Jump to content

Μπαταρία: Οι εμπειρίες σας με το Galaxy S III


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή τη μπαταρία 3150mah του ebay τη φορτίζουμε πρώτα πλήρως και μετά τη χρησιμοποιούμε ή τη χρησιμοποιούμε μέχρι να ξεφορτιστεί πλήρως και μετά τη φορτίζουμε;-

Όπως όλες τις μπαταρίες,άστην να αποφορτιστεί πρώτα τελείως και μετά φόρτισέ την.

Θα δεις την πλήρη ισχύ της μετά από 3-4 πλήρεις κύκλους φορτίσεων ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όπως όλες τις μπαταρίες,άστην να αποφορτιστεί πρώτα τελείως και μετά φόρτισέ την.

Θα δεις την πλήρη ισχύ της μετά από 3-4 πλήρεις κύκλους φορτίσεων ;)

 

Ρωτάω γιατί λέει στη σελίδα του προϊόντος "The battery must be fully recharged before use".-

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη φορά που θα την βάλεις στο κινητό θα την φορτίσεις τελείως. Μετά θα κάνεις άλλους 3-4 πλήρεις κύκλους φόρτισης, όπως λέει και ο/η koukou_83 για να επιτύχεις τα μέγιστα.

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη φορά που θα την βάλεις στο κινητό θα την φορτίσεις τελείως. Μετά θα κάνεις άλλους 3-4 πλήρεις κύκλους φόρτισης, όπως λέει και ο/η koukou_83 για να επιτύχεις τα μέγιστα.

 

Άρα σωστά γράφει στη σελίδα του προϊόντος, αν κατάλαβα καλά.-

Link to comment
Share on other sites

τελικά φταίμε και εμείς για μερικά πράγματα και γκρινιάζουμε τσάμπα. μιας και είμαι καινούργιος στο android, δεν είχα πάρει και πολύ στα σοβαρα τα σχόλια διάφορων παλιών εδω μέσα, για να τσεκάρω τις εφαρμογές που εγκαθιστώ και τα δικαιώματα που ζητούν, με αποτέλεσμα να είμαι ενάμιση μήνα τώρα με μπαταρία που ζήτημα να με έβγαζε μια μέρα με ελαφριά χρήση. τελικά εχθές έκατσα και το έψαξα λιγάκι, και έφταιγε ενα παιχνίδι , το blood 'n' gore (που ήταν και πρόταση από το s suggest!!!) το οποίο δεν αφηνε το κινητο να μπει σε αδρανεια!!! επίσης εχει και δικαιωματα για κλησεις και αποστολη sms αλλά μάλλον είναι για να αγοραζεις credits. τωρα για ποιο λόγο να εχει βαλει καποιος το παιχνιδι να μην αφηνει το κινητο να μπει σε αδρανεια...ενας θεος ξερει...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά διάβασα αρκετές σελίδες απ το νήμα... ωστόσο ακόμα δεν εχω δει ιδιαίτερη διαφορά στην κατανάλωση κ τα νεύρα μου αρχίζουν κ γίνονται σατέν ζαρτιέρες!!!!!!!!!!!!!

Ας πάρουμε τα πράγματα απ την αρχή!

Αγόρασα το S3 την παρασκευή που μας πέρασε σύνολο ημερών δλδ 5 μέρες περίπου. το χω φορτίσει περι τις 7 φορές όμως γιατι δε το χω αφήσει να πέσει κάτω απο 30%.

Το θέμα μου είναι οτι ακόμα κ μετα απο τόσες φορτίσεις η μπαταρια φεύγει κατ εμε αρκετα γρήγορα.

Χαρακτηριστικά με 4 ωρες κ 47 λεπτά εχει φαει 28% εκ των οποιων η οθονη 70%,

κλησεις 10%

συστημα android 7%,

σε αναμονη 4%

σε αδρανεια 3% με :

 

bluetooth ανοιχτο

δεδομενα κιντης συσκ ενεργοποιημενα

αυτοματο φωτισμο οθονης

ενεργοποιημενη την εξοικονομηση ενέργειας

ενα live wallpaper που δείχνει τον καιρό

gps κλειστό

κ απενεργοποιημένες τις αυτόματες ενημερώσεις.

