση?

9.ο επεξεργαστης του στα ποσα Μhz ειναι?

10.Bluetooth & Irda ειναι ξεκλειδωτα?

---------------------------------------------------------------------

ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ harryal + EΡΩΤΗΣΕΙΣ singer

---------------------------------------------------------------------

1. ας απαντήσει κάποιος άλλο σε αυτό γιατί δε γνωρίζω και δεν έχω ασχοληθεί

(εσυ εισαι ικανοποιημενος?Νυχτα βγαζει καθαρες?-Στειλε να δω απο αυτες που εχεις βγαλει σε παρακαλω-κ ημερας στειλε)

2. κατά γενική ομολογία έχει πολύ καλή απόδοση σε mp3 και όχι καλή σε midi.

3. μπορούν να μπουν wav και wma χωρίς κάποιο άλλο πρόγραμμα και για mp3 θα χρειαστείς extra προγραμματάκι (δεν εχω προβλημα αρκει να υπαρχει)

4. ισχύει το ίδιο με το 3

5. ανάλογα τον ελεύθερο χώρο που έχεις! Αυτή τη στιγμή έχω 12MB και διαθεσιμο χρόνο για video δίνει 1:51

6. τι εννοείς;(οπως καποια αλλα τηλ που κανεις κλιπακι,κοβεις-ραβεις κλπ)

7. 176x144 και 352x288

8. Ναι

9. TI OMAP 730, 200Mhz

10. Ναι

 

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ-ΜΑΛΛΟΝ Μ'ΕΠΕΙΣΕΣ

..........................................................
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

6. Montaz den mporeis na kaneis mesa apo tin siskevei ektos kai an i microsoft apofasisei na valei to movie maker sta smartphones ;)

 

1. Oso gia tis photo tha elega oti einai arketa paromoies me ligo kalitera sto skotadi to 6230 kai sto fws tis meras to 8010/20

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ!!!

Συμφωνειτε με τα παρακατω που εχει γραψει καποιος φιλος στο φορουμ???

 

To 8010-8020 den ipostirizei:

1.full back up meso tou active sinc,

2.den ehi auto lock,

3.xipnitiri,

4.den ehi endixi oras

5.hamenon kliseon

6.minimaton otan h othoni einai se protection mode.

7.Ohi custom pedia stis epafes, mono oti parehi by default h microsoft.

8.Send Business card by SMS den iparhei.

9.Accessories, apla den iparhoun pouthena. Isos mono stin ACE hellas.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ!!!

Συμφωνειτε με τα παρακατω που εχει γραψει καποιος φιλος στο φορουμ???

 

To 8010-8020 den ipostirizei:

1.full back up meso tou active sinc,

2.den ehi auto lock,

3.xipnitiri,

4.den ehi endixi oras

5.hamenon kliseon

6.minimaton otan h othoni einai se protection mode.

7.Ohi custom pedia stis epafes, mono oti parehi by default h microsoft.

8.Send Business card by SMS den iparhei.

9.Accessories, apla den iparhoun pouthena. Isos mono stin ACE hellas.

 

moufies...

http://www.danasoft.com/sig/WebPain.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ!!!

Συμφωνειτε με τα παρακατω που εχει γραψει καποιος φιλος στο φορουμ???

 

To 8010-8020 den ipostirizei:

1.full back up meso tou active sinc,

2.den ehi auto lock,

3.xipnitiri,

4.den ehi endixi oras

5.hamenon kliseon

6.minimaton otan h othoni einai se protection mode.

7.Ohi custom pedia stis epafes, mono oti parehi by default h microsoft.

8.Send Business card by SMS den iparhei.

9.Accessories, apla den iparhoun pouthena. Isos mono stin ACE hellas.

