Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 minutes ago, johnybe said:

Έχετε κάποια πρόταση ή να πάω στο ίδιο; Ευχαριστώ!!

Sent from my SM-G990B using Tapatalk

Κοιτα πρωτα τι θα γινει με το ... πειραμα και εδω ειμαστε για να δουμε την συνεχεια!

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Εάν του έχεις βάλει και κανένα HDD μην απορείς
***Αυτό που σου είπα μπορείς να το κάνεις  και με το hub (εάν δέχεται εξωτερική τροφοδοσία και έχεις κάποιο τροφοδοτικό με 1Α και πάνω). ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ το στοκ τροφοδοτικό, αλλά θα τροφοδοτήσεις το TVbox σου μόνο από μία από τις USB θύρες που έχει.
Δεν έχω ούτε σκληρό, ούτε στικακι επάνω στο hub από την αρχή ή μια θήρα από τις δύο του Box δεν δούλευε σωστά, οπότε σε πρώτη φάση θα χρησιμοποιήσω την είσοδο που δουλεύει σωστά και έχω το hub με ένα αντάπτορα 5v 2A για να δω τι θα γίνει σωστά;

Sent from my SM-G990B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, gatos814 said:

Και οχι μονο! 😀

Να σου απαντησω εγω που περασε απο τα χερια μου το μικρο του αδερφακι (1/8 ram/rom) και ηταν λιγο ... πολυ λιγο !!!
Θερμοκρασιες για εκεινο μονο δια της αφης ... θα σου πω...!
Ηταν ... ζεστουτσικο !
Το στικακι τo 4K με τα 2/8 ram/rom δεν το ειχα ποτε μεχρι τωρα στα χερια μου και δεν ξερω!
Αν καποιος απο εμας το εχει ας μας πει περισσοτερα πραγματα!

Αλλιώς Amazon fire stick ή Xiaomi 2nd Gen

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, xristosIT said:

Αλλιώς Amazon fire stick ή Xiaomi 2nd Gen

¨Η εφόσον μιλάμε για πιστοποιημένα κουτιά, 2 ακόμα λύσεις θα ήταν:

- Το ΝΟΚΙΑ 8000 με επεξεργαστή S905X3 που έχει εξαιρετικές κριτικές από όσους το δοκίμασαν (δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά) που από Ελλάδα κοστίζει περίπου 80 ευρώ Link Nokia 8000

- Ή και το MECOOL KM2 Plus Android 11 TV Box S905X4 2+16GB Dual-5G-WIFI από το Banggood (εγγυημένη ασφαλής παράδοση με κούριερ) που είναι στα 61,67 ευρώ (σε προσφορά μόνο). Δεν βάζω λινκ γιατί είναι από site with affiliate links. Εάν χρειασθεί στο δίνω.

Γενικά όμως πρώτα δες αυτό με το τροφοδοτικό που είπα από την 1η στιγμή. Θα είναι κρίμα να "παροπλίσεις" ένα TVbox για ένα τόσο εύκολα αντιμετωπίσιμο λόγο😉

7 ώρες πριν, johnybe said:

Δεν έχω ούτε σκληρό, ούτε στικακι επάνω στο hub από την αρχή ή μια θήρα από τις δύο του Box δεν δούλευε σωστά, οπότε σε πρώτη φάση θα χρησιμοποιήσω την είσοδο που δουλεύει σωστά και έχω το hub με ένα αντάπτορα 5v 2A για να δω τι θα γίνει σωστά;

Σωστά😎

Εάν δε διαπιστώσεις ότι φταίει το τροφοδοτικό (πράγμα που εύχομαι) έχεις επίσης 2 λύσεις "in the long run" του κουτιού σου:

- Για να έχεις και ελεύθερη την μοναδική θύρα USB (που λες ότι λειτουργεί σωστά), να αγοράσεις ένα αντάπτορα με τον ΣΩΣΤΟ ΑΚΡΟΔΕΚΤΗ στα 5V και στα A που έχει ο στοκ (ή ακόμα περισσότερα Α)

- Ή να κόψεις το καλώδιο του στοκ αντάπτορά σου (με τον ακροδέκτη του) και να το ενώσεις στο καλώδιο κάποιου αντάπτορα που πιθανόν ήδη έχεις με τα σωστά χαρακτηριστικά😉 Μπορείς επίσης να κάνεις και μία "Μικτή" κατασκευή, αξιποιώντας ίσως κάποιο παλιό αντάπτερ από smartphone που ίσως ήδη έχεις (με τελικό κόστος 0,00😁).Φαντασία να υπάρχει......😉

***Τέλος να ξέρεις ότι αυτά τα "κινέζικα" hubs καμιά φορά μπορεί να έχουν προβληματάκια !!!...άρα δοκίμασέ το και χωρίς αυτό και με τον στοκ αντάπτορα. Επίσης έχε υπόψιν σου ότι καμιά φορά από τις 4 θύρες μπορεί η 1 (ή σπάνια και 2) να μην έχουν δυνατότητα για data !!! Δεν βάζεις και καμιά φωτογραφία του ή λινκ για αυτό?

