Jump to content

Zenithink ZT280-C10 / Zepad C91


Plak4ever
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλοριζικο!

1. Δες το λιγο αυτο γιατι εμενα λειτουργει κανονικα το ποντικι και στις 2 θεσεις.

2. Ηθελες να σου χωρεσουν και full hdmi ? Τα περισσοτερα ταβλετ εχουν μινι hdmi, δες και αυτο που πηρα εγώ που ειναι ετοιμο καλωδιο και λειτουργει αψογα.

3. Όντως ο stock browser εχει θεματα, εμενα κρασαρε τελειως το ταβλετ πολυ συχνά.

4. μα ετσι πρεπει να δουλευει το φλας, αψογα χωρις καποιου ειδους αναβαθμιση.

5. Δεν ειανι ακριβως bloatware διότι σχεδον ολες οι εφαρμογες ειναι της google και πανε πακετο με το ics, τα παραπονα σου στην google λοιπόν !

 

ο stock browser σε εσας εχει επιλογη για απεγκατασταση?γιατι σε μενα δεν εχει για να τον βγαλω.εχει μονο αναγκαστικη διακοπη και απενεργοποιηση.

τωρα τελευταια μου βγαζει και αυτο η διεργασια google. process.gapps σταματησε να λειτουργει.τι ακριβως ειναι αυτο ξερει κανεις?

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 436
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν έχεις κάνει root στην συσκευή μπορείς να διαγράψεις τον stock browser όπως και άλλες προεγκατεστημένες εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάνει root στην συσκευή μπορείς να διαγράψεις τον stock browser όπως και άλλες προεγκατεστημένες εφαρμογές.

 

γινετε root η ταμπλετα?γιατι νομιζω καπου ειχα διαβασει πως δεν γινετε.αν ναι πως?

Edited by navi55
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

γινετε root η ταμπλετα?γιατι νομιζω καπου ειχα διαβασει πως δεν γινετε.αν ναι πως?

 

σίγουρα δεν είναι ροοτ με το firmware τις zeni? νομίζω σε έναν που βάλαμε το 0327 που είχε στη σελίδα της ήταν και ροοτ

 

τέσπα , δεν μπορείς από τις ρυθμίσεις να βγάλεις εφαρμογή συστήματος , μόνο με κάποιο αππ (το titanium backup κάνει σίγουρα , λογικά θα υπάρχουν και άλλες εφαρμογες)

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

σίγουρα δεν είναι ροοτ με το firmware τις zeni? νομίζω σε έναν που βάλαμε το 0327 που είχε στη σελίδα της ήταν και ροοτ

 

τέσπα , δεν μπορείς από τις ρυθμίσεις να βγάλεις εφαρμογή συστήματος , μόνο με κάποιο αππ (το titanium backup κάνει σίγουρα , λογικά θα υπάρχουν και άλλες εφαρμογες)

 

τωρα που το λες διαβαζω στις πληροφοριες για την εκδοση στο ταμπλετ και λεει root.πως μπορουμε να το δουμε αν ειναι root?

Edited by navi55
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε μία εφαρμογή από το μάρκετ που να απαιτεί root. Πχ το adfree που διώχνει τις διαφημίσεις.

 

λοιπον κατεβασα την ad free και το titanium root και τα εγκατεστησα κανονικα.στο titanium μου εβγαλε και ενα μηνυμα οτι η συσκευη ειναι root αλλα πρεπει να φτιαξει καποια αλλα κατι με αριθμους.πατησα ναι και ειναι οκ

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

είπα να ξεκινήσω τα πειρά(γ)ματα στο tablet και είδα αυτό

Αριθμός έκδοσης f04ref-eng 4.0.3 ICS.f04ref.20120204 eng.root.20120204.165424 test-keys (σύμφωνα με zenithink το πρώτο firmware version ήταν το 2012-03-16 !!! και το πιο καινούριο το 2012-03-27 εγώ έχω 2012-02-04)

kernel: 2.6.34 root@atp-desktop#1478

Έκδοση βασικού φάσματος:άγνωστο

στο πλαινο sticker έχω M3C91-1a-h3-SA081-1 (έχω δει κάπου έχει βγει μέχρι και SA083)

προφανώς έχω έκδοση πιο παλιά και απο τους δεινόσαυρους :lol::lol::lol: εσείς τι έκδοση kernel/rom/sticker έχετε?

