Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, kodivision100 said:

Καλημέρα. Το είχα αναφέρει ξανά πιο παλιά. Έχω τρία μποξάκια X96 Max+  και ένα X96 Max+ ultra. Παρατηρώ ότι σε wifi σύνδεση στα 2,4 Ghz το τηλεχειριστήριο τους λειτουργεί κανονικά. Όταν βάλω την σύνδεση στα 5 Ghz το τηλεχειριστήριο σκαλώνει, εκτελεί την εντολή μετά από πολλά πατήματα σαν να τελειώνει η μπαταρία του. Αυτό μου το έκανε με το μαμά λογισμικό αλλά και τώρα με τις αναβαθμίσεις του slimbox. Τι μπορεί να φταίει; Ταιριάζουν οι συχνότητες και μπερδεύονται;

Μιλαμε για καποιο air mouse η καποιο ποντικι ;
Φανταζομαι με καποιον δεκτη usb ... σωστα ;

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, gatos814 said:

Μιλαμε για καποιο air mouse η καποιο ποντικι ;
Φανταζομαι με καποιον δεκτη usb ... σωστα ;

Όχι μιλάμε για το τηλεχειριστήριο που συνοδεύει το κάθε μποξάκι.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, υπάρχει κάποιο boost app για μποξακι (χιαομι) για την φωνή μέσο bt??? Είναι σχετικά χαμηλά η ένταση, επίσης υπάρχουν δοκιμασμένα bt ακουστικά που να είναι δυνατά σε ένταση??? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kodivision100 said:

Όχι μιλάμε για το τηλεχειριστήριο που συνοδεύει το κάθε μποξάκι.

Οτι χρειαζεται περισσοτερο ρευμα για να λειτουργει σωστα δημιουργει τετοιες καταστασεις...
Οπως το 5g που λες...
Περισσοτερο ζορι ... περισσοτερη καταναλωση εντασης ρευματος ...
Ενα καλυτερο τροφοδοτικο θα ηταν ενα ... αντιβαρο αυτης της καταστασης αλλα ολα αυτα τα μποξακια εχουν κατι παλμοτροφοδοτικα της πολυ ... πλακας !
Πλην βεβαια ορισμενων περιπτωσεων απο γνωστα (πλεον) μποξακια με καλυτερη ποιοτητα κατασκευης οχι μονο τροφοδοτικων αλλα και του υπολοιπου hardware (UGOOS - MINIX - BEELINK  ... κτλ) !
Στην εξισωση μπαινει βεβαια και η εκαστοτε βερσιον του καθε κινεζικου μποξ που οταν αντιγραφεται απο πολλους πεφτει συνηθως παντα και η ποιοτητα του !
Και φυσικα το κερασακι της τουρτας σε ολα αυτα ... το εκαστοτε λογισμικο που 'οδηγει'' αυτα τα μποξακια ... και που αν εχει λαθη δυσκολευουν τους χρηστες ακομα και σε τετοια απλα πραγματα οπως ο χειρiσμος τους !
Και για να σε προλαβω τα λογισμικα slimbox Android 9 & 11 βασιζονται στα μαμα λογισμικα οποτε κουβαλανε και καποιες απο τις αρρωστιες τους !
Αληθεια τα τρια X3 ειναι ιδια βερσιον ;

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

On 24/10/2023 at 11:34 ΠΜ, gatos814 said:

Καλα ...την slimbox πως την περασες ;
Με ποια θυρα και με ποιον τροπο ;
Δουλευε τοτε και τωρα δεν δουλευει ;
Τεσπα...
Η σωστη θυρα στο μποξακι ειναι η ... Type-C OTG ...!
Πιο κατω σου εχω και τις μαμα οδηγιες
Καλη επιτυχια!

X4 X4Q AM7 firmware update.pdf 688 kB · 7 downloads

Hi gatos,

Δεν μπορώ να συνδέσω το AM7 με τίποτα, δοκίμασα και άλλους συνδυασμούς από τις οδηγίες.

