Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτσι είναι, αντε με το καλό.. Τώρα για το χρώμα τι να σου πω. Εγώ το είχα πάρει λευκό, μετά είδα το μπλε και το ερωτεύτηκα και το πήρα, μετά πήρα πάλι μπλε 32αρι και τώρα το έχω ξαναπάρει μπλε 16αρι αλλά θα το ήθελα γκρι :p

 

καλά το πας :p και γω νόμιζα Ευθύμη οτι ειμαι ο μόνος που κάνω τέτοια !:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπα είμαστε κι άλλοι. :lol: Το έχω πάρει 2-3 φορές αλλά μετά από ανάγκη το έδινα για τα λεφτά. :X Έχω μείνει εδώ και 2 μήνες με ένα κινητό της πλάκας. Θα κάνω μια προσπάθεια να το πάρω τώρα το Πάσχα, μάλλον σε μεταχειρισμένο αγρατσούνιστο, αν πέσει κι άλλο η τιμή του. Πάντως για το φίλο πιο πάνω να πω ότι εγώ πιστεύω ότι θα πέσει κι άλλο, γυρώ στα 350 μέχρι τέλος του μήνα πιστεύω. Όσο για χρώμα εγώ πάντα προτιμούσα τα σκούρα, το είχα σε μπλέ, μου αρέσει να κάνει αντίθεση με τα ledακια των πλήκτων.
Link to comment
Share on other sites

Το Πάσχα βλέπω να έχω το μπλέ S3. Ευχαριστώ όλους για την ενημέρωση. Απο οτι φαίνεται θα τα λέμε πιο συχνά. :)

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει εγώ 2-3 φορές, κάπου από Βαλκάνια φέρνει αλλά είναι χώρα EU και δεν υπάρχει θέμα με εγγύηση κτλ, είσαι κομπλέ. Έχουμε πει, να προορίζεται για χώρα EU και είμαστε κομπλέ με εγγύηση :)

 

ναι αλλά δεν είναι προτιμότερο να είναι από κάποια μεγάλη χώρα της EU προκειμένου να παίρνει και πιο γρήγορα τις αναβαθμίσεις; (sorry δεν ξέρω για αυτό ρωτάω)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια πηρε σημερα ο ξαδερφος μου το συγκεκριμενο μεταχειρισμενο ελληνικο απο γνωστο μαγαζι στην αθηνα με μεταχειρισμενα κινητα σε πολυ καλη κατασταση απλα του εδωσε το μαγαζι την δικη του αποδειξη και θελει να ξερει μεχρι ποτε εχει εγγυηση αφου την αρχικη του δεν την εχει. πως μπορει να το μαθει η που μπορει να απευθύνθη γα να δει μεχρι ποτε εχεις εγγυηση??? ευχαριστω
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια πηρε σημερα ο ξαδερφος μου το συγκεκριμενο μεταχειρισμενο ελληνικο απο γνωστο μαγαζι στην αθηνα με μεταχειρισμενα κινητα σε πολυ καλη κατασταση απλα του εδωσε το μαγαζι την δικη του αποδειξη και θελει να ξερει μεχρι ποτε εχει εγγυηση αφου την αρχικη του δεν την εχει. πως μπορει να το μαθει η που μπορει να απευθύνθη γα να δει μεχρι ποτε εχεις εγγυηση??? ευχαριστω

 

To κατάστημα τι του είπε; Πόσο καιρό έδινε; Ελπίζω να το ρώτησε πριν το αγοράσει.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια παντως πισω του κινητου ειναι του 2013 οποτε τον μηνα δεν ξερει. το μαγαζι του ειπε εχει 2 χρονια
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτησω κατι. θελω να παρω και εγω το s3 μιας και εχει τωρα καλη τιμη και μπορω να την πλησιασω , π.χ. στο skroutz στο καταστημα kaizershop στην 3η Σεπτεμβριου στην Ομονοια εχει 360,90 €. παιζει τιποτα με αυτα? γιατι τοσο μεγαλες διαφορες στην τιμη? αφου ο τελευταιος εκει το εχει 645 €. Αν ξερει καποιος κατι ας ενημερωσει πριν κανω καμια μ@λ@@ια!!!! Ευχαριστω!!!
Link to comment
Share on other sites

Ημουν διστακτικος αλλα και εγω απο εκει το πηρα πριν 10 μερες το ειχε 380.Ολα κομπλε και με αποδειξη και 2 χρονια εγγυηση μην φοβασαι παρτο
Link to comment
Share on other sites

Απλά εισάγει συσκευές από άλλες χώρες και παρακάμπτει την ελληνική αντιπροσωπεία, έχει άλλους προμηθευτές. Αρκει η συσκευή να είναι για χώρα της εε και είσαι οκ, να μην σου πω και καλύτερα γιατί θα λαμβάνεις πιο γρήγορα αναβαθμίσεις.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, μεσα στην βδομάδα θα αγοράσω και εγω το κινητό :D

θα σας παρακαλουσα να μου πειτε 2-3 μαγαζια που εχουν DOA, (το birdphone ειναι πολυ μακρια για μενα)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , μπορουν να επιβεβαιωσουν οσοι το εχουν παρει απο Kaizershop,birdphone εαν οταν ανοιγει βγαζει καποιο logo εταιριας κινητης εκτος του logo της samsung ,οπως π.χ. tmobile,vodafone?