 

EDIT μια ανατριχιαστική (ελπίζω να μην επιβεβαιωθεί) υποψία. μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε απο την εφαρμογή android system info

τι σας γράφει κάτω απο το +CPU στο Hardware (εμένα λέει Hardware AMLOGIC MESON3 8726M SKT SH)

 

EDIT 2 απο το antutu cpu master free v2.5 στο sys info μου δίνει: kernel :Linux version 2.6.34 (root@atp-desktop) (gcc version 4.4.1 sourcery G++ Lite 2010q1-202) PREEMT tue Mar 27 12:45:23 CST 2012 (2012-03-27) ????

Edited by Keepkouking

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

είπα να ξεκινήσω τα πειρά(γ)ματα στο tablet και είδα αυτό

Αριθμός έκδοσης f04ref-eng 4.0.3 ICS.f04ref.20120204 eng.root.20120204.165424 test-keys (σύμφωνα με zenithink το πρώτο firmware version ήταν το 2012-03-16 !!! και το πιο καινούριο το 2012-03-27 εγώ έχω 2012-02-04)

kernel: 2.6.34 root@atp-desktop#1478

Έκδοση βασικού φάσματος:άγνωστο

στο πλαινο sticker έχω M3C91-1a-h3-SA081-1 (έχω δει κάπου έχει βγει μέχρι και SA083)

προφανώς έχω έκδοση πιο παλιά και απο τους δεινόσαυρους :lol::lol::lol: εσείς τι έκδοση kernel/rom/sticker έχετε?

 

EDIT μια ανατριχιαστική (ελπίζω να μην επιβεβαιωθεί) υποψία. μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε απο την εφαρμογή android system info

τι σας γράφει κάτω απο το +CPU στο Hardware (εμένα λέει Hardware AMLOGIC MESON3 8726M SKT SH)

 

EDIT 2 απο το antutu cpu master free v2.5 στο sys info μου δίνει: kernel :Linux version 2.6.34 (root@atp-desktop) (gcc version 4.4.1 sourcery G++ Lite 2010q1-202) PREEMT tue Mar 27 12:45:23 CST 2012 (2012-03-27) ????

 

και σε εμενα ακριβως τα ιδια γραφει σε ολα.

ειχα κατεβασει και εγω απο το site αλλα το ιδιο ειναι μαλλον...

για το τελευταιο που ειπες δεν καταλαβα πως το βλεπουμε.αυτην την εφαρμογη δεν την βρισκω .

αν μπορεις πες μου βημα βημα για να σου πω

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα ακριβως τα ιδια γραφει σε ολα.

ειχα κατεβασει και εγω απο το site αλλα το ιδιο ειναι μαλλον...

για το τελευταιο που ειπες δεν καταλαβα πως το βλεπουμε.αυτην την εφαρμογη δεν την βρισκω .

αν μπορεις πες μου βημα βημα για να σου πω

 

android system info και antutu cpu master ειναι free εφαρμογές απο το store. θέλω να μου πει και κάποιος που ΔΕΝ το έχει αγοράσει απο το meri

EDIT έκανα αναβάθμιση στην τελευταια 327 απο το site της zenithink για c91 upgrade. όλα έγιναν γρήγορα και χωρίς προβλημα, το περίεργο είναι ότι δεν άλλαξε τίποτα ούτε κάτι εμφανές είδα ούτε αλλαγή στην έκδοση ούτε καν στα αποτελέσματα antutu/quadrant (3976/1730) ... :wacko::wacko::wacko:

Edited by Keepkouking

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

android system info και antutu cpu master ειναι free εφαρμογές απο το store. θέλω να μου πει και κάποιος που ΔΕΝ το έχει αγοράσει απο το meri

EDIT έκανα αναβάθμιση στην τελευταια 327 απο το site της zenithink για c91 upgrade. όλα έγιναν γρήγορα και χωρίς προβλημα, το περίεργο είναι ότι δεν άλλαξε τίποτα ούτε κάτι εμφανές είδα ούτε αλλαγή στην έκδοση ούτε καν στα αποτελέσματα antutu/quadrant (3976/1730) ... :wacko::wacko::wacko:

 

Ακριβώς το ιδιο εκανε και σε μένα.