Έχεις καμιά ιδέα;

Edit: Tελικά ήθελε πατημένο το Update pin από πριν, καμία σχεση με τις οδηγίες. Επίσης χρειάστηκα πολλές προσπάθειες μέχρι να το πετύχω. Γενικά ανύπαρκτο support και απαντάνε σπάνια.

Edited by bebius
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, gatos814 said:

Οτι χρειαζεται περισσοτερο ρευμα για να λειτουργει σωστα δημιουργει τετοιες καταστασεις...
Οπως το 5g που λες...
Περισσοτερο ζορι ... περισσοτερη καταναλωση εντασης ρευματος ...
Ενα καλυτερο τροφοδοτικο θα ηταν ενα ... αντιβαρο αυτης της καταστασης αλλα ολα αυτα τα μποξακια εχουν κατι παλμοτροφοδοτικα της πολυ ... πλακας !
Πλην βεβαια ορισμενων περιπτωσεων απο γνωστα (πλεον) μποξακια με καλυτερη ποιοτητα κατασκευης οχι μονο τροφοδοτικων αλλα και του υπολοιπου hardware (UGOOS - MINIX - BEELINK  ... κτλ) !
Στην εξισωση μπαινει βεβαια και η εκαστοτε βερσιον του καθε κινεζικου μποξ που οταν αντιγραφεται απο πολλους πεφτει συνηθως παντα και η ποιοτητα του !
Και φυσικα το κερασακι της τουρτας σε ολα αυτα ... το εκαστοτε λογισμικο που 'οδηγει'' αυτα τα μποξακια ... και που αν εχει λαθη δυσκολευουν τους χρηστες ακομα και σε τετοια απλα πραγματα οπως ο χειρiσμος τους !
Και για να σε προλαβω τα λογισμικα slimbox Android 9 & 11 βασιζονται στα μαμα λογισμικα οποτε κουβαλανε και καποιες απο τις αρρωστιες τους !
Αληθεια τα τρια X3 ειναι ιδια βερσιον ;

Καλημέρα. Το ένα είναι το plus 100,το άλλο το plus 2,το τρίτο είναι επαρχία και δεν μπορώ να το δω τώρα. Νομίζω και αυτό είναι plus100. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/11/2023 at 12:58 ΠΜ, bebius said:

Hi gatos,

Δεν μπορώ να συνδέσω το AM7 με τίποτα, δοκίμασα και άλλους συνδυασμούς από τις οδηγίες.

Έχεις καμιά ιδέα;

Edit: Tελικά ήθελε πατημένο το Update pin από πριν, καμία σχεση με τις οδηγίες. Επίσης χρειάστηκα πολλές προσπάθειες μέχρι να το πετύχω. Γενικά ανύπαρκτο support και απαντάνε σπάνια.

Οι οδηγιες καλε μου συμφορουμιτη ειναι πολυ σαφεστατες !
''8. Press and hold the “RESET” button. After about 5 seconds PC detects device''
Χρησιμοποιοντας την θυρα USB-OTG του μποξ και εφ'οσον εχουν περαστει σωστα οι drivers ολα δουλευουν μια χαρα !

 

16 ώρες πριν, kodivision100 said:

Καλημέρα. Το ένα είναι το plus 100,το άλλο το plus 2,το τρίτο είναι επαρχία και δεν μπορώ να το δω τώρα. Νομίζω και αυτό είναι plus100. 

