Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σε μένα τόσα έχει δώσει.

καλημερα

δες το λινκ που σου έστειλαν για ενεργοποιήσει και θα σου δώσει και τα υπόλοιπα.και σε μένα έτσι έγινε όπως λέει ο φίλος ο ximikos_fil.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά αν έχετε ήχους κλήσεις τραγουδάκια με παυσεις κλπ δεν ξέρω αν θα τα ακούτε.

Αν θέλετε σας ανεβαζω τους ήχους μου να δοκιμάσετε.

 

ο καλητερος ηχος ειναι ο ηχος του Palm Pre...

τον εχω σε ολα τα κινητα μου απο την εποχη του Pre 1

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον μέχρι το sense 3.5 υπήρχε o ήχος quietly brilliant που είχε ψηλούς τόνους και τον ξεχώριζες πολύ εύκολα.
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

ο καλητερος ηχος ειναι ο ηχος του Palm Pre...

τον εχω σε ολα τα κινητα μου απο την εποχη του Pre 1

 

Στείλτον μας βρε Δημήτρη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στείλτον μας βρε Δημήτρη.

 

και οι ηχοι που εδωσε αν δεν κανω λαθος ο φιλος te_salat ειναι αρκετα δυνατοι...σε καποιο προηγουμενο ποστ νομιζω ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Στείλτον μας βρε Δημήτρη.

 

εδω εισαι!!!!!

δεν εχω χασει κληση ακομα εδω και δυο χρονια...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους βιάζονται για θήκη και δεν μπορούν να περιμένουν την παραλαβή απο κάποιο e-shop του εξωτερικού.

 

http://MobileCenter.gr/index.php?target=products&mode=search&type=extended&match=exact&q=%C8%DE%EA%E7+%D3%E9%EB%E9%EA%FC%ED%E7%F2+%E3%E9%E1+HTC+One+X+Transparent&pname=Y&pshort=Y&pfull=Y&pkeywords=Y&cid=232&subcats=Y&mid=0&pcode=&price_from=&price_to=&weight_from=&weight_to= http://img854.imageshack.us/img854/9729/96334982.jpg

 

 

http://img818.imageshack.us/img818/8437/36373293.jpg

@@ Δημήτρη σ ευχαριστούμε.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα απο ρυθμισεις,εκανα επιλογη ανβαθμσης μου βγαλε διαθεσμη οτι υπαρχει,πατσα την κατεβασα αλλα τωρα κανα 20λεπτο και ενω ειχε κατεβει εχει μινει σε μαυρη οθονη με το εικονιδιο του κινητου με τα βελακια τα κυκλικα...

ποση ωρα θελει?

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα απο ρυθμισεις,εκανα επιλογη ανβαθμσης μου βγαλε διαθεσμη οτι υπαρχει,πατσα την κατεβασα αλλα τωρα κανα 20λεπτο και ενω ειχε κατεβει εχει μινει σε μαυρη οθονη με το εικονιδιο του κινητου με τα βελακια τα κυκλικα...

ποση ωρα θελει?

Πρέπει να είναι φορτισμένη η συσκευη και να δουλεύει με wifi. Επίσης δεν πρέπει να έχεις συνδεδεμένη την USB.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

δες το λινκ που σου έστειλαν για ενεργοποιήσει και θα σου δώσει και τα υπόλοιπα.και σε μένα έτσι έγινε όπως λέει ο φίλος ο ximikos_fil.

 

Δεν έχω λάβει κάτι...γίνεται άραγε να το ξαναστείλουν?

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

χμ για μισο...σε wifi ειναι,φορτισμενη ειναι απλα την ειχα ξεχασει στο ρευμα.τωρα παει κανονικα

 

"συγχαρητηρια!το τηλ σας ενημερωθηκε επιτυχως στην εκδοση 1.28.4019."

ολα κομπλε!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ που επανερχομαι στο θεμα της οθονης.

Εχει παρει κανεις καποιο κινητο απο τις νεες παρτιδες που να μην εχει το θεματακι με τον κυματισμο της οθονης μετα απο πιεση στα ακρα;

Ή εξακολουθουν και το εχουν;

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ που επανερχομαι στο θεμα της οθονης.

Εχει παρει κανεις καποιο κινητο απο τις νεες παρτιδες που να μην εχει το θεματακι με τον κυματισμο της οθονης μετα απο πιεση στα ακρα;

Ή εξακολουθουν και το εχουν;

Δεν έχουν παραλάβει ακόμα όσοι τα επέστρεψαν.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν παραλάβει ακόμα όσοι τα επέστρεψαν.

 

Οκ απλα θα ηθελα να μαθω οταν παραλαβουν οι πρωτοι τι γινεται με τις νεες συσκευες για να ξερω αν θα στειλω και τη δικη μου στο ΠΛΑΙΣΙΟ. Οχι οτι με πειραζει το ολο θεμα απλα αν αργοτερα παω να το πουλησω ισως να μου δημιουργησει δυσκολια αυτο το προβληματακι.