 

Επίσης στα stats της μπαταριας εκει που γράφει συστημα android εχει τρέξει ενα καρο διεργασιες αλλα τιποτα πχ απο εφαρμογες που εχω εγκαταστησει.!!!!

κ στο betterbatterystats στο partial wakelocks την κορυφη κατεχει ενα audioout_2 κ το activitymanager-launch τα οποια δε μπορω να τα βγαλω με ο,τι εχω δοκιμασει!

 

Να πω οτι δεν εχω περασει τιποτα απο rom κλπ (πιο εργοστασιακος πεθαινεις :p)

 

ΟΟποιος μπορει να βοηθησει θα με σωσει απλα γιατι το χω αγχος καθε μερα αν θα γυρισω το βραδυ σπιτι κ θα εχω κινητο!!!!!

Edited by Manos_VXR
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το S3 την παρασκευή που μας πέρασε σύνολο ημερών δλδ 5 μέρες περίπου. το χω φορτίσει περι τις 7 φορές όμως γιατι δε το χω αφήσει να πέσει κάτω απο 30%.

Καταρχήν γνώμη μου είναι ν'αφήσεις το κινητό να αποφορτιστεί πλήρως,κάτω από 10% τουλάχιστον,για να μπορέσεις να δεις βελτίωση.

Κατα τα άλλα εκτός απ'το bluetooth και το live wallpaper που τραβάνε μπαταρία δε βλέπω να το ζορίζεις γενικά το κινητό

Δοκίμασε να τα κλείσεις και αυτά κ πες μας αποτελέσματα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Μετά τον πρώτο κύκλο της μπαταρίας έχω να πω ότι δε φαίνεται μεγαλύτερη από την κανονική. 24 ώρες ακριβώς με τη χρήση που κάνω εγώ. Στην κανονική έχω πιάσει από 15 έως 34 ώρες με μέσο όρο τις 25-26.-
Link to comment
Share on other sites

Κύλησε ένα δάκρυ από συγκίνηση. :-P

Πολύ καλός χρόνος, αν αναλογιστουμε ότι αναφέρομαι στην δεύτερη μόλις φόρτιση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα με την μπαταρία τις τελευταίες μέρες. Βλέπω ότι μου καταναλώνει πολύ μπαταρία ο διακομιστής μέσων. Συγκεκριμένα σήμερα μου λέει παραμονή σε ενεργή κατάσταση 3:26:48 από τις περίπου 10 ώρες που το έχω βγάλει από τη φόρτιση.

 

Έβαλα το betterbatterystats και στο partial wakelocks μου λέει ότι το Audioout_2 ήταν ενεργό για για 3:25:56. Τι είναι αυτό το audioout_2 που μου κρατάει τη συσκευή σε ενεργή κατάσταση τόση ώρα? Ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω και γω μια ερωτηση? Ποσες ωρες ενεργη οθονη βλεπετε με μετρια και σκληρη χρηση στο περιπου ?

 

Αν βαλουμε στην ακρη τα παιχνιδια που ρουφανε την μπαταρια, με ανοιχτα data συνεχως, browsing, whatsapp, 30'-60' κλησεις, περιπου 4 με 4,5 ωρες. Με κλειστο ιντερνετ προφανως μπορει και παραπανω. Αλλα δεν το εχω stock.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα με την μπαταρία τις τελευταίες μέρες. Βλέπω ότι μου καταναλώνει πολύ μπαταρία ο διακομιστής μέσων. Συγκεκριμένα σήμερα μου λέει παραμονή σε ενεργή κατάσταση 3:26:48 από τις περίπου 10 ώρες που το έχω βγάλει από τη φόρτιση.

 

Έβαλα το betterbatterystats και στο partial wakelocks μου λέει ότι το Audioout_2 ήταν ενεργό για για 3:25:56. Τι είναι αυτό το audioout_2 που μου κρατάει τη συσκευή σε ενεργή κατάσταση τόση ώρα? Ξέρει κανείς?

 

Κανεις δεν ξερει και κανει πολυ κακη δουλεια δυστυχως. Δε μενει ποτε σε ησυχια.

