Jump to content

Sony Xperia S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ! Σ'ευχαριστω πολυ!! Το ειχα ξεχασει για τις ρυθμισεις κι ειχα ξενερωσει που δεν δουλευαν τα δεδομενα.

 

Δουλεψε δηλαδη;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι ναι! Έβαλα μονο τα στοιχεια που ελεγε και μπηκα κανονικα internet απο το δικτυο!

Περασα και τις ρυθμισεις των mms αλλα αυτα δεν θα τα δικομασω

Αναγνώστης εποχής Unwired... με wap :P

2001-Σήμερα :Ericsson T68m, Sony Ericsson K700, Sony Ericsson P1i, HTC Wildfire, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S5, Lenovo K3 Note, Xiaomi RN2 Prime / Cube iWork10 flagship dual OS

Link to comment
Share on other sites

ειμαι κατοχος ενω xperia s λευκο:) ..ποσες ωρες χρειαζεται φορτιση την πρωτη φορα?και επισης κατα την συνδεση μου στο facebook απο δικτυο wifi μου λεει συνεχεια οτι προεκυψε ενα σφαλμα τι ακριβως να συμβαινει?επισης απενεργοποιησα απο ρυθμισης δικτυου κινητης τηλεφωνιας τα δεδομενα ενεργα για να μην μοθ τρωει την καρτα να εκανα καποια βλακεια :(
Link to comment
Share on other sites

φιλε αυτα που ξαχνω προς το παρον δεν τα βρισκω στουσ αρχαριους...γιατι μου λεει προυκυψε καποιο σφαλμα οταν κανω login στο facebook
Link to comment
Share on other sites

ειμαι κατοχος ενω xperia s λευκο:) ..ποσες ωρες χρειαζεται φορτιση την πρωτη φορα?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3918412#post3918412

 

και επισης κατα την συνδεση μου στο facebook απο δικτυο wifi μου λεει συνεχεια οτι προεκυψε ενα σφαλμα τι ακριβως να συμβαινει?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3961841#post3961841

επισης απενεργοποιησα απο ρυθμισης δικτυου κινητης τηλεφωνιας τα δεδομενα ενεργα για να μην μοθ τρωει την καρτα να εκανα καποια βλακεια :(

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3918423#post3918423

 

Άλλο δεν τα λεει κι άλλο δεν έψαξα, βαριέμαι να διαβάσω, προτιμώ να μου τα δίνετε μασημένα. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

φιλε κοιταξα αληθεια λεω απλα ειμαι αγχωμνεος σημερα το πηρα στα χερια μοθ και αντιμετωπισα προβληματα...θα τα κοιταξω αμεσως
Link to comment
Share on other sites

δεv διρθωνεται το προβλημα με την συνδεση στο fb μου λεει οτι προεκυψε σφαλμα....εκανα αυτα που μου ειπες intenet εχω κανονικα παρεπιπτοντος
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια εχω ενα προβλημα με την αναβαθμιση εδω κ καποιες μερες προσπαθω να την κανω κ με update service κ με pc companion αλλα τιποτα.... το εκανα αρκετες φορες κ εκανα κ εκκαθαπιση κ επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων παλι τιποτα... δεν παιρνει την 6.1.A.2.45... αν μπορειτε απαντηστε μου... ευχαριστωω..:)
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια εχω ενα προβλημα με την αναβαθμιση εδω κ καποιες μερες προσπαθω να την κανω κ με update service κ με pc companion αλλα τιποτα.... το εκανα αρκετες φορες κ εκανα κ εκκαθαπιση κ επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων παλι τιποτα... δεν παιρνει την 6.1.A.2.45... αν μπορειτε απαντηστε μου... ευχαριστωω..:)

 

Τι σφαλμα σου βγάζει? Τι λέει το pcc?

Μηπως το έχεις κάνει root και έχεις σβήσει τίποτα αρχεια του κιν?

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερουμε ποτε περιπου θα παρουμε την jb? ''αν'' την παρουμε?
Θα την πάρουμε σίγουρα, ήδη υπάρχει test build, πότε δε ξέρω, μάλλον μέσα στο Νοέμβριο.
Link to comment
Share on other sites

εχω το htc wildlife s και θελω να μεταφερω τις επαφες με bluetooth στο xpreria S ολες μαζι με πιο τροπο γινεται

 

καλύτερα με το google να τα μεταφέρεις

Link to comment
Share on other sites

εννοωντας..?:)καμια οδηγια

 

τεσπ...χρησιμοποιησα το myphoneexploler το περασα και στon υπολογιστη στο htc wildlife και στο xperia S βρισκω τις επαφες απο το wildlfe και αλλα αρχεια πως θα γινει ομως η αντιγραφη η μεταφορα στην συσκευη xperia S...?η συνδεση γινεται με wifi και στα δυο κινητα με τον υπολογιστη :worry:

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας το Liverpool - Man Utd στο Skysports (από stream αλλά εκπληκτική εικόνα) είδα στο ημίχρονο διαφήμιση του xperiaS στο γνωστό στυλάκι της Sony, που εστίαζε κυρίως στη μουσική. Όποιος θέλει μπορεί να την δει και στο http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-s/. Φαίνεται πως το S δεν είναι παρατημένη ιστορία για την Sony τουλάχιστον αυτή την στιγμή.

