Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:O:O:O

Μπέρδεμααααα.. Θα σε έπαιρνα στο λαιμό μου τσάμπα. Η απάντηση μου πήγαινε στον _Dante_...

Μήπως δεν είναι συμβατό με την ICS; Λογικά ο developer θα βγάλει update για να την κάνει συμβατή με ICS....

 

συγνωμη αλλα ειμαι ασχετος πιο ειναι ο dante

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

συγνωμη αλλα ειμαι ασχετος πιο ειναι ο dante

http://www.myphone.gr/forum/member.php?u=129702 :lol::lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ροοτ τωρα.πως βγαζω τις εφαρμογες που ειναι αχρηστες?ξερω ποιες θελω να βγαλω.τις κανω απλα απενεργοποιηση η υπαρχει αλλη επιλογη για ολοκληρωτικη διαγραφη

 

Tο μήνυμα μου πήγαινε στον παραπάνω φίλο....

Δοκίμασε να επικοινωνήσεις με τον developer του προγράμματος (λογικά θα έχει e-mail μέσα στο Play Store) και να ρωτήσεις τι παίζει με ICS...

Link to comment
Share on other sites

Από τα καλύτερα προγράμματα GPS.

Και offline..

 

αυτο ειναι και το καλυτερο.. οτι δουλευει offline.. αλλα δεν το εχω βρει στο μαρκετ.. προφανως δεν υπαρχει εκει.. ευτυχως ομως το βρηκα :)

Another day in paradise...
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι και το καλυτερο.. οτι δουλευει offline.. αλλα δεν το εχω βρει στο μαρκετ.. προφανως δεν υπαρχει εκει..

 

Όντως. Βρίσκεται εκτός Play Store!...;)

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι και το καλυτερο.. οτι δουλευει offline.. αλλα δεν το εχω βρει στο μαρκετ.. προφανως δεν υπαρχει εκει.. ευτυχως ομως το βρηκα :)

το igo δεν υπαρχει στο play http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=314557

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Tο μήνυμα μου πήγαινε στον παραπάνω φίλο....

Δοκίμασε να επικοινωνήσεις με τον developer του προγράμματος (λογικά θα έχει e-mail μέσα στο Play Store) και να ρωτήσεις τι παίζει με ICS...

 

Και εγω αστρο εχω.απο αυτον πως διαγραφω?στην μνημη με βαζει μολις το ανοιγω αλλα στο system δεν μου εχει το app

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι και το καλυτερο.. οτι δουλευει offline.. αλλα δεν το εχω βρει στο μαρκετ.. προφανως δεν υπαρχει εκει.. ευτυχως ομως το βρηκα :)

 

και τα αλλα sygic navigon kai Ndrive δουλευουν offline

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αστρο εχω.απο αυτον πως διαγραφω?στην μνημη με βαζει μολις το ανοιγω αλλα στο system δεν μου εχει το app

 

Πατάς up δύο φορές. Πατάς system και πας πάνω πάνω (η σελίδα προχωράει προς τα πάνω). Βρίσκεις το φάκελο app, το ανοίγεις και διαγράφεις ό,τι θες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θα ηθελα τη συμβουλη καποιου, εχω αγορασμενο μετρητοις εδω και 3 μηνες το συγκεκριμενο κινητο απο τη vodafone σημερα ξαφνικα μου παρουσιασε θεμα η δονηση, ειναι "αδυναμη" κ κου εχει σπασει τα νευρα. Τι να κανω να το δωσω vodafone για service? σστη sony? Η ν βρω κανεναν εδω που να φτιαχνει κινητα να τελειωνω;ειμαι σε νησι...να τα λεμε κι αυτα θελω αααμεσα μια συμβουλη ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει error deleting files.κατι με τα δικαιωματα μυριζομαι ε?

 

Σωστός ο παίκτης. Θέλει δικαιώματα root πράγμα που δε το ζητάει ο Astro. Οι μόνοι τρόποι που ξέρω εγώ είναι το Titanium και ο Root explorer. Υπάρχουν και άλλα μέρη για κατέβασμα, πέραν του γνωστού!;):X

Link to comment
Share on other sites

οκ θενκ γιου.εαν με πιασει αργοτερα θα βαλω κανενα απο τα αλλα για να τα διαγραψω.ετσι και αλλιως τωρα που τα απενεργοποιησα εχω 200ΜΒ ραμ με το που το ανοιξω και μετα απο χρηση 170 ανετα.

παντως το μονο που αργει πλεον ειναι να ανοιξει αυτο για να κανεις κλησεις.

