Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε ddr. Εχω κι εγω το one x+ αλλα δεν μου κανει αυτο που λες , παραξενο. Οπως ειπες μπορει να φταιει καποιο widgetaki.

 

Εσένα περίμενα να ποσταρεις!

Το εστησα πάλι, χωρίς τα widgets του ape που για κάποιο λόγο τα υποψιάζομαι. Έκανα αρκετές επανεκκινησεις και όλα καλά μέχρι τώρα. Το παρακολουθώ...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλό μας μήνα αν και λίγο καθυστερημένα αλλά δεν ξέρω αν θα είναι καλός μήνας και για το κινητό μας στο οποίο παρατήρησα μόλις σήμερα ότι δεν υπαρχει ο μήνας Δεκέμβριος :P
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειχα διαβασει γι' αυτη τη λαλακια της google στο jb. Στο ics δεν υπαρχει τετοιο θεμα.

 

PS: Απο περιεργεια, στο ημερολογιο τι λεει; Τι μηνα διχνει; Ιανουαριο;

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλό μας μήνα αν και λίγο καθυστερημένα αλλά δεν ξέρω αν θα είναι καλός μήνας και για το κινητό μας στο οποίο παρατήρησα μόλις σήμερα ότι δεν υπαρχει ο μήνας Δεκέμβριος :P

 

Σε μένα μια χαρά τον δείχνει στην 3.14.401.24 σε jb 4.1.1 stock

Link to comment
Share on other sites

Η 4.2 έχει αυτό το θέμα το οποίο μάλιστα διορθώθηκε με την 4.2.1.

 

Στοιχηματιζω ότι το galaxy s2 θα πάρει 4.1.2 πριν από εμάς!

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Η 4.2 έχει αυτό το θέμα το οποίο μάλιστα διορθώθηκε με την 4.2.1.

 

Στοιχηματιζω ότι το galaxy s2 θα πάρει 4.1.2 πριν από εμάς!

 

Ίσως καθώς και η 3.14.401.24 είναι PRE-RELEASE.!!!

 

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Edited by avensakias
Link to comment
Share on other sites

Φιλε ddr. Εχω κι εγω το one x+ αλλα δεν μου κανει αυτο που λες , παραξενο. Οπως ειπες μπορει να φταιει καποιο widgetaki.

 

Εσένα περίμενα να ποσταρεις!

Το εστησα πάλι, χωρίς τα widgets του ape που για κάποιο λόγο τα υποψιάζομαι. Έκανα αρκετές επανεκκινησεις και όλα καλά μέχρι τώρα. Το παρακολουθώ...

 

Παιδιά καλό μας μήνα αν και λίγο καθυστερημένα αλλά δεν ξέρω αν θα είναι καλός μήνας και για το κινητό μας στο οποίο παρατήρησα μόλις σήμερα ότι δεν υπαρχει ο μήνας Δεκέμβριος :P

 

Σε μένα μια χαρά τον δείχνει στην 3.14.401.24 σε jb 4.1.1 stock

Ρε παιδιά για εσάς που έχετε το plus και τη jb έχετε αγγίξει τη τελειότητα!!! Οπότε ο χρόνος για σας έχει σταματήσει πια! Τί να τα κάνετε τα ημερολόγια;;;:lol:

 

Λοιπόν ας έρθουμε στα σοβαρά τώρα. Εσείς που έχετε το + θεωρητικά δεν παίζει flashplayer. Τον έχετε εγκαταστήσει όμως;;; Παίζει κανονικά χωρίς πρόβλημα; Το ρωτάω γιατί όταν έρθει και σε μας η αναβάθμιση να ξέρω αν θα παίζει flash. Το είχα ξαναρωτήσει αλλά τώρα πια το έχετε στα χέρια σας και έτσι η απάντηση θα ειναι αξιόπιστη.

