Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα αυτο που με ενδιαφερει ειναι να τα βλεπει και τη μνημη του κινητου και τη sd card σαν 2 ξεχωριστους δισκους οταν τα συνδεω στο pc και το κανει κανονικα με windows 7/8 και αυτο ειναι που μετραει.Αδιαφορω αν το κανει η' οχι σε τηλεοραση η' ηχοσυστημα σε αυτοκινητο και αν δεν το υποστηριζει σε αυτες τις περιπτωσεις δεν σημαινει οτι φταιει η συσκευη για ολες τις αλλες περιπτωσεις που το αναγνωριζει οπως γινεται με το pc που αυτο ειναι το ζητουμενο στη δικια μου περιπτωση και σε πολλα αλλα ατομα.

Ουτε και αποτελει κριτηριο αγορας του S3 το οτι δεν το υποστηριζει σε τηλεοραση η ηχοσυστημα σαν usb mass storage και γενικα αν δεν υποστηριζει ums παρα σε ατομα οσο τα δαχτυλα του ενος χεριου.

Σε καθε περιπτωση το mtp τη δουλεια του τη κανει και πολυ καλα μαλιστα;)

 

Πριν ομως εκανες περισσοτερα,τωρα συμβιβαζεσαι με λιγοτερα. Πχ το ανοιγμα του file απο την συσκευη μεσα και η επεξεργασια του πλεον δεν ειναι εφικτη. Ουτε folders δεν μπορεις by default να δημιουργησεις. Τουλαχιστον σε μακ.

 

Πρεπει να το βλεπεις αντικειμενικα και οχι βασει του τι κατα καιρους μας βολευει εμας :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο αυτοκίνητο ο χειρότερος τρόπος για να ακούσεις μουσικη είναι να το συνδέσεις σαν εξωτερικο δίσκο.

Χάνεις όλες τις άλλες λειτουργίες.

Αν το αυτοκίνητο διαθέτει ΒΤ ακούς τελεια την μουσικη σου και άπαντες στις κλήσεις μέσω του ήχο συστήματος.

Υπάρχει και ο εναλλακτικος τρόπος να το καρφωσεις στο aux.

Εγω με όλες τις συσκευές μου χρησιμοποιω το ΒΤ και το widget car pro.

 

Μόνο το iPhone συνδέεται στην USB του αυτοκινήτου, ακους μουσικη, φορτιζεται ενω συνεχίζεις να έχεις στην διάθεση σου όλες τις λειτουργίες παρότι είναι συνδεδεμένο με USB.

 

Το all share είναι πολυ αργο και ειδικα στα βίντεο παίζει με σπασιματα αν επιχειρήσεις να τα προβαλεις στην οθόνη κάποιου pc. Δεν ξέρω τι ευθύνεται γι αυτο.

Λογικα δεν θα έπρεπε αφου η μεταφορα γίνεται μέσω του οικιακού δυτικού και δεν μεσολαβεί κάποιος server.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στο αυτοκίνητο ο χειρότερος τρόπος για να ακούσεις μουσικη είναι να το συνδέσεις σαν εξωτερικο δίσκο.

Χάνεις όλες τις άλλες λειτουργίες.

Αν το αυτοκίνητο διαθέτει ΒΤ ακούς τελεια την μουσικη σου και άπαντες στις κλήσεις μέσω του ήχο συστήματος.

Υπάρχει και ο εναλλακτικος τρόπος να το καρφωσεις στο aux.

Εγω με όλες τις συσκευές μου χρησιμοποιω το ΒΤ και το widget car pro.

 

Μόνο το iPhone συνδέεται στην USB του αυτοκινήτου, ακους μουσικη, φορτιζεται ενω συνεχίζεις να έχεις στην διάθεση σου όλες τις λειτουργίες παρότι είναι συνδεδεμένο με USB.

 

Το all share είναι πολυ αργο και ειδικα στα βίντεο παίζει με σπασιματα αν επιχειρήσεις να τα προβαλεις στην οθόνη κάποιου pc. Δεν ξέρω τι ευθύνεται γι αυτο.

Λογικα δεν θα έπρεπε αφου η μεταφορα γίνεται μέσω του οικιακού δυτικού και δεν μεσολαβεί κάποιος server.

 

Μπορει ολα αυτα που λες να ισχυουν...

