Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

38 minutes ago, bebius said:

Καταλαβαίνω τι λες, διάφοροι κάνουν τα δικά τους assembly. Bέβαια λογικά είναι ιδια πάνω κατω τα περιεχόμενα από τα ιδια εργοστάσια, άρα και η τελική ποιότητα θα είναι παρόμοια (διόρθωσε με αν λέω βλακείες - πιστευω τα ιδια γενικά για όλα τα κινέζικα generic electronics).

Ειδικά για το geekbuying, πιστεύω ότι εχει στάνταρ προμηθευτές. Άσε που αποζημιώνει σε περίπτωση στραβής. Θα το πυροβολήσω ξανά.

Δεν εχεις αδικο στην κεντρικη ιδεα με τα κινεζικα ηλεκτρονικα ...
Απλα αυτο με τα ιδια εργοστασια ειναι λιγο jackpot!
Τα γνωστα κινεζομαγαζα (οπως ακαι αυτο που λες) εχουν ως βαση τους ιδιους προμηθευτες (οπως ειπες και εσυ)...τωρα ποιος τα φτιαχνει ... ειναι πονεμενη ιστορια στην κινα !!!
Οπως πονεμενη ιστορια ειναι και στα μποξακια αυτα οι ''φιρμες'' !
Οποιος θελει κανει μια αντιγραφη και μπαμ ...!
Το ονομα της συσκευης και η φιρμα δεν ειναι κατι που το δενεις και ... κομπο !
ΟΛΟΙ φτιαχνουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !

Δηλαδη αν ενα μποξακι ειναι με ακριβο και καλο harware εχει μια Χ καλη ποιοτητα ... Χ καλη ποιοτητα θα εχει και του αλλου που θα τα φτιαξει!
Αν ομως ενα μποξακι ειναι μιας μετριας κατασκευης συνηθως μετα βγαινει πιο ... ''ταλεπωρημενο'' !

Αλλα τι να κανουμε ...ετσι παει η φαση!
Διαλεγουμε και περνουμε!

 

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, manthes4 said:

Τελικά δεν είναι θεμα εφαρμογής αλλά δεν παίζει στο box τίποτα που να αφορά το αποκλειστικό περιεχόμενο του αντ1+ ενω παίζουν τα παντα από τα ελευθερα προγράμματα οπως σειρες κτλ. 

Απο την αλλη επειδη η συνδεση αφορά το αντ1+ παίζουν τα παντα στο κινητό. 

Εγώ πάντως F1 live βλέπω μόνο από τα TVbox μου....κανένα πρόβλημα😉

8 ώρες πριν, bebius said:

Καταλαβαίνω τι λες, διάφοροι κάνουν τα δικά τους assembly. Bέβαια λογικά είναι ιδια πάνω κατω τα περιεχόμενα από τα ιδια εργοστάσια, άρα και η τελική ποιότητα θα είναι παρόμοια (διόρθωσε με αν λέω βλακείες - πιστευω τα ιδια γενικά για όλα τα κινέζικα generic electronics).

Ειδικά για το geekbuying, πιστεύω ότι εχει στάνταρ προμηθευτές. Άσε που αποζημιώνει σε περίπτωση στραβής. Θα το πυροβολήσω ξανά.

Πάντως και το δικό μου από το Geekbuying ήταν😁

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, manthes4 said:

Να υποθέσω με slimbox aosp όμως; Εχω android tv

Πάντοτε με AOSP και όχι με Slimbox, αλλά με "καθαρές" Ugoos ports (είτε του Sadman888 είτε με πειραγμένη καθαρή που φτιάξαμε για υψηλότερη συχνότητα στο X88 King).

Προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι σε Android TV θα είναι πιο εύκολα και όχι πιο δύσκολα (σε AOSP σε 1η φάση δεν άνοιγε καν η εφαρμογή, όπως λένε και άλλοι - μόνο μετά από πείραγμα γενικότερο).

Τα έχω δει όλα (τα σφάλματα) κατά καιρούς😁

- Να μην ανοίγει καν η εφαρμογή

- Να ανοίγει και να λέει να αποσυνδέσεις την μεγάλη οθόνη (HDMI). Μάλιστα εάν θυμάμαι καλά στο X88 King κάποια στιγμή αυτό έκανα. Έβγαλα το HDMI και χειρίστηκα το Χ88 με το κινητό μου και με την ειδική εφαρμογή remote control of Ugoos😉

- Να βγάζει μήνυμα λάθους όπως στο screenshot

- Να βρίσκει το root (καλά αυτό εύκολα ξεπεράστηκε με Magisk)

- Ούτε και εγώ θυμάμαι πλέον τι άλλο έβγαλε και και πως ακριβώς το ξεπέρασα σε κάθε κουτί

Πάντως τελικά και στα 3 κουτιά παίζει πλέον άψογα. Άρα είναι εφικτό, εάν θέλει κάποιος να "παιδευθεί".