Link to comment
Share on other sites

Mε μια μικρή αναζήτηση που έκανα βρήκα ενα άρθρο οπου ο κύριος εκεί λέει οτι το viber είναι αυτό που κάνει ολη τη ζημιά κ τρέχει το audio out... κ οποίος μάλιστα έστειλε mail στην εταιρία της viber κ του είπαν να κάνει "force stop" την εφαρμογή!

Θα το δοκιμάσω κ θα σας πω σε μερικές μέρες αν είδα διαφορά! αλλιώς απεγκατάσταση κ τέλος!!!! είδομεν!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--EDIT!!!!--

 

Τελικά είναι το viber!!!!!! Δε χρειάστηκε να το απεγκαταστήσω απλα εκανα force stop!

Μπήκα στο BBS κ ήδη έχει εξαφανιστεί απ τα wakelocks!

 

Ελπίζω να σας βοήθησα!!!!

Edited by Manos_VXR
Link to comment
Share on other sites

Mε μια μικρή αναζήτηση που έκανα βρήκα ενα άρθρο οπου ο κύριος εκεί λέει οτι το viber είναι αυτό που κάνει ολη τη ζημιά κ τρέχει το audio out... κ οποίος μάλιστα έστειλε mail στην εταιρία της viber κ του είπαν να κάνει "force stop" την εφαρμογή!

Θα το δοκιμάσω κ θα σας πω σε μερικές μέρες αν είδα διαφορά! αλλιώς απεγκατάσταση κ τέλος!!!! είδομεν!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--EDIT!!!!--

 

Τελικά είναι το viber!!!!!! Δε χρειάστηκε να το απεγκαταστήσω απλα εκανα force stop!

Μπήκα στο BBS κ ήδη έχει εξαφανιστεί απ τα wakelocks!

 

Ελπίζω να σας βοήθησα!!!!

 

Είναι δυστυχώς εδώ και καιρό αυτό το πρόβλημα! Και δεν διορθώθηκε με το πρόσφατο update.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δε φταίει το Viber? ή χρειάζεται απεγκατάσταση;;;

 

Εννοώ ότι το viber είναι το πρόβλημα ακριβώς όπως είπες! Το τελευταίο update του viber όπως έγραψα πριν δεν λύνει τίποτα. Αναγκάστηκα να κανω uninstall εγώ. Το έχουν πολλοί πάντως αυτό το πρόβλημα. Περιμένουμε fix από το viber.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να σχολιάσω ότι για τη διάρκεια της μπαταρίας παίζουν ρόλο πολλοί παράγοντες, όπως π.χ. η χρήση. Ένας άλλος παράγοντας είναι και η νύχτα. Δηλαδή, αν κάποιος αφήνει το κινητό ανοιχτό το βράδυ όταν κοιμάται, αυτό γράφει ώρες μεν, αλλά χωρίς κατανάλωση μπαταρίας. Άλλο, δηλαδή να λέμε 50 ώρες και από αυτές οι 25 να είναι τη νύχτα π.χ. 1-8 το πρωί και άλλο να λέμε 35 ώρες, αλλά να είναι όλες οι ώρες χρήσης. Καταλήγω στο ότι οι ώρες χρήσης είναι ανεπαρκές στοιχείο για να κάνουμε στατιστική μελέτη της μπαταρίας μας σε σχέση με άλλους χρήστες.

Υ.Γ.: Η δεύτερη φόρτιση της περιβόητης μπαταρίας έβγαλε 30 ώρες αλλά το κινητό είναι κλειστό τη νύχτα, οπότε μιλάμε για 2 ημέρες χρήσης.-

Edited by siralexgio7
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να σχολιάσω ότι για τη διάρκεια της μπαταρίας παίζουν ρόλο πολλοί παράγοντες, όπως π.χ. η χρήση. Ένας άλλος παράγοντας είναι και η νύχτα. Δηλαδή, αν κάποιος αφήνει το κινητό ανοιχτό το βράδυ όταν κοιμάται, αυτό γράφει ώρες μεν, αλλά χωρίς κατανάλωση μπαταρίας. Άλλο, δηλαδή να λέμε 50 ώρες και από αυτές οι 25 να είναι τη νύχτα π.χ. 1-8 το πρωί και άλλο να λέμε 35 ώρες, αλλά να είναι όλες οι ώρες χρήσης. Καταλήγω στο ότι οι ώρες χρήσης είναι ανεπαρκές στοιχείο για να κάνουμε στατιστική μελέτη της μπαταρίας μας σε σχέση με άλλους χρήστες.