Αλλα να μην κανουμε σαν τους iphone users...που λενε οτι δεν χρειαζομαστε αναφορα μηνυματος και drag n drop μεσω υπολογιστη και ενα σωρο αλλες ευκολιες...

Το οτι δεν χρειαζεται σε εσενα μια λειτουργια και το οτι μπορεις να κανεις κατι με καποιο εναλλακτικο τροπο δεν σημαινει οτι ειναι καλυτερα που αφαιρεθηκε...

:)
Link to comment
Share on other sites

Πριν ομως εκανες περισσοτερα,τωρα συμβιβαζεσαι με λιγοτερα. Πχ το ανοιγμα του file απο την συσκευη μεσα και η επεξεργασια του πλεον δεν ειναι εφικτη. Ουτε folders δεν μπορεις by default να δημιουργησεις. Τουλαχιστον σε μακ.

 

Πρεπει να το βλεπεις αντικειμενικα και οχι βασει του τι κατα καιρους μας βολευει εμας :)

Στα windows 7/8 γινεται κανονικα η διαδικαδια που περιγραφεις.Επειδη βλεπω αρκετα ατομα εχετε mac os που δεν υποστηριζει αρκετα θεματα ουτε και να φαινεται η συσκευη σαν ξεχωριστω δισκο παρα μονο με καποια extra εφαρμογη και παλι με περιορισμους στη διαχειρηση των εφαρμογων και αυτο που ανεφερες εσυ αυτο σημαινει απλα ανεπαρκεια λειτουργικου του pc και οχι του S3 σαν συσκευη.:)

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορει ολα αυτα που λες να ισχυουν...

Αλλα να μην κανουμε σαν τους iphone users...που λενε οτι δεν χρειαζομαστε αναφορα μηνυματος και drag n drop μεσω υπολογιστη και ενα σωρο αλλες ευκολιες...

Το οτι δεν χρειαζεται σε εσενα μια λειτουργια και το οτι μπορεις να κανεις κατι με καποιο εναλλακτικο τροπο δεν σημαινει οτι ειναι καλυτερα που αφαιρεθηκε...

 

Μα δεν είπα ότι καλα έκανε η Samsung.

Βεβαίως και είναι φάουλ. Απλα ανέφερα τον καλύτερο τροπο χρήσης στο αυτοκίνητο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στα windows 7/8 γινεται κανονικα η διαδικαδια που περιγραφεις.Επειδη βλεπω αρκετα ατομα εχετε mac os που δεν υποστηριζει αρκετα θεματα ουτε και να φαινεται η συσκευη σαν ξεχωριστω δισκο παρα μονο με καποια extra εφαρμογη και παλι με περιορισμους στη διαχειρηση των εφαρμογων και αυτο που ανεφερες εσυ αυτο σημαινει απλα ανεπαρκεια λειτουργικου του pc και οχι του S3 σαν συσκευη.:)

 

Εχεις βγαλει 150 φωτογραφιες και θελεις να μεταφερεις τις 10 απο αυτες που σου αρεσουν στον υπολογιστη...

Το συνδεεις,το αναγνωριζει σε δευτερολεπτα,ανοιγεις το file manager και τι βλεπεις...? Αυτο...

http://imageshack.us/photo/my-images/703/77451167.jpg

:mad: πολυ καλη δουλεια το mtp...

Γιατι δεν βλεπεις προεπισκοπηση? Για δοκιμασε κι εσυ...

Edited by NeverMind
:)
Link to comment
Share on other sites

Το mtp ειναι απλα τραγικο....Εκτος απο το οτι δεν υπαρχει προεπισκοπηση σε βιντεο και εικονες η ταχυτητα μεταφορας ειναι χαλια......ενα βιντεο 700mb θελω μια μερα να το μεταφερω και δεν βγαζει και ποσοστο επι τοις % για να ξερεις στο ποσο ειναι και ποσο εχει ακομα.

 

Το οτι σε καποιους δεν χρειαζεται η συνδεση με αυτοκινητο η με τηλεοραση δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να υπαρχει αυτη η επιλογη!Εγω εχω οθονη στο αμαξι και θα με βολευε να βαλω ενα βιντεο να δω πχ βιντεο κλιπ και οχι να κουβαλαω OTG και φλασακι για να κανω τη μεταφορα....Αντε επομενο βημα το κλειδωμα bluetooth και του ραδιοφωνου επισης μεταφορα αρχειων με itunes :lol::p (δεν θιγω τους κατοχους αλλα τη νοοτροπια της ετερειας)

 

Καλα λενε καποιοι αυτα που κοροιδευεις στο κεφαλι σου ερχονται........

