Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο το Δεκέμβρη αναβαθμίζοντας τα google play services  υπολειτουργούν κάποιες εφαρμογές.

συγκεκριμένα μέσα στα settings τα accessibility services είναι empty η ακόμα αν εμφανίζονται μετά από κάποια reboot δεν δουλεύουν ακόμα κι αν είναι στο On.

δοκιμάζω σε mecool, android 7.1

γνωρίζετε κάτι?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1262

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Καλημέρα σε όλους. Κατέβασα το appple tv+ στο mecool km1 που έχω, συνδέομαι κανονικά αλλά όταν πάω να δω κάτι παίζει όπως την φωτογραφία. Δοκίμασα αντιμετώπιση προβλημάτων βίντεο, να παίζει μόνο σε Sd ανάλυση αλλά τίποτα. Από browser στο κινητό βλέπω. Είναι μια προσφορά που πέτυχα την τελευταία στιγμή για αυτό και δεν την ανέβασα εδώ. Συγνώμη αλλά δεν προλάβαινα. Ευχαριστώ.

https://photos.app.goo.gl/7PJFKGjCUHpP5HY67

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να μην υπάρχει ένα ποστ με πρόβλημα σε ΑΜΑΖΟΝ Firestick, ενώ συχνά γράφονται για ΜΙ ΒΟΧ, αλλά συνεχίζει ο κόσμος να προτείνει μόνο τα ΜΙ ΒΟΧ όταν ο κόσμος θέλει κάτι αξιόπιστο και γρήγορο για απλό streaming και σε χαμηλή τιμή.

Τόσα χρόνια και μυαλό δε βάζουν εδώ μέσα..

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, junglist said:

Πώς γίνεται να μην υπάρχει ένα ποστ με πρόβλημα σε ΑΜΑΖΟΝ Firestick, ενώ συχνά γράφονται για ΜΙ ΒΟΧ, αλλά συνεχίζει ο κόσμος να προτείνει μόνο τα ΜΙ ΒΟΧ όταν ο κόσμος θέλει κάτι αξιόπιστο και γρήγορο για απλό streaming και σε χαμηλή τιμή.

Τόσα χρόνια και μυαλό δε βάζουν εδώ μέσα..

Ή στραβός είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

On 29/10/2023 at 4:41 ΜΜ, bebius said:

Καλησπέρα και πάλι,

Δυστυχώς συνεχίζει το πρόβλημα. Το link speed απο τις ρυθμίσεις του wifi πέφτει συχνα χωρίς προφανή λόγο στα 6mbps download ενώ το upload ειναι 650.

Το πρόβλημα διορθώνεται όταν ανοιγοκλείνω το wifi του box.

Eπανέρχομαι για το πρόβλημα που έχω και το link speed σε 5ghz Wifi πέφτει στα 6Mbps από τα 600-700.

Έχω καταλήξει στο ότι το πρόβλημα εμφανίζεται μόνο με το Smartube (σε διάφορες εκδόσεις)! Δεν ξέρω τι μαγεία είναι αυτή πραγματικά. Επειδή το χρησιμοποιούσα συνέχεια, δε μπορούσα να φανταστώ ότι φταίει αυτό.

Από τους κατόχους με AM7 υπάρχει κάποιος που να χρησιμοποιεί την εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, bebius said:

Eπανέρχομαι για το πρόβλημα που έχω και το link speed σε 5ghz Wifi πέφτει στα 6Mbps από τα 600-700.

Έχω καταλήξει στο ότι το πρόβλημα εμφανίζεται μόνο με το Smartube (σε διάφορες εκδόσεις)! Δεν ξέρω τι μαγεία είναι αυτή πραγματικά. Επειδή το χρησιμοποιούσα συνέχεια, δε μπορούσα να φανταστώ ότι φταίει αυτό.

Από τους κατόχους με AM7 υπάρχει κάποιος που να χρησιμοποιεί την εφαρμογή;

Η εφαρμογη ειναι μεσα σε αυτες που χρησιμοποιουσα σε αυτο το μποξακι οσο το ειχα...
Τετοια θεματακια δεν ειχα ποτε!
Για θυμισε μου λιγο...
Εχεις καρφωτη συχνοτητα στο 5g του ρουτερ σου η οχι ;

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gatos814 said:

Η εφαρμογη ειναι μεσα σε αυτες που χρησιμοποιουσα σε αυτο το μποξακι οσο το ειχα...
Τετοια θεματακια δεν ειχα ποτε!
Για θυμισε μου λιγο...
Εχεις καρφωτη συχνοτητα στο 5g του ρουτερ σου η οχι ;

Εχω δοκιμάσει όλες τις ρυθμίσεις και διαφορετικά κανάλια.