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, xristosIT said:

Αλλιώς Amazon fire stick ή Xiaomi 2nd Gen

Δεν εχεις και αδικο ...!
Τα Xiaomi 2nd Gen ειναι πρακτικα καλυτερα σε hardware απο τον προκατοχο τους...
Αν φτιαξουν και το λογισμικο τους σιγα σιγα θα ειναι ενα απο τα επομενα must ATV μποξακια !
Τα Amazon firestick ειναι μια κατηγορια απο μονα τους...
Καλο συνολο που κρυβει τις αδυναμιες του με το καλο του λογισμικο βασισμενο σε ενα Android firmware χωρις καθολου ... Google !
Εξου και η γρηγοραδα τους σαν αισθηση χρησης !
Ειναι θεωρω οτι καλυτερο μπορεις να παρεις για να εχεις τις επωνημες πληρωμενες streaming εφαρμογες !
Αλλα μεχρι εκει!
Η αγορα γενικα στα ATV μποξακια στην χωρα μας ειναι λιγο ... περιεργη!
Για πολυ καιρο η Xiaomi ηταν η μοναδικη ''γνωστη'' μαρκα που επαιζε μπαλα στην Ελλαδα ...
Μετα ηρθαν τα MECOOL που εχω πει πολλες φορες το ποσο κακη αποψη εχω και τωρα τελευταια βρηκε φως και μπηκε στο παιχνιδι και η NOKIA ...
Μιλαμε παντα για τα μποξακια που αγοραζε και αγοραζει ο περισσοτερος κοσμος εδω ... ετσι ;
Η βασικη προυποθεση αγορας απο μαρκα σε μαρκα σε αυτα τα ATV μποξακια ειναι φυσικα το ποσο σταθερο ειναι το λογισμικο τους και οι διορθωτικες αναβαθμισεις που δεχονται οταν διαπιστωνονται λαθη !
Αν ψαξετε λιγο στο νετ θα εχετε την απαντηση σας και θα δειτε ποιες εταιριες απο αυτες το κανουν αυτο προσπαθοντας να βελτιωσουν το προιον τους!

 

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγεί κανένα καλό μποξάκι να μπορεί να βγάλει ήχο ασυμπίεστο DTS-HD MA και Dolby TrueHD Atmos ;

Με ενδιαφέρει αποκλειστικά και μόνο για local αναπαραγωγή ταινιών Remux και streaming μέσω ethernet.

btw ούτε ένα μποξάκι δεν έχω δει να έχει εφαρμογή scraping ταινιών.Έχω το zidoo z9x και ψάχνω κάτι αντίστοιχο για 2ο αλλά όχι να δώσω 200άρι.

Edited by tarantules999
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, tarantules999 said:

Έχει βγεί κανένα καλό μποξάκι να μπορεί να βγάλει ήχο ασυμπίεστο DTS-HD MA και Dolby TrueHD Atmos ;

Με ενδιαφέρει αποκλειστικά και μόνο για local αναπαραγωγή ταινιών Remux και streaming μέσω ethernet.

btw ούτε ένα μποξάκι δεν έχω δει να έχει εφαρμογή scraping ταινιών.Έχω το zidoo z9x και ψάχνω κάτι αντίστοιχο για 2ο αλλά όχι να δώσω 200άρι.

Nokia 8010, Nvidia Shield,Xiaomi mi box (gen2)

Ελλάδα υπάρχουν σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

Εχθές μίλησα με το τεχνικό τμήμα της nova γυναίκα ήταν και μου μετέφερε το εξής:Δεν γίνεται να πάρω δεύτερο smartbox δικό τους, διότι είναι είδος συμβολαίου.Οσο αναφορά τα υπόλοιπα tv box του εμπορίου,εμείς δεν έχουμε περιορισμούς,αρκεί να έχει playstore,αλλά με είπε και το άλλο μία στο εκατομμύριο να μην είναι συμβατό εγώ θα σας προτείνω το ΝΟΚΙΑ 4000 που παίζει απροβληματηστα 1000%.Ξεχασα να αναφέρω στον φίλο που με είχε ρωτήσει,ότι το smartbox που έχω εμφανίζεται κανονικά επίσης και η εφαρμογή cosmote tv.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Hliasat said:

