Jump to content

Ξένες Σειρές - Προτάσεις


PARGINOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το είδα και εγώ.

στην αρχή έλεγα wtf???αλλά στο τέλος μου άφησε ένα κάτι τις για να δω και την συνέχεια.

Φαίνεται δυνατό.

 

Έτσι ακριβώς, άλλωστε ήταν και το πρώτο επεισόδιο. Μου κάνει λίγο αισθητικής True blood χωρίς το sex βέβαια (ακομα:p)

Α και στο κόμικ είναι ο Κασιντι είναι γυναίκα και πρώην κοπέλα του :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το Battlestar Galactica είναι μία από τις καλύτερες σειρές όλων των εποχών - και δεν αναφέρομαι αποκλειστικά στη βασική του κατηγορία που είναι η επιστημονική φαντασία.

 

Είχε ένα ανεπανάληπτο τρόπο να μπλέκει δράμα, επιστημονική φαντασία, δράση και φιλοσοφία. Και σε έκανε να νοιάζεσαι πραγματικά για την τύχη των χαρακτήρων. Πολύ σπάνιο αυτό.

Δεν το έχω ξανασυναντήσει σε άλλη σειρά. Η μοναδική άλλη που μου έρχεται στο μυαλό είναι το Six Feet Under αλλά αυτό είναι τελείως διαφορετική κατηγορία (κοινωνική σειρά).

 

Και το πιο παράξενο είναι ότι λάτρεψα τη σειρά ακόμα και αν αντιπαθούσα γενικότερα τις ταινίες/σειρές τύπου Star Trek, Babylon 5 κτλ.

 

Είναι μία από αυτές τις σειρές που πραγματικά λυπάμαι που δε θα έχω την ευκαιρία να την ξαναδώ ποτέ για πρώτη φορά.

Με επεισες αν και εγω αντιπαθω γενικα τετοιες σειρες..

 

Και μονο που ανεφερες το six feet under στη συγκριση το ξεκιναω αμεσα..το six feet under για μενα ειναι η καλυτερη σειρα ολων των εποχων,απο την αρχη που ξεκιναει με τον ειρωνικο θανατο μεχρι την τελευταια ατακα της στη σκηνη με τη φωτογραφια ειναι αριστουργημα:)

"you cant take a picture of this its already gone"

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Με επεισες αν και εγω αντιπαθω γενικα τετοιες σειρες..

 

Και μονο που ανεφερες το six feet under στη συγκριση το ξεκιναω αμεσα..το six feet under για μενα ειναι η καλυτερη σειρα ολων των εποχων,απο την αρχη που ξεκιναει με τον ειρωνικο θανατο μεχρι την τελευταια ατακα της στη σκηνη με τη φωτογραφια ειναι αριστουργημα:)

"you cant take a picture of this its already gone"

 

"The future is just a f*cking concept that we use to avoid being alive today" ;)

Καλά, δεν υπάρχει αμφιβολία ότι το SFU είναι η καλύτερη κοινωνική σειρά όλων των εποχών.

 

Απλά, ιδιαίτερα επειδή όπως λες ούτε και εσένα σου αρέσουν τα space operas τύπου Star Trek, δώσε του λίγο χρόνο στην αρχή και σε λίγα επεισόδια θα δεις τι εννοώ. Απίστευτα καλογραμμένο, απίστευτο βάθος χαρακτήρων και φιλοσοφικά ερωτήματα ανάλογα με αυτά του SFU περί ζωής και του τι σημαίνει να είσαι άνθρωπος.