Edited by chrisdental
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για εσάς που έχετε το plus και τη jb έχετε αγγίξει τη τελειότητα!!! Οπότε ο χρόνος για σας έχει σταματήσει πια! Τί να τα κάνετε τα ημερολόγια;;;:lol:

 

Λοιπόν ας έρθουμε στα σοβαρά τώρα. Εσείς που έχετε το + θεωρητικά δεν παίζει flashplayer. Τον έχετε εγκαταστήσει όμως;;; Παίζει κανονικά χωρίς πρόβλημα; Το ρωτάω γιατί όταν έρθει και σε μας η αναβάθμιση να ξέρω αν θα παίζει flash. Το είχα ξαναρωτήσει αλλά τώρα πια το έχετε στα χέρια σας και έτσι η απάντηση θα ειναι αξιόπιστη.

Ειναι προεγκατεστημενος ο flash player, χαρη στην htc.

Αλλα και να μην ηταν, θα μπορουσες ευκολα να βρεις και να εγκαταστησεις το apk.

Μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ειναι προεγκατεστημενος ο flash player, χαρη στην htc.

Αλλα και να μην ηταν, θα μπορουσες ευκολα να βρεις και να εγκαταστησεις το apk.

Μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα.

 

Ναι η εγκατάσταση είναι για αρχάριους...πανεύκολη. Οκ ευχαριστώ. Γιατί μπορεί να μην υποστηρίζει πια η adobe τον flash αλλά η συντροφική πλειοψηφία των sites δουλεύουν ακόμα με αυτόν...οπότε ειναι σημαντικό.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για εσάς που έχετε το plus και τη jb έχετε αγγίξει τη τελειότητα!!! Οπότε ο χρόνος για σας έχει σταματήσει πια! Τί να τα κάνετε τα ημερολόγια;;;:lol:

 

Λοιπόν ας έρθουμε στα σοβαρά τώρα. Εσείς που έχετε το + θεωρητικά δεν παίζει flashplayer. Τον έχετε εγκαταστήσει όμως;;; Παίζει κανονικά χωρίς πρόβλημα; Το ρωτάω γιατί όταν έρθει και σε μας η αναβάθμιση να ξέρω αν θα παίζει flash. Το είχα ξαναρωτήσει αλλά τώρα πια το έχετε στα χέρια σας και έτσι η απάντηση θα ειναι αξιόπιστη.

 

Φίλε μου το ONE-X έχω και όχι το ONE-X+

Link to comment
Share on other sites

το one x+ προκειται να κυκλοφορησει στην ελλαδα;οσοι το πηρατε ηταν απο εξωτερικο;

η τιμη του one x υπαρχει περιπτωση να πεσει σε κανενα μηνα;ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

το one x+ προκειται να κυκλοφορησει στην ελλαδα;οσοι το πηρατε ηταν απο εξωτερικο;

η τιμη του one x υπαρχει περιπτωση να πεσει σε κανενα μηνα;ευχαριστω:)

Από ότι λένε μέχρι τώρα, δεν θα έρθει Ελλάδα. Εγώ το πήρα από expansys.

Η τιμή θα πέσει κάποια στιγμή, όχι όμως πριν τα Χριστούγεννα, δεν το νομίζω...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Από ότι λένε μέχρι τώρα, δεν θα έρθει Ελλάδα. Εγώ το πήρα από expansys.

Η τιμή θα πέσει κάποια στιγμή, όχι όμως πριν τα Χριστούγεννα, δεν το νομίζω...

 

ενδιαφερομαι να το παρω με την νεα χρονια!:)

μακαρι να πεσει μεχρι τοτε.....

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι να το παρω με την νεα χρονια!:)

μακαρι να πεσει μεχρι τοτε.....

φιλε κανε υπομονη γιατι το 2013 θα βγουνε αλλα κιν με ποιο καλα χαρακτιρ,,

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

φιλε κανε υπομονη γιατι το 2013 θα βγουνε αλλα κιν με ποιο καλα χαρακτιρ,,

 

σιγουρα θα βγουν αλλα σε τι τιμη:p

γιατι αμα ειναι να πεσει η τιμη σε αυτα που θα βγουν το 2013 θα παρω του χρονου κινητο!:p

εχεις καποιο υποψιν σου για το 2013;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδες,

αυτην την βδομαδα θα παραγγειλω την κινηταρα απο καταστημα scroutz και για να μην την πατησω οπως παλιοτερα (που διαπιστωσα εκ των υστερων οτι η συσκευασια ειχε ανοιχτει) ας μου πείτε πως πρεπει να ναι η συσκευασια του εξωτερικα.

