Jump to content

Samsung Galaxy Pocket (S5300)


runner70
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησέρα! Έχασε ο πατέρας μου το email του και δεν μ αφήνει να έχω πρόσβαση στο μενου. Αν κάνω factory reset απο recovery θα επανέλθει; Το θέμα μου είναι πως θα μπω recovery mode???

 

Καλησπέρα. Το κινητό θα επανέλθει, το email όχι βέβαια και θα χαθεί ότι υπάρχει στη μνήμη του τηλεφώνου...

Recovery mode : VOLUME UP+HOME+POWER

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλή χρονιά σε όλους!

Εχω δυο πραγματάκια να ρωτήσω:

1)στην αναφορά παράδοσης sms μου , γιατί οταν ο άλλος έχει κλειστό και μετά οταν το ανοίξει και το λάβει δεν μου έρχεται αναφορά? Μου έρχεται δηλ αναφορά μόνο αν το έχει ανοιχτό και το λάβει εκίνη τη στιγμή.

Είναι θέμα κινητής τηλεφ ή συσκευής?

2)Οταν με καλούν δεν με πηγαίνει πάντα στην οθόνη κατάστασης κλήσης για να προλάβω να δω και ποιος καλεί, και να απαντήσω.Πρέπει δηλ μόνος μου και ενώ χτυπάει, απο όπου βρίσκεται να το φτάσω ως το πλήκτρο κλήσης, με αποτέλεσμα στο μεταξύ να χάνω την κλήση!

Δεν το κάνει πάντα και δεν έχω καταλάβει γιατί. Τι ρύθμιση μπορώ να κάνω?

Εννοείται δεν θέλω να ενεργοποιήσω "άμεση απάντηση με το κεντρικό πλήκτρο".

------------------------------------------------------------------------------------------------------

*βέβαια έχω το duos αλλά λογικά το ίδιο θα είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
πως γινεται η αναβαθμιση στο κινητο αυτο ρε παιδια με το kies το sony Κανεις επαναφορα και τα περναει ολα μονο του αυτο το συνδεω με το προγραμα αλα λεει οτι εχει την τελευτεα αναβαθμιση και στης αυτοματες ενημερωσης δεν κανει update το ιδιο λογιμικο περιμενω απαντηση σας ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

πως γινεται η αναβαθμιση στο κινητο αυτο ρε παιδια με το kies το sony Κανεις επαναφορα και τα περναει ολα μονο του αυτο το συνδεω με το προγραμα αλα λεει οτι εχει την τελευτεα αναβαθμιση και στης αυτοματες ενημερωσης δεν κανει update το ιδιο λογιμικο περιμενω απαντηση σας ευχαριστω
Προφανώς δεν υπάρχει κάποιο νεότερο λογισμικό από αυτό που ήδη έχεις και γι'αυτό δεν σου βγάζει τίποτα. Όταν θα υπάρξει update για τη συσκευή σου, θα σου έρθει σχετικό μήνυμα στη συσκευή σου για ΟΤΑ update, καθώς και αντίστοιχη ενημέρωση στο kies αν θελήσεις να το κάνεις μέσω αυτού.
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν υπάρχει κάποιο νεότερο λογισμικό από αυτό που ήδη έχεις και γι'αυτό δεν σου βγάζει τίποτα. Όταν θα υπάρξει update για τη συσκευή σου, θα σου έρθει σχετικό μήνυμα στη συσκευή σου για ΟΤΑ update, καθώς και αντίστοιχη ενημέρωση στο kies αν θελήσεις να το κάνεις μέσω αυτού.

ναι αλα πως γινεται να ξανα περασουμε την ιδια εκδοση απο το kies οπως κανω εγω στο sony μου που παω επιδιορθωση τηλεφωνου και καθαρισα με 3 κλικ ενω εδω σε εσας τα εχω βρει μπαστουνια

Link to comment
Share on other sites

ναι αλα πως γινεται να ξανα περασουμε την ιδια εκδοση απο το kies οπως κανω εγω στο sony μου που παω επιδιορθωση τηλεφωνου και καθαρισα με 3 κλικ ενω εδω σε εσας τα εχω βρει μπαστουνια

 

Δεν γίνεται να περάσεις ξανά την ίδια έκδοση.

Αν δεν σου λειτουργεί σωστά μπορείς να προχωρήσεις σε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων (Προσοχή, θα σβηστούν επαφές, μηνύματα κλπ. οπότε καλό θα ήταν να πάρεις ένα backup).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Pocket (S5300)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...