Jump to content

[Επίσημο] HTC One S


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερες! Εγω δεν εχω καταλαβει τι παιζει με αυτο το κινητο! Σε αλλα site λενε 1.5 ghz snapdragon και σε αλλα 1.7 με scorpion! Τι ισχυει τελικα?:hypno:

 

Τα χουμε πει 100 φορές, κυκλοφορεί με δύο διαφορετικούς επεξεργαστές. Κάνε λίγο ψάξιμο στο google και θα βρείς διάφορα άρθρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

εε sorry κιολας αλλα τωρα αρχισα να ασχολουμαι λεπτομερως με το one s...! Απ' οτι ειδα ομως, σχεδον σε κανενα e-shop δεν εχει τον s4 ή αν τον εχει ειναι πανακριβο! Εσεις ολοι που το εχετε αγορασει, απο που το αγορασατε?:worry:
Link to comment
Share on other sites

εχει σταματησει να κυκλοφορει με τον s3, οποτε οτι βρεις, ειτε θα εχει ξεμεινει (συνηθως μαυρο), ειτε θα ειναι branded. απο κει και περα εσυ κρινεις αν αξιζει την διαφορα στην τιμη.
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

εχει σταματησει να κυκλοφορει με τον s3, οποτε οτι βρεις, ειτε θα εχει ξεμεινει (συνηθως μαυρο), ειτε θα ειναι branded. απο κει και περα εσυ κρινεις αν αξιζει την διαφορα στην τιμη.

 

δεν το βρισκω πουθενα με τον s4..! Μονο στο expansys της αμερικης ή της γερμανιας...!

Link to comment
Share on other sites

στο κινιτομανια υπαρχει με τον s4 αλλα εχει αγγλικο μενου αλλα με την εφαρμογη απο το google play to morelocal 2 εχεις κανονκα ελληνικη γλωσα και μενου.;);););)
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως το βλεπεται; θα κεραστουμε ζελεδακι πριν το 13 'η να ξεκιναμε να το φτιαχνουμε μονοι μας;

 

Οχι τιποτα... Ερχεται και η καταστροφη των μαγιας και αγχονομαι... Χαχαχαχα

 

 

Στο s3 και στο one X το ζελεδακι πως δουλευει;

Link to comment
Share on other sites

για 3g μιλαμε.

 

Ετσι...Καμμια σχεση με wifi

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

στο κινιτομανια υπαρχει με τον s4 αλλα εχει αγγλικο μενου αλλα με την εφαρμογη απο το google play to morelocal 2 εχεις κανονκα ελληνικη γλωσα και μενου.;);););)

 

Δεν το πολυ εμπιστευομαι το συγκεκριμενο! Τα αγγλικα δεν με πειραζουν!

Link to comment
Share on other sites

http://www.insomnia.gr/_/articles/google/android/%CF%84%CE%BF-cyanogenmod-10-%CF%86%CE%AD%CF%81%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%BF-jelly-bean-%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CF%80%CE%AF%CF%83%CE%B7%CE%BC-r4022

 

Άμα λύσουν και το θέμα με τις εγγυήσεις και μπορούμε να κάνουμε root άφοβα θα ταν τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

δεν το βρισκω πουθενα με τον s4..! Μονο στο expansys της αμερικης ή της γερμανιας...!

Κι εδώ απ΄ότι φαίνεται το έχουν.http://www.public.gr/prod/tilefonia/mobile-phones/htc-one-s/prod4120046pp/?ref=bestprice.gr#.UKOFuYbzKKc

Πάρτους τηλ.για επιβεβαίωση!

Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ απ΄ότι φαίνεται το έχουν.http://www.public.gr/prod/tilefonia/mobile-phones/htc-one-s/prod4120046pp/?ref=bestprice.gr#.UKOFuYbzKKc

Πάρτους τηλ.για επιβεβαίωση!