εχω δει στο youtube μερικα κουτια ειναι σφραγισμενα με ζελατινα και αλλα οχι.

thanks

Link to comment
Share on other sites

Με την τρέχουσα έκδοση, τι χρόνο οθόνης βγάζετε? Γιατί δεν θυμάμαι πόσο μου έβγαζε εμένα όταν το είχα. Αν θυμάμαι καλά, πρέπει να ήταν κοντά στις 2:30 ώρες ή λέω λίγο?

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά, διαφορες δοκιμες που έχουν γίνει έχουν δείξει ότι αντέχει 4-4.5 ωρες ιδανικα... (αν θυμαμαι καλα κι εγω)

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα το πετάξω απο το παράθυρο , ανοίγω την εφαρμογή επαφές και κρασαρει ασύστολα το έκανα επανάκινηση τα ίδια παντελακι μου το φορματ θα το γλιτώσουμε ? βοήθεια !

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Πετα το απο το παραθυρο καλυτερα (απλα πες μου που μενεις :p )

 

Σοβαρα τωρα, ξαφνικα στο εκανε αυτο?

Εβαλες προσφατα μηπως καμια εφαρμογη που μπορει να το προκαλει?

Φιλικά και πάντα καλοπροαίρετα.. Γιώργος!

http://www.tubeleecher.com/

Link to comment
Share on other sites

Με την τρέχουσα έκδοση, τι χρόνο οθόνης βγάζετε? Γιατί δεν θυμάμαι πόσο μου έβγαζε εμένα όταν το είχα. Αν θυμάμαι καλά, πρέπει να ήταν κοντά στις 2:30 ώρες ή λέω λίγο?

 

Με insertCoin v13.2 ειχα εχθες 5μισι ωρες screen-time

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό, 3:30 ώρες το πολύ βγάζω στο siii, πως στην ευχή πιάσατε πάνω από 3 ώρες στο hox? Σε στοκ κατάσταση αναφέρομαι. Βέβαια λόγω οθόνης, το έχω στο 100 % την φωτεινότητα, ενώ στο ΗΟΧ 65-75 % αλλά και πάλι δεν το προλάβαινα να το φορτίζω.

Ρωτάω γιατί θέλω να το ξαναπάρω και κολλάω πολύ στο θέμα της μπαταρίας γιατί σε κάποιες φάσεις με είχε ζορίσει αρκετά.

Μπαίνω 1 ώρα ίντερνετ τουλάχιστον για πλάκα και ομιλία πάνω από 2 ώρες και λέω μήπως με την νέα έκδοση έχει βελτιωθεί καθόλου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ίσως καθώς και η 3.14.401.24 είναι PRE-RELEASE.!!!

 

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

 

Λάθος, release είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό, 3:30 ώρες το πολύ βγάζω στο siii, πως στην ευχή πιάσατε πάνω από 3 ώρες στο hox? Σε στοκ κατάσταση αναφέρομαι. Βέβαια λόγω οθόνης, το έχω στο 100 % την φωτεινότητα, ενώ στο ΗΟΧ 65-75 % αλλά και πάλι δεν το προλάβαινα να το φορτίζω.

Ρωτάω γιατί θέλω να το ξαναπάρω και κολλάω πολύ στο θέμα της μπαταρίας γιατί σε κάποιες φάσεις με είχε ζορίσει αρκετά.

Μπαίνω 1 ώρα ίντερνετ τουλάχιστον για πλάκα και ομιλία πάνω από 2 ώρες και λέω μήπως με την νέα έκδοση έχει βελτιωθεί καθόλου.

 

Δε τις πιάνει με τίποτα τις 3 ώρες με internet μέσω 3g.Αντε 2 και 30.

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει το morelocal και ενώ έχω ελληνικά κανονικά το widget του καιρού μου γράφει agia paraskevi. Συμβαίνει το ίδιο και σε εσάς;

Στο one s (γερμανικό και αυτό) μου τα έβγαζε τα πάντα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...