Πάντως θα ήθελα στο Walkman να υπάρχει η δυνατότητα προβολής στίχων, όπως είχα συνηθίσει τόσα χρόνια στο ios.

Και δεν κατραλαβαίνω γιατί η μουσική από το ηχείο του S ακούγεται τόσο καλύτερα και τόσο πιο δυνατά από την ανοιχτή ακρόαση.

Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας το Liverpool - Man Utd στο Skysports (από stream αλλά εκπληκτική εικόνα) είδα στο ημίχρονο διαφήμιση του xperiaS στο γνωστό στυλάκι της Sony, που εστίαζε κυρίως στη μουσική. Όποιος θέλει μπορεί να την δει και στο http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-s/. Φαίνεται πως το S δεν είναι παρατημένη ιστορία για την Sony τουλάχιστον αυτή την στιγμή.

Πάντως θα ήθελα στο Walkman να υπάρχει η δυνατότητα προβολής στίχων, όπως είχα συνηθίσει τόσα χρόνια στο ios.

Και δεν κατραλαβαίνω γιατί η μουσική από το ηχείο του S ακούγεται τόσο καλύτερα και τόσο πιο δυνατά από την ανοιχτή ακρόαση.

 

Mα στιχους μπορεις να δεις σε ολα τα Android

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εννοωντας..?:)καμια οδηγια

 

κανε ενα λογαριασμό στο gmail. (ουτως η αλλως θα πρεπει να φτιαξεις για να εχεις προσβαση στο Play store)

Πέρνα τις επαφες σου εκει.

Στο τηλ. θα πας στις επαφες και θα ζητησει να γινει εισαγωγη επαφων απο καρτα sim, on line account κτλ. θα επιλεξεις το on line accoun, και θα τις εχεις στο τηλ. σου ή σε οποιο αλλο τηλ θελεις, χωρίς να χρειαζεσαι την καρτα sim

δεν και

το video
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω καινούργιο smartphone και το sony xperia s είναι πρώτο στις επιλογές μου όμως ακούω πολλούς να λένε ότι έχει αργό internet ειδικά μέσω 3g και αν θέλω κάτι από ένα κινητό αυτό είναι να μην έχει lag και κολλήματα στο internet.

Αν κάποιος από εσάς μπαίνει από αυτό το κινητό στο internet με 3g ας μου πει αν υπάρχει πρόβλημα με lag στο φόρτωμα των σελίδων.

Link to comment
Share on other sites

Mα στιχους μπορεις να δεις σε ολα τα Android

Πως γινεται αυτο ? πρωτη φορα τ'ακουω

 

Οκ found it

https://play.google.com/store/search?q=music+lyrics&c=apps

Ποια χρησιμοποιείτε εσείς ?

Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται αυτο ? πρωτη φορα τ'ακουω

 

Οκ found it

https://play.google.com/store/search?q=music+lyrics&c=apps

Ποια χρησιμοποιείτε εσείς ?

 

Κοιτα, εχω κατεβασει τον player pro ο οποιος ειναι τρομερος.και πατωντας πανω σε ενα τραγουδι σου βγαζει μια επιλογη view lyrics.αυτο ηταν.κατεβαζει τον στιχο απο το ιντερνετ και τον σωζει για παντα.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω καινούργιο smartphone και το sony xperia s είναι πρώτο στις επιλογές μου όμως ακούω πολλούς να λένε ότι έχει αργό internet ειδικά μέσω 3g και αν θέλω κάτι από ένα κινητό αυτό είναι να μην έχει lag και κολλήματα στο internet.

Αν κάποιος από εσάς μπαίνει από αυτό το κινητό στο internet με 3g ας μου πει αν υπάρχει πρόβλημα με lag στο φόρτωμα των σελίδων.

 

Αδερφέ εγώ που το έχω στο 3g όσες ώρες είμαι έξω μπορώ να πω ότι είμαι ικανοποιημένος από την ταχύτητά του στο φόρτωμα. Και με τον dolphin και με τον chrome και με τον μαμά browser, χωρίς να μπορώ να το συγκρίνω με κάποιο άλλο παρά μόνο με το arc που έχω επίσης. Γενικά πάντως, όλα αυτά καλό θα ήταν να τα δοκιμάσεις κάπου αν μπορείς, προτού αποφασίσεις να το αγοράσεις.

Βtw είμαι σε dataplan της vodafone.

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...