 

1. οχι δεν υποστηριζει backup μεσω activesync. μονο στα ppc υπαρχει αυτη η δυνατοτητα. υπαρχει ομως εφαρμογη που το κανει καλυτερα ετσι κι αλλιως

2.ουτε αυτο το εχει. κλειδωνει με παρατεταμενο πατημα ενος πληκτρου. εμενα προσωπικα με βολευει καλυτερα. ποτε δεν χρησιμοποιουσα το auto lock

3.εχει ξυπνητηρι απλα δεν ειναι καθολου παραμετροποιησιμο.υπαρχουν πολλες εφαρμογες πλεον να κανεις οτι θελεις και να βαλεις και αρκετα forma ηχου. και κατι αλλο που μαλλον θα θελεις να ξερεις: κανενα smartphone δεν παιζει ξυπνητηρι οταν ειναι κλειστο

4.5.6. οταν η οθονη ειναι κλειστη δεν φαινεται τιποτα απο ολα αυτα. οταν ομως ανοιγει υπαρχουν ολες οι πληροφοριες που θελεις

7. με φτανουν τα ηδη υπαρχοντα( 40 αν δεν κανω λαθος), δεν εχω ασχοληθει παραπανω

8. οχι δεν στελνει επαφες με sms. υπαρχει εφαρμογη που στελνει μονο το κινητο με sms και οχι ολοκληρη την επαφη

9. αν εννοεις στην Ελλαδα, πραγματικα δεν ξερω. ο υπολοιπος κοσμος ειναι γεματος

 

απογοητευτηκες??? δεν θα επρεπε!! μολις το πιασεις στα χερια σου δεν θα ξαναγυρισεις πισω!! και γω κατι τετοια διαβαζα και εκανα ενα χρονο να παρω smartphone, οταν ομως το αποφασισα ειδα οτι ολα αυτα ειναι χωρις νοημα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα παρα πολυ να συμφωνησω μαζι σου αλλα πρεπει να μου απαντησεις με στοιχεια.
Εντελώς αντικειμενικά, είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά! Όσα λίγα πράγματα δεν υποστηρίζονται από το ίδιο το λειτουργικό σύστημα, θα τα βρείς σε freeware ή commercial software. Η μοναδική έλλειψη (μικρή αλλά μπορεί να σε ενοχλεί) είναι ότι αν βάλεις κάποιο alarm και σβήσεις το κινητό, δεν θα ανάψει μόνο του για να χτυπήσει. Βέβαια, μπορείς το βράδυ να βάλεις το κινητό σε "flight mode" οπότε να απενεργοποιήσεις τη λειτουργία του ως τηλέφωνο, και να δουλεύει μόνο ως ξυπνητήρι, ημερολόγιο, ατζέντα κλπ. Η κατανάλωση μπαταρίας σε αυτή τη κατάσταση είναι ελάχιστη. Από τα smartphones που έχω παρακολουθήσει, μόνο το πειραματικό Everlink Red-E υποστήριζε ξυπνητήρι όταν ήταν σβηστό. Το ίδιο κινητό είχε και εκπληκτική ποιότητα midi, άρα υπάρχουν περιθώρια για βελτιώσεις!
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παίδες... μετά από πολλά χρόνια χρήσης κινητών αποφάσισα να αποκτήσω κι εγώ ένα smartphone...

 

...όπως καταλαβαίνετε με τραβάει η περίπτωση των qtec...

 

Έχω όμως τις εξής ερωτήσεις:

 

1) Γιατί να διαλέξω το 8010 ή το 8020, εκτός από την εμφάνιση υπάρχει κάποιο πρόβλημα λειτουργικότητας; Κάπου είδα ότι υπάρχει πρόβλημα με το joystick του 8020, είναι αλήθεια;

 

2) Ποιες είναι οι τρέχουσες τιμές;

 

3) Θα είναι ακόμα ανταγωνιστικό και μετά από τις νέες κυκλοφορίες άλλων εταιρειών;

 

4) Υπάρχουν κάποια άλλα προβλήματα ή ελλείψεις τις οποίες πρέπει να λάβω υπ' όψη;

 

Ευχαριστώ ;)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να διαλέξω το 8010 ή το 8020, εκτός από την εμφάνιση υπάρχει κάποιο πρόβλημα λειτουργικότητας; Κάπου είδα ότι υπάρχει πρόβλημα με το joystick του 8020, είναι αλήθεια;
Ειδικά στο "joystick" τα δύο κινητά έχουν διαφορά. Δες τα και τα δύο σε κάποιο μαγαζί και αποφάσισε. Περιλαμβάνουν ένα απλό παιχνίδι, το Jawbreaker, που θα σε βοηθήσει να καταλάβεις ποιό "joystick" σου ταιριάζει. Με του 8010 ίσως αντιμετωπίσεις πρόβλημα σε παιχνίδια που χρειάζονται συνεχή κίνηση πάνω-κάτω-αριστερά-δεξιά.