Εχθές μίλησα με το τεχνικό τμήμα της nova γυναίκα ήταν και μου μετέφερε το εξής:Δεν γίνεται να πάρω δεύτερο smartbox δικό τους, διότι είναι είδος συμβολαίου.Οσο αναφορά τα υπόλοιπα tv box του εμπορίου,εμείς δεν έχουμε περιορισμούς,αρκεί να έχει playstore,αλλά με είπε και το άλλο μία στο εκατομμύριο να μην είναι συμβατό εγώ θα σας προτείνω το ΝΟΚΙΑ 4000 που παίζει απροβληματηστα 1000%.Ξεχασα να αναφέρω στον φίλο που με είχε ρωτήσει,ότι το smartbox που έχω εμφανίζεται κανονικά επίσης και η εφαρμογή cosmote tv.

Μήπως σου είπε NOKIA 8000 και κατάλαβες 4000? Ή μήπως είναι τυπογραφικό λάθος?

Για το κουτί αυτό έχω πει παραπάνω.   ΛΙΝΚ....σύμφωνα με τις κριτικές είναι εξαιρετικό....βέβαια και οποιοδήποτε άλλο πιστοποιημένο κουτί πάρεις δεν θα έχεις θέμα...εκείνο που δεν ξέρω είναι τι γίνεται με τον περιορισμό των  μεγάλων οθονών, επειδή ήδη έχεις μία από ότι λες (ή μήπως δεν το έχεις σε smart TV και το έχεις μόνο στο κουτί τους? δεν θυμάμαι ακριβώς-γιατί τότε δεν υπάρχει πρόβλημα😎). Στην χειρότερη περίπτωση όμως θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις Browser.

***Εφόσον τρέχει και προσφορά δωρεάν Cosmote TV, εάν έχεις εσύ ή κάποιος φίλος/συγγενής σου οποιαδήποτε παροχή (καρτοκινητό/σταθερό) ενεργοποίησέ το για δοκιμές😉

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, xristosIT said:

Nokia 8010, Nvidia Shield,Xiaomi mi box (gen2)

Ελλάδα υπάρχουν σιγουρα

Τα 2 πρώτα ξεφεύγουν σε τιμή.Το xiaomi είσαι σίγουρος οτι παίζει ήχο DTS-HD MA και όχι απλό DTS;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ath156 said:

Για το κουτί αυτό έχω πει παραπάνω.   ΛΙΝΚ....σύμφωνα με τις κριτικές είναι εξαιρετικό....βέβαια και οποιοδήποτε άλλο πιστοποιημένο κουτί πάρεις δεν θα έχεις θέμα...εκείνο που δεν ξέρω είναι τι γίνεται με τον περιορισμό των  μεγάλων οθονών, επειδή ήδη έχεις μία από ότι λες (ή μήπως δεν το έχεις σε smart TV και το έχεις μόνο στο κουτί τους? δεν θυμάμαι ακριβώς-γιατί τότε δεν υπάρχει πρόβλημα😎). Στην χειρότερη περίπτωση όμως θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις Browser.

***Εφόσον τρέχει και προσφορά δωρεάν Cosmote TV, εάν έχεις εσύ ή κάποιος φίλος/συγγενής σου οποιαδήποτε παροχή (καρτοκινητό/σταθερό) ενεργοποίησέ το για δοκιμές😉

να σε υπενθυμησω εχω στο smartbox της novaστο ενα δωματιο,στην μια τηλεοραση fu με android στο αλλο δωματιο,,και θελω να βαλω και στο καθιστικο καθως εκει η τηλεοραση δεν εχει ιντερνετ.Δηλαδη η θα παρω τηλεοραση που να ειναι android,η απλη smart,η tv box ,θα δω τι θα κανω.οσο αναφορα cosmote tv για ενα μηνα δωρο δεν δικαιουμε καθως δεν εχω συνδεση κινητης cosmote παρα nova.μονο η συζηγος εχει cosmote και αυο με whatsup.οσο για εποιοινωνια πο εχα πιθανων να ειπε για 8000 και να μην θυμαμαι εγω

Edited by Hliasat
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Hliasat said:

να σε υπενθυμησω εχω στο smartbox της novaστο ενα δωματιο,στην μια τηλεοραση fu με android στο αλλο δωματιο,,και θελω να βαλω και στο καθιστικο καθως εκει η τηλεοραση δεν εχει ιντερνετ.Δηλαδη η θα παρω τηλεοραση που να ειναι android,η απλη smart,η tv box ,θα δω τι θα κανω.οσο αναφορα cosmote tv για ενα μηνα δωρο δεν δικαιουμε καθως δεν εχω συνδεση κινητης cosmote παρα nova.μονο η συζηγος εχει cosmote και αυο με whatsup.οσο για εποιοινωνια πο εχα πιθανων να ειπε για 8000 και να μην θυμαμαι εγω