Υ.Γ.: Η δεύτερη φόρτιση της περιβόητης μπαταρίας έβγαλε 30 ώρες αλλά το κινητό είναι κλειστό τη νύχτα, οπότε μιλάμε για 2 ημέρες χρήσης.-

 

Αν όμως τη νύχτα το κινητό σου τρώει ένα 10% ενώ του άλλου 2% δεν πιστέύεις ότι είναι σημαντικός παράγοντας για την στατιστική μελέτη της μπαταρίας μας σε σχέση με άλλους χρήστες?

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι τα αποτελέσματα από την μπαταρία της Samsung (3000mah) - μετά την πρώτη πλήρη φόρτιση.

Wifi gps mobile data συνέχεια ανοιχτά και το βράδυ σε air plane mode. Οθόνη σε auto brightness. Την πρώτη μέρα σύνδεση hspa την δεύτερη edge. Stock 4 1.2 αγγλική mb5.

Γενικά δίνει αρκετό extra βάρος που δεν μου αρέσει και το τηλέφωνο είναι πιο άσχημο. Με την 2100 μπαταρία με βγάζει 1μέρα (6.30 με 11.30) με περίπου 3 ώρες χρήση και υπόλοιπο 20%.

 

http://i713.photobucket.com/albums/ww136/glympe/Screenshot_2013-03-22-21-07-37.png

 

http://i713.photobucket.com/albums/ww136/glympe/Screenshot_2013-03-22-21-07-43.png

 

http://i713.photobucket.com/albums/ww136/glympe/Screenshot_2013-03-22-21-08-01.png

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω, ότι για ένα κινητό σαν αυτό, χωρίς παιχνίδια, με πολύ internet, κανά-δυο ώρες ομιλίας, με αυτόματη φωτεινότητα ή πιο κάτω ακόμα, το να βγάζει η μπαταρία μία ημέρα είναι φυσιολογικό και όχι άσχημο. Όσο αφορά το φίλο που μιλάμε για τις ώρες που κοιμόμαστε, αν η απώλεια του 10% είναι η φυσιολογική κατανάλωση, τότε οκ, μετράει. Δεν το έχω δοκιμάσει. Εκτός αν είναι ειδική περίπτωση, οπότε χρειάζεται έλεγχο από το χρήστη. Το 2% μου φαίνεται υπερβολικά καλό. Δηλαδή, ένα τέτοιο κινητό, αν το αφήσουμε σε ένα συρτάρι ανοιχτό απλά, θα κρατήσει η μπαταρία 17 μέρες (με 2% στο 8ωρο); Μακάρι, θα δοκιμάσω να το αφήσω κανά βράδυ.-
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι τα αποτελέσματα από την μπαταρία της Samsung (3000mah) - μετά την πρώτη πλήρη φόρτιση.

Wifi gps mobile data συνέχεια ανοιχτά και το βράδυ σε air plane mode. Οθόνη σε auto brightness. Την πρώτη μέρα σύνδεση hspa την δεύτερη edge. Stock 4 1.2 αγγλική mb5.

Γενικά δίνει αρκετό extra βάρος που δεν μου αρέσει και το τηλέφωνο είναι πιο άσχημο. Με την 2100 μπαταρία με βγάζει 1μέρα (6.30 με 11.30) με περίπου 3 ώρες χρήση και υπόλοιπο 20%.