Αυτο που περιγραφεις παντως ειναι κατι που το συναντας συχνα σε πολλα τετοια μποξακια οπως σου ειπα...
Το beelink gt king που εχω τωρα ... το 2ο που εχω στα χερια μου μιας και το 1ο (b922) το εδωσα στα ανεψια μου αν χρησιμοποιησω καποιο αλλο τροφοδοτικο το κοντρολ τoυ που ειναι και BT air mouse τρεμει και τρελαινεται λες και χορευεις ... breakdance !!!
Πραγμα που το 1ο μου ... που το air mouse το ειχε μεσω δεκτη RF ... δεν το εκανε επουδενι με οποιο τροφοδοτικο και αν το ειχα!
Και παρεμπιπτοντως το plus2 και το plus100 ηταν απο τις πρωτες αντιγραφες...
Το δε plus100 ηταν και το πρωτο με 100ρι lan!
Αν και περασαν πολλα τετοια μποξακια απο τα χερια μου δεν διαπιστωσα ΠΟΤΕ τετοιο προβλημα γιατι πολυ απλα η δουλεια γινοταν ΠΑΝΤΑ με καποιο air mouse !

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, gatos814 said:

Οι οδηγιες καλε μου συμφορουμιτη ειναι πολυ σαφεστατες !
''8. Press and hold the “RESET” button. After about 5 seconds PC detects device''
Χρησιμοποιοντας την θυρα USB-OTG του μποξ και εφ'οσον εχουν περαστει σωστα οι drivers ολα δουλευουν μια χαρα !

Το έχεις δοκιμάσει να φανταστώ;

Οι οδηγίες λένε πρώτα να το συνδέσεις και μετά να πατήσεις το reset. Σε μένα έπρεπε από πριν να το πατάω (έτσι δεν είναι σε όλα τα μποξάκια;) και κατα 90% (αν θυμάμαι σωστά), ήταν το κουμπί "UPDATE" που έπρεπε να πατηθεί.

Δεν μπορώ να το δοκιμάσω ξανά άμεσα γιατί έχω βαρεθεί να το στήνω.

Edited by bebius
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, bebius said:

Το έχεις δοκιμάσει να φανταστώ;

Οι οδηγίες λένε πρώτα να το συνδέσεις και μετά να πατήσεις το reset. Σε μένα έπρεπε από πριν να το πατάω (έτσι δεν είναι σε όλα τα μποξάκια;) και κατα 90% (αν θυμάμαι σωστά), ήταν το κουμπί "UPDATE" που έπρεπε να πατηθεί.

Δεν μπορώ να το δοκιμάσω ξανά άμεσα γιατί έχω βαρεθεί να το στήνω.

Σου παραθετω το λινκ με το πρωτο μου φλασαρισμα σε Android 11 και τις οδηγιες μου ...
https://myphone.gr/forum/topic/73324/?do=findComment&comment=7098751
Εχεις δικιο που λες οτι παντα πρεπει να παταμε το reset σε ολα τα μποξακια...
Εδω η δουλεια γινεται και με τον τροπο που περιγραφουν αυτοι...!
Αν δεν σου δουλευει παντως ... καντο οπως το περιγραφω στο πιο πανω λινκ...!
Το μυστικο ειναι ενα για να κανεις τις διαφορες δοκιμες σου στο AM7 πλεον...
Ενα καλο backup τις εφαρμογες που θελεις με εφαρμογες οπως το Alpha Backup και το Titanium Backup και ρουτ και θα εισαι οκ!
Εχει λιγο περισσοτερο φασαρια απο το backup με την twrp recovery αλλα πλεον η ugoos την ''εκλεισε'' αυτην την δυνατοτητα μολις επεσε στην αντιληψη της οτι υπηρχε!
Και το ιδιο εγινε και στς slimbox που οπως ειπαμε σε Android 9 & 11 ''ακολοθουνε'' το μαμα λογισμικο!

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα  θελω την βοηθεια σας για αγορα ενος tv box δεν με ενδιαδερη αμεσα κοντι και νετφλιξ  ποιο να παρω;; κατα προτημηση να το εχει ο αληεξπρες και να παιζει 4Κ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kostascbr said:

καλησπερα  θελω την βοηθεια σας για αγορα ενος tv box δεν με ενδιαδερη αμεσα κοντι και νετφλιξ  ποιο να παρω;; κατα προτημηση να το εχει ο αληεξπρες και να παιζει 4Κ ευχαριστω

Και μεχρι ποσα χρηματα ;

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

Νεο update για ολα τα Ugoos Amlogic μποξακια με Android 11...

