Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με αυτό που λέτε θα δω παραπάνω φωτισμό από ότι έχει τώρα στο foul??

 

ναι καμια σχεση πραγματικα το εκανα και στο neo v σημερα και χτες στο Mini μου.

History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι καμια σχεση πραγματικα το εκανα και στο neo v σημερα και χτες στο Mini μου.

 

Πάντως στις ρυθμήσεις της φωτινότητας δεν έχει επιλογή auto brightness.

1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Καλα θα ταν να ειχε και γκρουπς στις επαφές βλέπω να περνάω το DW Contacts & Phone & Dialer, έχει Ελληνικά ?

Τα stock προγράμματα για μηνύματα και επαφές διαγράφονται ?Εαν ναι υπάρχουν στο market ?

Έχει Ελληνικά ο DW.

Διαγράφονται και μπορείς να τα βρεις στο market. Υπόψιν ότι αν απεγκαταστήσεις την stock εφαρμογή των μηνυμάτων ίσως κάποια προγράμματα διαχείρισης μηνυμάτων να μην μπορούν να στείλουν mms. Όπως βλέπεις μιλάω γενικά μιας και δεν ξέρω ποιες είναι αυτές οι εφαρμογές. Απλά το λεω για να το έχεις υπόψη σου. :)

 

Για μενα καλυτερο ειναι το stock για μηνυματα,τα δοκιμασα ολα και κατεληξα σε αυτο.Απο εκει και περα ειναι θεμα γουστου....

 

Μετα απο 35 μερες συμβιωση με το neo-v να πω επι τροχαδην το σκεπτικο μου.

Ειναι δυνατον νεα τηλεφωνο με 1024 επεξεργαστη να μενει με 50mb μνημη και να σερνετε?

Ναι πεταει,αλλα μολις το αγορασεις και ειναι αδειο!

Αρα μηπως ειναι νωρις ακομα για android κινητο?Γιατι τοσες επανεκινησεις που κανω με το neo-v τις εκανα στα πρωτα χρονια του sybian με το siemens SX1!

Θα σου προτείνω και το pansi sms αλλά προς το παρόν δεν γράφει 160 χαρακτήρες. Όταν διορθωθεί το handcent απλά θα σβήσει!

Όσον αφορά ττη μνήμη και κολλήματα που λες το δικό μου είναι σχεδόν μονίμως με 60-70ΜΒ και δεν καταλαβαίνει τίποτα. Σήμερα έσβησα μερικές εφαρμογές και πήγα κοντά στα 100ΜΒ αλλά γενικά κανένα πρόβλημα.

Αν ξεκλειδωσω οφφισιαλ τον bootloader , δεν θα εχω προσβαση σε PC COMPANION & Seus . αν τον ξανακλειδωσω θα εχω ετσι ;

Ναι θα έχεις.

Καλησπέρα και από εμένα και κάλη χρονιά σε όλους με υγεία!!!

Καθότι νεος στο forum ζητώ την επιείκεια σας για οποιοδήποτε παράπτωμα μου!!

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι το οποίο είναι τόσο απλό αλλά για ένα περίεργο λόγο δεν μπορώ να βρώ λύση!!!! :wacko:

Αφορά λοιπόν το "widget του καιρού"

Καλώς ήρθες! Απάντηση σου δώσανε τα παιδιά οπότε μένω στο καλωσόρισμα!

τελικα το καλωδιο που χρειαζομαστε ειναι MiniHDMI se HDMI? 'η MICROHDMI?

και με αυτο θα συνδεεται και στον υπολογιστη?

ΜicroHDMI. Άλλο είναι το καλώδιο για τον υπολογιστή (microUSB).

Καλησπέρα παιδιά, ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας μια και έχετε την συσκευή μέρες..Έχω αγοράσει το Neo-V από το σάββατο και πραγματικά είμαι λίγο ξενερωμένος με την φωτεινότητα της οθόνης κατά τα άλλα όμως είναι φοβερό. Αξίζει πιστεύετε να το δώσω και να πάω για το Ray??