 

Μία συμβουλή μόνο: λίγο προσοχή στη σειρά των επεισοδίων γιατί είναι λίγο μπερδεμένα

 

Ξεκίνησε το 2003 με μια τρίωρη μινι σειρά

Έπειτα ξεκίνησε ως κανονική σειρά με τρεις σεζόν

Μετά την τρίτη έγινε μία τηλεταινία (Razor)

Μετά πάει η τέταρτη σεζόν, που ουσιαστικά τελειώνει η σειρά

Και τέλος υπάρχει και μια ακόμα τηλεταινία (The Plan), που ουσιαστικά δίνει κάποια γεγονότα από άλλη σκοπιά και δεν έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον εκτός και αν κολλήσεις με τη σειρά και δεν ξέρεις τι να κάνεις όταν την τελειώσεις :p

 

Πάντως κάποια spin-offs που βγήκαν μετά (Caprica και Battlestar Galactica: Blood & Chrome) ήταν κάκιστα και δεν αξίζει ούτε να τα κατεβάσεις.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

"The future is just a f*cking concept that we use to avoid being alive today" ;)

Καλά, δεν υπάρχει αμφιβολία ότι το SFU είναι η καλύτερη κοινωνική σειρά όλων των εποχών.

 

Απλά, ιδιαίτερα επειδή όπως λες ούτε και εσένα σου αρέσουν τα space operas τύπου Star Trek, δώσε του λίγο χρόνο στην αρχή και σε λίγα επεισόδια θα δεις τι εννοώ. Απίστευτα καλογραμμένο, απίστευτο βάθος χαρακτήρων και φιλοσοφικά ερωτήματα ανάλογα με αυτά του SFU περί ζωής και του τι σημαίνει να είσαι άνθρωπος.

 

Μία συμβουλή μόνο: λίγο προσοχή στη σειρά των επεισοδίων γιατί είναι λίγο μπερδεμένα

 

Ξεκίνησε το 2003 με μια τρίωρη μινι σειρά

Έπειτα ξεκίνησε ως κανονική σειρά με τρεις σεζόν

Μετά την τρίτη έγινε μία τηλεταινία (Razor)

Μετά πάει η τέταρτη σεζόν, που ουσιαστικά τελειώνει η σειρά

Και τέλος υπάρχει και μια ακόμα τηλεταινία (The Plan), που ουσιαστικά δίνει κάποια γεγονότα από άλλη σκοπιά και δεν έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον εκτός και αν κολλήσεις με τη σειρά και δεν ξέρεις τι να κάνεις όταν την τελειώσεις :p

 

Πάντως κάποια spin-offs που βγήκαν μετά (Caprica και Battlestar Galactica: Blood & Chrome) ήταν κάκιστα και δεν αξίζει ούτε να τα κατεβάσεις.

Σχεδον καθε επεισοδιο SFU εχει και μια ατακα που σου μενει:)

 

Οπως τα λες τα βρηκα ακριβως, με τη σειρα που λες και συ,ευτυχως αυτος που εφτιαξε το τορεντ πρεπει να ηταν φανατικος γιατι ειναι πολυ προσεγμενα ολα με φακελους, σειρα κτλ :p

Οντως θελει λιγο χρονο να της δωσω γιατι ειδα την τριωρη και πρωτο επεισοδιο και τωρα αρχιζω να μπαινω στο κλιμα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

θα προτεινω καποιες σειρες,αλλες παλιες αλλες οχι,εξαιρετικες κατα την γνωμη μου.

 

Twin Peaks απο τον David Lynch

http://www.lifo.gr/team/primetime/44457

Μιλαμε για αψογη σειρα μυστηριου,με αρκετα μεγαλη πλοκη,στοιχεια θριλερ και πολυ καλες ερμηνειες.

 

Epitafios.φοβερη σειρα με ωραια πλοκη κι επισης πολυ καλες ερμηνειες.

http://www.imdb.com/title/tt0423646/

 

Rosemary's Baby mini series.μεταφορα της γνωστης ιστοριας στην συγχρονη εποχη.

http://www.imdb.com/title/tt3087752/?ref_=nm_flmg_act_14

 

Case Histories με τον <<πολυ>> κι οχι αδικα Jason Isaacs,γνωστο απο την σειρα Harry Potter,εξαιρετικες ερμηνειες,ωραιες υποθεσεις.

http://www.imdb.com/title/tt1748888/?ref_=nm_flmg_act_20

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

θα προτεινω καποιες σειρες,αλλες παλιες αλλες οχι,εξαιρετικες κατα την γνωμη μου.

