Jump to content

[Επίσημο] HTC One S


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν σου ειπαν οτι ειναι με τον z520 1.5 και σου στειλαν το z560 1.7 εγω προσωπικα θα το γυρνουσα πισω.αλλα και με αυτον τον επεξεργαστη το τηλεφωνο πεταει.η αποφαση δικη σου παντα. Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τ άφησα σπίτι, πήγα για καφεδάκι, γύρισα και έκανα αυτό που λες.Το κινητό είναι φοβερό.!Πρώτο μου smartphone.Τα 'χω παίξει.Έχει τόσα πολλά και δεν ξέρω από που ν αρχίσω(βασικά δεν ξέρω πως θα μεταφέρω τις επαφές από το 6303 που έχω)

 

αν σου ειπαν οτι ειναι με τον z520 1.5 και σου στειλαν το z560 1.7 εγω προσωπικα θα το γυρνουσα πισω.αλλα και με αυτον τον επεξεργαστη το τηλεφωνο πεταει.η αποφαση δικη σου παντα.

Αυτό μου απάντησαν:

It is Typ 1.5

GHz

Taktfrequenz 1.5 GHz

Ξεκάθαρη απάντηση έτσι... ? :wacko:Έπρεπε να τους είχα ρωτήσει πιο σγκεκριμένα.Αλλά δεν πειράζει.Το βρήκα σε καλή τιμή, με εγγύηση, και όλα καλά.Ήδη το ψαχουλεύω τώρα.

Edited by Villis
Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε το κουμπί "τροποποίηση" εναλλακτικά!
Link to comment
Share on other sites

απολαυσε το κινητο και μην νοιαζεσαι αλλο.πηρες ενα απο τα καλυτερα και πιο γρηγορα κινητα της αγορας:):):):)
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

απολαυσε το κινητο και μην νοιαζεσαι αλλο.πηρες ενα απο τα καλυτερα και πιο γρηγορα κινητα της αγορας:):):):)

 

Καλορίζικο!!

 

Απο μπαταρία πώς πάει?

Rootαρετε ευκολα?

Και τέλος απο που προτείνετε να το ψωνίσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου απάντησαν:

It is Typ 1.5

GHz

Taktfrequenz 1.5 GHz

Ξεκάθαρη απάντηση έτσι... ? :wacko:Έπρεπε να τους είχα ρωτήσει πιο σγκεκριμένα.Αλλά δεν πειράζει.Το βρήκα σε καλή τιμή, με εγγύηση, και όλα καλά.Ήδη το ψαχουλεύω τώρα.

 

Ποσο το πηρες αν επιτρεπεται?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα από ebay Γερμανίας στα 329 Ευρώ + 14 Ευρώ Μεταφορικά.Βλέπω τώρα το ανέβασε στα 359.(Αν δεν υπάρχει πρόβλημα ράφω εδώ το site, αλλιώς με pm)Τόσο το βρίσκεις και Ελλάδα πλέον.

Όσο για root κλπ, μακριά από εμένα...Δηλώνω άσχετος.Θα βάλω τον Nova launcher και hd widget να το φτιάξω όπως μ αρέσει προς το παρόν.Για πλοήγηση λέω της Navigon.Συμφωνείτε ή προτέινετε κάποιο καλύτερο? .

Edited by genessis
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα από ebay Γερμανίας στα 329 Ευρώ + 14 Ευρώ Μεταφορικά.Βλέπω τώρα το ανέβασε στα 359.(Αν δεν υπάρχει πρόβλημα ράφω εδώ το site, αλλιώς με pm)Τόσο το βρίσκεις και Ελλάδα πλέον.

Όσο για root κλπ, μακριά από εμένα...Δηλώνω άσχετος.Θα βάλω τον Nova launcher και hd widget να το φτιάξω όπως μ αρέσει προς το παρόν.Για πλοήγηση λέω της Navigon.Συμφωνείτε ή προτέινετε κάποιο καλύτερο? .