Και φυσικα και για το ΑΜ7 που εχουν πολλα παιδια εδω ...

1331960660_2.thumb.png.82de59555de37810f1150be0c9b71798.png

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, kostascbr said:

50-60

Θα σου προτεινα να κανεις ελαχιστα την υπερβαση και να παρεις το παρακατω μποξακι με την βασικη εκπτωση του promo 11/11 που θα τρεξει σε λιγες μερες ...
Αν εχεις και κανενα εξτρα κουπονακι ακομα καλυτερα...!

 

148128984_1.thumb.png.31e0f13357a268b024924515c770b81a.png

 

Αξιζει 100% αυτα τα λιγα παραπανω που θα δωσεις !!!

Edit:

Παρατηρω δε...οτι η ζητηση ειναι πολυ μεγαλη αυτες τις ημερες για το συγκεκριμενο μποξακι και πραγματικα ΕΛΠΙΖΩ να υπαρχει διαθεσιμο (αν οχι σε αυτο αλλα σε καποιο αλλο μαγαζι) οταν θα ξεκινησει το promo !!!

Edited by gatos814

Android TV Boxes & XIAOMI Smartphones

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kostascbr said:

50-60

X96 MAX Plus 4GB / 64GB Amlogic S905x3 Android 9.0 8K Βίντεο

56,51 ευρώ -2% new user

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2023 at 10:16 ΜΜ, kostascbr said:

καλησπερα  θελω την βοηθεια σας για αγορα ενος tv box δεν με ενδιαδερη αμεσα κοντι και νετφλιξ  ποιο να παρω;; κατα προτημηση να το εχει ο αληεξπρες και να παιζει 4Κ ευχαριστω

Εχεις pm

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σε τι θερμοκρασίες σας δουλεύη εσάς το h96 max x3. Με η χωρίς ανεμιστήρακι?

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, kostas123464 said:

Καλησπέρα. Σε τι θερμοκρασίες σας δουλεύη εσάς το h96 max x3. Με η χωρίς ανεμιστήρακι?

Καλησπέρα.

Με ανεμιστηράκι (που το είχα έτοιμο πριν καν έρθει) δεν πάει πάνω από 56-59 βαθμούς (σε Ugoos AOSP port).

Πλέον εδώ και αρκετούς μήνες του έχω κάνει το παρακάτω μόντ με αισθητήρα θερμοκρασίας στην ψύκτρα του. Ξεκινάει μόνος του γύρω στους 60-64 βαθμούς και δουλεύει κανα 5λεπτο αφού σταματήσω να το χρησιμοποιώ (κατεβάζει την θερμοκρασία και σταματάει επίσης μόνος του). Φυσικά εσύ μπορείς να συνδέσεις τον ανεμιστήρα είτε στη θυρα USB TV ή να βάλεις κάποιο διακόπτη. Καμία τρύπα, καμία μετατροπή.

 

26799751_1.jpg

26799753_2.jpg

1670945369139_3.jpg

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ath156 said:

Καλησπέρα.

Με ανεμιστηράκι (που το είχα έτοιμο πριν καν έρθει) δεν πάει πάνω από 56-59 βαθμούς (σε Ugoos AOSP port).

Πλέον εδώ και αρκετούς μήνες του έχω κάνει το παρακάτω μόντ με αισθητήρα θερμοκρασίας στην ψύκτρα του. Ξεκινάει μόνος του γύρω στους 60-64 βαθμούς και δουλεύει κανα 5λεπτο αφού σταματήσω να το χρησιμοποιώ (κατεβάζει την θερμοκρασία και σταματάει επίσης μόνος του). Φυσικά εσύ μπορείς να συνδέσεις τον ανεμιστήρα είτε στη θυρα USB TV ή να βάλεις κάποιο διακόπτη. Καμία τρύπα, καμία μετατροπή.