 

Twin Peaks απο τον David Lynch

http://www.lifo.gr/team/primetime/44457

Μιλαμε για αψογη σειρα μυστηριου,με αρκετα μεγαλη πλοκη,στοιχεια θριλερ και πολυ καλες ερμηνειες.

 

Epitafios.φοβερη σειρα με ωραια πλοκη κι επισης πολυ καλες ερμηνειες.

http://www.imdb.com/title/tt0423646/

 

Rosemary's Baby mini series.μεταφορα της γνωστης ιστοριας στην συγχρονη εποχη.

http://www.imdb.com/title/tt3087752/?ref_=nm_flmg_act_14

 

Case Histories με τον <<πολυ>> κι οχι αδικα Jason Isaacs,γνωστο απο την σειρα Harry Potter,εξαιρετικες ερμηνειες,ωραιες υποθεσεις.

http://www.imdb.com/title/tt1748888/?ref_=nm_flmg_act_20

τα υπολοιπα δεν τα χω δει αλλα το ριμεικ του μωρου τις ροσμαρι ηταν ΑΘΛΙΟ.καμια σχεση με το οριτζιναλ,και μια mini σειρα που μου φαινοταν σαν ενα ακομα ριμεικ γιαπωνεζικου εργου με ολα τα γνωστα κλισε και ανουσιες σκηνες η εφε να σε κανουν να τρομαξεις.

ουτε την ατμοσφαιρα ειχε ουτε τις ερμηνειες.Το ονειρο τις ροσμαρι ας πουμε ως ακομα και τωρα ειναι απ τις πιο creepy σκηνες σε ταινια..στο ριμεικ ηταν απλα για γελια..

δες και λιγα τα ξενα ριβιους.Δειτε το οριτζιναλ και ξεχαστε αυτο το εκτρωμα για τα ευκολα λεφτα που βγηκε.

ενταξ τωρα αν αρεσε σε καποιον σορυ.

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

τα υπολοιπα δεν τα χω δει αλλα το ριμεικ του μωρου τις ροσμαρι ηταν ΑΘΛΙΟ.καμια σχεση με το οριτζιναλ,και μια mini σειρα που μου φαινοταν σαν ενα ακομα ριμεικ γιαπωνεζικου εργου με ολα τα γνωστα κλισε και ανουσιες σκηνες η εφε να σε κανουν να τρομαξεις.

ουτε την ατμοσφαιρα ειχε ουτε τις ερμηνειες.Το ονειρο τις ροσμαρι ας πουμε ως ακομα και τωρα ειναι απ τις πιο creepy σκηνες σε ταινια..στο ριμεικ ηταν απλα για γελια..

δες και λιγα τα ξενα ριβιους.Δειτε το οριτζιναλ και ξεχαστε αυτο το εκτρωμα για τα ευκολα λεφτα που βγηκε.

ενταξ τωρα αν αρεσε σε καποιον σορυ.

 

Ακριβώς.

Και αν μιλούσαμε για μία ταινία τρόμου του σωρού που της κάνανε ένα κακό remake... meh... ποιός νοιάζεται;

 

Αλλά ειλικρινά, πήραν το καλύτερο ψυχολογικό θρίλερ όλων των εποχών και το αποδόμησαν πλήρως.

Ήταν ειλικρινά λες και μελέτησαν τα καλύτερα στοιχεία του Μωρού της Ρόζμαρυ και συνειδητά επέλεξαν να τα καταστρέψουν απόλυτα.

 

Το απόλυτο μηδέν η mini σειρά και αν κάποιος δεν έχει δει την original ταινία να δει οπωσδήποτε αυτή και όχι το remake γιατί θα βγάλει λάθος συμπεράσματα και θα αναρωτιέται γιατί όλοι λένε τόσο καλά λόγια για μία τόσο κακή ιδέα.