 

Θα είναι ακόμα ανταγωνιστικό και μετά από τις νέες κυκλοφορίες άλλων εταιρειών;
Το παρελθόν έχει δείξει ότι τα προϊόντα κατασκευής HTC είναι τα πιο αξιόπιστα, όπως και αν κυκλοφορούν (Orange, Qtek, Audiovox, i-Mate). Τακτικές αναβαθμίσεις, άμεση απόκριση σε bug fixes κλπ. Με τι να τα συγκρίνεις; Με Motorola; Για mpx-200 δεν έβγαλαν ούτε ένα επίσημο upgrade, ακόμα πουλιέται με λειτουργικό 2002. Το mpx-100 (candybar) καταργήθηκε πριν καν κυκλοφορήσει, απογοητεύοντας όσους δεν θέλουν αναδιπλούμενα τηλέφωνα. Το mpx-220 κυκλοφόρησε και αποσύρθηκε ήδη από τη διεθνή αγορά 2 φορές, λόγω προβλημάτων. Για παράδειγμα σε λίγο καιρό θα κυκλοφορήσει νέο Qtek firmware με Windows Media Player 10. Αμφιβάλω αν θα έβλεπες ποτέ τέτοια αναβάθμιση σε Motorola. Τώρα, στο θέμα της υποστήριξης Ελληνικών η Ace-Ηellas (Qtek) έχει κάνει εξαιρετική δουλειά, αλλά δες και το i-mate SP3/SP3i.
Link to comment
Share on other sites

Εντελώς αντικειμενικά, είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά! Όσα λίγα πράγματα δεν υποστηρίζονται από το ίδιο το λειτουργικό σύστημα, θα τα βρείς σε freeware ή commercial software. Η μοναδική έλλειψη (μικρή αλλά μπορεί να σε ενοχλεί) είναι ότι αν βάλεις κάποιο alarm και σβήσεις το κινητό, δεν θα ανάψει μόνο του για να χτυπήσει. Βέβαια, μπορείς το βράδυ να βάλεις το κινητό σε "flight mode" οπότε να απενεργοποιήσεις τη λειτουργία του ως τηλέφωνο, και να δουλεύει μόνο ως ξυπνητήρι, ημερολόγιο, ατζέντα κλπ. Η κατανάλωση μπαταρίας σε αυτή τη κατάσταση είναι ελάχιστη. Από τα smartphones που έχω παρακολουθήσει, μόνο το πειραματικό Everlink Red-E υποστήριζε ξυπνητήρι όταν ήταν σβηστό. Το ίδιο κινητό είχε και εκπληκτική ποιότητα midi, άρα υπάρχουν περιθώρια για βελτιώσεις!
ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΜΕ ΓΟΗΤΕΥΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ 8020,

ΑΛΛΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΤΖΟΥΣΤΙΚ. :(

ΓΙΑ ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΡΕ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ PLZ :O

ANTE...KAI META ΘA TA ΛEME ΣE AΛΛO EΠIΠEΔO ΠIA :D

(ME TO THΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ :cool: )

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΜΕ ΓΟΗΤΕΥΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ 8020,

ΑΛΛΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΤΖΟΥΣΤΙΚ. :(

ΓΙΑ ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΡΕ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ PLZ :O

ANTE...KAI META ΘA TA ΛEME ΣE AΛΛO EΠIΠEΔO ΠIA :D

(ME TO THΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ :cool: )

 

Από που και πόσο;;;

 

Εγώ είμαι μεταξύ 8020 ή 8010 και ΝΟΚΙΑ 3230... :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Από που και πόσο;;;

 

Εγώ είμαι μεταξύ 8020 ή 8010 και ΝΟΚΙΑ 3230... :)

Απο το πλαισιο παω να το παρω αλλα θα κανω νεα συνδεση κι ετσι μου βγαινει

161€ το 8010, ενω το 8020 μου βγαινει 187€(αρκετη διαφορα!!!)