Εγκατέστησα την εφαρμογή android system info και έχω το ίδιο.γιατί ειναι ανησυχιτικο?

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ιδιο εκανε και σε μένα.

Εγκατέστησα την εφαρμογή android system info και έχω το ίδιο.γιατί ειναι ανησυχιτικο?

 

λάθος συναγερμός, διάβασα κάπου ότι εκτός απο την ram έχει και διαφορά και στο chip του επεξεργαστή το απλό έχει 512 ram με τσιπ 8726-Μ1 ενώ το upgrade έχει 1gb ram με cpu 8726-M3, αφού δεν συνάντησα πρόβλημα με το επίσημο update απο zenithink παρόλο που δεν είδα τιποτα αλλαγές θέλω να λέω ότι έχω το upgrade :lol::lol::lol:

Τώρα φλασάρω την rom του xploza με λίγο overclock, play store-fix να δείχνει όλες τις εφαρμογές στο market, και υποστήριξη σωστού ήχου σε μερικές ταινίες με dts 5.1 ac3 κλπ

btw τα παιδια στο σλεητ λένε ότι ετοιμάζεται καινούριο update επίσημο απο zenithink με διορθώσεις κυρίως στο flash (έχουν φαγωθεί με bbc iplayer netflix κλπ)

Το face unlock δεν πιστεύω να λειτουργεί σε κανέναν ε? :X

Τέλος σήμερα κυκλοφόρησε μια custom rom (uberoid) που κάνει και για το δικό μας αλλά είναι υπο δοκιμή και περιμένω να δω feedback πριν την δοκιμάσω

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς 1) usb modem στο zepad με κάρτα από κάποια ελληνική εταιρεία (εχω της VODAFONE δεν το διαβάζει)

2) Εχει κάνει κανείς tethering me windows /android κινητό ...δοκίμασα και τα δύο για να δώσω στο ζεπάντ και τζίφος....

 

Εαν βρεθούμε σε μέρος που δεν έχει ιντερνετ...τι σκατά κάνουμε για να το τροφοδοτίσουμε;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς 1) usb modem στο zepad με κάρτα από κάποια ελληνική εταιρεία (εχω της VODAFONE δεν το διαβάζει)

2) Εχει κάνει κανείς tethering me windows /android κινητό ...δοκίμασα και τα δύο για να δώσω στο ζεπάντ και τζίφος....

 

Εαν βρεθούμε σε μέρος που δεν έχει ιντερνετ...τι σκατά κάνουμε για να το τροφοδοτίσουμε;

 

στο manual στην τελευταία σελίδα γράφει ποια usb 3g dongle είναι συμβατά

απο android κινητο έδωσα κανονικά μέσω 3g στο tablet και με τον stock browser μάλιστα.

ανοιξα 3g -> άνοιξα wifi hotspot απο το κινητό -> άνοιξα wifi στο tablet -> το βρήκα και συνδέθηκα

 

btw πέρασα την τροποποιημένη rom 0327 με o/c 950mhz και πειραγμένο build prop για market.

Εντυπώσεις είναι φανερά πιο smooth (βοήθησε και ο launcherpro τον συστήνω θα δείτε τρομερή διαφορά)

στο market εμφανίζονται πλέον όλες οι εφαρμογες facebook κ.α.

ότι mkv ταινία δοκίμασα έπαιξε κανονικά ο ήχος που πριν έπαιζε με "τσικ-τσικ"

Edited by Keepkouking

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση από passenger57 >

 

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς 1) usb modem στο zepad με κάρτα από κάποια ελληνική εταιρεία (εχω της VODAFONE δεν το διαβάζει)

2) Εχει κάνει κανείς tethering me windows /android κινητό ...δοκίμασα και τα δύο για να δώσω στο ζεπάντ και τζίφος....

 

Εαν βρεθούμε σε μέρος που δεν έχει ιντερνετ...τι σκατά κάνουμε για να το τροφοδοτίσουμε;

 

στο manual στην τελευταία σελίδα γράφει ποια usb 3g dongle είναι συμβατά

απο android κινητο έδωσα κανονικά μέσω 3g στο tablet και με τον stock browser μάλιστα.