 

Ελπίζω κάποτε να αποφασίσουν να σταματήσουν να κάνουν ηλίθια remakes σε ταινίες που απλά ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ να γίνουν καλύτερες.

Αν ντε και καλά ήθελαν να ασχοληθούν με το Μωρό της Ρόζμαρυ ας έκαναν remake τη συνέχειά του, το Look What's Happened to Rosemary's Baby, που ήταν τόσο κακό που δε θα μπορούσαν να το κάνουν χειρότερο.

Edited by DesertSMisSRaiN

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Κάτι να σε καθηλώνει όπως το BANSHEE, υπάρχει;

 

Unleashed by my M1 NOTE

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κάτι να σε καθηλώνει όπως το BANSHEE, υπάρχει;

 

Unleashed by my M1 NOTE

To strike back ισως κανει τη δουλεια του αλλα οχι τοσο ατμοσφαιρικα οσο το banshee

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Είπα να δω Και εγώ το PREACHER που προτάθηκε πριν, αλλά δεν τρελάθηκα.

Δεν φαίνεται για σοβαρή σειρά, πιο πολύ για χαβαλεδιαρικο project του Seth Rogan κάνει.

 

Sent from my ONDA A9 Core4 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Είπα να δω Και εγώ το PREACHER που προτάθηκε πριν, αλλά δεν τρελάθηκα.

Δεν φαίνεται για σοβαρή σειρά, πιο πολύ για χαβαλεδιαρικο project του Seth Rogan κάνει.

 

Sent from my ONDA A9 Core4 using Tapatalk

Δες το outcast..

 

Sent from my SM-T710 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είπα να δω Και εγώ το PREACHER που προτάθηκε πριν, αλλά δεν τρελάθηκα.

Δεν φαίνεται για σοβαρή σειρά, πιο πολύ για χαβαλεδιαρικο project του Seth Rogan κάνει.

 

Sent from my ONDA A9 Core4 using Tapatalk

 

σωστος. +1, ειπα να το συνεχισω μιας και μ αρεσει ο ιρλανδος, αλλα δεν...

 

Δες το outcast..

 

Sent from my SM-T710 using Tapatalk

 

μπα, ουτε αυτο λεει, δυστυχως, πολυ "εξειδικευμενο", οχι του γουστου μου

 

εχουμε τα τελευταια των person of interest, gomorra, peaky blinders να δουμε και

μετα ξεκινανε aquarius, orange is the new black, ray donovan, marco polo κι εχουμε και pines,

καλα ειναι, οι καινουργιες που βγαινουν τελευταια ειναι μαυρο χαλι, μην ασχολειστε

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://www.tvmaze.com/shows/2993/stranger-things

 

Stranger Things

 

Show Info

Streamed on: Netflix (2016 - now)

Show Type: Scripted

Genres: Drama Horror Thriller Mystery

Status: Running

Episodes ordered: 8 episodes

Scheduled: Fridays

 

Created by: Ross Duffer Matt Duffer

Official site: http://www.netflix.com

 

Καταπληκτικη σειρα παιδια, την προτεινω χωρις 2η σκεψη, ειναι μονο 8 επεισοδια. Και ενα trailer για να μην ψαχνετε :p (αν και εχει πολλα σποιλερ, καλυτερα να δειτε το πρωτο επεισοδιο και να αποφασισετε αν σας αρεσει.

Coolpad F1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα μόλις να γράψω και με πρόλαβες.

 

Τρομερή ατμόσφαιρα στη σειρά, άλλη μια δυνατή παραγωγή από το Netflix με ερμηνείες για χρυσή σφαίρα τόσο από τους ενήλικες όσο και από τους junior ηθοποιούς.

 

Μιλάμε η δράση ξεκινάει από τα πρώτα λεπτά και δε σε αφήνει καθόλου.

 

Είναι μίξη από X-Files, ET κλπ κλπ για όσους αναρωτιούνται τι πραγματεύεται η σειρά Κ όλα αυτά με πολύ 80λα ..