 

Aαα δεν τα σκεφτηκα καθολου τα public, φανταστηκα οτι θα ηταν πολυ πιο ακριβο! Ευχαριστωω!!:D:cool:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, θα ηθελα αν θελεται μια σαφη απαντηση σε ενα ερωτημα μου. Ειμαι κατοχος desire s και θελω να παρω το one s ,αμεσα, σε ολα καλυτερο φυσικα. Η ερωτηση μου ειναι ποσο κραταει η μπαταρια του. Σαν μετρο συγκρισης να σας πω πως τωρα με το desire s μου κραταει 1,5 μερα . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, θα ηθελα αν θελεται μια σαφη απαντηση σε ενα ερωτημα μου. Ειμαι κατοχος desire s και θελω να παρω το one s ,αμεσα, σε ολα καλυτερο φυσικα. Η ερωτηση μου ειναι ποσο κραταει η μπαταρια του. Σαν μετρο συγκρισης να σας πω πως τωρα με το desire s μου κραταει 1,5 μερα . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

 

Γύρω στις 4 ώρες και κάτι συνεχώς ενεργοποιημένη η οθόνη κι εννοείται με πλοήγηση,games,μηνύματα,συνομιλια

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γύρω στις 4 ώρες και κάτι συνεχώς ενεργοποιημένη η οθόνη κι εννοείται με πλοήγηση,games,μηνύματα,συνομιλια

4 ωρες???? τοσο λιγο? :( αν ειναι ετσι να μεινω με το desire s

Edited by jonnylo
Link to comment
Share on other sites

4 ωρες???? τοσο λιγο? :( αν ειναι ετσι να μεινω με το desire s

 

Δεν το βλέπω και άσχημο σαν νούμερο,εντάξει δεν είναι p1 ούτε και galaxy s3 όμως και πάλι

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Με φυσιολογική χρήση δηλ. το πολύ 1 ώρα πλοήγηση, τηλέφωνα, μηνύματα και κάνα 20λεπτο παιχνίδια μου κρατάει άνετα 1,5 μέρα.
Link to comment
Share on other sites

Τυχαια ειδα ενα Lapdock για motorola

 

Υπαρχει κατι για το κινητο μας ??

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Με φυσιολογική χρήση δηλ. το πολύ 1 ώρα πλοήγηση, τηλέφωνα, μηνύματα και κάνα 20λεπτο παιχνίδια μου κρατάει άνετα 1,5 μέρα.

 

ετσι ναι , τωρα καταλαβα, αν μπορεις να μου πεις κ σε σχεση με το desire s που μου βγαζει 1,5 μερα , πανω κατω το ιδιο θα ειμαι κ με το one s?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο xda κάποιος υποστηρίζει πως έβαλε (και ταίριαξε) την μπαταρία του one x+ (2100mAh) στο one s και είδε βελτίωση...

Έρχονται καλύτερες μέρες... ;)

Edited by l3ft3r1s
Link to comment
Share on other sites

Πιστεψε με δεν θα καταλαβεις καμμια διαφορα, εχω πιασει και τα δυο στα χερια μου και δεν μπορεις με τιποτα να καταλαβεις ποιο ειναι ποιο οσον αφορα την ταχυτητα.

 

Το πηρα η διαφορα ειναι παραπανω απο εμφανης...

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά λένε ότι δεν είναι αλλά εγώ χωρίς να το έχω είμαι σίγουρος για διαφορά και στις επιδόσεις και στις θερμοκρασίες. Εξ άλλου η ίδια εταιρία βγάζει και τους 2 επεξεργαστές και διατείνεται το ίδιο για S4 που ναι νεώτερο μοντέλο.
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα η διαφορα ειναι παραπανω απο εμφανης...

 

Ωραια για πες μας λοιπον σε ποιο application, process ειδες τη διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Ωραια για πες μας λοιπον σε ποιο application, process ειδες τη διαφορα

 

Δεν αναφερομαι σε benchmark, δεν εχει και σημασια... Πρωτη διαφορα στην θερμοκρασια με σ4 δεν ενοιωσα το χερι μου να ζεστενεται σε αντιθεση με τον σ3. Δευτερη στις 10 μερες που ειχα τον σ3 ετυχε να εχει ψιλοκολληματακια μικρα λαγκ, ειτε στην μεταβαση απο οθονη σε οθονη ειτε στο σκρολλαρισμα στις φωτο μεχρι στιγμης δεν ειδα κατι τετοιο στον σ4 γενικα ειναι ποιο ομαλα ολα. Σε συγγεκριμενο app proc δεν εχω δει διαφορα.

Σαφως και ο σ3 δεν ειναι αργος το αντιθετο μαλιστα, πεταει και αυτος, απλα ο σ4 πεταει και εχει μηδενικες αναταραξεις...

Edited by math01141
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...