ανοιξα 3g -> άνοιξα wifi hotspot απο το κινητό -> άνοιξα wifi στο tablet -> το βρήκα και συνδέθηκα

 

btw πέρασα την τροποποιημένη rom 0327 με o/c 950mhz και πειραγμένο build prop για market.

Εντυπώσεις είναι φανερά πιο smooth (βοήθησε και ο launcherpro τον συστήνω θα δείτε τρομερή διαφορά)

στο market εμφανίζονται πλέον όλες οι εφαρμογες facebook κ.α.

ότι mkv ταινία δοκίμασα έπαιξε κανονικά ο ήχος που πριν έπαιζε με "τσικ-τσικ"

 

 

 

Αδερφέ σε ένα ΟΜΝΙΑ ΙΙ που έχω με windowz και ενα αλλο με android samsung παλι...όταν άνοιξα το wifi το ταμπλετ δεν τα βλέπει καθόλου...και δεν ξέρω γιατί...

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ σε ένα ΟΜΝΙΑ ΙΙ που έχω με windowz και ενα αλλο με android samsung παλι...όταν άνοιξα το wifi το ταμπλετ δεν τα βλέπει καθόλου...και δεν ξέρω γιατί...

 

να υποθέσω οτι τα 2 κινητα που μου λες έχουν την λειτουργία για να γίνονται hotspot (δεν αρκεί να ανοίγεις απλά 3g στο κινητό) και να μοιράζουν internet έτσι? μήπως το hotspot που φτιάχνεις είναι κρυφό? ψαξτο στα settings του κινητού σου

 

Ένας οδηγός για όποιον θέλει να περάσει την τροποποιημένη ρομ απο σλεητ

 

μας προσφέρει κυρίως o/c kernel-play store patch-fix στον ήχο ταινίες

 

1. κατεβάζουμε το rar απο εδώ

2. ξεζιπάρουμε και παίρνουμε τον φάκελο zt-update και τον βάζουμε σε μία (φορμαρισμένη σε fat 32) καρτα sd

3. με κλειστό το tablet βάζουμε την sd

4. πατάμε ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΠΑΤΗΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ το κουμπί της κάμερας και το power

5. μόλις ανοίξει το ταμπλετ θα ξεκινήσει την αναβάθμιση

6. για να γυρίσετε σε stock απλά περνάτε την official απο το site της zenithink με τον ίδιο ακριβώς τρόπο

 

ΠΡΟΣΟΧΗ Δεν είναι δικό μου δημιούργημα, δεν ξέρω τι μπορεί να συναντήσετε κατά το flashάρισμα, και εννοείται πως δεν ευθύνομαι για οτιδήποτε συμβεί στο μηχάνημά σας :)

ΥΓ : για όσους θέλουν να την περάσουν για θέμα ταχύτητας θα τους πρότεινα να δοκιμάσουν πρώτα τον launcherpro ή κάποιον άλλον launcher

 

CREDITS & THANKS: OMARAHUM (o/c kernel) XPLOZA (patch-upload-build prop-καλή διάθεση)

Edited by Keepkouking

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα παιδιά.

Μόλις μου ήρθε η ταμπλέτα αλλά τώρα έχει πρόβλημα με τα USB ports.

Στην αρχή σύνδεσα ένα stickακι στο USB και το είδε κανονικά.

Μετά προσπάθησα να συνδέσω το PC με την ταμπλέτα (μέσω του device port) αλλά δεν έγινε τίποτα και το χειρότερο είναι ότι από τότε δεν λειτουργεί τόσο το USB όσο και το device port.

Καμμία ιδέα?

Μήπως πρέπει να κάνω root (firmware upgrade έκανα αλλά χωρίς αποτέλεσμα)?

Αν ναι μπορεί να στείλεις κάποιος οδηγίες...

 

Επίσης πληροφοριακά:

 

α) Είχα αγοράσει πέρυσι ένα Cosmote Internet on the Go. Το σύνδεσα και πήγε να προχωρήσει η διαδικασία αλλά κάπου κόλλησε με το PIN number. Το παράτησα προσωρινά, αλλά τώρα με το πρόβλημα στο USB δεν γνωρίζω αν τελικά θα τα κατάφερνε να συνδεθεί ασύρματα στο Ιnternet μέσω Cosmote.