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν παραλάβει ακόμα όσοι τα επέστρεψαν.

 

Μολις μου ηρθε :) Για την ώρα δεν έχω δει κάτι ανησυχητικό...

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε :) Για την ώρα δεν έχω δει κάτι ανησυχητικό...

 

για κανε ενα τεστ πιεσης οθονης και πες μας αποτελεσματα να ξερουμε...:):):);)

Link to comment
Share on other sites

εχω βάλει συντόμευση "χρήση" που δειχνει ογκο δεδομένων, λεπτά κλήσεων κτλ. Όταν ανοίξω την συντόμευση ω μετά απο ώρα μου βγάζει το μήνυμα "Λυπούμαστε, το com.android.settings σταμάτησε απροσδόκητα. και έτσι πρέπει να ξανανοίξω την εφαρμογη
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε :) Για την ώρα δεν έχω δει κάτι ανησυχητικό...

 

crossed fingers.. τέτοια συσκευή και να τραβιόμαστε.. :wacko:

 

κιτρινίλα? κυματισμούς? άλλα φυσικά φαινόμενα? :lol:

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

για κανε ενα τεστ πιεσης οθονης και πες μας αποτελεσματα να ξερουμε...:):):);)

 

Πολύ καλύτερα από το προηγούμενο που είχα... νομίζω οτι είναι άπιαστο πλέον!:)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλύτερα από το προηγούμενο που είχα... νομίζω οτι είναι άπιαστο πλέον!:)

Το πολυ καλυτερα τι σημαινει .Κανει η δε κανει κυματα ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδες χτες φανηκε να ξεπερνιεται το προβλημα (νεκρη συσκευη) μα τελικα εξακολουθησε να χει σοβαρη δυσλειτουργια οποτε το αιτημα αντικαταστασης προχωρα κανονικα, απλα αλλαξε το κειμενο της αιτιολογιας. Ειμαι στο σταδιο που θα περασουν αυριο κοθριερ απο τη μεταφορικη που συνεργαζεται η expansys (den me rvthsan an θελω αλλη εταιριαοποτε αισιοδοξω οτι θα καλυψουν αυτοι τα μεταφορικα...με εμαιλ εγινε η συνενοηση γι αυτο εμεινα με την απορια!

ας τα κανω πιο λιανα.

Λoipon ηρθε χτες φιλος -χρυσοχερης- να το δει κρατησε πολυ ωρα το power button αρχισαν να αναβοσβηνουν τα 3 κοπυμπια κατω και πατωντας τοπ home bootαρισε το κινητο!

η χαρα ομως δε κρατησε πολυ αφου δοιαπιστωσαμε οτι παροτι εχοντας συνδεσει φορτιστη το κοκκινο led αναβε, η μπαταρια δεν φορτιζοταν!δοκιμασα 2 φορτιστες και συνδεση σε pc μα μια απο τα ιδια...το κοκκινο φωτακι αναβε μα η μπατραρια δραμι δεν ανεβαινε, οποτε παλι βολτα στη Γαλλια...

Edited by alfisti
Link to comment
Share on other sites

Το πολυ καλυτερα τι σημαινει .Κανει η δε κανει κυματα ?

 

Νομίζω ότι όπως έχω πει δεκάδες φορές και επίσης έχω διαφωνήσει άλλες τόσες με τον φίλο μου τον χημικό :D, δεν υπάρχει συσκευη που αν την πιέσεις στο σημείο της USB να μην κάνει αυτο το ελάχιστο.

Η δικη μου ανήκει οριακά στις νεότερες αφου εστάλη στις 11/4 απο eXpansys.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι όπως έχω πει δεκάδες φορές και επίσης έχω διαφωνήσει άλλες τόσες με τον φίλο μου τον χημικό :D, δεν υπάρχει συσκευη που αν την πιέσεις στο σημείο της USB να μην κάνει αυτο το ελάχιστο.

Η δικη μου ανήκει οριακά στις νεότερες αφου εστάλη στις 11/4 απο eXpansys.

Αυτη που ειδα στο πλαισιο Αλιμου δεν κανει τιποτα απολυτως οπου και οσο την πιεσα, με η χωρις καλωδιο

Link to comment
Share on other sites

Αυτη που ειδα στο πλαισιο Αλιμου δεν κανει τιποτα απολυτως οπου και οσο την πιεσα, με η χωρις καλωδιο

 

Θέλει τροπο :D κι εγω μέχρι να μαθω πως να το κάνω νόμιζα ότι δεν το κάνει καθόλου.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θέλει τροπο :D κι εγω μέχρι να μαθω πως να το κάνω νόμιζα ότι δεν το κάνει καθόλου.

Κανε μια βολτα απο εκει :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...