Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστω πολυ,αλλα οταν παταω την επιλογη αυτη δεν με αφηνει να την ενεργοποιησω?τι μπορει να παιζει?.:confused:

Edited by spartan30gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νομίζω πρέπει να έχεις μόνο τον μαμίσιο launcher (touchwiz) για να δουλέψει. Εμένα με nova δεν δουλεύει...
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πρέπει να έχεις μόνο τον μαμίσιο launcher (touchwiz) για να δουλέψει. Εμένα με nova δεν δουλεύει...

 

To εκανα αυτο που λες και το πηγα στο ντεφολτ λαντσερ που εχει (touchwiz)αλλα ξανα δεν μου την ενεργοποιει ****το.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει τύχη και σε κανέναν άλλο με τν 4.1.2 να αργεί να ανοίξει η συλλογή??

 

Εαν αργεί αρκετά , κάνε της μια εκκαθάριση δεδομένων και ενα restart στο τηλέφωνο .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Εαν αργεί αρκετά , κάνε της μια εκκαθάριση δεδομένων και ενα restart στο τηλέφωνο .

Καλά το restart αλλά τι είναι το "εκκαθάριση δεδομένων" και πως γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Καλά το restart αλλά τι είναι το "εκκαθάριση δεδομένων" και πως γίνεται?

 

Πήγαινε Ρυθμίσεις>Διαχειριστής εφαρμογών>όλα>Συλλογή και κανε Εκκαθάριση δεδομένων .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε Ρυθμίσεις>Διαχειριστής εφαρμογών>όλα>Συλλογή και κανε Εκκαθάριση δεδομένων .

Κάνει εκκαθάριση των thumbnails αυτό?

Link to comment
Share on other sites

4.1.2 + Nova prime:

Δε μου φαίνονται τα widgets όταν πάω να τα δω από το συρτάρι εφαρμογών. Γράφει τα κείμενα από κάτω, δουλεύουν αν πας να τα βάλεις, αλλά δε φαίνονται οι εικόνες όταν πας να τα διαλέξεις.

Έχει άλλος το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

4.1.2 + Nova prime:

Δε μου φαίνονται τα widgets όταν πάω να τα δω από το συρτάρι εφαρμογών. Γράφει τα κείμενα από κάτω, δουλεύουν αν πας να τα βάλεις, αλλά δε φαίνονται οι εικόνες όταν πας να τα διαλέξεις.

Έχει άλλος το πρόβλημα;

Συμβαινει καμια φορα αυτο..Μαμισιος launcher ο καλυτερος γενικα..εκτος των gestures...

Link to comment
Share on other sites

To εκανα αυτο που λες και το πηγα στο ντεφολτ λαντσερ που εχει (touchwiz)αλλα ξανα δεν μου την ενεργοποιει ****το.

 

Ενταξει το βρηκα τελικως.

Edited by spartan30gr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το S3 τις προάλλες από ένα παιδί και είχε μέσα αυτή την μπαταρία http://www.ebay.com/itm/330758439655 τι λέτε είναι επικίνδυνη για το κινητό να αγοράσω την original?
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το S3 τις προάλλες από ένα παιδί και είχε μέσα αυτή την μπαταρία http://www.ebay.com/itm/330758439655 τι λέτε είναι επικίνδυνη για το κινητό να αγοράσω την original?

 

Εγω θα επαιρνα την original παντως,ειναι και λιγο ψυχολογικο το θεμα..

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια.Εκανα χθες ροοτ το κινητο και του περασα και cwm.Εβαλα triangle away αλλα ο μετρητης δεν σβηνει τελειως αλλα μου γραφει 1.

Κανω κατι λαθος? Να πω οτι το κινητο το πηρα χτες απο αγγελια.

Προτεινεται καποια ρομ? Ερχομαι απο nexus και ειχα συνηθησει την 4.2.Να παω σε cm?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Οκ και εγώ μάλλον προς τα κει κλείνω λέω να αγοράσω την original μπαταρία αλλά δεν ξέρω από που επίσης θέλω και ένα καινούριο πίσω καπάκι
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Οκ και εγώ μάλλον προς τα κει κλείνω λέω να αγοράσω την original μπαταρία αλλά δεν ξέρω από που επίσης θέλω και ένα καινούριο πίσω καπάκι

 

Αυτο το ψαχνω και εγω αλλα σε ολα τα site που κοιταω το βρισκω στα 20 ευρω και καπου εκει και τις αυθεντικες μπαταριες.

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μετά την τελευταία αναβάθμιση σε 4.1.2 ΟΤΑ όταν πατάω να κάνω εγράφη απο ράδιο μου λέει η εφαρμογή ράδιο διακόπηκε άλλα συνεχίζει να ακούγεται το ράδιο χωρίς όμως να γράφει

 

έχει κάνεις ίδιο θέμα?

 

έκανα άλλη μια επαναφορά και πλέον όλα εντάξει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μια ερωτηση πως γινεται να δουμε τις εφαρμογες που εχουμε κανει αποκρυψη;

 

Ρυθμίσεις >διαχειριστής εφαρμογών>όλα > και θα τις βρεις τέρμα κάτω .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες ειδικά σε χαμηλό φωτισμό ακόμα και με φλας είναι άθλιες στο δικό μου τηλέφωνο τουλάχιστον. Μήπως υπάρχει τρόπος από τις ρυθμίσεις ή εγκαθιστώντας κάποιο πρόγραμμα να βελτιωθούν;
Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να ελενξω αν το κινητο ειναι root? ειναι μεταχειρισμενο οποτε θελω να δω τι εχει κανει ο προηγομενος κατοχος
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες ειδικά σε χαμηλό φωτισμό ακόμα και με φλας είναι άθλιες στο δικό μου τηλέφωνο τουλάχιστον. Μήπως υπάρχει τρόπος από τις ρυθμίσεις ή εγκαθιστώντας κάποιο πρόγραμμα να βελτιωθούν;

 

Εγώ δεν θα τις έλεγα άθλιες, αλλά πάρα πολύ σκοτεινές. Και το φλας αλλοιώνει τρομερά τα χρώματα. Από εχθές ασχολούμαι με την φωτογραφική του και έχω σχετικά απογοητευθεί, θα το ψάξω να δω τί γίνεται.

 

Edit: Μετά από μία ώρα ενασχόλησης, κατάφερα να βγάλω καλές φωτό. Το φλας όντως είναι κακό, αλλά τελικά το μηχάνημα μπορεί να βγάλει καλές φωτό σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού, αν από τα "settings/λειτουργία λήψης" επιλέξεις το HDR ή το "χαμηλός φωτισμός".

Αναθεωρώ, οι φωτό του είναι πολύ ικανοποιητικές έως πολύ καλές, αλλά θέλει αρκετό ψάξιμο μέχρι να μάθεις όλα τα κόλπα, πατώντας απλά το κουμπί χωρίς να ρυθμίσεις τίποτα, οι φωτό δεν είναι και πολύ καλές.

Edited by Voodooman
Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να ελενξω αν το κινητο ειναι root? ειναι μεταχειρισμενο οποτε θελω να δω τι εχει κανει ο προηγομενος κατοχος

 

Root Checker

Αν και δεν χρειαζεται ....δες αν έχεις εγκαταστημένο το superuser ή SuperSu

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...