 

Εγω στη θέση σου δε θα έβαζα άλλον launcher. Το Sense που έχει το τηλέφωνο είναι κορυφαίο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κάτι.Θέλω να πάρω το HTC ONE S και παρατηρώ ότι σε πολλά μαγαζιά ιντερνετικά και μή μου λένε ότι είναι σε έλλειψη απο την αντιπροσωπεία.Απο το public μου είπαν ότι ίσως ετοιμάζουν καποια αναβάθμιση επεξεργαστή ή μνήμης γιατί δεν εξηγείται τέτοια καθυστέρηση.Εχουμε καμια ενημέρωση απο πουθενά (π.χ αντιπροσωπεία;)
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το Νόβα και θα έλεγα ότι δεν έχεις άδικο.θα το αφήσω λίγο ακόμα να δω πως συμπεριφέρεται
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κάτι.Θέλω να πάρω το HTC ONE S και παρατηρώ ότι σε πολλά μαγαζιά ιντερνετικά και μή μου λένε ότι είναι σε έλλειψη απο την αντιπροσωπεία.Απο το public μου είπαν ότι ίσως ετοιμάζουν καποια αναβάθμιση επεξεργαστή ή μνήμης γιατί δεν εξηγείται τέτοια καθυστέρηση.Εχουμε καμια ενημέρωση απο πουθενά (π.χ αντιπροσωπεία;)

εγω το περιμενω απο την vodafone πανω απο 1 μηνα τωρα, χωρις να ξερουν γιατι καθυστερεί τοσο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μήπως έχει πάρει κανείς την αναβάθμιση του λογισμικού?

Εγώ βρίσκομαι στην 4.0.3 και 4.0 HTC Sense. Φίλος με HTC One X πήρε την αναβάθμιση σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μήπως έχει πάρει κανείς την αναβάθμιση του λογισμικού?

Εγώ βρίσκομαι στην 4.0.3 και 4.0 HTC Sense. Φίλος με HTC One X πήρε την αναβάθμιση σήμερα.

 

Μήπως έχεις custom rom ή branded συσκευή? Θα έπρεπε να έχεις πάρει την 4.0.4...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω παιδια, πηρα χθες απο το πλαισιο ενα Z560e και εχει 4.03 Android kai 4.0 Sense. Εννοειται οτι εψαξα για updates αλλα τιποτα.. Επισης μηπως μπορει να μου πει κανεις ενα τροπο να βαλω τη σιγαση ως επιλογη και στη Lock screen οπως εχει π.χ το Razr.
Link to comment
Share on other sites

ευτυχης κατοχος ενος nokia αποφασισα και εκανα το βημα προς htv one s ειμαι ακομα στα αρχικα σταδια εκμαθησης -εξοικιωσης οποτε παρατηρησεις -συντομα,το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειναι ταχυτατο ως προς το σερφαρισμα καλη ποιοτητα κατασκευης και το λατρεψα γιατι μετεφερα στο μπαμ τηλ-μνματα απο το νοκια με μπλε δοντι+η/υ

που γραφει ρε παιδες την εκδοση λογισμικου ειναι καποια συγκεκριμενη ακολουθια αριθων?

καλως σας ξαναβρηκα...

Link to comment
Share on other sites

δε το ειχα δει οτι παει και αλλο κατω!!!

εκανα αναβαθμιση αλλα kernel εχει 3 κατι?

αντε να δω και σημα μου εκοψαν χαλια την σιμ στη κοσμοτε και...πρεπει να παρω αλλη τωρα

google maps on

για διαχειριση του μενου κατι καλο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους! Πλεον, ειμαι κ εγω ενας ακομη πανευτυχης κατοχος του απιστευτου HTC one S! :)

 

Τελικα το πηρα branded T-mobile (z520e) κ μεχρι στιγμης δε με εχει ενοχλησει καθολου το γεγονος πως ειναι branded περα απο το μηκος των μηνυματων που περιοριζεται σε 70 ελλ. χαρακτηρες.