Έχοντας ήδη 2 μεγάλες smart TVs (Samsung 49" and TCL 65C805) και ένα ολοκαίνουργιο 32άρι Samsung Smart Monitor, βασικά δεν χρειαζόμουν καν τα Tvboxes. Όπως όμως ξαναείπα, έτσι για το "γ@μώτ@".

Ήδη έκανα διακοπή της συνδρομής μου στον Αντ1+ (για τους δικούς μου λόγους - έχω δώσει κανονική κάρτα με μεγάλο υπόλοιπο) και έχω μέχρι τις 29/4 να το ξανασκεφθώ......θα δω εάν..μέχρι τότε θα παίζει κανονικά.

 

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα σε android tv παίζουν τα παντα εκτός από αυτό που αφορούν τις αποκλειστικες υπηρεσίες και λογικά το πρόβλημα θα υπάρχει και στην aosp έκδοση της slimbox.

 

Απο την αλλη γενικά δεν με βολεύει πολύ η aosp σε θέμα χρησης καθώς εχω κατα διαστηματα f1 tv και cosmote και δεν είναι πολύ ευχρηστες οι εφαρμογές. 

 

Ισχύει ότι στις εκδόσεις που παίζουν δεν λειτουργεί το replay; Επειδή λαιβ μπορώ να το δω αλλά συνήθως βλέπω τους αγώνες καμια ωρα μετά την έναρξη τους για αυτό και με ενδιαφέρει η εφαρμογή 

Και κάτι ακόμα αν παρω την απόφαση να μπω στην διαδικασία για νεο λειτουργικο.

Τι διαφορά έχει η slimbox 9 με την slimbox 54; 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, manthes4 said:

Όπως είπα σε android tv παίζουν τα παντα εκτός από αυτό που αφορούν τις αποκλειστικες υπηρεσίες και λογικά το πρόβλημα θα υπάρχει και στην aosp έκδοση της slimbox.

 

Απο την αλλη γενικά δεν με βολεύει πολύ η aosp σε θέμα χρησης καθώς εχω κατα διαστηματα f1 tv και cosmote και δεν είναι πολύ ευχρηστες οι εφαρμογές. 

 

Ισχύει ότι στις εκδόσεις που παίζουν δεν λειτουργεί το replay; Επειδή λαιβ μπορώ να το δω αλλά συνήθως βλέπω τους αγώνες καμια ωρα μετά την έναρξη τους για αυτό και με ενδιαφέρει η εφαρμογή 

Και κάτι ακόμα αν παρω την απόφαση να μπω στην διαδικασία για νεο λειτουργικο.

Τι διαφορά έχει η slimbox 9 με την slimbox 54; 

Είσαι σίγουρος ότι έχεις ενεργοποιήσει τον κωδικό της προσφοράς της ΔΕΗ για 9μηνη δωρεάν συνδρομή?

Μήπως είσαι απλά στον Ant1+ Free όπως λέει ότι θα μεταπέσω στις 29/4 που θα ακυρωθεί οριστικά η συνδρομή μου, εάν δεν κάνω κάτι?

Τέτοιου είδους συνδρομή έχω εδώ και μήνες στο τάμπλετ της μάνας μου για να βλέπει τις σειρές του ΑΝΤ1 όταν θέλει😉

*******Παρεπιπτόντως η μόνη "παρενέργεια" που είχα και στα 3 TVbox μου ήταν ότι μετά από επανεκκίνηση αποσυνδέονταν και έπρεπε να βάλω ξανά τους κωδικους🤔.....αυτό δεν συνέβη στις smartTVs😎........μικρό το κακό βέβαια.

 

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Σιγουροτατος γιατι εχω την ιδια συνδρομη στο κινητο που παιζουν ολα. Κατι που αφορα το widevine πρεπει να ειναι γιατι το αναφερει στη σελιδα τους για τα ταμπλετ και τα κινητα

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, manthes4 said:

Σιγουροτατος γιατι εχω την ιδια συνδρομη στο κινητο που παιζουν ολα. Κατι που αφορα το widevine πρεπει να ειναι γιατι το αναφερει στη σελιδα τους για τα ταμπλετ και τα κινητα

και πως στο εμφανίζει στην διαχείριση συσκευών? (το προτελευταίο είναι το X88 King και το τελευταίο το X96 max X3).

