Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus L5 (E610)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά.

Γνωρίζει κάποιος να μου πει πόσο κοστίζει το προστατευτικό τζαμακι της οθόνης?? Έσπασε ενός φίλου και θέλει να παραγγείλει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 237
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά.

Γνωρίζει κάποιος να μου πει πόσο κοστίζει το προστατευτικό τζαμακι της οθόνης?? Έσπασε ενός φίλου και θέλει να παραγγείλει.

Ευχαριστώ

 

δες εδώ

http://www.ebay.com/itm/Touch-Screen-Digitizer-Glass-Replacement-For-LG-E610-Optimus-L5-White-Tools-/281162885496?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_Tools&hash=item41769d2978

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά.Το κινητό το έχω πάρει για δώρο το 2012.Σήμερα ο ιδιοκτήτης(δεν ασχολειται πολυ με αυτα) ανακαλυψε ενα update.Δεν ειχε κανει κανενα μεχρι τοτε.Ειχε το icecream οταν το αγόρασα.Πόσα πήρε μέχρι τώρα;Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θέλω να πάρω ένα κινητό δώρο και είδα αυτό το οποίο το βρίσκω καινούριο στα 80 ευρώ. Θέλω να ρωτήσω αν με καμιά τελευταία αναβάθμιση δε γίνεται πλέον root. Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ με custom kernel να ανεβάσω τη συχνότητα από τα 800 γύρω στα 900 ή στο 1ghz χωρίς να υπάρχει θέμα. Δε με ενδιαφέρουν kitkat κλπ, το ICS είναι αρκετό.

 

Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την τιμή, βρίσκεις κινέζικο πέντε φορές καλύτερο.

Αν επιμείνεις στην επιλογή σου, να ξέρεις ότι τα 512 ραμ και ο επεξεργαστής του είναι πολύ λίγος, όπως και η οθόνη του που θεωρείται αρκετά παρωχημένη.

Ακόμα παιδεύομαι με τις μεμβράνες για να μη γρατζουνιστεί.

Όσο για αναβάθμιση, καλύτερα να την αποφύγεις, μιας και κατά την γνώμη μου, το κινητό μάλλον έχασε σε ταχύτητα παρά κέρδισε σε χαρακτηριστικά από αυτήν.

Για ρουτ και τα σχετικά, όλα γίνονται...

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την τιμή, βρίσκεις κινέζικο πέντε φορές καλύτερο.

Αν επιμείνεις στην επιλογή σου, να ξέρεις ότι τα 512 ραμ και ο επεξεργαστής του είναι πολύ λίγος, όπως και η οθόνη του που θεωρείται αρκετά παρωχημένη.

Ακόμα παιδεύομαι με τις μεμβράνες για να μη γρατζουνιστεί.

Όσο για αναβάθμιση, καλύτερα να την αποφύγεις, μιας και κατά την γνώμη μου, το κινητό μάλλον έχασε σε ταχύτητα παρά κέρδισε σε χαρακτηριστικά από αυτήν.

Για ρουτ και τα σχετικά, όλα γίνονται...

 

Κοίτα, όσον αφορά τα κινέζικα έχω βρει ΠΟΛΛΑ γύρω στα 100 με χαρακτηριστικά τούμπανο... Βλ. κλώνους S4, κάνα Xiaomi ξέρω γω... Αλλά τα φοβάμαι. Μου δίνουν την εντύπωση ότι περνούν από λιγότερους ελέγχους ασφαλείας, όσο παλιομοδίτικος και αν ακούγομαι. Και το κινητό είναι για την αγαπημένη μου μητέρα, οπότε θέλω κάτι το καλό και ασφαλές όταν το λειτουργεί :rolleyes: Θα μου πεις το κακό μπορεί να γίνει και με αηφόνι και με γαλαξία...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, όσον αφορά τα κινέζικα έχω βρει ΠΟΛΛΑ γύρω στα 100 με χαρακτηριστικά τούμπανο... Βλ. κλώνους S4, κάνα Xiaomi ξέρω γω... Αλλά τα φοβάμαι. Μου δίνουν την εντύπωση ότι περνούν από λιγότερους ελέγχους ασφαλείας, όσο παλιομοδίτικος και αν ακούγομαι. Και το κινητό είναι για την αγαπημένη μου μητέρα, οπότε θέλω κάτι το καλό και ασφαλές όταν το λειτουργεί :rolleyes: Θα μου πεις το κακό μπορεί να γίνει και με αηφόνι και με γαλαξία...

 

Τα ίδια πίστευα και εγω μέχρι που πήρα κινέζο και αμέσως κατάλαβα ποσο κορόιδο ήμουν που έδινα λεφτά σε σαβουρες τηλέφωνα. Το l5 τι είχα πάρει δώρο στη γυναίκα μου και το είχα πληρώσει 180€ είναι ενα άχρηστο τηλέφωνο μάπα οθόνη αργό του θανατα .

Αν πάρεις σοβαρό κινεζικό lenovo xiaomi zte huawei δεν θα εχεις κάποιο πρόβλημα μην πεταξεις τα λεφτά σου.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, όσον αφορά τα κινέζικα έχω βρει ΠΟΛΛΑ γύρω στα 100 με χαρακτηριστικά τούμπανο... Βλ. κλώνους S4, κάνα Xiaomi ξέρω γω... Αλλά τα φοβάμαι. Μου δίνουν την εντύπωση ότι περνούν από λιγότερους ελέγχους ασφαλείας, όσο παλιομοδίτικος και αν ακούγομαι. Και το κινητό είναι για την αγαπημένη μου μητέρα, οπότε θέλω κάτι το καλό και ασφαλές όταν το λειτουργεί :rolleyes: Θα μου πεις το κακό μπορεί να γίνει και με αηφόνι και με γαλαξία...

 

Στο ξαναλέω, μη σε παρασέρνουν οι αηδίες για μάπα ποιότητα και τα σχετικά.

Στα 100 δολάρια παίρνεις κάτι πάρα πολύ αξιόλογο από Ασία μεριά, και τώρα τελευταία μάλιστα σε δυο μέρες το έχεις στα χέρια σου!

http://www.merimobiles.com/greece-warehouse/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...