Link to comment
Share on other sites

Οταν παω σπιτι θα σου πω με σιγουρια,η ουσια ειναι οτι με mtp μεταφερεις ευκολα και απλα αρχεια απο και προς pc και κανεις επεξεργασια των αρχειων και φακελων στο pc με συνδεδεμενο το S3 στο pc.Αν αποθηκευσεις τιςφωτο στο pc δεν μπορεις να δεις προεπισκοπιση ?πας αρχεια- εμφανιση και επιλεγεις την αντιστοιχη επιλογη.

 

Edit: Ντινο εκανα μεταφορα 10gb μουσικη απο το pc στο κινητο και μου πηρε περιπου 1ωρα .Δεν θα το χαρακτηριζα αργο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Οταν παω σπιτι θα σου πω με σιγουρια,η ουσια ειναι οτι με mtp μεταφερεις ευκολα και απλα αρχεια απο και προς pc και κανεις επεξεργασια των αρχειων και φακελων στο pc με συνδεδεμενο το S3 στο pc.Αν αποθηκευσεις τιςφωτο στο pc δεν μπορεις να δεις προεπισκοπιση ?πας αρχεια- εμφανιση και επιλεγεις την αντιστοιχη επιλογη.

 

Edit: Ντινο εκανα μεταφορα 10gb μουσικη απο το pc στο κινητο και μου πηρε περιπου 1ωρα .Δεν θα το χαρακτηριζα αργο.

 

Δεν υπακούει στην αντίστοιχη επιλογη, συνεχίζει να μην δείχνει προεπισκοπιση.

Μοναδικη λύση να έχεις τον ίδιο φάκελο ανοιχτό στο κινητο με κάποιο file explorer ώστε να βλέπεις τις φωτο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κωστα εννοεις σε imac os η' σε windows?

Κατα τη γνωμη μου καλο ειναι οταν αναφερομαστε στην οποιαδηποτε συνεργασια του S3 με υπολογιστη να αναφερουμε και το λειτουργικο που χρησιμοποιουμε διοτι υπαρχουν διαφορες οχι μονο μεταξυ Apple os με Windows os αλλα και μεταξυ των windows πχ XP η'7/8.

Αυτα για την πιο σωστη πληροφορηση των

οποιων ενδιαφερετε για το S3 ακομα και ενημερωτικα και οχι διοτι σκοπευει να αποκτηση τη συσκευη.

 

Οσον αφορα το προτυπο ums η' mtp το βασικο θεμα ειναι να υπαρχει καποια αποδεκτη λυση στη καθημερινοτητα μας.

Καλο θα ηταν να υποστηριζε mass storage αλλα απο τη στιγμη δεν το κανει και το mtp ειναι μια ικανοποιητικη λυση μπορει οχι την τελεια και για εκτος pc χρηση,αλλα τη κανει τη δουλεια του.

Μεχρι τωρα δεν εχω δει συσκευη να τα κανει ολα τελεια.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κωστα εννοεις σε imac os η' σε windows?

Κατα τη γνωμη μου καλο ειναι οταν αναφερομαστε στην οποιαδηποτε συνεργασια του S3 με υπολογιστη να αναφερουμε και το λειτουργικο που χρησιμοποιουμε διοτι υπαρχουν διαφορες οχι μονο μεταξυ Apple os με Windows os αλλα και μεταξυ των windows πχ XP η'7/8.

Αυτα για την πιο σωστη πληροφορηση των

οποιων ενδιαφερετε για το S3 ακομα και ενημερωτικα και οχι διοτι σκοπευει να αποκτηση τη συσκευη.

 

Οσον αφορα το προτυπο ums η' mtp το βασικο θεμα ειναι να υπαρχει καποια αποδεκτη λυση στη καθημερινοτητα μας.

Καλο θα ηταν να υποστηριζε mass storage αλλα απο τη στιγμη δεν το κανει και το mtp ειναι μια ικανοποιητικη λυση μπορει οχι την τελεια και για εκτος pc χρηση,αλλα τη κανει τη δουλεια του.

Μεχρι τωρα δεν εχω δει συσκευη να τα κανει ολα τελεια.