 

26799751_1.jpg

26799753_2.jpg

1670945369139_3.jpg

Πολύ χρήσιμο. Ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Χρησιμοποιώ εδω κ αρκετό καιρό μια λιστα iptv μεσω εφαρμογής σε lg tv κ συγκεκριμένα την bayIptv. Την εφαρμογή την εχω κατεβάσει απο το lg store. Κατα καιρους εχω δοκιμάσει διάφορες οι οποίες με μικρές διαφορές δουλεύουν ικανοποιητικά. Τις τελευταίες μέρες η λιστα μου δεν φορτώνει ποτέ κ εμφανίζει ενα μήνυμα ότι έχει πέσει χωρις να ισχύει αυτό. Επίσης στο κινητό μου, poco x3 pro, χρησιμοποιώ την εφαρμογή gse iptv οπου μπορούσα κ απο εκει να τη χρησιμοποιώ. Την ιδια ακριβως περίοδο έπαψε να λειτουργεί κ απο εκει. Το παράδοξο είναι πως σε συσκευή φίλου η λίστα παίζει κανονικά ειτε απο κινητο, iphone, είτε στην τηλεόραση. Υπάρχει περίπτωση κάποιος να ειχε ποτέ κάποιο αντίστοιχο ζήτημα ή να έχει καποια ιδέα γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτο; 

Ευχαριστώ προκαταβολικά κ ελπίζω να μην κούρασα με το μέγεθος του μηνύματος. 

Edited by Shamrockk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια χαζή ερώτηση. Έχω το h96 max x3 με την μαμά Ρομ από banggood. Πώς μπορώ να βάλω μια φωτό που έχω όταν ανοίγει το μπουκάλι. Δηλαδή σαν background?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kostas123464 said:

Καλησπέρα. Μια χαζή ερώτηση. Έχω το h96 max x3 με την μαμά Ρομ από banggood. Πώς μπορώ να βάλω μια φωτό που έχω όταν ανοίγει το μπουκάλι. Δηλαδή σαν background?

Καλησπέρα.

Option1 : (πιο "δύσκολη")

- Χρησιμοποιείς ένα file browser (p.x.  ES File Explorer)

- Συνήθως πας "/Device/system/etc/default_wallpaper.png"  or "/Device/vendor/etc/default_wallpaper.png" (όπου βρεις αυτό το αρχείο)

- Αλλάζεις την επέκταση αυτού σε ".bak" (για να το έχεις εκει) και αντιγράφεις το αρχείο που θέλεις με ίδια κατάληξη&όνομα "default_wallpaper.png"

- Reboot. (Μπορεί όμως να χρειάζεται και άλλες "κινήσεις")

Option2 : (εύκολη)

Κατεβάζεις από το Playstore την εφαρμογή "Image 2 Wallpaper"     (μετά κάνε ότι θέλεις με αυτήν 😉)

Playstore Image 2 Wallpaper

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ath156 said:

Καλησπέρα.

Option1 : (πιο "δύσκολη")

- Χρησιμοποιείς ένα file browser (p.x.  ES File Explorer)

- Συνήθως πας "/Device/system/etc/default_wallpaper.png"  or "/Device/vendor/etc/default.png" (όπου βρεις αυτό το αρχείο)

- Αλλάζεις την επέκταση αυτού σε ".bak" (για να το έχεις εκει) και αντιγράφεις το αρχείο που θέλεις με ίδια κατάληξη ".png"

- Reboot. (Μπορεί όμως να χρειάζεται και άλλες "κινήσεις")

Option2 : (εύκολη)

Κατεβάζεις από το Playstore την εφαρμογή "Image 2 Wallpaper"     (μετά κάνε ότι θέλεις με αυτήν 😉)

Playstore Image 2 Wallpaper

Άρχοντας όπως παντα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Έχω το Mecool M8S Pro L στο οποίο είχα βάλει μια Nexus Rom (με την βοήθεια από εδώ), δεν θυμάμαι πάντως την διαδικασία που ακολούθησα. Αυτό έχει τώρα κάποια προβλήματα και θέλω να πάρω ένα άλλο.

