Jump to content

Huawei Ascend G300


valsam
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ηθελα να ρωτησω για πιο λογο Δεν μου εμφανιζει τα λευκωματα που εχω στο gmail που ειναι μεσω Picassa γνωριζει κανεις τι συμβαινει με αυτο ή αν το εχει αλλως αυτο.

 

 

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 395
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οταν βαζεται πολη Athinai στο AccuWeather σας βγαζει κατι η δεν βρισκει τιποτα??

Δεν το εχει δοκιμασει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

Custom ROM πως βαζουμε παιδια Edited by vazos

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

παλικαρια 2 ερωτησουλες καθοτι ολιγον ασχετος με android.αγορασα το κινητο και πραγματικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος.τεσπα...ενω μου εχει ερθει ενα μηνυμα στο οποιο μου στειλανε και μια εικονα μαζι οταν το ανοιγω και παταω ''ληψη'' δε βλεπω την εικονα μαζι.την αποθηκευει καπου?

και κατι αλλο επισης.μπορω μια επαφη να τη βαλω στη κεντρικη επιφανεια ετσι ωστε οταν θελω να κανω κληση γρηγορα να μη ψαχνομαι στις επαφες?

Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από 2 μήνες και 6 ημέρες έτσι απλά το G300 σταμάτησε να λειτουργεί. Bootάρει μέχρι το logo και κλείνει. Υπάρχει κάποιο τηλ. της Huawei στην Ελλάδα για service που να μπορεί να συνεννοηθεί επιτυχώς; (Το 2106879105 που βρήκα μετά από κόπο δεν το απαντά κανείς).:( Μόλις άρχισα να νιώθω ότι την έχω πατήσει με την αγορά μου… :cry:

Όποια βοήθεια δεκτή.

Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από 2 μήνες και 6 ημέρες έτσι απλά το G300 σταμάτησε να λειτουργεί. Bootάρει μέχρι το logo και κλείνει. Υπάρχει κάποιο τηλ. της Huawei στην Ελλάδα για service που να μπορεί να συνεννοηθεί επιτυχώς; (Το 2106879105 που βρήκα μετά από κόπο δεν το απαντά κανείς).:( Μόλις άρχισα να νιώθω ότι την έχω πατήσει με την αγορά μου… :cry:

Όποια βοήθεια δεκτή.

 

Το G300 στην Ελλάδα εάν δεν κάνω λάθος εισάγεται από την Wind. Μπορείς να απευθυνθείς σε καποιο κατάστημα να σε καθοδηγήσει όσον αφορά την εγγύηση και την διαδικασία service .

Εάν το έχεις αγοράσει από εξωτερικό τότε κάνε μια προσπάθεια να απευθυνθείς εδώ http://m.facebook.com/HuaweiDeviceGreece?id=513913458633430&refsrc=http%3A%2F%2Fwww.google.com%2Fsearch&_rdr

Edited by clio1400

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Πλέον δεν το φέρνει μόνο ή wind αλλά και αλλά καταστήματα... Όπως και να χει το κινητό θα σταλεί στην arvato.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που έχει αγοράσει το κινητό απο Ελλάδα να μου γράψει εδώ τον αριθμο έκδοσης που έχει; το βλέπεις στις ρυθμισεις-> σχετικα με το τηλέφωνο και κοιτάει κάτω κάτω που λέει αριθμός έκδοσης. Ευχαριστώ.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν συνδεω τα ακουστικα πεφτει η ενταση στον ηχο κλησης περιπου στο μισο. υπαρχεικαποια ρυθμιση η μηπως φταιει οτι παιζει ο ηχος κλησης και στα ακουστικα;
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν συνδεω τα ακουστικα πεφτει η ενταση στον ηχο κλησης περιπου στο μισο. υπαρχεικαποια ρυθμιση η μηπως φταιει οτι παιζει ο ηχος κλησης και στα ακουστικα;

 

Πιο πολύ για bug μου μοιάζει... Είσαι σε stock ROM ή custom

;

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως φευγει η μπαρα της αναζητησης του google που ειναι μαζι με το μικροφωνακι στην οθονη?
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως φευγει η μπαρα της αναζητησης του google που ειναι μαζι με το μικροφωνακι στην οθονη?

 

πατα με το δαχτυλο σου επανω του και θα σου βγαλει εναν "καδο" κοκκινο συρτο εκει μεσα κ τελος...

Link to comment
Share on other sites

πατα με το δαχτυλο σου επανω του και θα σου βγαλει εναν "καδο" κοκκινο συρτο εκει μεσα κ τελος...

 

αυτο δεν το βγαζει δεν ειναι widget και ειναι στανταρ σε ολες τις οθονες

Link to comment
Share on other sites

Αν πατησεις το βελακι στα Δεξια σου βγαζει πολλες οθονες μαζι, εκει εχει καποιες επιλογες Μαλλον για να προσθεσεις ή να αφαιρεσεις για δες το τι παιζει..
Link to comment
Share on other sites

του εχω βαλει cystom rom 4.2.2 kai Το τηλ εγινε απαιχτο,επεσε λιγο η αυτονομια της μπαταριας αλλα δεν με πειραζει

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που έχει αγοράσει το κινητό απο Ελλάδα να μου γράψει εδώ τον αριθμο έκδοσης που έχει; το βλέπεις στις ρυθμισεις-> σχετικα με το τηλέφωνο και κοιτάει κάτω κάτω που λέει αριθμός έκδοσης. Ευχαριστώ.

 

Είμαι σε custom Rom:

αρ. Έκδοσης: slim v12

 

Λογικά εσύ θες να δεις ποια είναι η stock για την Ελλάδα, οπότε υπολόγισε ότι Αρ. έκδοσης: B935

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό θέλω να δω. Να σαι καλά φιλέ μου.

 

Η B935 είναι αυτή που διανέμει η wind στην ελλάδα, ενώ η B934 είναι αυτή που κυκλοφορεί στην Αγγλία.

Edited by bilakos10
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως φευγει η μπαρα της αναζητησης του google που ειναι μαζι με το μικροφωνακι στην οθονη?

Πατα το Menu στην home screen, μετα Διαχείρηση εφαρμογών>Ολες > πάτα Google Search.

Μέσα στην εφαρμογή πάτα Απενεργοποίηση (Disable).

Ετσι φεύγει η μπάρα...

Βέβαια ετσι δεν θα εχει καθόλου Google search, αν θέλεις το ενεργοποιείς ξανά

Δεν το εχω κανει προσωπικά, το διάβασα εδώ

http://www.addictivetips.com/mobile/how-to-disable-hide-google-search-bar-in-android-4-0-ics-stock-launcher/

Edited by socmaster
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Ascend G300

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...