Και εγώ δεν έχω cosmote.Και εμένα η γυναίκα μου έχει whats up cosmote και μέσω εκείνης ενεργοποίησα την σχετική επιλογή !! Το έχω ήδη σημειώσει στο ποστ μου που έκανα για αυτή την προσφορά. Τέλος πάντων εύχομαι να πάρεις την καλύτερη απόφαση για τις ανάγκες σου.Καλες Γιορτές.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, tarantules999 said:

Τα 2 πρώτα ξεφεύγουν σε τιμή.Το xiaomi είσαι σίγουρος οτι παίζει ήχο DTS-HD MA και όχι απλό DTS;

Μα θες κ τεχνολογία αλλά από την άλλη δε θες να την πληρώσεις.

Πολύ καλή λογική, όχι μόνο δική σου πολλοί κόσμου στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ath156 said:

Το έχω ήδη σημειώσει στο ποστ μου που έκανα για αυτή την προσφορά.

υπενθυμισε μου που ειναι το ποστ σου με την προσφορα αυτη

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hliasat said:

υπενθυμισε μου που ειναι το ποστ σου με την προσφορα αυτη

Προσφορά Cosmote TV

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, xristosIT said:

Μα θες κ τεχνολογία αλλά από την άλλη δε θες να την πληρώσεις.

Πολύ καλή λογική, όχι μόνο δική σου πολλοί κόσμου στην Ελλάδα.

Έχω ήδη ένα zidoo Z9X αλλά χρειάζομαι και 2ο media player για άλλο χώρο.Για το xiaomi γνωρίζεις αυτό που ρώτησα ή απλά πέταξες εκεί 3 player να μας κάνεις τον έξυπνο;

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, tarantules999 said:

Έχω ήδη ένα zidoo Z9X αλλά χρειάζομαι και 2ο media player για άλλο χώρο.Για το xiaomi γνωρίζεις αυτό που ρώτησα ή απλά πέταξες εκεί 3 player να μας κάνεις τον έξυπνο;

Η διαφορά σε αυτά είναι μόνο η ταχύτητα μεταφοράς.

Τελικά το XIAOMI δεν έχει αλλά σου είπα παραπάνω.

Edited by xristosIT
Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2023 at 10:22 ΜΜ, gatos814 said:

Κοιταξε πρωτα τι θα κανεις με το ΒΤ ... !
Ακολουθησε τις συμβουλές του @makis1024 και αν ολα πανε καλα στο τελος ριξε και μια ματια σε αυτο για την max ισχυ που γραφω και θα εισαι ... ακομα πιο οκ (αν την εχει τσεκαρισμενη ο Ρωσος) !

Τελικά το ότι δεν δούλευε το Bluetooth έφταιγε ότι δεν είχα ανοιχτό το WiFi....εγώ το δούλευα μόνο μέσω lan και εντελώς τυχαία ανακάλυψα από το κινητό μου ,αφού ήθελα να κάνω streamcast ένα βίντεο που είχα στην tv, μου έγραφε ανοίξτε το WiFi για να δουλέψει το Bluetooth!!!

Άκυρος ο συναγερμός φίλοι μου

Καλά Χριστούγεννα σε όλους 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, johnstef33 said:

Τελικά το ότι δεν δούλευε το Bluetooth έφταιγε ότι δεν είχα ανοιχτό το WiFi....εγώ το δούλευα μόνο μέσω lan και εντελώς τυχαία ανακάλυψα από το κινητό μου ,αφού ήθελα να κάνω streamcast ένα βίντεο που είχα στην tv, μου έγραφε ανοίξτε το WiFi για να δουλέψει το Bluetooth!!!

Άκυρος ο συναγερμός φίλοι μου

Καλά Χριστούγεννα σε όλους 

Τυχερος εισαι....!!!

Καλες γιορτες να εχεις και καλες τηλεθεασεις!

kala-xristougenna.thumb.jpg.2bcae21cb1c23bcae414faca1b4a8791.jpg

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα σε όλους.

 

Όπου και να είσαστε μπορείτε να δείτε Γιάννης και Μπακς (Χριστουγεννιάτικο Δώρο😉)

link

Το λινκ είναι από Youtube (μέσω Browser δηλαδή το βλέπετε επίσης)

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Παροτι πληρωνω nba league pass το βαλα για περιγραφη Σκουντη! 