Εγω Αλεξ φιλε το δοκιμασα σε W7 και το laptop μου ειναι 4πυρηνω i7 h καρτα μνημης 32gb HC class10.Καλωδιο καρτα και υπολογιστης ειναι ιδια στις δοκιμες που εκανα,αυτο που αλλαζει ειναι η συσκευη.Με το Note σε 4,0,3(νομιζω)γρηγορο τωρα με 4,0,4 και στο Note και σε S3 το ιδιο.
Link to comment
Share on other sites

Κωστα εννοεις σε imac os η' σε windows?

Κατα τη γνωμη μου καλο ειναι οταν αναφερομαστε στην οποιαδηποτε συνεργασια του S3 με υπολογιστη να αναφερουμε και το λειτουργικο που χρησιμοποιουμε διοτι υπαρχουν διαφορες οχι μονο μεταξυ Apple os με Windows os αλλα και μεταξυ των windows πχ XP η'7/8.

Αυτα για την πιο σωστη πληροφορηση των

οποιων ενδιαφερετε για το S3 ακομα και ενημερωτικα και οχι διοτι σκοπευει να αποκτηση τη συσκευη.

 

Οσον αφορα το προτυπο ums η' mtp το βασικο θεμα ειναι να υπαρχει καποια αποδεκτη λυση στη καθημερινοτητα μας.

Καλο θα ηταν να υποστηριζε mass storage αλλα απο τη στιγμη δεν το κανει και το mtp ειναι μια ικανοποιητικη λυση μπορει οχι την τελεια και για εκτος pc χρηση,αλλα τη κανει τη δουλεια του.

Μεχρι τωρα δεν εχω δει συσκευη να τα κανει ολα τελεια.

 

Προσωπικα δεν μπορω να δω πως ειναι ικανοποιητικη λυση οταν δεν εχω δυνατοτητα επεξεργασιας αρχειων κατευθειαν στη συσκευη (πχ preview) . Μολις το δοκινασα και σε win7 kai ubuntu. Το usb mass storage δουλευε αριστα.

Link to comment
Share on other sites

Κωστα εννοεις σε imac os η' σε windows?

Κατα τη γνωμη μου καλο ειναι οταν αναφερομαστε στην οποιαδηποτε συνεργασια του S3 με υπολογιστη να αναφερουμε και το λειτουργικο που χρησιμοποιουμε διοτι υπαρχουν διαφορες οχι μονο μεταξυ Apple os με Windows os αλλα και μεταξυ των windows πχ XP η'7/8.

Αυτα για την πιο σωστη πληροφορηση των

οποιων ενδιαφερετε για το S3 ακομα και ενημερωτικα και οχι διοτι σκοπευει να αποκτηση τη συσκευη.

Σε PC με windows 8 το δοκίμασα.

 

Προσωπικα δεν μπορω να δω πως ειναι ικανοποιητικη λυση οταν δεν εχω δυνατοτητα επεξεργασιας αρχειων κατευθειαν στη συσκευη (πχ preview) . Μολις το δοκινασα και σε win7 kai ubuntu. Το usb mass storage δουλευε αριστα.

Τι εννοείς ότι δεν έχεις δυνατότητα επεξεργασίας preview στην ίδια την συσκευη?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σε PC με windows 8 το δοκίμασα.

 

 

Τι εννοείς ότι δεν έχεις δυνατότητα επεξεργασίας preview στην ίδια την συσκευη?

 

Συγγνωμη εφαγα το "και"

1. Δεν εχω preview σε photos kai pdf. Εχω πολλα pdf στο cell

2. Δεν μπορω τουλαχισυον στο μακ να ταξινομησω φιλες σε φακελους

3. Πλεον δεν μπορω να κανω zip files κατευθειαν μεσα στο κινητο . Πχ παλιοτερα εβλεπα σαν external drive το κινητο ,επελεγα μερικα και τα εκανα ζιπ.

 

Αν μου ξεφευγει κατι και εχετε καποια λυση θα ειναι πολυ χρησιμο.

 

Ευχαριστε πολυ

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν μπορω να δω πως ειναι ικανοποιητικη λυση οταν δεν εχω δυνατοτητα επεξεργασιας αρχειων κατευθειαν στη συσκευη (πχ preview) . Μολις το δοκινασα και σε win7 kai ubuntu. Το usb mass storage δουλευε αριστα.

Φιλε μου αλλο preview αλλο επεξεργασια μη τα ταυτιζομαι.

