Jump to content

Sony Xperia Acro S


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 105
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σωστα οποτε σεπτεμβριο αν ξεκινησει να κυκλοφορει θαρθει καπου στο τελος του μηνα και εδω. Edited by gsa1967
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://techblog.gr/mobile/sony-xperia-acro-s-taiwan-babes-53673/

Αν εχει εκει παντως 490 δεν μας βλεπω καλα εμας στην Ελλαδα....

 

Μας βλεπεις για παραπανω?:rolleyes:

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Τι θα γίνει, πότε θα έρθει αυτό το φοβερό κινητό στα μέρη μας;

 

Δέν προβλέπεται για Ελλάδα.... Τουλάχιστον όχι επίσημα απο την Ελληνική αντιπροσωπία.

I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ήρθε και εδώ!

 

Άσπρο χρώμα στα 515 ευρώ.

Αδιάβροχο!

 

Όσοι πιστοί προσέλθετε, αλλά υπόψην ότι έχει μέσα μόνο τον S3, άρα είναι κάπως ακριβό.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και εδώ!

 

Άσπρο χρώμα στα 515 ευρώ.

Αδιάβροχο!

 

Όσοι πιστοί προσέλθετε, αλλά υπόψην ότι έχει μέσα μόνο τον S3, άρα είναι κάπως ακριβό.

 

Παραεισαγωγης,χωρις επισημη εισαγωγη στην Ελλαδα...ευχαριστω αλλα οσο ομορφο και αν ειναι,δεν θα παρω..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τώρα έχω μπει σε δίλλημα. Το Αcro S που είναι και αδιάβροχο ή το xperia Τ?

 

Κι εγώ σε λίγο καιρό που θα αναζητήσω την τύχη μου στον κόσμο του Android και μάλλον θα πάω σε Sony, ανάμεσα σ' αυτά θα είμαι μάλλον. Το θέμα είναι ποιο θα έχει την καλύτερη υποστήριξη από τους xda. Όπως και να 'χει, το να έχεις ποικιλία σε διαθέσιμες ROMs είναι ένα επιπλέον πλεονέκτημα. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τώρα έχω μπει σε δίλλημα. Το Αcro S που είναι και αδιάβροχο ή το xperia Τ?

 

Μηπως εχεις σκοπο να το παιρνεις μαζι σου στις καταδυσεις?

Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολυ περιεργασια των δυο κινητων σε βαθος βδομαδας, καταληγω στο συμπερασμα οτι θα επερνα το acro s μονο αν ηθελα αδιαβροχο. το Τ προσωπικα ειναι ο νικητης...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επίσης αναμένεται και το TL το οποίο είναι ίδιο με το T αλλά είναι και αδιάβροχο.... Τώρα για το άν θα έρθει από τα μέρη μας....
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το εχω εδω και 3 μερες....και το βαφτισα ηδη οταν μου επεσε στο νεροχυτη της κουζινας......
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

ωραιο κινητο αν ηταν και λιγο λεπτοτερο θα ηταν οτι πρεπει....μαρεσει που εχει ολες τις εισοδους για βυσματα καλυμενες..προσωπικα δεν μου εχει κολησει και η μπαταρια του εινai σαφως καλυτερη απο του s ...εχει και αυτη τη βαση για φορτιση που κανει την διαφορα..γενικα ειναι τουμπανο....οσο για το νεροχυτη ειχε νερα μεσα :)
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ πιο πιθανο ειναι οτι οταν εχεις τα ακουστικα κουμπωμενα,παυει πια να ειναι αδιαβροχο ε?

δηλαδη ας πουμε σκεφτομουνα να το παρω για το κολυμβητηριο για να ακουω μουσικη ενω κολυμπαω ,αλλα το πιο πιθανο ειναι οτι δεν θα μπορω,ε?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έχω μπει σε δίλλημα. Το Αcro S που είναι και αδιάβροχο ή το xperia Τ?

 

Θέλει κι ερώτηση;

Το T εννοείται!

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ πιο πιθανο ειναι οτι οταν εχεις τα ακουστικα κουμπωμενα,παυει πια να ειναι αδιαβροχο ε?

δηλαδη ας πουμε σκεφτομουνα να το παρω για το κολυμβητηριο για να ακουω μουσικη ενω κολυμπαω ,αλλα το πιο πιθανο ειναι οτι δεν θα μπορω,ε?

Κομματάκι δύσκολο. Ακόμα και χωρίς ακουστικά να το είχες μετά από αρκετή ώρα στο νερό θα έφτανε σε σημείο να πάρει υγρασία. Γενικά μπορεί να θεωρούνται "αδιάβροχα" αλλά μην το παίρνετε και 100% τοις μετρητοίς. Μάλλον θα έπρεπε να τα χαρακτηρίζουν ως λιγότερα ευαίσθητα από τα άλλα παρά αδιαπέραστα από το νερό.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Acro S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...