Jump to content

Αξεσουάρ S3 (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά τι λέτε για αυτό το πακέτο? http://www.mobilefun.co.uk/the-ultimate-samsung-galaxy-s3-i9300-accessory-pack-p35147.htm

 

Αξίζουν τα επιμέρους που έχει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω πηρα αυτη τη θηκη και την περιμενω. http://www.ebay.co.uk/itm/120923835763?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_2853wt_1396

 

Ειχες κανα νεότερο απο την θήκη???Κανα email ποτε θα ερθει???

Την εχω παραγγείλει και εγω αλλά ακόμα δεν εχω ενημέρωση...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ειχες κανα νεότερο απο την θήκη???Κανα email ποτε θα ερθει???

Την εχω παραγγείλει και εγω αλλά ακόμα δεν εχω ενημέρωση...

 

Δεν ειχα κανα νεοτερο αλλα μου το εχει μαρκαρει σαν σταλμενο 6/6/2012.θα περιμενω κανα 2 μερες ακομα,συνηθος θελει κανα 6-7 μερες να μου ερθουν δεματα απο Αγγλια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα κανα νεοτερο αλλα μου το εχει μαρκαρει σαν σταλμενο 6/6/2012.θα περιμενω κανα 2 μερες ακομα,συνηθος θελει κανα 6-7 μερες να μου ερθουν δεματα απο Αγγλια.

 

Επειδή από ebay πρώτη φορά αγοράζω συνήθως σου στέλνουν email η όχι???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Επειδή από ebay πρώτη φορά αγοράζω συνήθως σου στέλνουν email η όχι???

 

καποιοι στελνουν καποιοι οχι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

καποιοι στελνουν καποιοι οχι...

 

Ακριβως!κυριος οι κινεζοι σου στελνουν μηνυμα που σε ενημερωνουν σ'ευχαριστουν και σε παρακαλαν να ξανα αγορασεις!

Link to comment
Share on other sites

Εγω αγόρασα για αρχή αυτές

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0082AXDYK/ref=oh_details_o00_s00_i00

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0082AXB7Y/ref=oh_details_o01_s00_i00

 

Καθώς και την samsung την μνήμη που αναφέρθηκε παραπάνω.

 

Tις πήρα γιατι είναι φθηνές και αργότερα θα κοιτάξω για μια πιο καλή

Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα την παρακάτω θήκη. Πρώτη εντύπωση, μηδέν έξτρα όγκος και απίστευτη βελτίωση στο grip. Αισθάνομαι το κιν πολύ πιο ασφαλές στο χέρι μου. Μόλις βρω χρόνο θέλω να δω αν προστατεύει την οθόνη... έχει ένα χείλος μπροστά αλλά είναι αρκετά μικρό.
Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα την παρακάτω θήκη. Πρώτη εντύπωση, μηδέν έξτρα όγκος και απίστευτη βελτίωση στο grip. Αισθάνομαι το κιν πολύ πιο ασφαλές στο χέρι μου. Μόλις βρω χρόνο θέλω να δω αν προστατεύει την οθόνη... έχει ένα χείλος μπροστά αλλά είναι αρκετά μικρό.

 

Εγω απο ebay την ιδια αλλά σε ασπρο την παράγγειλα την προηγουμενη παρασκευη αλλά ακομα την περιμένω...

Εσυ πότε και απο που την παράγγειλες???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο ebay την ιδια αλλά σε ασπρο την παράγγειλα την προηγουμενη παρασκευη αλλά ακομα την περιμένω...

Εσυ πότε και απο που την παράγγειλες???

Σταθερά mobilefun.co.uk για τέτοιες παραγγελίες. Στοιχίζει κάτι περισότερο αλλά μου έχουν κάνει πιστωτικό σε περίπτωση που παραγγελία δεν έφτασε ποτέ και χωρίς tracking, και επίσης πότε δεν εχω μείνει παραπονούμενος από αυτούς. 4 εργάσιμες έκανε με το αργό delivery τους.