 

Οσο αφορα το update, το εκανα χειροκινητα εχθες κ μου εγκατεστησε την 4.0.4 κ 4.1 sense.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους! Πλεον, ειμαι κ εγω ενας ακομη πανευτυχης κατοχος του απιστευτου HTC one S! :)

 

Τελικα το πηρα branded T-mobile (z520e) κ μεχρι στιγμης δε με εχει ενοχλησει καθολου το γεγονος πως ειναι branded περα απο το μηκος των μηνυματων που περιοριζεται σε 70 ελλ. χαρακτηρες.

 

Οσο αφορα το update, το εκανα χειροκινητα εχθες κ μου εγκατεστησε την 4.0.4 κ 4.1 sense.

Πώς το πέρασες χειροκίνητα;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε genesis πας ρυθμισεις-πληροφοριες-ενημερωση λογισμικου. Ρε παιδια σε ολους εχει ερ8ει το 4.0.4? μονο εγω εχω μεινει στο 4.0.3?Αν υπαρχει και κανεις αλλος ας ενημερωσει.Υπαρχει λογος που το update δεν εχει παει σε ολα τα κινητα?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε genesis πας ρυθμισεις-πληροφοριες-ενημερωση λογισμικου. Ρε παιδια σε ολους εχει ερ8ει το 4.0.4? μονο εγω εχω μεινει στο 4.0.3?Αν υπαρχει και κανεις αλλος ας ενημερωσει.Υπαρχει λογος που το update δεν εχει παει σε ολα τα κινητα?

 

Αν η συσκευή σου είναι branded σε κάποιο δίκτυο κινητής, είναι πιθανόν να καθυστερήσει λίγο παραπάνω, δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Οπως ανεφερα σε παραπανω post το αγορασα απο το πλαισιο sim-free πριν 3 μερες.Κοιταω για update καθε 3 και λιγο! αλλα τζιφοςςς.Θα τρελαθω.Πουλησα το Razr μου με το 4.0.4 για να καταληξω σε πρηγουμενο firmware?????? :wacko: Ειμαι σε δικτυο Cosmote Edited by kopsikiller
παραλειψη
Link to comment
Share on other sites

Φιλε genesis πας ρυθμισεις-πληροφοριες-ενημερωση λογισμικου. Ρε παιδια σε ολους εχει ερ8ει το 4.0.4? μονο εγω εχω μεινει στο 4.0.3?Αν υπαρχει και κανεις αλλος ας ενημερωσει.Υπαρχει λογος που το update δεν εχει παει σε ολα τα κινητα?

ΟΚ.Αυτό το κάνω.Πίστευα ότι έκανες forced install από κάπου αλλού.

Έχω και γω την 4.0.3.Εμένα είναι branded οπότε θα περιμένω ακόμα όπως λέει και ο JPJP

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ.Αυτό το κάνω.Πίστευα ότι έκανες forced install από κάπου αλλού.

Έχω και γω την 4.0.3.Εμένα είναι branded οπότε θα περιμένω ακόμα όπως λέει και ο JPJP

 

Ενημερωτικά: Αν κάποιος παραγγείλει από εκεί που το πήρα και εγώ (Γερμανικό eBay, 359 Εuros σημερινή τιμή)να το ξανασκεφτεί.Πρώτον, στέλνουν το Z560e και δεύτερον, η εγγύηση δεν ισχύει εντός Ελλάδας.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά: Αν κάποιος παραγγείλει από εκεί που το πήρα και εγώ (Γερμανικό eBay, 359 Εuros σημερινή τιμή)να το ξανασκεφτεί.Πρώτον, στέλνουν το Z560e και δεύτερον, η εγγύηση δεν ισχύει εντός Ελλάδας.

 

είσαι σίγουρος για το δεύτερο? νομίζω ισχύει κανονικά, εκτός και αν πρόκειται για συσκευή που προοριζόταν εκτός ΕΕ

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...