Τελευταία ανάρτηση για αυτό από εμένα. Καλή επιτυχία ότι και να κάνεις.

 

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, ath156 said:

Πάντως και το δικό μου από το Geekbuying ήταν😁

Καλά σίγουρα οποιαδήποτε συσκευή μπορεί να χαλάσει ανά πάσα στιγμή. Νομίζω το έχεις πάνω από χρόνο σωστά; Αλλιώς σίγουρα θα σου κάλυπταν ένα ποσοστό του κόστους τουλάχιστον αν τους έστελνες proof.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, bebius said:

Καλά σίγουρα οποιαδήποτε συσκευή μπορεί να χαλάσει ανά πάσα στιγμή. Νομίζω το έχεις πάνω από χρόνο σωστά; Αλλιώς σίγουρα θα σου κάλυπταν ένα ποσοστό του κόστους τουλάχιστον αν τους έστελνες proof.

Μπα την ζημιά την έπαθε λίγο πριν τον χρόνο. Σήμερα μου ήρθε φλασιά και άνοιξα ένα ticket να δω τι θα μου πουν (όχι ότι θα περιμένω κάτι το ιδιαίτερο, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.....). Προς το παρόν "κείτεται" δίπλα στο "πτώμα" Α95 που μου είχες δώσει😁😂🤣......απλά αυτό δείχνει και κάποια σημάδια ζωής....έχω και το παράδειγμα μιας F&U που ενώ είχε ήχο και όχι εικόνα, μετά από μερικές ημέρες επανήλθε από μόνη της😁.....Άγνωσται αι βουλαί των ηλεκτρονικών (άσε που η ελπίδα πεθαίνει τελευταία😉). Ήδη Δευτέρα έρχεται με ACS νέο κουτί.

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-04-13 140704.png

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ath156 said:

Μπα την ζημιά την έπαθε λίγο πριν τον χρόνο. Σήμερα μου ήρθε φλασιά και άνοιξα ένα ticket να δω τι θα μου πουν (όχι ότι θα περιμένω κάτι το ιδιαίτερο, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.....). Προς το παρόν "κείτεται" δίπλα στο "πτώμα" Α95 που μου είχες δώσει😁😂🤣......απλά αυτό δείχνει και κάποια σημάδια ζωής....έχω και το παράδειγμα μιας F&U που ενώ είχε ήχο και όχι εικόνα, μετά από μερικές ημέρες επανήλθε από μόνη της😁.....Άγνωσται αι βουλαί των ηλεκτρονικών (άσε που η ελπίδα πεθαίνει τελευταία😉). Ήδη Δευτέρα έρχεται με ACS νέο κουτί.

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-04-13 140704.png

Καλο αυτό, θεωρώ ότι θα πάρεις κάτι πίσω σίγουρα. Εμένα για το κουφάρι που σου είχα δώσει μου είχαν βάλει αρχικά το 50% επειδή δεν έπαιζε μια θύρα, και όταν τα έφτυσε μου έβαλαν και τα υπόλοιπα. Πίεσε τους με το αποδεικτικό βιντεάκι να σου τα βάλουν όλα. Τι πήρες για καινούριο;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, tolisfar said:

Ίσως είναι λίγο εκτός αλλά έχετε περάσει jellyfin? Ποιός είναι ο server που βάζουμε;

Δεν κατάλαβα την ερώτηση. Συνήθως στο tv box βάζουμε τον client.
O server τρέχει σε Windows ή Linux.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, tolisfar said:

Σώστα. Το διατύπωσα λάθος. Ποιός είναι ο client. Συγνώμη είμαι λίγο άσχετος μ αυτά 

Υπάρχει για Android και για Android TV. Όποιο από τα δύο ταιριάζει με το λειτουργικό σύστημα που "φοράει" το κουτάκι σου.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tolisfar said:

Τό ξέρω. Αλλά για να συνδεθεί ζητάει διακομιστη. Τί βάζω;

To jellyfin δεν σου βρίσκει περιεχόμενο. Προϋποθέτει να έχεις στήσει server, να έχεις δημιουργήσει βιβλιοθήκες με το υλικό που έχεις διαθέσιμο, και να συνδεθείς στον server σου για να το αναπαράξεις. Αντίστοιχα προγράμματα είναι πχ το emby ή το plex.