Το έχω καρφωτό στο Νο.60 που ειναι τελείως ελευθερο. 

Edit: Να τονίσω ότι παλιότερα δεν είχα καταλάβει ότι μόνο με την χρήση της εφαρμογής αυτής εμφανίζεται το πρόβλημα.

Edited by bebius
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bebius said:

Εχω δοκιμάσει όλες τις ρυθμίσεις και διαφορετικά κανάλια.

Το έχω καρφωτό στο Νο.60 που ειναι τελείως ελευθερο. 

Edit: Να τονίσω ότι παλιότερα δεν είχα καταλάβει ότι μόνο με την χρήση της εφαρμογής αυτής εμφανίζεται το πρόβλημα.

Eγω οπως σου ειπα δεν ειχα τετοια θεματα...
Παντως παντα χρησιμοποιουσα τις σαρανταρες συχνοτητες στα 5g ... ανεξαρτητως ''καθαροτητας''
Σε ''σκετα'' 2.4 το εχεις δοκιμασει για κανα δυο μερες να δεις αν σου κανει τα ιδια ;

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, gatos814 said:

Eγω οπως σου ειπα δεν ειχα τετοια θεματα...
Παντως παντα χρησιμοποιουσα τις σαρανταρες συχνοτητες στα 5g ... ανεξαρτητως ''καθαροτητας''
Σε ''σκετα'' 2.4 το εχεις δοκιμασει για κανα δυο μερες να δεις αν σου κανει τα ιδια ;

Είναι χάλια με κείνο οι ταχύτητες γενικά. Προς το παρόν έβαλα revanced YT και δεν έχω θέμα 2-3 μέρες, ούτε στις υπόλοιπες εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, memostrikas said:

Αυτό το boxaki αξίζει για αγορά;

 

Screenshot_2024-01-29-19-03-07-321.jpg

Επειδη εφτασα πολυ κοντα στο να το αγορασω για εναν φιλο πριν απο λιγες μερες εχω να σου πω το εξης...
Ζεσταινεται λεει η πιατσα παρα παρα πολυ...!
Τελικα εκανα πισω και ''χτυπησα'' ενα ΤΟΧ3 για να ... εχουμε το κεφαλι μας σιγουρο !

 

5 minutes ago, bebius said:

Είναι χάλια με κείνο οι ταχύτητες γενικά. Προς το παρόν έβαλα revanced YT και δεν έχω θέμα 2-3 μέρες, ούτε στις υπόλοιπες εφαρμογές.

Με τι λογισμικο εισαι ;
Με μαμα η slimbox ;

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, memostrikas said:

Αυτό το boxaki αξίζει για αγορά;

 

Screenshot_2024-01-29-19-03-07-321.jpg

Δεν έβαλες λινκ όπου να είμαστε σίγουροι για τι κουτί μιλάς.....εικάζω ότι είναι με S905X4 (προσοχή γιατί μπορεί να υπάρχει και με άλλο επεξεργαστή, δηλαδή όχι amlogic)....θα προτιμούσα σίγουρα κάποιο με S905X3....υπάρχει το "ξαδελφάκι" του με S905X3, δηλαδή το HK1 Box...υπήρχε και στο επίσημο μαγαζι της Vontar Aliexpress....προσοχή μόνο να αγοράσεις αυτό με lan 1.000άρι και όχι με 100άρι.

==============================================================================

Όσοι τυχόν έχετε ΔΕΗ και την εφαρμογή της mydei, μπορείτε να πάρετε 9μηνη δωρεάν συνδρομή στο Ant1 Plus.

Βέβαια για να το πετύχετε αυτό πρέπει να έχετε ήδη ΔΕΗ και να βάλετε μία κάρτα που θα χρεώνεται με 0,00 ευρώ για εννέα μήνες και μετά κανονικά. Άρα ή θα πρέπει να βάλετε μία κάρτα με μηδενικό υπόλοιπο ή να διακόψετε την συνδρομή στους εννέα μήνες.

Αυτή η προσφορά είναι χρήσιμη ίσως:

- Για όσους είναι fan of F1

- Όσους έχουν καμία γυναίκα, μάνα κλπ που παρακολουθούν τις σειρές του ΑΝΤ1 😉

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

On 28/1/2024 at 5:52 ΠΜ, junglist said:

Πώς γίνεται να μην υπάρχει ένα ποστ με πρόβλημα σε ΑΜΑΖΟΝ Firestick, ενώ συχνά γράφονται για ΜΙ ΒΟΧ, αλλά συνεχίζει ο κόσμος να προτείνει μόνο τα ΜΙ ΒΟΧ όταν ο κόσμος θέλει κάτι αξιόπιστο και γρήγορο για απλό streaming και σε χαμηλή τιμή.