 

http://i713.photobucket.com/albums/ww136/glympe/Screenshot_2013-03-22-21-07-37.png

 

http://i713.photobucket.com/albums/ww136/glympe/Screenshot_2013-03-22-21-07-43.png

 

http://i713.photobucket.com/albums/ww136/glympe/Screenshot_2013-03-22-21-08-01.png

 

Δεν καταληγεις ομως σ ενα σαφες συμπερασμα, οι υπολοιποι εδω περιμενουμε μια αμεση συγκριση στην απλη και στη χοντρη μπαταρια. Πιστευεις εν τελει οτι αξιζει η αγορα της στον τομεα της αυτονομιας ; Ασε το βαρος και το μεγεθος εντελως απ' εξω. Ποση διαφορα στην αυτονομια, κατα μεσο ορο, νομιζεις οτι προσφερει επιπλεον σ εσενα ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Είμαι καινούρια εδώ αλλά διαβάζω αρκετά χρόνια σποραδικά διάφορα θέματα που με ενδιαφέρουν κατά καιρούς, οπότε, παρεμπιπτόντως, ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα και τα μέλη του myphone που είναι τόσο βοηθητικοί.

 

Ξεκουνήθηκα λοιπόν κι εγώ και είπα να συνεισφέρω όπως μπορώ σε αυτή την κοινότητα.

 

Είμαι κάτοχος Galaxy SIIΙ από το Νοέμβριο και πριν 2 εβδομάδες αγόρασα την original extended battery. Σε αυτό το post θα προσπαθήσω να σας διαφωτίσω σχετικά με τα υπέρ και τα κατά της, πάντα όμως κατά τη δική μου γνώμη.

 

Λίγα λόγια που πρέπει να πω σχετικά με εμένα, ώστε να γίνει λίγο πιο σαφές το τι τύπος χρήστη είμαι. Δεν παίζω παιχνίδια ποτέ στο κινητό μου (πού χρόνος...! :(), δεν ακούω μουσική γιατί μετακινούμαι κυρίως με αυτοκίνητο και όχι με ΜΜΜ και βία ανταλλάσσω 5 SMS το μήνα. Χρησιμοποιώ κατά κόρον mobile data (2G only), για email, light browsing, WhatsApp κτλ. Λόγω του ότι είμαι moderator στους XDA, το Tapatalk επίσης πάει σύννεφο όλη την ημέρα. Έχω 2 λογαριασμούς Google στο κινητό μου οι οποίοι είναι σε auto-sync 24/7. Μιλάω αρκετά στο τηλέφωνο γιατί είμαι στο χώρο των επαγγελμάτων υγείας και έχω συνδιαλέξεις με πελάτες και συναδέλφους, δηλαδή σίγουρα μισή ώρα στην πιο "καλή" μου ημέρα. Επίσης χρησιμοποιώ GPS Navigation (Sygic συγκεκριμένα) έως και 1 ώρα την ημέρα.

 

Με αυτά και με αυτά, η stock μπαταρία μου κρατάει περίπου 18-20 ώρες (από 100% σε, ας πούμε, 5%) με χρόνο οθόνης περίπου στις 3 ώρες, σχεδόν ποτέ παραπάνω.

Η extended μπαταρία μου κρατάει περίπου 8-10 ώρες παραπάνω, με χρόνο οθόνης να φτάνει συνολικά μέχρι και τις 6-6,5 ώρες.

Εν ολίγοις, η μπαταρία αυτή όντως βελτιώνει την κατάσταση κατά όσο υπόσχονται τα παραπάνω mAh της, δηλαδή ένα 46% περίπου.

Σε αυτό το σημείο παιδιά, να το τονίσουμε ότι η μπαταρία αυτή έχει 900 mAh παραπάνω από την original. Μην περιμένετε λοιπόν να σας δώσει τριπλάσιους χρόνους αναμονής ως δια μαγείας! Το θέμα είναι να μας δίνει όσο δύναται και όχι λιγότερο, όπου εκεί θα μιλούσαμε για ζήτημα ποιότητας ενδεχομένως.