Εάν δεν έχεις σέρβερ με υλικό, δεν θα κάνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

On 13/4/2024 at 2:22 ΜΜ, bebius said:

Καλο αυτό, θεωρώ ότι θα πάρεις κάτι πίσω σίγουρα. Εμένα για το κουφάρι που σου είχα δώσει μου είχαν βάλει αρχικά το 50% επειδή δεν έπαιζε μια θύρα, και όταν τα έφτυσε μου έβαλαν και τα υπόλοιπα. Πίεσε τους με το αποδεικτικό βιντεάκι να σου τα βάλουν όλα. Τι πήρες για καινούριο;

Πάνω στα νεύρα μου για το X96 max Plus 2101W και ψάχνοντας τον "μπελά" μου 😁 αποφάσισα να πάρω ένα S905X4. Πιο συγκεκριμένα το TOX3.

Του έβαλα και ΑΝΤ1+ και διαπίστωσα ιδίοις όμασι το πρόβλημα που έλεγε ο @manthes, δηλαδή ενώ παίζει όλες τις σειρές του ΑΝΤ1 και τις άλλες εκπομπές, αρνείται να παίξει περιεχόμενο του ANT1+ (F1, WWE, Nascar κλπ).  Βγάζει λάθος "ΑΝΡΕ 8002" όταν πάει να παίξει τέτοιο περιεχόμενο. Πιστεύω ότι πειράξανε κάτι εκεί στον ΑΝΤ1+ τελευταία για να μπλοκάρουν περιεχόμενο (μεγάλο λάθος τους γιατί ακόμα και αυτοί που πιθανόν να ήθελαν να συνεχίσουν με πληρωμένη συνδρομή, μπορεί να κάνουν πίσω τώρα).

Ήδη μου έδωσαν μία πρώτη απάντηση από το Geekbuying ("ότι λυπούνται για το πρόβλημα, το προώθησαν στο αρμόδιο τμήμα κλπ"). Άντε να δούμε.......

τοχ3.jpg

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ath156 said:

Tου έβαλα και ΑΝΤ1+ και διαπίστωσα ιδίοις όμασι το πρόβλημα που έλεγε ο @manthes, δηλαδή ενώ παίζει όλες τις σειρές του ΑΝΤ1 και τις άλλες εκπομπές, αρνείται να παίξει περιεχόμενο του ANT1+ (F1, WWE, Nascar κλπ).  Βγάζει λάθος "ΑΝΡΕ 8002" όταν πάει να παίξει τέτοιο περιεχόμενο.

 

Στα αλλα μποξακια που εχεις ΑΝΤ1+ συνεχιζει να παιζει το αποκλειστικο περιεχομενο;
Επειδη την Πεμπτη σκεφτομαι να δοκιμασω διαφορετικες ρομ.

Αν καταλαβα καλα το μποξ δεν υποστηριζει widevine L1. Στις απαιτησεις του ΑΝΤ1+ αναφερει πως ειναι απαραιτητο για κινητα και ταμπλετ αλλα οχι για tv box, smart tv οποτε καπου εχει υπαρχει το θεμα οτι ασχετως πως αναφερεται η συσκευη την αναγνωριζει μαλλον σαν ταμπλετ.

Edited by manthes4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, manthes4 said:

Στα αλλα μποξακια που εχεις ΑΝΤ1+ συνεχιζει να παιζει το αποκλειστικο περιεχομενο;
Επειδη την Πεμπτη σκεφτομαι να δοκιμασω διαφορετικες ρομ.

Αν καταλαβα καλα το μποξ δεν υποστηριζει widevine L1. Στις απαιτησεις του ΑΝΤ1+ αναφερει πως ειναι απαραιτητο για κινητα και ταμπλετ αλλα οχι για tv box, smart tv οποτε καπου εχει υπαρχει το θεμα οτι ασχετως πως αναφερεται η συσκευη την αναγνωριζει μαλλον σαν ταμπλετ.

¨Επαιζαν τα ΠΑΝΤΑ. Όμως επειδή ήδη έχω καταχωρημένες 3 σμαρτ TVs και το λαπτοπ μου (Win11 που το βλέπει ως Win10), αναγκάζομαι κάθε φορά να σβήνω το τελευταίο για να βάλω κάποιο καινούργιο.

Ε τώρα που ξαναέβαλα στο H96 max X3 + HK1 Box άρχισε και εκεί να κάνει τα ίδια κόλπα με το ΑΝΡΕ8002....άλλαξαν κάτι? είχα κάνει κάτι επιπλέον εγώ πριν?.....ειλικρινά με κούρασε το θέμα και βαρέθηκα τις δοκιμές....άλλωστε πιο πολύ για πλάκα έβλεπα το τσίρκο του "ξύλου" που έχει😁🤣....και καμιά φορά F1. Εάν άλλαξαν κάτι εκεί στον ΑΝΤ1+, έκαναν μεγάλη "εξυπνάδα" πάντως.