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , μπορουν να επιβεβαιωσουν οσοι το εχουν παρει απο Kaizershop,birdphone εαν οταν ανοιγει βγαζει καποιο logo εταιριας κινητης εκτος του logo της samsung ,οπως π.χ. tmobile,vodafone?

 

Ευχαριστω.

 

Όχι φυσικά!!!

Μόνο το λόγκο της Σάμσουνγκ βγάζουν... Εγώ από Καϊζερσόπ πήρα το δικό μου... είναι Γαλλική συσκευή και όλα ΟΚ ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , μπορουν να επιβεβαιωσουν οσοι το εχουν παρει απο Kaizershop,birdphone εαν οταν ανοιγει βγαζει καποιο logo εταιριας κινητης εκτος του logo της samsung ,οπως π.χ. tmobile,vodafone?

 

Ευχαριστω.

Με λίγα λόγια δεν είναι branded τα τηλέφωνα που πουλάνε εκεί. Αν τύχει κάτι τέτοιο το πας πίσω και το αλλάζουν επί τόπου αλλά είναι εξαιρετικά σπάνιο.. Έχω πάρει και από τα 2 καταστήματα και μάλιστα από kaizershop πήρα το πρώτο S3 πέρυσι

Link to comment
Share on other sites

Πάντως λίγη προσοχή ποιο kaizer θα επιλέξετε καθώς ξαφνικά έγιναν τρία...

KaizerShop.gr

kaizerstore.gr

kaizer.gr

Νομίζω όλοι μιλάμε για το KaizerShop.gr που πάντως δεν το εμφανίζει στο skroutz...

Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Πάντως λίγη προσοχή ποιο kaizer θα επιλέξετε καθώς ξαφνικά έγιναν τρία...

KaizerShop.gr

kaizerstore.gr

kaizer.gr

Νομίζω όλοι μιλάμε για το KaizerShop.gr που πάντως δεν το εμφανίζει στο skroutz...

 

δεν το εμφανιζει το kaizershop γιατι μαλλον πουλησε τα s3 που ειχε παντος εγω σημερα πηρα ενα μπλε απο εκει παιδια εχω ξαναπαρει κινητο kai ειναι 100% ασφαλες και εγγυημενο το μαγαζι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα κι εγώ πριν λίγο που τσέκαρα. Ο ένας είναι που είναι πανεπιστημίου 67 (kaizerstore), ο άλλος (kaizer σκέτο) 3ης σεπτεμβρίου και ο 3ος που δεν υπάρχει είναι το γνωστό από πριν. Εγώ σήμερα πέρασα από τον 1ο στην πανεπιστημίου και είχε κομμάτια σφραγισμένα. Όλοι αυτοί βασικά έχουν την ίδια επωνυμία γιατί έχουν ίδιο βασικό μέτοχο στην εταιρία τους αλλά είναι χωριστά μαγαζιά-εταιρίες γιατί είναι άλλος ο συνεργάτης-συνεταίρος.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το galaxy s3 ή να περιμένω για το οκτα το 4 το οποίο απλά θα κόστιζε ...... ( και το 3 με υπερκαλύπτει)

από την άλλη πλευρά μετά το 4 θα βγούνε πολύ ποιο τούμπανα σύμφωνα με αυτα που διαβάζουμε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, μεσα στην βδομάδα θα αγοράσω και εγω το κινητό :D

θα σας παρακαλουσα να μου πειτε 2-3 μαγαζια που εχουν DOA, (το birdphone ειναι πολυ μακρια για μενα)

 

κανεις? :(

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτινει skroutzομαγαζο που οι παρτιδες του να εχουν το sane chip και οχι το insane?

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτινει skroutzομαγαζο που οι παρτιδες του να εχουν το sane chip και οχι το insane?

 

. τώρα νομίζω δεν έχει σημασία πλέον τη τσιπ φοράει .είναι όλα εντάξει από την στιγμή που έρχονται όλα.απο 4.1.1 και μετά.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή θέλω να πάρω το καφέ που το βρήκα μόνο απο το easy Buy World,ξέρετε καθόλου το μαγαζί?

Πρίν το πάρω πρέπει να τους ρωτήσω απο ποιά χώρα είναι ή το γράφει και πάνω το κουτί?

Το καφέ το χει κανείς να μου πεί γνώμη?

Το καφέ γλυκοκοιτάω και μετά το μαύρο.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτινει skroutzομαγαζο που οι παρτιδες του να εχουν το sane chip και οχι το insane?

 

Πάντως το τελευταίο που πήρα από το καιζερ πριν από κάνα μήνα, είχε το sane. Τώρα όμως ποιος να ξέρει τι παραλαβή έχει;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή θέλω να πάρω το καφέ που το βρήκα μόνο απο το easy Buy World,ξέρετε καθόλου το μαγαζί?

Πρίν το πάρω πρέπει να τους ρωτήσω απο ποιά χώρα είναι ή το γράφει και πάνω το κουτί?

Το καφέ το χει κανείς να μου πεί γνώμη?

Το καφέ γλυκοκοιτάω και μετά το μαύρο.

Αξιοπιστο μαγαζι ειναι δεν θ εχεις προβλημα. Φερνουν κυριως κινητα απο γερμανια αυτοι. Τωρα για το καφε σ3 δεν το εχω δει απο κοντα.!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...