Τόσα χρόνια και μυαλό δε βάζουν εδώ μέσα..

Γιατί θα σου πουν κάποιοι ότι το Fire stick είναι ακριβό και αμέσως μετά mi box κάνει την δουλειά.

Ειδικά το second gen

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xristosIT said:

Γιατί θα σου πουν κάποιοι ότι το Fire stick είναι ακριβό και αμέσως μετά mi box κάνει την δουλειά.

Ειδικά το second gen

Δεν μπορούν να το πούνε γιατί πρώτον δεν είναι ακριβό και δεύτερο και 5-10 ευρώ παραπάνω να κάνει, από τη στιγμή που δε βγάζει προβλήματα, τότε τα αξίζει και με το παραπάνω.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

 

9 ώρες πριν, gatos814 said:

Επειδη εφτασα πολυ κοντα στο να το αγορασω για εναν φιλο πριν απο λιγες μερες εχω να σου πω το εξης...
Ζεσταινεται λεει η πιατσα παρα παρα πολυ...!
Τελικα εκανα πισω και ''χτυπησα'' ενα ΤΟΧ3 για να ... εχουμε το κεφαλι μας σιγουρο !

 

 

Ευχαριστώ πολύ! Θα το κοιτάξω και αυτό που λες!

9 ώρες πριν, ath156 said:

Δεν έβαλες λινκ όπου να είμαστε σίγουροι για τι κουτί μιλάς.....εικάζω ότι είναι με S905X4 (προσοχή γιατί μπορεί να υπάρχει και με άλλο επεξεργαστή, δηλαδή όχι amlogic)....θα προτιμούσα σίγουρα κάποιο με S905X3....υπάρχει το "ξαδελφάκι" του με S905X3, δηλαδή το HK1 Box...υπήρχε και στο επίσημο μαγαζι της Vontar Aliexpress....προσοχή μόνο να αγοράσεις αυτό με lan 1.000άρι και όχι με 100άρι.

Από κίνα (sunsky) στα 49.

OS: Android 11
2. CPU: Amlogic S905X4 quad core ARM cortex-A55
3. GPU: ARM Mali-G31 MP2
4. Memory: 4GB+32GB/4GB+64GB/4GB+128GB
5. 8K video codec, 3840x2160 resolution
6. WiFi: 2.4G/5G, BT:4.1
7. HEVC: H.265, LAN: 1000M

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, gatos814 said:

Επειδη εφτασα πολυ κοντα στο να το αγορασω για εναν φιλο πριν απο λιγες μερες εχω να σου πω το εξης...
Ζεσταινεται λεει η πιατσα παρα παρα πολυ...!
Τελικα εκανα πισω και ''χτυπησα'' ενα ΤΟΧ3 για να ... εχουμε το κεφαλι μας σιγουρο !

 

Με τι λογισμικο εισαι ;
Με μαμα η slimbox ;

Με το original updated. Στο telegram των ugoos μου είπανε ότι δεν ειναι καλή η slimbox για το συγκεκριμένο και επιπλέον είδα ότι ύπαρχει μόνο μια έκδοση που έκλεισε ένα χρόνο.

Θα κάτσω όπως είμαι τώρα εφόσον όλα τα υπόλοιπα παίζουν άψογα.

 

Άσχετο, ξέρει κάνεις σε Revanced YT αν γίνεται να ανοίγει το video σε fullscreen;

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, bebius said:

Με το original updated. Στο telegram των ugoos μου είπανε ότι δεν ειναι καλή η slimbox για το συγκεκριμένο και επιπλέον είδα ότι ύπαρχει μόνο μια έκδοση που έκλεισε ένα χρόνο.

Θα κάτσω όπως είμαι τώρα εφόσον όλα τα υπόλοιπα παίζουν άψογα.

 

Άσχετο, ξέρει κάνεις σε Revanced YT αν γίνεται να ανοίγει το video σε fullscreen;

Ναι γίνεται κανονικά σε Fullscreen  επιπλέον με microG μπορείς να κάνεις login κανονικά στον YouTube λογαριασμό σου.

Link to comment
Share on other sites

 

13 ώρες πριν, memostrikas said:

Από κίνα (sunsky) στα 49.