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-04-16 110433.png

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εβαλα για την f1 αποκλειστικα οποτε θα ξαναπαιξει το σεναριο να δω τον αγωνα κονσερβα κανα διωρο μετα την ληξη του απο το f1 tv ή το skysport. Ετσι και αλλιως σχεδον ποτε δεν εβλεπα απευθειας λογω μεσημεριου καθως θελω να εχω σε μια αξιοπρεπη ενταση τον ηχο.

Οι  ρομ που εχω κατεβασει για το HK1 box ειναι οι
h96maxx3_atv_vtx_v2.3.0.img (vortex)
sbx_hk1_box_atv_9_14.img (slimbox)
sbx_vontar_x3_atv_54_15 (slimbox)
X96_Air_BOX_1000M_9.0_ATV_Vasily5_V0.2.img (vasily5) αυτη την ειχα απο παλια και δεν θυμαμαι καν που την ειχα βρει,λογικα απο 4pda και αν ειναι σιγουρα για το μποξ ή αν εχει προβληματα

Υπαρχουν αλλες λυσεις; Εως τωρα ειμαι με την SLIMBOX-ATV-VONTAR-ver8.img η οποια δεν εχει κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, manthes4 said:

Εγω το εβαλα για την f1 αποκλειστικα οποτε θα ξαναπαιξει το σεναριο να δω τον αγωνα κονσερβα κανα διωρο μετα την ληξη του απο το f1 tv ή το skysport. Ετσι και αλλιως σχεδον ποτε δεν εβλεπα απευθειας λογω μεσημεριου καθως θελω να εχω σε μια αξιοπρεπη ενταση τον ηχο.

Οι  ρομ που εχω κατεβασει για το HK1 box ειναι οι
h96maxx3_atv_vtx_v2.3.0.img (vortex)
sbx_hk1_box_atv_9_14.img (slimbox)
sbx_vontar_x3_atv_54_15 (slimbox)
X96_Air_BOX_1000M_9.0_ATV_Vasily5_V0.2.img (vasily5) αυτη την ειχα απο παλια και δεν θυμαμαι καν που την ειχα βρει,λογικα απο 4pda και αν ειναι σιγουρα για το μποξ ή αν εχει προβληματα

Υπαρχουν αλλες λυσεις; Εως τωρα ειμαι με την SLIMBOX-ATV-VONTAR-ver8.img η οποια δεν εχει κανενα προβλημα

Εγώ θα δοκίμαζα την "καθαρή" Ugoos port 0.5.4 από τον Sadman888....έχει και ATV που θέλεις....Clean Ugoos Port 0.54 from Sadman888

Επίσης ίσως την 54_15 από Slim (βασίζεται επίσης στην 0.5.4 Ugoos port + διακοσμητικά από Σλιμμποξ)

Με τίποτα μην δοκιμάσεις την 2.3.0 (είναι πολύ παλιά) και μάλλον επίσης καμία άλλη.

**** Προς υπεύθυνους ΑΝΤ1+ (εάν διαβάζουν και εδώ)......Μην δυσκολεύετε χωρίς λόγο την πρόσβαση στα TVbox......υπάρχουν αρκετοί που δεν θα πληρώσουν εξαιτίας αυτού του λόγου...πολλοί έχουν μεγάλες τηλεοράσεις χωρίς να είναι σμαρτ (απαραίτητο το μποξ εκεί). Λογικό να μην επιτρέπετε σε ρουταρισμένα μποξ, αλλά μέχρι εκεί.

****Κάτι άλλο που παρατήρησα είναι ότι στην TCL 65C805 μπήκε η  έκδοση 1.1.22, ενώ στην LG κάποια άλλη(1.0.35), στο Samsung Smart monitor 1.1.4(2.0.0).......την 1.1.3 μπορείς να την βρεις και στο apkpure.

***Σε κάποια φάση έβαλα τον Chrome σε Desktop Mode και από εκεί είχε κατεβάσει άλλη έκδοση εφαρμογής!!! Τέλος πάντων ούτε θυμάμαι πλέον με ποιον τρόπο ξεπέρασα κάθε φορά τα μηνύματα λάθους και έπαιζε τα ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ. Τέλος από εμένα το θέμα αυτό.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ουσιαστικά απο την πρωτη μερα που πηρα το μποξ έβαλα την slimbox και δεν ασχολήθηκα ξανα αυτες οι ρομ έχουν ηδη magisk και είναι με twrp; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...