Βεβαια εγω ειμαι  με Νικς 💪😁

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους

Ίσως σήμερα κάποιοι να ξεκουραστούν μετά από πιθανά ξενύχτια. Επειδή δε σήμερα είναι και το Boxing Day😎 ίσως είναι ιδανική περίπτωση για να απολαύσουν και να δοκιμάσουν την EON TV στα αθλητικά. Για τον λόγο αυτό βάζω το πλήρες σημερινό πρόγραμμα αθλητικών της ΕΟΝ, αφήνω όμως και τα αθλητικά της Cosmote TV, παρόλο που στην δωρεάν προσφορά της δεν περιλαμβάνονται τα αθλητικά κανάλια (σε αντίθεση με της ΕΟΝ που τα έχει ΟΛΑ). Πάντως και στις 2 προσφορές υπάρχουν άφθονες ταινίες κλπ. Βάζω και τα λινκ για τις προσφορές, σε περίπτωση που κάποιοι δεν τις πρόσεξαν😉.

Καλές ΔΩΡΕΑΝ τηλεθεάσεις.

ΔΩΡΕΑΝ ΕΟΝ TV

ΔΩΡΕΑΝ Cosmote TV

Update / Σημείωση (Η δωρεάν προσφορά της ΕΟΝ είναι μέχρι 10/1/24, άρα εκμεταλευθείτε την μέχρι τότε)

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Αποχωριζοντας το ΑΜ7 Χ4 τις ημερες των Χριστουγεννων σε εναν βιαστικο μου φιλο που το ηθελε οπωσδηποτε ... ειπα να παρω ενα Χ3 απο αυτα που δεν ειχα πιασει ποτε στα χερια μου και που μεχρι τωρα ενεκα και των Ρωσων που δεν τα ειχαν στην λιστα τους ... δεν ηταν/ειναι πολυ πολυ ''εμπορικο'' !
Ετσι λοιπον αγορασα σε πολυ καλη τιμη για τα δεδομενα των Χ3 το T95 MAX Plus ... το οποιο σημειωτεον κυκλοφορει σε μια μονο βερσιον hardware απ'οσο ξερω...!

ali.thumb.png.a597142842923465c27f8a1493896b8a.png

Μεχρι πριν λιγο καιρο κυκλοφορουσε μια βερσιον Slimbox απο τις πρωτες του με καρτουλα και πλεον υπαρχει και μια ετοιμη δικια του απο τις καινουργιες!!!
Τελικα αυτο το Aliexpres βρε παιδι μου εχει ... πραγματα και θαματα!!!
Οπως βεβαια και πολλες μπανανοφλουδες!!!
Να ... οπως η επομενη!!!

TV Box HK1 BOX Amlogic S905X3

Στην διαφημηση του πανω πανω μιλαει για 1000ρι lan ...
Κατω κατω ομως ... ΜΠΑΜ ... !!!
Μιλαει ξεκαθαρα για 100ρι !!!
Το αγοραζει και το παλικαρι απο την Ολλανδια και τι να δει...
Δεν εφτανε το 100ρι lan βλεπει και το 905x4 στην μητρικη και τρελαινεται !!!
Η τσαπατσουλια στην θερμοαγωγιμη κολλα ομως αν το δειτε προσεκτικα ειναι ολα τα λεφτα !!!

A9cc37fc602fb4bd9a6ac70928b117720U.jpg
Και να πεις ρε γ@μωτο οτι το μαγαζι δεν ειναι καλο...!!!
Γι'αυτο λοιπον ... Προσοχη ...!!!
Μην παρασερνεστε σε οτι λαμπει !!!
Μονο στα ...original ???!!!  🙊

HK1Box.

Οπως π.χ εδω που μαλιστα η Slimbox ειναι ... must στα ... Supported Systems !!!

🤔 😁


Καλη χρονια να εχουμε!!!

 

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους

Πριν από το Ρεβεγιόν της νέας χρονιάς, για τους φαν του Αγγλικού ποδοσφαίρου υπάρχουν οι παρακάτω αγώνες στην ΔΩΡΕΑΝ ΕΟΝ TV.......και για "ζέσταμα" στο 2024 υπάρχει άλλος ένας.....😉😎

16:00 Novasports Premier League Φούλαμ – Άρσεναλ Premier League
16:00 Novasports Prime Τότεναμ – Μπόρνμουθ Premier League
----------------------------------------------------------------
2024

22:00 Λίβερπουλ - Νιούκαστλ (Ζ) : Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

Καλή Χρονιά 

 

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...