 

β) Αγόρασα μία οικονομική θήκη με πληκτρολόγιο. Ήρθε και έπαιζε άψογα μέχρι που δημιουργήθηκε το παραπάνω πρόβλημα με τη USB.

Για όποιoν ενδιαφέρετε τη βρήκα και σε καλή τιμή εδώ:

http://www.ebay.com/itm/230792213188?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_2057wt_952

 

γ) Βρήκα και έχω παραγγείλει και μία αδιάβροχη θήκη για την παραλία. Δεν μου έχει έρθει ακόμα αλλά θα σας ενημερώσω όταν τη λάβω.

http://www.ebay.com/itm/160800581456?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_1270wt_952

Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω οτι τα 2 κινητα που μου λες έχουν την λειτουργία για να γίνονται hotspot (δεν αρκεί να ανοίγεις απλά 3g στο κινητό) και να μοιράζουν internet έτσι? μήπως το hotspot που φτιάχνεις είναι κρυφό? ψαξτο στα settings του κινητού σου

 

Ένας οδηγός για όποιον θέλει να περάσει την τροποποιημένη ρομ απο σλεητ

 

μας προσφέρει κυρίως o/c kernel-play store patch-fix στον ήχο ταινίες

 

1. κατεβάζουμε το rar απο εδώ

2. ξεζιπάρουμε και παίρνουμε τον φάκελο zt-update και τον βάζουμε σε μία (φορμαρισμένη σε fat 32) καρτα sd

3. με κλειστό το tablet βάζουμε την sd

4. πατάμε ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΠΑΤΗΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ το κουμπί της κάμερας και το power

5. μόλις ανοίξει το ταμπλετ θα ξεκινήσει την αναβάθμιση

6. για να γυρίσετε σε stock απλά περνάτε την official απο το site της zenithink με τον ίδιο ακριβώς τρόπο

 

ΠΡΟΣΟΧΗ Δεν είναι δικό μου δημιούργημα, δεν ξέρω τι μπορεί να συναντήσετε κατά το flashάρισμα, και εννοείται πως δεν ευθύνομαι για οτιδήποτε συμβεί στο μηχάνημά σας :)

ΥΓ : για όσους θέλουν να την περάσουν για θέμα ταχύτητας θα τους πρότεινα να δοκιμάσουν πρώτα τον launcherpro ή κάποιον άλλον launcher

 

CREDITS & THANKS: OMARAHUM (o/c kernel) XPLOZA (patch-upload-build prop-καλή διάθεση)

 

εγω αυτη που κατεβασα και φλασαρα ειναι αυτη δεξια και η δικια σου ειναι αυτη αριστερα

http://prntscr.com/afg4c

στο σημειοματαριο αριστερα εμενα ελεγε αυτα και στο δικο σου αυτα

http://prntscr.com/afg6j

οποτε ειναι η ιδια?η ειναι διαφορετικη?

και αξιζει να το ξαναφλασαρω?

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/afg6j

 

αν κρινω απο το σημειωματάριο στην αριστερή είναι η τροποποιημένη και δεξιά είναι η official

η τροποποιημένη είναι ....τροποποιημένη με τα fix που αναφέρω πιο πάνω η άλλη είναι η απλή official και δεν έχει full market-ανεβασμένα mghz και τα λοιπά.

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/afg6j

 

αν κρινω απο το σημειωματάριο στην αριστερή είναι η τροποποιημένη και δεξιά είναι η official

η τροποποιημένη είναι ....τροποποιημένη με τα fix που αναφέρω πιο πάνω η άλλη είναι η απλή official και δεν έχει full market-ανεβασμένα mghz και τα λοιπά.

 

οκ.

αρα ειναι διαφορετικες

επειδη το εχω φλασαρει 3 φορες μεχρι στιγμης θα με ενδιεφερε να το δουλεψεις λιγο το δικο σου και να μου πεις αν εχεις καποιο προβλημα με κολληματα κλπ πριν την περασω και εγω μιας και ακομα μου κολλλαει το δικο μου

Edited by navystam
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα παιδιά.

Μόλις μου ήρθε η ταμπλέτα αλλά τώρα έχει πρόβλημα με τα USB ports.

Στην αρχή σύνδεσα ένα stickακι στο USB και το είδε κανονικά.