Θέλω να έχει λογισμικό AOSP (PIE) "Pure Android" (την ονομασία την διάβασα από εδώ) ή να βάλω εγώ μια ROM (με την βοήθεια σας)

Θα το χρησιμοποιήσω για HD Cinema, kodi κλπ. Δεν θα παίζω παιχνίδια. Ίσως βάλω και Netflix

Διάβασα αρκετές σελίδες και είδα να αναφέρετε ότι καλλίτερα είναι ένα με android 9 ή έχει αλλάξει αυτό;

Επίσης έχω χαθεί με τα Emuelec, coreelec, Libreelec, stremio, vanced κλπ που συνάντησα καθώς διάβαζα πολλές σελίδες για να ενημερωθώ για τα android box, αλλά αυτά να τα αφήσουμε για αργότερα.

Επειδή δεν γνωρίζω σε ποιο Android box μπορώ να βάλω κάποια καλή ROM AOSP, μπορείτε να με βοηθήσετε να επιλέξω ένα και στη συνέχεια να βάλω μια καλλίτερο ROM;

Αν το νέο box ανεβάζει ανεβάζει θερμοκρασία έχω κάνει την πατέντα με ανεμιστηράκι συνδεμένο στη usb του Mecool, επομένως δεν θα με ενοχλούσε ιδιαίτερα

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nikos200 said:

Καλημέρα

Έχω το Mecool M8S Pro L στο οποίο είχα βάλει μια Nexus Rom (με την βοήθεια από εδώ), δεν θυμάμαι πάντως την διαδικασία που ακολούθησα. Αυτό έχει τώρα κάποια προβλήματα και θέλω να πάρω ένα άλλο.

Θέλω να έχει λογισμικό AOSP (PIE) "Pure Android" (την ονομασία την διάβασα από εδώ) ή να βάλω εγώ μια ROM (με την βοήθεια σας)

Θα το χρησιμοποιήσω για HD Cinema, kodi κλπ. Δεν θα παίζω παιχνίδια. Ίσως βάλω και Netflix

Διάβασα αρκετές σελίδες και είδα να αναφέρετε ότι καλλίτερα είναι ένα με android 9 ή έχει αλλάξει αυτό;

Επίσης έχω χαθεί με τα Emuelec, coreelec, Libreelec, stremio, vanced κλπ που συνάντησα καθώς διάβαζα πολλές σελίδες για να ενημερωθώ για τα android box, αλλά αυτά να τα αφήσουμε για αργότερα.

Επειδή δεν γνωρίζω σε ποιο Android box μπορώ να βάλω κάποια καλή ROM AOSP, μπορείτε να με βοηθήσετε να επιλέξω ένα και στη συνέχεια να βάλω μια καλλίτερο ROM;

Αν το νέο box ανεβάζει ανεβάζει θερμοκρασία έχω κάνει την πατέντα με ανεμιστηράκι συνδεμένο στη usb του Mecool, επομένως δεν θα με ενοχλούσε ιδιαίτερα

Ευχαριστώ

Καλημέρα. Την προσωπική μου επιλογή/σύσταση θα την δεις λίγο πιο πάνω. Θα μπορείς δε να έχεις όλα όσα αναφέρεις (Emuelec, Coreelec, Stremio κλπ). Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσον θα θέλεις π.χ. Emuelec (άρα ρετρό παιχνίδια). Όμως "τρώγοντας έρχεται η όρεξη"😉

Πρόταση για Android 9 TVbox

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...