 

Σκέφτομαι ήδη ποιος περιμένει την επόμενη σεζόν και είμαι 4ο επεισόδιο.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειδα και το 2ο επεισοδιο (και σιγουρευτηκα οτι μου αρεσει), οποτε σας προτεινω το The Night Of.

Καμμια σχεση βεβαια με σπιντατους ρυθμους και καταιγιστικη δραση, αλλα δεν κοιμηθηκα ουτε δευτερολεπτο (και κοιμαμαι πανευκολα).

Edited by fioravanti90
Link to comment
Share on other sites

http://www.tvmaze.com/shows/14157/the-night-of

 

The Night Of

 

Show Info

Airs on: United States HBO (2016 - now)

Show Type: Scripted

Genres: Drama Crime

Status: Running

Episodes ordered: 8 episodes

Scheduled: Sundays at 21:00

 

Created by: Richard Price Steven Zaillian

Official site: http://www.hbo.com

 

Επισης πολυ καλη σειρα, εχουν παιχτει 2 επεισοδιο μεχρι στιγμης τα οποια ηταν πολυ δυνατα και τα 2.

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω παλι ειδα και το 2ο επεισοδιο (και σιγουρευτηκα οτι μου αρεσει), οποτε σας προτεινω το The Night Of.

Καμμια σχεση βεβαια με σπιντατους ρυθμους και καταιγιστικη δραση, αλλα δεν κοιμηθηκα ουτε δευτερολεπτο (και κοιμαμαι πανευκολα).

 

xexe, το ειχα γραψει το ποστ πριν ποση ωρα και το αφησα χωρις να πατησω υποβολη και το καταλαβα μολις :p

Coolpad F1
Link to comment
Share on other sites

http://www.tvmaze.com/shows/3605/vice-principals

 

Vice Principals

 

Airs on: United States HBO (2016 - now)

Show Type: Scripted

Genres: Comedy

Status: Running

Episodes ordered: 9 episodes

Scheduled: Sundays at 22:30

 

Official site: http://www.hbo.com

Coolpad F1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω καιρό να μπω οπότε δεν ξέρω αν έχουν αναφερθεί (έριξα μια ματιά μέχρι 3-4 σελίδες πίσω και δεν τις είδα). Απο όσες είδα μέσα στο '16 μέχρι τώρα ξεχώρισα αυτές:

 

The Leftovers: μπορεί να χει κουλό/μεταφυσικό αρχικό premise (μαζική "ανάληψη στους ουρανούς" ενός ποσοστού του πληθυσμου) αλλά από κει και πέρα βλέπουμε την ιστορία αυτών που έμειναν πίσω δοσμένη και με ρεαλισμό και με πολύ ενδιαφέρουσα πλοκή. Πέρασα πάρα πολύ καλά βλέποντάς τη (2 σεζόν, η 3η και τελευταία έρχεται αρχές του '17).

 

Mozart in the jungle: ντάξει μάλλον δεν είναι για όλα τα γούστα, αλλά έχει καταπληκτικό Gael Garcia Bernal σε ρόλο βασισμένο στον real-life μαέστρο Gustavo Dudamel που είναι φοβερό τυπάκι, πολύ ωραίο soundtrack και ενδιαφέροντες χαρακτήρες. Ανάλαφρη σειρά που σου αφήνει πολύ ωραία γεύση (όταν τελείωσε ήθελα κι άλλο - 3η σεζόν έρχεται αλλά δεν ξέρω πότε - τέλη της χρονιάς το νωρίτερο).

 

Happy-ish: Μαύρη κωμωδία με τον Steve Coogan. Την έκοψαν στα 10 επεισόδια, αλλά βγάζει νόημα (κάνει έναν πλήρη κύκλο). Εγώ μ'αυτή τη σειρά ταυτίστηκα πάρα πολύ, αλλά πρέπει να σαι και στο target group (θα λεγα 30άνω, σε μακροχρόνια σχέση/γάμο, ερωτήματα σχετικά με καριέρα και ΠΟΛΛΑ υπαρξιακά). Σου ψιλο-μαμάει την ψυχολογία αλλά ταυτόχρονα φέρνει και μια κάθαρση μέσα απ'το γέλιο.