Δεν ξερω αν το sunsky στελνει με ''ασφαλη'' τροπο Ελλαδα ...!
Αν και λεει για Ευρωπαικη Ενωση και φορους ...!
Εκτος αν εχεις αγορασει εσυ η καποιος που ξερεις και εχει ερθει Ελλαδα με ''ασφαλεια'' !

Αν ειναι οκ παντως ... θα ειχε μεγαλο ενδιαφερον!

 

10 ώρες πριν, bebius said:

Με το original updated. Στο telegram των ugoos μου είπανε ότι δεν ειναι καλή η slimbox για το συγκεκριμένο και επιπλέον είδα ότι ύπαρχει μόνο μια έκδοση που έκλεισε ένα χρόνο.

Θα κάτσω όπως είμαι τώρα εφόσον όλα τα υπόλοιπα παίζουν άψογα.

 

Άσχετο, ξέρει κάνεις σε Revanced YT αν γίνεται να ανοίγει το video σε fullscreen;

Κοιτα να δεις φαση...!
Θεωρητικα κατι γινεται με καποιους codecs που ισως να ζοριζουν το μποξακι και κατ'επεκταση το τροφοδοτικο παραπανω και πεφτει η αποδοση του με αποτελεσμα να επηρεαζεται και το wifi ...!
Ομως απο την στιγμη που εγω δεν ειχα τετοια θεματα ... ισως το τροφοδοτικο να την εχει ''αρπαξει'' !
Αν εχεις αλλο καλο ιδιο τροφοδοτικο ... και ας ειναι 2Α δωστου μια δοκιμη να δεις αν γινεται κατι !!!


Και για οσους θελουν κατι το εναλλακτικο σε ΥΤ ... εχω ενα Vanced YT που νομιζω παει μεχρι 1080p  ...
Vanced YT
Αν το δοκιμασετε ... λετε εντυπωσεις!

 

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, gatos814 said:

 

Δεν ξερω αν το sunsky στελνει με ''ασφαλη'' τροπο Ελλαδα ...!
Αν και λεει για Ευρωπαικη Ενωση και φορους ...!
Εκτος αν εχεις αγορασει εσυ η καποιος που ξερεις και εχει ερθει Ελλαδα με ''ασφαλεια'' !

 

 

Τι εννοείς ασφαλή τρόπο;

Εχω πάρει μέχρι στιγμής 1 smartwatch, 1 κινητό, και κάτι θήκες!

Μου ήρθαν κανονικά και χωρίς προβλήματα μέσα σε 20 μέρες! Γράφει στο κάθε προϊόν που κοιτάς το συνολικό κόστος (με ότι αυτό συνεπάγεται) μεταφορικών, πληρώνεις και σε περίπου 20 μέρες έρχεται!

Εχω βρει στο κινητό που πήρα (και σε άλλα πράγματα)  διαφορά (μείον) στην τιμή σε σχέση με άλλα κατάστημα!

Και πολύ γρηγορότερο από aliexpress π.χ.

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

On 26/1/2024 at 1:14 ΜΜ, johnybe said:

Καλημέρα σε όλους. Κατέβασα το appple tv+ στο mecool km1 που έχω, συνδέομαι κανονικά αλλά όταν πάω να δω κάτι παίζει όπως την φωτογραφία. Δοκίμασα αντιμετώπιση προβλημάτων βίντεο, να παίζει μόνο σε Sd ανάλυση αλλά τίποτα. Από browser στο κινητό βλέπω. Είναι μια προσφορά που πέτυχα την τελευταία στιγμή για αυτό και δεν την ανέβασα εδώ. Συγνώμη αλλά δεν προλάβαινα. Ευχαριστώ.

https://photos.app.goo.gl/7PJFKGjCUHpP5HY67

Καλησπέρα, ξέρει κάποιος να μου πει γιατί δεν παίζει το apple Tv στο μποξακι μου ή είναι θέμα εφαρμογής; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, memostrikas said:

Τι εννοείς ασφαλή τρόπο;

Εχω πάρει μέχρι στιγμής 1 smartwatch, 1 κινητό, και κάτι θήκες!

Μου ήρθαν κανονικά και χωρίς προβλήματα μέσα σε 20 μέρες! Γράφει στο κάθε προϊόν που κοιτάς το συνολικό κόστος (με ότι αυτό συνεπάγεται) μεταφορικών, πληρώνεις και σε περίπου 20 μέρες έρχεται!

Εχω βρει στο κινητό που πήρα (και σε άλλα πράγματα)  διαφορά (μείον) στην τιμή σε σχέση με άλλα κατάστημα!

