Jump to content

Married with Children (Fox)


GreekCharmed
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mε την ευκαιρία. Ποίο είναι το επισόδειο στο οποίο ο Αλ και η παρέα του ήθελαν να πάνε στην Ουάσινγκτον και λόγω κακού προγραματισμού ο καθένας βρήκε διαφορετική δικαιολογία?

π.χ. Είπε ο Αλ στην Πεγκ οτι θα πάει με τους φίλους του για ψάρεμα (φόραγε μάλιστα ενδυμασία ψαρά), και μόλις μπαίνει ο πρώτος ήταν ντυμένος κυνηγός! Ο δεύτερος ήταν ντυμένος ινδιάνος, ο τρίτος με πέδιλα του σκί, κλπ...!:lol:

Μήπως ξέρετε ποιό είναι?:(

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Mε την ευκαιρία. Ποίο είναι το επισόδειο στο οποίο ο Αλ και η παρέα του ήθελαν να πάνε στην Ουάσινγκτον και λόγω κακού προγραματισμού ο καθένας βρήκε διαφορετική δικαιολογία?

π.χ. Είπε ο Αλ στην Πεγκ οτι θα πάει με τους φίλους του για ψάρεμα (φόραγε μάλιστα ενδυμασία ψαρά), και μόλις μπαίνει ο πρώτος ήταν ντυμένος κυνηγός! Ο δεύτερος ήταν ντυμένος ινδιάνος, ο τρίτος με πέδιλα του σκί, κλπ...!:lol:

Μήπως ξέρετε ποιό είναι?:(

 

9ος Κύκλος επεισόδια 9x13 και 9x14 I Want My Psycho Dad...η αγαπημένη σειρά του Al κόβεται και έτσι πάει με τους φίλους του στην Washington για να δει γιατί κόπηκε η σειρά του. Μιας και ο Jefferson έχει τα μέσα, ο Al καταφέρνει να πάει στην Γερουσία και να μιλήσει για την αγαπημένη του σειρά.

http://img76.imageshack.us/img76/4273/9x141wr.th.jpg

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

9ος Κύκλος επεισόδια 9x13 και 9x14 I Want My Psycho Dad...η αγαπημένη σειρά του Al κόβεται και έτσι πάει με τους φίλους του στην Washington για να δει γιατί κόπηκε η σειρά του. Μιας και ο Jefferson έχει τα μέσα, ο Al καταφέρνει να πάει στην Γερουσία και να μιλήσει για την αγαπημένη του σειρά.

http://img76.imageshack.us/img76/4273/9x141wr.th.jpg

Ευχαριστώ κοπελιά, να 'σαι καλα... :happy:

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

etsi kai arxisoume kai thimomaste koryfaies stigmes,den tha stamatisoume pote,o mpant pleon menei sto ypogeio,kai exei ferei mia kopela ekei to vrady,akolouthei o epomenos dialogos panw katw oso ton thimamai,tou leei ayti do you think that your parents will have a problem that i stayed here?leei o mpant of course not i bring girls here all the time,kai me to pou vgainoun apo to ypogeio einai ap eksw oloi oi ypoloipoi me konfeti me karamouzes,na fwnazoun egine antras to agori mas kai kati tetoia na pefteis katw apo ta gelia
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
telika apoktisa 7 dvd tis seiras apo ton spec21 opoios endiaferetai mporo na ta antigrapso kai se allous :)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΟΛΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΣΕΤΑ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ DVD ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕΤΑ. ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ.
Link to comment
Share on other sites

οποιος θέλει τις 4 πρωτες seasons μπορει να τις βρει με αγγλικους υποτιτλους βεβαια αλλα σε region 2 και πολυ φτηνα απο το http://www.dvdzone2.com .

 

Υπάρχουν μήπως σε amazon;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Η σειρά επιστρέφει στο Μακεδονία TV μέσα στον Μάιο, όπως είδα σε διαφημιστικό. Δεν είπε βέβαια ποια σεζόν θα προβάλλεται...

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά επιστρέφει στο Μακεδονία TV μέσα στον Μάιο, όπως είδα σε διαφημιστικό. Δεν είπε βέβαια ποια σεζόν θα προβάλλεται...

 

Α τέλεια....ελπίζω αργά το απόγευμα να τα προλαβαίνουμε όλοι μας

Την προηγούμενη φορά που την είχανε βάλει στο πρόγραμμα είχανε δείξει μέχρι και την 9η season αν θυμάμαι καλά κριμα γμτ έχει χαλάσει το video μου για να έγραφα όσα επεισόδια μου λείπουνε :(

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

I 'm not scared,I'm not scared,I'm not scared...