Και γω στην αρχη για το 3230 πηγαινα αλλα διαβασα στο τοπικ του 3230 διαφορα πραγματακια κ φοβηθηκα.Εγω επειδη ασχολουμαι επαγγελματικα με τη μουσικη,τον ηχο κλπ,ξενερωσα με το μονοφωνικο πλευερ.Ολα τα αρχεια ηχου λεει,τα παιζει μονοφωνικα εκτος του ραδιοφωνου.κατι για σκονες στην οθονη απο μεγαλες χαραμαδες στα κουμπια,κατια για μπουκωμενο ηχο στο ηχειο,κατι για κακης ποιοτητος φωτο(για 1,3ΜP CAMERA),επειτα ειναι κ το θεμα της αναβαθμισης που στη Νοκια αναγκαζεσαι να το πας εκει(αιντε στην ουρα...)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας.

Απο χθες τ'απογευμα ειμαι κατοχος κι εγω του 8010.

Πωπωπω...πολυ δυσκολευομαι.

Αστε που μαλλον σταθηκα κ ατυχος διοτι με το που το ανοιξα αρχισε να κολλαει,να μου κατεβαζει ασπρες οθονες κλπ αλλα...

Θα το παω πισω,μιλησα με το πλαισιο ηδη.

Εψαχνα για αναβαθμιση στο site της qtek αλλα υπαρχει προβλημα στη

σελιδα τους.Δεν ανοιγει με τιποτα ολη μερα.(πρεπει να αγορασω λαχειο)!

Λοιπον για κοιταξτε λοιγο αυτη την αναβαθμιση εδω,ειναι απο ενα site μαλλον γερμανικο κ λεει κατι για 1.4.32.11.

το παραθετω σε λινκ http://www.qtek.nu/files/RUUv1.00.Inst1.4.32.11_BrightpointTyp1_1.1.131.155_Ship.zip

Για δεστε τι ειναι κ πεστε μας

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας.

Απο χθες τ'απογευμα ειμαι κατοχος κι εγω του 8010.

Πωπωπω...πολυ δυσκολευομαι.

Αστε που μαλλον σταθηκα κ ατυχος διοτι με το που το ανοιξα αρχισε να κολλαει,να μου κατεβαζει ασπρες οθονες κλπ αλλα...

Θα το παω πισω,μιλησα με το πλαισιο ηδη.

Εψαχνα για αναβαθμιση στο site της qtek αλλα υπαρχει προβλημα στη

σελιδα τους.Δεν ανοιγει με τιποτα ολη μερα.(πρεπει να αγορασω λαχειο)!

Λοιπον για κοιταξτε λοιγο αυτη την αναβαθμιση εδω,ειναι απο ενα site μαλλον γερμανικο κ λεει κατι για 1.4.32.11.

το παραθετω σε λινκ http://www.qtek.nu/files/RUUv1.00.Inst1.4.32.11_BrightpointTyp1_1.1.131.155_Ship.zip

Για δεστε τι ειναι κ πεστε μας

Όντως αργεί το site.. Κάνε λίγη υπομονή γιατί νομίζω ότι αξίζει να βάλεις την ελληνική έκδοση από την ACE Helas.

 

Για δοκίμασε κατευθείαν τη σελίδα: http://www.qtek.gr/8010_login.html

 

Υ.Γ. Στο site για την έκδοση αναφέρει: Qtek 8010

1.2.31.11 / Έκδοση Ελληνικών 1.2.1SE

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα το theme με το πρόγραμμα Homescreen designer αλλά τι πρέπει να κάνω για να επαναφέρω πίσω πλήρως το αρχικό (που ήταν εγκατεστημένο ήδη στο 8010);

Κατάφερα κάτι αλλα ορισμένα background δεν έχουν επανέλθει.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Πως να κάνετε firmware upgrade ΧΩΡΙΣ να χάσετε δεδομένα, settings κλπ.