 

κατι αλλο.τωρα εχει βαλει ενα δικο του video player.εχω τον mx αλλα πλεον δεν με ρωταει με ποιον να κανει αναπαραγωγη και κανει αυτοματα με το δικο του προγραμμα.εκανα εκσαθαριση απο σχεδον ολες τις εφαρμογες αλλα και παλι δεν με ρωταει ωστε να βαλω τον mx για προεπιλεγμενο

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε ενημερωση.. με πηγε στο 4.1.Α.0.562.

 

Eνταξει.. μεχρι στιγμης.. οχι κατι το ιδιαιτερο..

Edited by kyle4
Another day in paradise...
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε ενημερωση.. με πηγε στο 4.1.Α.0.562.

 

Eνταξει.. μεχρι στιγμης.. οχι κατι το ιδιαιτερο..

 

Εννοείς ότι δεν είσαι root, δεν πείραξες τίποτα στο build numper και σου ήρθε η ελληνική αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι δεν είσαι root, δεν πείραξες τίποτα στο build numper και σου ήρθε η ελληνική αναβάθμιση;

 

Nαι δεν εχω πειραξει τπτ.. Απλα συνδεσα το κινητο για να περασω κατι φωτος στο πσ.. και μου εβγαλε την ενημερωση..Μεσω pc companion φυσικα ετσι...

Another day in paradise...
Link to comment
Share on other sites

το igo δεν υπαρχει στο play http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=314557

 

Ευχαριστω φιλε. Το βρηκα το προγραμμα θα το περασω.. Εμεινα εντυπωσιασμενος ποσο καλα δουλευε στο κινητο του φιλου μου..

Another day in paradise...
Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο. Για πειτε εντυπωσεις οταν μπορεσετε για θεματα ταχυτητας με την ελληνικη επισημη χωρις root.
Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο. Για πειτε εντυπωσεις οταν μπορεσετε για θεματα ταχυτητας με την ελληνικη επισημη χωρις root.

 

Eνταξει μεχρι στιγμης ενα κλικ πιο γρηγορο μου ερχεται.. Αυριο που θα το εχω χρησιμοποιησει και παραπανω , θα καταλαβω και περισσοτερα..

Another day in paradise...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θα ηθελα τη συμβουλη καποιου, εχω αγορασμενο μετρητοις εδω και 3 μηνες το συγκεκριμενο κινητο απο τη vodafone σημερα ξαφνικα μου παρουσιασε θεμα η δονηση, ειναι "αδυναμη" κ κου εχει σπασει τα νευρα. Τι να κανω να το δωσω vodafone για service? σστη sony? Η ν βρω κανεναν εδω που να φτιαχνει κινητα να τελειωνω;ειμαι σε νησι...να τα λεμε κι αυτα θελω αααμεσα μια συμβουλη ευχαριστω
Απλα πραγματα,το πας με την αποδειξη στη Vodafone η σε καποιο εξουσιοδοτημενο sony service.:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θα ηθελα τη συμβουλη καποιου, εχω αγορασμενο μετρητοις εδω και 3 μηνες το συγκεκριμενο κινητο απο τη vodafone σημερα ξαφνικα μου παρουσιασε θεμα η δονηση, ειναι "αδυναμη" κ κου εχει σπασει τα νευρα. Τι να κανω να το δωσω vodafone για service? σστη sony? Η ν βρω κανεναν εδω που να φτιαχνει κινητα να τελειωνω;ειμαι σε νησι...να τα λεμε κι αυτα θελω αααμεσα μια συμβουλη ευχαριστω

 

 

Kαλυτερα να το πας στην vodafone και οχι σε καποιον οποιονδηποτε..

Another day in paradise...
Link to comment
Share on other sites

Βασικα καλυτερα να το παει κατευθειαν σε εξουσιοδοτημενο γιατι και η βοντα εκει το στελνει.απλα θα σε καθυστερησουν παραπανω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πρεπει απαρραιτητα να ειναι η μπαταρια στο 50% τουλαχιστον που λεει για να γινει η αναβαθμιση. Αν ειναι στο 15% τί εγινε δηλαδη; Να ορμηξω ή να φορτισω πρωτα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πρεπει απαρραιτητα να ειναι η μπαταρια στο 50% τουλαχιστον που λεει για να γινει η αναβαθμιση. Αν ειναι στο 15% τί εγινε δηλαδη; Να ορμηξω ή να φορτισω πρωτα;

 

E.. λιγο ισως να πρεπει να φορτισεις.. Εγω βασικα το ειχα φουλ.. αν και οταν το κανεις συνδεση με το πσ, φορτωνει κιολας...

Another day in paradise...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...