 

 

Σήμερα θα ξεκινήσω το Stranger Things, λυσσάξανε όλοι :) Α, είδα και Night Manager τη συστήνω όπως και οι προλαλήσαντες και βλέπω και Mr Robot, αλλά αυτό δε χρειάζεται συστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

http://www.tvmaze.com/shows/2993/stranger-things

 

Stranger Things

 

Show Info

Streamed on: Netflix (2016 - now)

Show Type: Scripted

Genres: Drama Horror Thriller Mystery

Status: Running

Episodes ordered: 8 episodes

Scheduled: Fridays

 

Created by: Ross Duffer Matt Duffer

Official site: http://www.netflix.com

 

Καταπληκτικη σειρα παιδια, την προτεινω χωρις 2η σκεψη, ειναι μονο 8 επεισοδια. Και ενα trailer για να μην ψαχνετε :p (αν και εχει πολλα σποιλερ, καλυτερα να δειτε το πρωτο επεισοδιο και να αποφασισετε αν σας αρεσει.

Τι υπέροχη σειρά όντως! Τη βλέπω μετά την τέταρτη σεζόν του The americans και έχω παραμείνει στο κλίμα των 80'ς

Link to comment
Share on other sites

Είναι σαν όλες τις αγαπημένες ταινίες της παιδικής μας ηλικίας, Stand by me, the Explorers, ET αναμεικτες με τα X-files. Αλλά, αντίθετα με αυτές που όταν τις δουμε τώρα ξέρουμε ακριβώς τι θα παίξει, εδώ έχουμε μια φρέσκια ιστορία που -ντάξει χωρίς να είναι και εντελώς απρόβλεπτη - μας δίνει τον ενθουσιασμό και το σκιάξιμο της πρώτης φοράς. Γαμάτη. Και τα βλεπω ένα ένα για να κρατήσει περισσότερο (αντίθετα με τη συνηθισμένη μου τάση για binge-watching). Και μπόνους που είναι καλοκαίρι, ταιριάζει πιο πολύ για κάποιο λόγο.
Link to comment
Share on other sites

Είναι σαν όλες τις αγαπημένες ταινίες της παιδικής μας ηλικίας, Stand by me, the Explorers, ET αναμεικτες με τα X-files. Αλλά, αντίθετα με αυτές που όταν τις δουμε τώρα ξέρουμε ακριβώς τι θα παίξει, εδώ έχουμε μια φρέσκια ιστορία που -ντάξει χωρίς να είναι και εντελώς απρόβλεπτη - μας δίνει τον ενθουσιασμό και το σκιάξιμο της πρώτης φοράς. Γαμάτη. Και τα βλεπω ένα ένα για να κρατήσει περισσότερο (αντίθετα με τη συνηθισμένη μου τάση για binge-watching). Και μπόνους που είναι καλοκαίρι, ταιριάζει πιο πολύ για κάποιο λόγο.

Pssss

Τι είπες τώρα...

Explorers!!!!

Δεν υπάρχει το concept.Θυμίζει 80s ακόμα και η γραμματοσειρά όταν ξεκινάει.

 

Unleashed by my M1 NOTE

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω πλακώσει τα παλιά εδώ και 2 μέρες.

Star trek,εννοείται το παλιό.

Night gallery,φοβερή σειρά κι αυτή.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και γω τέτοια φάση περνάω... married with children... friday the 13th...

 

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

Η δεύτερη σειρά,απλά επική.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχει δει κανείς το The night of?

Μου άρεσε πολύ προσωπικά, εξαιρετική σκηνοθεσία, πολύ καλές ερμηνείες και η εγγύηση του HBO

http://www.imdb.com/title/tt2401256/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...