Μετά προσπάθησα να συνδέσω το PC με την ταμπλέτα (μέσω του device port) αλλά δεν έγινε τίποτα και το χειρότερο είναι ότι από τότε δεν λειτουργεί τόσο το USB όσο και το device port.

Καμμία ιδέα?

Μήπως πρέπει να κάνω root (firmware upgrade έκανα αλλά χωρίς αποτέλεσμα)?

Αν ναι μπορεί να στείλεις κάποιος οδηγίες...

 

Επίσης πληροφοριακά:

 

α) Είχα αγοράσει πέρυσι ένα Cosmote Internet on the Go. Το σύνδεσα και πήγε να προχωρήσει η διαδικασία αλλά κάπου κόλλησε με το PIN number. Το παράτησα προσωρινά, αλλά τώρα με το πρόβλημα στο USB δεν γνωρίζω αν τελικά θα τα κατάφερνε να συνδεθεί ασύρματα στο Ιnternet μέσω Cosmote.

 

β) Αγόρασα μία οικονομική θήκη με πληκτρολόγιο. Ήρθε και έπαιζε άψογα μέχρι που δημιουργήθηκε το παραπάνω πρόβλημα με τη USB.

Για όποιoν ενδιαφέρετε τη βρήκα και σε καλή τιμή εδώ:

http://www.ebay.com/itm/230792213188?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_2057wt_952

 

γ) Βρήκα και έχω παραγγείλει και μία αδιάβροχη θήκη για την παραλία. Δεν μου έχει έρθει ακόμα αλλά θα σας ενημερώσω όταν τη λάβω.

http://www.ebay.com/itm/160800581456?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_1270wt_952

Μπας το προβλημα στις usb στο προκαλεσε αυτο το κινεζοπληκτρολόγιο ? Λεως μπας...

Link to comment
Share on other sites

Μπας το προβλημα στις usb στο προκαλεσε αυτο το κινεζοπληκτρολόγιο ? Λεως μπας...

 

χμμ σε έναν φίλο μου όταν σύνδεσε το κινεζοπληκτρολόγιο χάλασε το touch :))))))))))

Link to comment
Share on other sites

χμμ σε έναν φίλο μου όταν σύνδεσε το κινεζοπληκτρολόγιο χάλασε το touch :))))))))))

Αληθεια ή κανεις χαβαλε ? Διοτι έχει μια βαση: μια προβληματικη συσκευη Usb μπορει να προκαλεσει ζημια στην μητρικη του pc (φανταζομαι οτι βρισκει εφαρμογη και στα tablet). Παντως αυτο το κινεζοπληκτρολογιοθήκη απεφυγα να το παρω ακριβως επειδη ειχα αμφιβολίες για την ποιότητα του κι ετσι πηρα μια απλη αλλα σουπερ θηκη-σταντ.

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια ή κανεις χαβαλε ? Διοτι έχει μια βαση: μια προβληματικη συσκευη Usb μπορει να προκαλεσει ζημια στην μητρικη του pc (φανταζομαι οτι βρισκει εφαρμογη και στα tablet). Παντως αυτο το κινεζοπληκτρολογιοθήκη απεφυγα να το παρω ακριβως επειδη ειχα αμφιβολίες για την ποιότητα του κι ετσι πηρα μια απλη αλλα σουπερ θηκη-σταντ.

 

αλήθεια , ναι το ξέρω τι μπορεί να κάνει αλλά δε μπορώ να κατηγορήσω το πληκτρολόγιο γιατι δεν εμπιστεύομαι τον φίλο μου σε τέτοια θέματα οπότε δεν μπορώ να ξέρω τι άλλο έκανε :pppp

Link to comment
Share on other sites

έχω παραγγείλει και εγώ αυτό με την θήκη με το keyboard όταν έρθει θα την δοκιμάσω γιατί μου είναι απαραίτητη

ελπίζω να σας διαψέυσω γιατί που να στέλενεις πίσω το tablet τωρα :wacko::wacko::wacko::wacko:

έχω δοκιμάσει 2 εξωτ. σκληρούς 500gb έναν με εξωτερική τροφοδοσία και ένα χωρίς και πολλά φλασάκια ουδέν πρόβλημα.

με τον υπολογιστή δεν το έχω συνδέσει ακόμα, με βολεύει καλύτερα απλώς να βάζω-βγάζω την sd (hot swap FTW!!!)

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...