Jump to content

Galaxy Note (N7000) : Custom Ελληνική Rom (12/06/12)


ibanezman192
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ουπς.......μακακας εντελως :lol: :lol: :lol:

Το διαβασα και αλλιως το καταλαβα ετσι οπως το διάβασα :lol::lol::lol:

Ενα ics lockscreen ομως το χρειαζοταν :P :P

 

Υπάρχουν άπειρα προγράμματα που μπορεί να βάλει κάποιος για Lockscreen!

Ακόμα δεν μπορώ να αποφασίσω για όνομα...εκεί που είχα διαλέξει ένα..χαχαχ

Όσον αφορά τον LQ3 Kernel,πιστεύω είναι νωρίς ακόμα να τον βάλω.

Από αύριο τι άλλο να κάνω;Με τι να ασχοληθώ;Προτάσεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν άπειρα προγράμματα που μπορεί να βάλει κάποιος για Lockscreen!

Ακόμα δεν μπορώ να αποφασίσω για όνομα...εκεί που είχα διαλέξει ένα..χαχαχ

Όσον αφορά τον LQ3 Kernel,πιστεύω είναι νωρίς ακόμα να τον βάλω.

Από αύριο τι άλλο να κάνω;Με τι να ασχοληθώ;Προτάσεις;;;

 

Αυριο ασχολησου με την πολιτικη,προσπαθησε να φτιάξεις μια καλη ρομ εκει μπας και στρώσει λιγο :p:p:p

Θα πρότεινα να δοκίμαζες να ενσωματώσεις τον R6 με την ρομ σου,εκτος αν το εχεις κανει είδη με την stable που θα βγαλεις το βραδακι.

Παιξε λιγακι και με τα φασματα,να δεις πως παει γενικα σε θεμα μπαταριας με διαφορετικα φασματα :D :D

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Αυριο ασχολησου με την πολιτικη,προσπαθησε να φτιάξεις μια καλη ρομ εκει μπας και στρώσει λιγο :p:p:p

Θα πρότεινα να δοκίμαζες να ενσωματώσεις τον R6 με την ρομ σου,εκτος αν το εχεις κανει είδη με την stable που θα βγαλεις το βραδακι.

Παιξε λιγακι και με τα φασματα,να δεις πως παει γενικα σε θεμα μπαταριας με διαφορετικα φασματα :D :D

 

Σιγά μην ασχοληθώ με την πολιτική!!!Τον έβαλα τον R6.Σε δυο ώρες θα έχει ανέβει η Rom.Εγώ προσωπικά δεν έχω SOD/κολλήματα.

11 ώρες σε Deep Sleep και από 76 πήγε 75%.

Ακούω πολύ κακά λόγια για την Rom στο κυρίως θέμα του κινητού μας :vava:

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην ασχοληθώ με την πολιτική!!!Τον έβαλα τον R6.Σε δυο ώρες θα έχει ανέβει η Rom.Εγώ προσωπικά δεν έχω SOD/κολλήματα.

11 ώρες σε Deep Sleep και από 76 πήγε 75%.

Ακούω πολύ κακά λόγια για την Rom στο κυρίως θέμα του κινητού μας :vava:

 

Κάνεις λάθος!! Τι κακά λόγια όλα δουλεύουν κανονικότατα στην ρομ σου και κάνεις δεν είπε κάτι άσχημο.. Ίσα ίσα όλοι είπαμε ότι είναι μια απόλυτα ολοκληρωμένη ρομ με σταθερότητα, ταχύτητα και πολύ καλή απόδοση μπαταρίας, κανένα θέμα κολημματος μετά από deep sleep κτλ κτλ!! Όλα καλά λοιπόν απλά πάντα όπως θα γνωρίζεις ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο κι εσύ έχεις δυναμική μόνο για τα βέλτιστα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι η ρομ σου ειναι η καλυτερη για το κινητακι μας,σου μηλαω ειλικρινα περημενω πως και πως να την ανεβασεις την επισημη :) :)

Δεν μπορω να καταλαβω ποιος ειπε ασχημα λογια γτ μεχρι τωρα και εγω διαβασα τα καλυτερα. :D :D :D :D

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποιοι που ανέφεραν κολλήματα/SOD.Και είχαν δίκιο.Έπαθα και εγώ στο Play Store.Έβαλα CF KERNEL και όλα μια χαρά.Νόμιζα ότι τα scriptάκια που είχα βάλει δεν λειτουργούν σε CF.Έκανα λάθος!Η επόμενη έκδοση έρχεται μαζί με CF!

Θα παρακαλέσω όλους όσους θα βάλουν/έβαλαν την Greek Summer,να αλλάξουν σε CF :w00t:ΕΔΩ

 

Greek Summer Rom v1

Link: DropBox

Χαζό το ονοματάκι;;;Σόρρυ αλλά δεν ξέρω σκάλωσα με τα ονόματα!Να το αλλάξουμε;

 

CF-KERNEL

ΕΔΩ

Edited by ibanezman192
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποιοι που ανέφεραν κολλήματα/SOD.Και είχαν δίκιο.Έπαθα και εγώ στο Play Store.Έβαλα CF KERNEL και όλα μια χαρά.Νόμιζα ότι τα scriptάκια που είχα βάλει δεν λειτουργούν σε CF.Έκανα λάθος!Η επόμενη έκδοση έρχεται μαζί με CF!

Θα παρακαλέσω όλους όσους θα βάλουν/έβαλαν την Greek Summer,να αλλάξουν σε CF :w00t:ΕΔΩ

 

Greek Summer Rom v1

Link: DropBox

Χαζό το ονοματάκι;;;Σόρρυ αλλά δεν ξέρω σκάλωσα με τα ονόματα!Να το αλλάξουμε;

 

CF-KERNEL

ΕΔΩ

 

Επειδη με cf kernel δεν τα παω καλα θα περιμένω μεχρι να φτιαξεις τα fc και τα κοληματα και θα τον βαλω :p:p πάντως με beta3 ειμαι μια χαρα μεχρι τωρα. :D :D

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Δουλευεις μηπως καθολου πανω στην LQ3 base?

 

ΜΠΟΡΕΙ να εχω κατι ενδιαφερον το απογευμα μετα τη δουλεια...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Δουλευεις μηπως καθολου πανω στην LQ3 base?

 

ΜΠΟΡΕΙ να εχω κατι ενδιαφερον το απογευμα μετα τη δουλεια...;)

 

H αλήθεια είναι ότι την ψιλοπαράτησα τη Rom :)

Πιστεύω οι Criskelo,Rocket κλπ. είναι καλύτερες και οι χρήστες προτιμούν αυτές,οπότε δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσω.Κακά τα ψέματα,η Rom μου δεν είχε τπτ το ιδιαίτερο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου νομίζω πως έχεις άδικο.Την rom σου την έχεις φτιάξει με σωστά κριτήρια κ θα έπρεπε να συνεχίζεις.Εκτός κ αν δεν καλύπτεσαι εσύ ο ίδιος με αυτό που έχεις φτιάξει οπότε το σταματάς εδώ.
http://postimage.org/image/drcngbz27/
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...