Επίσης, παρατήρησα κάτι στον εαυτό μου και είμαι σίγουρη ότι δεν είμαι η μόνη: η "σιγουριά" του "έχω μεγαλύτερη μπαταρία" πολλές φορές μας οδηγεί στο να αυξάνουμε την καθημερινή μας χρήση. Παράδειγμα, εκεί που θα είχε πάει η ώρα 20:00 και θα μου είχε μείνει ένα 10% μπαταρία, δε θα το "πείραζα" και πολύ το κινητό μέχρι να πάω σπίτι. Τώρα όταν βλέπω ότι έχει 20%, ή και περισσότερο, νιώθω πιο άνετα να στείλω και ένα mail παραπάνω, να μπω και λίγο Facebook, κτλ κτλ. Γι αυτό το λόγο όταν αξιολογούμε μία μπαταρία, πιο ενδεικτικό είναι ο χρόνος που παραμένει η οθόνη ανοιχτή, παρά ο συνολικός χρόνος χρήσης και αναμονής.

 

Πάμε, κλείνοντας, στο θέμα "εμφάνιση". Εδώ, πριν προχωρήσω, θα κολλήσω μια μεγάλη ταμπέλα με νέον γράμματα που γράφει "ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ" :lol:.

Και υπό το φως του υποκειμενικού, λοιπόν, έχω τα εξής να πω: το παραπάνω πάχος δε με ενοχλεί προσωπικά. Δεν κάνει το τηλέφωνο "αφύσικα" παχύ, αλλά θα λέγαμε το πάει 2 χρονάκια πίσω (γιατί πριν 2 χρόνια, τόσα ήταν τα κινητά, και μάλιστα αυτά που θεωρούνταν λεπτά). Στο χέρι η αίσθηση παραμένει η ίδια, με τη διαφορά ότι νιώθεις ότι είναι ίσως λίγο πιο δύσκολο να σου φύγει από το χέρι. Για μένα το μόνο αρνητικό είναι ότι δε μπορώ να χρησιμοποιήσω το flip cover μου (έχω ένα συλλεκτικό από τους Ολυμπιακούς του Λονδίνου και εκτός του ότι είναι όμορφο, με είχε βολέψει κιόλας). Κάποιες θήκες μαλακής σιλικόνης, που πριν είχαν "χάρη" στα πλάγια, το χωράνε το κινητό και τώρα, αλλά δεν είναι το ίδιο σταθερές στην εφαρμογή τους, ειδικά με το βάλε-βγάλε σε τσέπες και τσάντες.

Πάντως, όταν επιστρέφω στην κανονική μπαταρία και λέω να αφήσω τη μεγάλη για ρεζέρβα, μου κακοφαίνεται. Η βελτίωση στους χρόνους χρήσης είναι αισθητή και, για μένα προσωπικά πάντα, αξίζει τα επιπλέον χιλιοστά πάχους.

 

Αυτά τα ολίγα από μένα.

Επιπρόσθετα, φωτογραφίες, τεστ, screenshots, ίσως να μπορέσω να παρέχω κατά... παραγγελία σε όσους βασανίζονται από το δίλημμα αγοράς ή μη της μπαταρίας! ;)

Link to comment
Share on other sites

Mε μια μικρή αναζήτηση που έκανα βρήκα ενα άρθρο οπου ο κύριος εκεί λέει οτι το viber είναι αυτό που κάνει ολη τη ζημιά κ τρέχει το audio out... κ οποίος μάλιστα έστειλε mail στην εταιρία της viber κ του είπαν να κάνει "force stop" την εφαρμογή!

Θα το δοκιμάσω κ θα σας πω σε μερικές μέρες αν είδα διαφορά! αλλιώς απεγκατάσταση κ τέλος!!!! είδομεν!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--EDIT!!!!--

 

Τελικά είναι το viber!!!!!! Δε χρειάστηκε να το απεγκαταστήσω απλα εκανα force stop!

Μπήκα στο BBS κ ήδη έχει εξαφανιστεί απ τα wakelocks!

 

Ελπίζω να σας βοήθησα!!!!

 

Δυστυχώς εγώ το χρησιμοποιώ το viber με φίλους στο εξωτερικό και δεν μπορώ να το βγάλω.

Το θέμα είναι ότι δεν μου το κάνει πάντα. Τώρα ας πούμε το audio out 2 έχει τρέξει για 00:02:55 σε 5 ώρες. Αν είναι όντως αυτό ελπίζω να το φτιάξουν σύντομα. Thanks πάντως που το εντόπισες.

Edited by Devil_7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...