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα την παρακάτω θήκη. Πρώτη εντύπωση, μηδέν έξτρα όγκος και απίστευτη βελτίωση στο grip. Αισθάνομαι το κιν πολύ πιο ασφαλές στο χέρι μου. Μόλις βρω χρόνο θέλω να δω αν προστατεύει την οθόνη... έχει ένα χείλος μπροστά αλλά είναι αρκετά μικρό.

 

Την καμερα την προστατευη να μην ακουμπαει εκει που παρκαρεις το S3 ?

Link to comment
Share on other sites

Την καμερα την προστατευη να μην ακουμπαει εκει που παρκαρεις το S3 ?

 

Ναι άνετα. Έχει ένα εξόγκωμα για να μπαίνει ένα κέρμα και να κρατάει το κιν σε θέση για ταινία οπότε δεν παίζει να βρει η κάμερα.

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα την οριτζιναλ flip cover s3 σε άσπρο χρωμα απο το ελληνικό extreme mobile...Παιδιά απλά τα σπάει...Αν προλάβω το απόγευμα θα ανέβασε φωτό...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα την οριτζιναλ flip cover s3 σε άσπρο χρωμα απο το ελληνικό extreme mobile...Παιδιά απλά τα σπάει...Αν προλάβω το απόγευμα θα ανέβασε φωτό...

εχω απορια οταν την ανοιγεις , γυρναει μεχρι τελειως πισω ? οταν χτυπαει το τηλεφωνο μενει στο πλαι σαν παραθυροφυλλο? η διπλωνει απο την πισω μερια

Link to comment
Share on other sites

εχω απορια οταν την ανοιγεις , γυρναει μεχρι τελειως πισω ? οταν χτυπαει το τηλεφωνο μενει στο πλαι σαν παραθυροφυλλο? η διπλωνει απο την πισω μερια

 

Την ίδια απορία έχω και εγώ, δείχνει πολύ ενδιαφέρουσα, αλλά αν δεν αναδιπλώνει τελείως....μάλλον δεν θα μου κάνει!:lol: (αν και θα κάνει για βεντάλια!

Από ότι κατάλαβα αντικαθιστά και το πίσω καπάκι. Κινδυνεύει να ξεκουμπώσει αν την ζορίσεις;

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Καμιά καλή γραφίδα έχει να προτείνει κανείς;

 

Εχω παραγγείλει την εργοστασιακή από την Samsung. Ελπίζω να είναι καλή. Δεν χρησιμοποιώ το s-memo αρκετά αλλά θέλω να αρχίσω

Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγείλει την εργοστασιακή από την Samsung. Ελπίζω να είναι καλή. Δεν χρησιμοποιώ το s-memo αρκετά αλλά θέλω να αρχίσω

 

Από που την παραγγειλες;

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία έχω και εγώ, δείχνει πολύ ενδιαφέρουσα, αλλά αν δεν αναδιπλώνει τελείως....μάλλον δεν θα μου κάνει!:lol: (αν και θα κάνει για βεντάλια!

Από ότι κατάλαβα αντικαθιστά και το πίσω καπάκι. Κινδυνεύει να ξεκουμπώσει αν την ζορίσεις;

 

Διλπωνει κανονικα...την ιδια εχω και στο note

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα την οριτζιναλ flip cover s3 σε άσπρο χρωμα απο το ελληνικό extreme mobile...Παιδιά απλά τα σπάει...Αν προλάβω το απόγευμα θα ανέβασε φωτό...

 

Φίλε δυο ερωτήσεις σε ενοχλεί στο κράτημα όταν το πας από πίσω και κολλάει στην οθόνη η κατά το πέσιμο μπορεί να ανοίξει πριν φτάσει στο πάτωμα?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δυο ερωτήσεις σε ενοχλεί στο κράτημα όταν το πας από πίσω και κολλάει στην οθόνη η κατά το πέσιμο μπορεί να ανοίξει πριν φτάσει στο πάτωμα?

Επειδή το έχω και εγώ θα σου πω ότι δεν ενοχλεί καθόλου στο κράτημα, όσο για προστασία στο πέσιμο δεν νομίζω να έχει καμιά...άπλα ένα καπάκι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...