Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρήκα τελικά στα p_blic την Steinheil αλλά πανάκριβη 18e.

 

καλυτερα απο ΕΒΑΥ φτηνα και καλα ...

HTC ONE X :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά θα ήθελα τη βοήθειά σας.

 

βρήκα ένα μεταχειρισμένο htc one XL στα 300€. πιστεύετε ότι αξίζει; η εναλλακτική είναι μεταχιερισμένο nexus 4 στα ίδια χρήματα, το οποίο ξέρω ότι είναι πιο δυνατό και θα παίρνει τα updates, αλλά από την άλλη είμαι στη μειοψηφία που το σκέτο android δεν μου αρέσει όσο πχ το sense και βαριέμαι να ασχολούμαι με παραμετροποιήσεις κτλ. σαν κινητό μου αρέσει πολύ το one Χ/Χ+/XL αλλά με προβληματίζει ότι πέρα από 4.2.2 και sense 5, δε βλέπω να βγάζει άλλο update η htc και εγώ τα κινητά τα κρατάω 2 χρόνια. θα ήθελα δηλαδή κάτι πιο future proof.

 

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά θα ήθελα τη βοήθειά σας.

 

βρήκα ένα μεταχειρισμένο htc one XL στα 300€. πιστεύετε ότι αξίζει; η εναλλακτική είναι μεταχιερισμένο nexus 4 στα ίδια χρήματα, το οποίο ξέρω ότι είναι πιο δυνατό και θα παίρνει τα updates, αλλά από την άλλη είμαι στη μειοψηφία που το σκέτο android δεν μου αρέσει όσο πχ το sense και βαριέμαι να ασχολούμαι με παραμετροποιήσεις κτλ. σαν κινητό μου αρέσει πολύ το one Χ/Χ+/XL αλλά με προβληματίζει ότι πέρα από 4.2.2 και sense 5, δε βλέπω να βγάζει άλλο update η htc και εγώ τα κινητά τα κρατάω 2 χρόνια. θα ήθελα δηλαδή κάτι πιο future proof.

 

ευχαριστώ!

 

n4 και lg optimus g καινουρια ειναι κοντα στα 350, γιατι να ασχοληθεις με μεταχειρισμενα? :)

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά θα ήθελα τη βοήθειά σας.

 

βρήκα ένα μεταχειρισμένο htc one XL στα 300€. πιστεύετε ότι αξίζει;

 

To one x μου το πήρα €330 μεταχ. 4 μηνών, πριν έναν χρόνο. Οποτε... Μάλλον δεν αξιζει

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θελω να ρωτησω εχει κανει καποιος την αναβαθμιση στο htc one x plus σε 4.2.2? εγω την εκανα εκανα και κανονικα επανεκινιση το κινητο αλλα παω μετα στην ενημερωση λογισμικου και μου λεει παλι να κανω ληψη και επισης στις πληροφοριες λογισμικο δεν εχει παει σε 4.2.2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θελω να ρωτησω εχει κανει καποιος την αναβαθμιση στο htc one x plus σε 4.2.2? εγω την εκανα εκανα και κανονικα επανεκινιση το κινητο αλλα παω μετα στην ενημερωση λογισμικου και μου λεει παλι να κανω ληψη και επισης στις πληροφοριες λογισμικο δεν εχει παει σε 4.2.2

 

Φίλε μου εγώ έχω το ΗΟΧ+ και δεν μου έχει έρθει ακόμα ενημέρωση για αναβάθμιση...

 

Περίεργο....

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

http://img.tapatalk.com/d/13/08/24/a8etuju8.jpghttp://img.tapatalk.com/d/13/08/24/y6emyre5.jpgΕγώ την πήρα με το που βγήκε στο Οne X.

 

CID HTC__032

 

Tip: Δοκιμάστε να ψάξετε μόνο μέσω wifi.!

Edited by avensakias
Link to comment
Share on other sites

Λέω να φορτώσω μια 4.2.2 με sense 5..εχωviper μέσα, πως θα γυρίσω σε. Στοκ για να δοκιμάσω την επίσημη;; η να φορτώσω κάποια ανεπίσημη.. Έχω ξεχάσει και πως φλασαρουν.. Έχει δοκιμάσει κανείς καμιά καλή ρομ με sense 5 και online update;;; να αλλάξω και κερνελ;; είμαι με τον μανησιο μάλλον.. Καμία βοήθεια στα ελληνικά γιανφλασαρισμα;

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την πήρα με το που βγήκε στο Οne X.

 

CID HTC__032

 

Tip: Δοκιμάστε να ψάξετε μόνο μέσω wifi.!

παραξενο δοκιμαζο καθημερινα φιλε για update τιποτα δεν μου βγαζει και μονο μεσω wifi

Edited by kollatos
HTC ONE X :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα τη twrp recovery (2.6.0.0.) και δεν ανταποκρίνεται στο άγγιγμα. Έχει ένα swipe to unlock και όταν το κάνω (swipe) δε γίνεται τίποτα.

Παλεύω να το κάνω root.

Το bootloader το ξεκλείδωσα.

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι το cid ?:p

 

Για να δεις το cid της συσκευής σ κατέβασε την εφαρμογη cid getter και δες πάνω πάνω που λέει cid... τι αριθμο λέει δίπλα από το cid

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να δεις το cid της συσκευής σ κατέβασε την εφαρμογη cid getter και δες πάνω πάνω που λέει cid... τι αριθμο λέει δίπλα από το cid

 

TO CID ειναι HTC 304

HTC ONE X :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...