Οταν λες usb mass storage τι εννοεις ακριβως? Πως τα βλεπει το pc με τα 7ρια οταν συνδεσεις το S3?

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αλλο preview αλλο επεξεργασια μη τα ταυτιζομαι.

Οταν λες usb mass storage τι εννοεις ακριβως? Πως τα βλεπει το pc με τα 7ρια οταν συνδεσεις το S3?

 

Μάλλον εννοεί το usb mass storage που είχε το προηγούμενο κινητό του και τον βόλευε

:)
Link to comment
Share on other sites

Airdroid το εχω ξαναπει και σε καποιν φιλο πιο πισω.Κανει πολλα πραγματακια ;)

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοει επεξεργασια η' preview στο κινητο ενω ειναι συνδεδεμενο στο pc δεν εχει νοημα, νοημα εχει τι ακριβως κανει στο pc και τι μπορει η' δεν μπορει να κανει το οτιδηποτε στο pc παντα αναφερομαι για αυτο το λογω το συνδεουμε σε pc οτι κανουμε το κανουμε απο εκει και οχι απο το κινητο. Τι νοημα εχει να κανουμε το οτιδηποτε στο κινητο αφου το εχουμε συνδεση στο pc?!!!

 

Δεν υπακούει στην αντίστοιχη επιλογη, συνεχίζει να μην δείχνει προεπισκοπιση.

Μοναδικη λύση να έχεις τον ίδιο φάκελο ανοιχτό στο κινητο με κάποιο file explorer ώστε να βλέπεις τις φωτο.

 

Αν εννοει επεξεργασια η' preview στο κινητο ενω ειναι συνδεδεμενο στο pc δεν εχει νοημα, νοημα εχει τι ακριβως κανει στο pc και τι μπορει η' δεν μπορει να κανει το οτιδηποτε στο pc παντα αναφερομαι για αυτο το λογω το συνδεουμε σε pc οτι κανουμε το κανουμε απο εκει και οχι απο το κινητο. Τι νοημα εχει να κανουμε το οτιδηποτε στο κινητο αφου το εχουμε συνδεση στο pc?!!!

 

Εdit:Φιλε μου Κωστα οταν τα αποθηκευσεις στο pc τις φωτο απο το κινητο κανονικα δειχνει preview τις φωτογραφιες,δεν το κανει μονο οταν τις εμφανιζεις απο το κινητο μονο.Το δοκιμασα μολις τωρα στο laptop μου με 8ρια:cool:

Το αν δεν κανει preview μεσα απο το κινητο οι φωτογραφιες λυνεται με copy στο pc και καθαρισες.

Αρα το οτι με mtp δεν εχεις preview δεν ισχυει,ουτε οτι η ταχυτητα μεταφορας ειναι αργη απο και προς κινητο δεν ισχυει:cool:

Ξαναπερναω τα αρχεια μουσικης απο το S3 στο laptop (10gb) και μου λεει 1 ωρα και 10 λεπτα για να ολοκληρωθει η διαδικασια:cool:

 

Ολοκληρωθηκε η μεταφορα των αρχειων......24 λεπτα εκανε....ημουν πολυ συντηρητικος φαινεται οταν ειπα μια ωρα.

 

Ας επεμβει καποιος mod να ενωσει τα μηνυματα μου.........ευχαριστω

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το SIII μου, το έχω "πιάσει" να laggάρει καμιά φορά. Πχ όταν βγαίνω από navigation (σπάνια) ή όταν βγαίνω από chrome (πιο συχνά) ή όταν πατάω γενικά το home κουμπί, κάνει και ένα δευτερόλεπτο να φορτώσει το homescreen. Εννοώ το έχω δει μια φορά να φορτώνει πρώτα τα εικονίδια μετά το google search και μετά το ρολόι/καιρό widget. Την stock ROM έχω. Και καμιά φορά που γυρίζω καρτέλες η κίνηση δεν είναι τόσο ρευστή, όπως είναι συνήθως. Δεν έχω παράπονο, τρέχει πάρα πολύ γρήγορα, και είναι πολύ πιο γρήγορο απ' το HD2 που είχα, και ναι μεν τα "κολλήματα" είναι πολύ μικρά σε διάρκεια και σπάνια, αλλά θα πρεπε να ανησυχώ; Φαντάζομαι ότι φταίει συνήθως το droid που προσπαθεί να αποδεσμεύσει πόρους όταν κλείνω μια εφαρμογή...
Link to comment
Share on other sites