Please Wesley...why,can't i stay...? :cry:

 

ANGEL(5.15)

A Hole In The World

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ψαχνω τα επεισοδια απο τριτη χρονια και μετα,εχω τα δυο πρωτα απο επισημη κυκλοφορια στην Ελλαδα.:)

Σε DVD και φυσικα μεταγλωτισμενα.;)

Αν υπαρχει καποιος εξισου "αρρωστος" με εμενα για αυτην την αμερικανικη σειρα (προδρομο ολων των αλλων μετα),

ας βοηθησει!!!!!:lol:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω τα επεισοδια απο τριτη χρονια και μετα,εχω τα δυο πρωτα απο επισημη κυκλοφορια στην Ελλαδα.:)

Σε DVD και φυσικα μεταγλωτισμενα.;)

Αν υπαρχει καποιος εξισου "αρρωστος" με εμενα για αυτην την αμερικανικη σειρα (προδρομο ολων των αλλων μετα),

ας βοηθησει!!!!!:lol:

 

Επειδη την εχω ακουστα,εχω καποιες ερωτησεις:Παιζεται ακομα στην αμερικη?

Καλυτερη απο φιλαρακια??ή κινειται σε ιδια επιπεδα?

Νομιζω το δειχνει το μακεδονια tv αλλα ποτε δεν εχω παρακολουθησει τη σειρα,αξιζει τοσο πολυ??

Ποσους κυκλους εχει??

Link to comment
Share on other sites

Επειδη την εχω ακουστα,εχω καποιες ερωτησεις:Παιζεται ακομα στην αμερικη?

Καλυτερη απο φιλαρακια??ή κινειται σε ιδια επιπεδα?

Νομιζω το δειχνει το μακεδονια tv αλλα ποτε δεν εχω παρακολουθησει τη σειρα,αξιζει τοσο πολυ??

Ποσους κυκλους εχει??

Δεν παίζεται πια στην Αμερική, κράτησε 11 σεζόν και έχει σταματήσει από το 1996-97.

Kαμία σχέση με Φιλαράκια, έχει διαφορετικό χιούμορ, όπως και διαφορετικό θέμα (ασχολείται με μια τετραμελή οικογένεια).

 

Yπάρχει ήδη ανάλογο thread στο forum, με αρκετές λεπτομέρειες για σεζόν, links κλπ... ;)

Ενδεικτικά ψάξε και στο youtube "Μarried with children", και θα βρεις αρκετά βιντεάκια για να καταλάβεις περί τίνος πρόκειται περίπου...

 

 

Ψαχνω τα επεισοδια απο τριτη χρονια και μετα,εχω τα δυο πρωτα απο επισημη κυκλοφορια στην Ελλαδα.

Σε DVD και φυσικα μεταγλωτισμενα.

 

Φαντάζομαι εννοείς με υπότιτλους; Αν ναι, θα πρέπει να περιμένεις την επίσημη κυκλοφορία και των επόμενων σεζόν...

Link to comment
Share on other sites

Nαι ειναι επισημα dvd απο την sony.:)

Πηρα τηλ την sony για νεες εκδοσεις bundys,και ειπαν τα γνωστα Ελληνικα αν,θα,οταν,ισως,μπορει,και βλεπουμε.....:whistle:

Αυτοι παρακολουθουν τις πωλησεις πρωτου-δευτερου κυκλου και θα πραξουν αναλογα.:mad:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Tι να κανω ειμαι αρρωστος με τον all bundy,για αυτο και βλεπω με τα μανιας modern family!

Υπαρχουν υποτιτλοι σαιζον 5-6-7 απο παντρεμενους με παιδια καπου καταχωνιασμενοι?

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
ψαχνω απεγνωσμενα να βρω υποτιτλους για το married with children δεν μπορω να βρω πουθενα για σεζον 3,6,7,8,9,10,11 ξερετε μηπως που μπρω να βρω?ή αν τους εχει κανενας?τρελαινομαι για αυτη την σειρα.Ξεκινησα να φτιαχνω μονη μου τους υποτιτλους αλλα αυτο οπως καταλαβαινετε ειναι αρκετα χρονοβορο γιαυτο θα το εκτιμουσα αρκετα αν υπαρχει καποιος που να γνωριζει κατι επι του θεματος.Ευχαριστω εκ των πρωταιρων.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
υπαρχει ολη η σειρα μεταγλλωτισμενα απο το μακεδονια tv σε γνωστο τορρενταδικο( mytog.net)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

To μακεδονια tv απ'οτι θυμαμαι προβαλλε την σειρα υποτιτλισμενη και οχι μεταγλωτισμενη
Link to comment
Share on other sites

To μακεδονια tv απ'οτι θυμαμαι προβαλλε την σειρα υποτιτλισμενη και οχι μεταγλωτισμενη

 

εχεις δικαιο το μπερδεψα χεχε ναι παντως το κοιταξα και πραγματι υπαρχει το αρχειο με ολη την σειρα μεταγλωτισμενη

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...