 

Θα χρειαστείτε το Sprite Backup v2.1. Το :X κυκλοφορεί, με λίγο ψάξιμο θα το βρείτε. Προσοχή, τα παρακάτω δεν ισχύουν για Sprite Backup v1. Οι οδηγίες είναι στα Αγγλικά, ελπίζω να μην έχετε πρόβλημα.

 

  1. Download the upgrade file utility for your Smartphone version from the following link: http://www.spritesoftware.com/downloads/SpriteUpgradeData_M2M.exe
  2. Perform a backup using Sprite Backup version 2
  3. Hard reset the mobile device. ***
  4. Run the upgrade utility before performing the ROM upgrade. For information on using this utility, please consult the next section of the user guide.
  5. Save the the upgrade file in a safe location.
  6. Perform your ROM upgrade
  7. Re-install Sprite backup on your phone
  8. From the main screen, press menu soft key and select Restore.
  9. From the Restore page, select the Upgrade From Different ROM check box. (only if is not selected)
  10. Press the Restore soft key.
  11. Presss the Restore soft key and follow the instructions in the screen to complete the restore operation.
  12. Select Upgrade File Screen
  13. Once the file has been selected, press the Done soft key to continue the restore operation.
  14. Soft reset the mobile device after the restore process has been completed.

Note: In some situations the application will not detect the type of restore and you may need to manually activate this feature. Please be aware that if the upgrade file is created after a ROM upgrade has been performed the upgrade process will not work. The upgrade file needs to be created before the ROM upgrade has been performed. The upgrade tool is distributed by Sprite Software and can be downloaded from this link: http://www.spritesoftware.com/support/upgrade_files.html. Please make sure that you download the correct tool for your device type.

 

*** Προσοχή στο βήμα 3, hard reset εννοείται η επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις, βλ. http://www.qtek.gr/8010_faq.html. Βεβαιωθείτε ότι έχετε εκτελέσει σωστά το βήμα 2 (και έχετε πάρει ένα σωστό backup) πρίν πάτε στο βήμα 3, γιατί από το σημείο αυτό και μετά τα δεδομένα σας εξαφανίζονται από το κινητό! Η διαδικασία αυτή χρειάζεται για να "διαβάσει" το sprite backup τις αλλαγές στο registry, ανάμεσα σε δύο firmware versions, και να μην τις πειράξει.

 

Είναι δοκιμασμένη διαδικασία σε Qtek 8010 και δουλεύει. Ωστόσο δεν ευθύνομαι αν κάτι δε πάει καλά και χάσετε τις ρυθμίσεις σας! :cry:

 

Εγώ έκανα σήμερα upgrade στην τελευταία έκδοση αφού είχα πάρει backup με το SpriteBackupSP20_1028 (δυστυχώς trial - ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΑ CR@ACK ??, αν ναι pls pm me!! ) και στη συνέχεια, αν και μου ζήτησε ένα αρχείο που δεν είχα (μιας και δεν ακολούθησα τις οδηγίες του ayan) το κινητό επανήλθε κανονικά..

Τα μόνα που δεν επανήλθαν ήταν κάποια settings ήχων κλπ, αλλά όλα τα προγράμματα, speed dials, επαφές κλπ, έπαιξαν κανονικά!!!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρουσες οδηγίες αν θέλετε να κάνετε εγχείριση στο Qtek 8010, για να το καθαρίσετε κλπ.

 

http://www.digimission.com/?page_id=25

 

http://www.digimission.com/images/fix6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν αυτό που θα ρωτήσω έχει απαντηθεί για νιοστή φορά. Μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τρόπος να περάσουμε ελληνικούς χαρακτήρες σε ένα Orange SPV C500?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν αυτό που θα ρωτήσω έχει απαντηθεί για νιοστή φορά. Μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τρόπος να περάσουμε ελληνικούς χαρακτήρες σε ένα Orange SPV C500?

Ευχαριστώ.