Το SIII μου, το έχω "πιάσει" να laggάρει καμιά φορά. Πχ όταν βγαίνω από navigation (σπάνια) ή όταν βγαίνω από chrome (πιο συχνά) ή όταν πατάω γενικά το home κουμπί, κάνει και ένα δευτερόλεπτο να φορτώσει το homescreen. Εννοώ το έχω δει μια φορά να φορτώνει πρώτα τα εικονίδια μετά το google search και μετά το ρολόι/καιρό widget. Την stock ROM έχω. Και καμιά φορά που γυρίζω καρτέλες η κίνηση δεν είναι τόσο ρευστή, όπως είναι συνήθως. Δεν έχω παράπονο, τρέχει πάρα πολύ γρήγορα, και είναι πολύ πιο γρήγορο απ' το HD2 που είχα, και ναι μεν τα "κολλήματα" είναι πολύ μικρά σε διάρκεια και σπάνια, αλλά θα πρεπε να ανησυχώ; Φαντάζομαι ότι φταίει συνήθως το droid που προσπαθεί να αποδεσμεύσει πόρους όταν κλείνω μια εφαρμογή...

 

Μπορείς αν θέλεις να δοκιμάσεις να απενεργοποίησης το s-voice .

Μέσα απο της ρυθμίσεις της εφαρμογής την εκκινηση με διπλό πάτημα του home button .

Θα έχεις ποιο αμεση επιστροφή οταν πατάς το home

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς αν θέλεις να δοκιμάσεις να απενεργοποίησης το s-voice .

Μέσα απο της ρυθμίσεις της εφαρμογής την εκκινηση με διπλό πάτημα του home button .

Θα έχεις ποιο αμεση επιστροφή οταν πατάς το home

 

Δεν ισχυει. Το κινητο εχει φοβερο bug σε αυτο το θεμα και ειναι πολυ εκνευριστικο. Μακαρι να φτιαχθει γρηγορα.

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει. Το κινητο εχει φοβερο bug σε αυτο το θεμα και ειναι πολυ εκνευριστικο. Μακαρι να φτιαχθει γρηγορα.

 

Θα φτιαχτει με καποιο update σιγουρα.1-2 lag τα εχει το κινητο αλλα ευθυνεται το παγωτο 100% και ειδικοτερα το launcher.

Δεν χαθηκε ο κοσμος σε τελικη:p

Με τη 4.1 θα στρωσει καλυτερα το κινητο.

Το android δεν ειναι ios θα πρεπει να συνηθισεις σε αυτο εστω και καποια μικρα lag.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά, παράπονο δεν έχω κανένα, απλά για λόγους επιστροφής το είπα, μήπως ήταν ελαττωματικό ή κάτι τέτοιο. (Απλά μου φαίνεται υπερβολικά καλή η CPU του για να κολλάει, τι τρέχει πια στο background? ο υπολογισμός του φ/π ; )
Link to comment
Share on other sites

Καλά, παράπονο δεν έχω κανένα, απλά για λόγους επιστροφής το είπα, μήπως ήταν ελαττωματικό ή κάτι τέτοιο. (Απλά μου φαίνεται υπερβολικά καλή η CPU του για να κολλάει, τι τρέχει πια στο background? ο υπολογισμός του φ/π ; )

 

H samsung φταιει once again με την κακιστη διαχειριση μνημης που εχει κανει σε αυτη την κατα τα αλλα υπεροχη συσκευη. Προσπαθω να το συνηθισω αλλα ακομα δεν μπορω...

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Καλά, παράπονο δεν έχω κανένα, απλά για λόγους επιστροφής το είπα, μήπως ήταν ελαττωματικό ή κάτι τέτοιο. (Απλά μου φαίνεται υπερβολικά καλή η CPU του για να κολλάει, τι τρέχει πια στο background? ο υπολογισμός του φ/π ; )

 

Εχεις τη κορυφαια android συσκευη κοιταξε να απολαυσεις τις δυνατοτητες του και να μην ανησυχης για ελλατωματικα η παρομια δεν ισχυει καθολου.Τα οποια θεματα ευθυνεται 100% το android και η επεμβαση που κανει ο καθε κατασκευαστης για να βαλει μια δικια του πινελια που πολλες φορες ''πνιγει'' τη συσκευη:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...