Εννοω ... αφενος να συνοδευεται απο το Import One Stop Shop number (IOSS) για να μην εχεις προβληματα με το τελωνειο!
Και αφετερου ποσο σωστο ειναι σαν μαγαζι στο After Sales του αν χτυπα ξυλο τους χρειαστεις !
Αυτα ειναι για μενα ΑΣΦΑΛΕΙΑ σε ενα δυαδυκτιακο μαγαζι ...
Ποσο μαλιστα σε ... κινεζομαγαζο!
Αφου λοιπον εχεις αγορασει ΠΡΟΣΦΑΤΑ ... ολα μια χαρα !
Απο τα SUNSKY και Chinavasion εχω να αγορασω πραγματα πολλα χρονια...σιγουρα κοντα στα 10 !

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Δείτε λίγο αυτό εδώ.

https://www.skroutz.gr/s/32747830/Mecool-TV-Box-KM7-4K-UHD-me-WiFi-USB-2-0-2GB-RAM-kai-16GB-Apothikeytiko-CHoro-me-Leitourgiko-Android-11-0-kai-Google-Assistant.html

Στις αξιολογήσεις γράφει κάποιος χρήστης ότι για να συνδεθείτε στο 5g δίκτυο του ρούτερ, πρέπει από τις ρυθμίσεις του ρούτερ να πάτε από τα 80 mhz στα 40 και όταν συνδεθείτε στο 5g τότε ξαναγυριζετε στα 80 mhz.Ειναι δυνατόν ;Που κολλάει αυτό με τα mhz για να μπεις στο 5g ; Επίσης πληροφορίες έχει και εδώ ότι παίζει απροβληματηστα τα συνδρομητικά τα δικά μας,σε αντίθεση για να παίξει netflix με hd δείτε στις παραπάνω αξιολόγησεις τι πρέπει να κάνετε.

https://www.angroid.gr/prosfores/minipc/mecool-km7-androidtv-box-gia-cosmote-tv-novaflix-kai-alles-streaming-platformes-kai-epiteloys-poly-kalo-hardware

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 30/1/2024 at 1:48 ΜΜ, gatos814 said:

Κοιτα να δεις φαση...!
Θεωρητικα κατι γινεται με καποιους codecs που ισως να ζοριζουν το μποξακι και κατ'επεκταση το τροφοδοτικο παραπανω και πεφτει η αποδοση του με αποτελεσμα να επηρεαζεται και το wifi ...!
Ομως απο την στιγμη που εγω δεν ειχα τετοια θεματα ... ισως το τροφοδοτικο να την εχει ''αρπαξει'' !
Αν εχεις αλλο καλο ιδιο τροφοδοτικο ... και ας ειναι 2Α δωστου μια δοκιμη να δεις αν γινεται κατι !!!

'Εκανα κάποιες δοκιμές με βάση αυτό που έγραψες, έβαλα benchmarks να τρέχουν το cpu στο 100% και παράλληλα έτρεχα speedtests. Δεν είχε κανένα θέμα.

Κάτι περίεργο συμβαίνει με το Smartube και το λειτουργικό ή το router.

On 30/1/2024 at 1:48 ΜΜ, gatos814 said:

Και για οσους θελουν κατι το εναλλακτικο σε ΥΤ ... εχω ενα Vanced YT που νομιζω παει μεχρι 1080p  ...
Vanced YT
Αν το δοκιμασετε ... λετε εντυπωσεις!

Υπάρχει ομάδα που έχει εξελίξει το vanced, είναι το project Revanced. Πατσάρει τις τελευταίες εκδόσεις του YT apk ξηλώνοντας διαφημίσεις και άλλες σαβούρες.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, bebius said:

Υπάρχει ομάδα που έχει εξελίξει το vanced, είναι το project Revanced. Πατσάρει τις τελευταίες εκδόσεις του YT apk ξηλώνοντας διαφημίσεις και άλλες σαβούρες.

Αυτο το app δεν εχει καμια σχεση με το ''γνωστο'' Vanced ουτε με το project Revanced !                                                                                     

 

 

 

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Για αυτό εδώ 

H96 Max W2 και για αυτό εδώ  D9 Pro και για αυτό Tanix W2 έχουμε κάποια γνώμη;

Εσείς ποίο προτείνετε; 

Ολα έχουν amlogic s905 επεξεργαστή. Απλά το d9 pro έχει 100lan και 8gb/128gb. Τα άλλα 2 έχουν 1000lan και 4gb/64gb

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...