αν εννοεις να βαλεις ελληνικη rom δεν γινεται, αφου ειναι κλειδωμενη απο της ace-hellas. αν θελεις απλα να γραφεις ελληνικα υπαρχει το προγραμματακι interkey for smartphones. demo θα βρεις και στο myphone, εδω !! φυσικα τα sms που θα ξεπερνουν τους 70 χαρακτηρες θα χρεωνονται διπλα λογω unicode, αλλα μικρο το κακο!!

επεισης απο την ιδια εταιρεια κυκλοφορει και αλλο ενα προγραμμα που εξελληνιζει το μενου της συσκευης. προσωπικα δεν μου αρεσει, εχω συνηθησει το μενου στα αγγλικα.

στειλε μου pm για περισσοτερες πληροφοριες!! (επειδη εισαι τρελοβαζελος και σε συμπαθησα:) :luck: )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

περιπου τον γεναρη αγορασα στο πλαισιο ενα 8010 με το οποιο ειχα αρκετα προβληματα μετα απο 20-30 λεπτα χρησης κολουσε και επρεπε να βγαλω την μπαταρια 2-3 λεπτα.Ευτυχως το ειχα παρει απο το πλαισιο και το πηγα πισω μετα 3 μερες.το κινητο εκτος απο τα κοληματα μου ειχε αφηση αριστες εντυπωσεις και τωρα λεω να το παρω παλυ.Θα ηθελα να ακουσω γνωμες αν το προβλημα-κολημα υπαρχει ακομα

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

περιπου τον γεναρη αγορασα στο πλαισιο ενα 8010 με το οποιο ειχα αρκετα προβληματα μετα απο 20-30 λεπτα χρησης κολουσε και επρεπε να βγαλω την μπαταρια 2-3 λεπτα.Ευτυχως το ειχα παρει απο το πλαισιο και το πηγα πισω μετα 3 μερες.το κινητο εκτος απο τα κοληματα μου ειχε αφηση αριστες εντυπωσεις και τωρα λεω να το παρω παλυ.Θα ηθελα να ακουσω γνωμες αν το προβλημα-κολημα υπαρχει ακομα

Αν διαβάσεις όλο το thread θα δεις ότι δεν έχει αναφερθεί ξανά παρόμοιο πρόβλημα :!:

 

Είτε έπεσες στην περίπτωση που ήταν προβληματική η συγκεκριμένη συσκευή είτε είχες βάλει κάποιο πρόγραμμα το οποίο δημιουργούσε το πρόβλημα...

 

Πάρτο ανεπιφύλακτα :!:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν αυτό που θα ρωτήσω έχει απαντηθεί για νιοστή φορά. Μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τρόπος να περάσουμε ελληνικούς χαρακτήρες σε ένα Orange SPV C500?

Ευχαριστώ.

 

Mipos....leo, mipos ginetai na parei ena clean backup(apo sprite backup) apo kapoio allo 8010 kai na to perasei me markarismeno to " Upgrade From Different ROM " ???

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις όλο το thread θα δεις ότι δεν έχει αναφερθεί ξανά παρόμοιο πρόβλημα :!:

 

Είτε έπεσες στην περίπτωση που ήταν προβληματική η συγκεκριμένη συσκευή είτε είχες βάλει κάποιο πρόγραμμα το οποίο δημιουργούσε το πρόβλημα...

 

Πάρτο ανεπιφύλακτα :!:

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Παω να το παρω ;)

:)
Link to comment
Share on other sites

Όταν πρωτοβγήκε το 8010 το πήρα αμέσος και έμεινα πολύ ευχαριστιμένος. Λόγω 'τρέλας' με τα κινητά μετά από λίγο καιρό το έδωσα, έτσι για αλλαγή. Πριν 15 ημέρες το αγόρασα ξανά επιδή δεν έμεινα ευχαριστιμένος από το άλλο (ΝΟΚΙΑ 3230). Το μικρόβιο όμως δεν περνάει!!! Έτσι τώρα πήρα το ΝΟΚΙΑ 6680 και λέω να δώσω το 8010 το οποίο είναι στο κουτί του με την απόδειξη αγοράς. Αν κάποιος ενδιαφέρεται, το δείνω μαζί με μια κάρτα mini SD 256MB 370€. Τηλ. 6942845428
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...