 

Κάνε αυτό που σου είπε ο alx255 ή αν δεν θες να αγοράσεις την εφαρμογή κάνε λίγη υπομονή μέχρι να γράψουμε τον οδηγό ώστε να το κάνετε μόνοι σας χωρίς τη χρήση της εφαρμογής. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κάνε αυτό που σου είπε ο alx255 ή αν δεν θες να αγοράσεις την εφαρμογή κάνε λίγη υπομονή μέχρι να γράψουμε τον οδηγό ώστε να το κάνετε μόνοι σας χωρίς τη χρήση της εφαρμογής. ;)

 

Ποιά εφαρμογή εννοείς οτι υπάρχει αν είναι να την αγοράσω. Δηλαδή για να καταλάβω έχει κάποιο bug αυτή η έκδοση του λειτουργικού που είναι πεσμένη η φωτεινότητα σε σχέση με τα άλλα μοντέλα? Στην ουσία το Ray με το Νεο V έχουν είδια φωτεινότιτα αν κάνω αυτό που μου πε παραπάνω το παιδί? Αν είναι όντως έτσι δεν έχω λόγο να πάω στο Ray

1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Απαντησες μονος σου σε μια ερωτηση που ειχε κανει καποιος φιλος μερικες σελιδες πριν περι μονοπυρηνων,δυπυρηνων και λοιπα...δυστυχως δεν ειναι μονο τα benchmarks....

Οσο καλυτερο το κινητο,τοσο πιο απροβληματιστη λειτουργια..ναι ο επεξεργαστης του ειναι μια χαρα.αλλα στην μνημη υστερουν ολα τα κινητα της (πλεον) Sony.οσοι ασχολουνται με τα κινητα της,ξερουν οτι εκει που ποναει ειναι η μνημη του κινητου.φωναζουμε για 1 γιγα,αλλα δυστυχως δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα..με ενα γιγα πραγματικα θα βλεπαμε αλλα τηλεφωνα..

 

Με καλυψες απολυτα,δεν τα γραφω με κακια,αλλα με το τι αγορασα,ας μην φορτωνουνε με ενα σωρο ηλιθιοτητες την μνημη αφου τσιγκουνευονται λιγο παραπανω MB,σαν να εχουμε αυτοκινητο με 200 ιππους και ροδες ποδηλατου.....

Τελικα δεν ειναι και τοσο.....κελεπουρι οσο αρχικα πιστεψαμε.....Κατι ηξεραν που το δωσανε φτηνα......(συμφωνα με εκτιμησεις πριν κυκλοφορησει μιλαγανε για 400 ευρω,αντε 350 συμφωνα με τα χαρακτηριστικα του),και τελικα πουλιεται κατω απο 200!

Κατι ξερανε.......:mad:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Με καλυψες απολυτα,δεν τα γραφω με κακια,αλλα με το τι αγορασα,ας μην φορτωνουνε με ενα σωρο ηλιθιοτητες την μνημη αφου τσιγκουνευονται λιγο παραπανω MB,σαν να εχουμε αυτοκινητο με 200 ιππους και ροδες ποδηλατου.....

Τελικα δεν ειναι και τοσο.....κελεπουρι οσο αρχικα πιστεψαμε.....Κατι ηξεραν που το δωσανε φτηνα......(συμφωνα με εκτιμησεις πριν κυκλοφορησει μιλαγανε για 400 ευρω,αντε 350 συμφωνα με τα χαρακτηριστικα του),και τελικα πουλιεται κατω απο 200!

Κατι ξερανε.......:mad:

 

δεν ειναι ακριβως οπως τα λες το τηλ το εχει τοσο η voda και το εχει μονο αυτη στην Ελλαδα επισημα για πατα στο skroutz η δες στα ξενα eshops ποσο εχει ειμαστε φτηνοτεροι.

History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Ποιά εφαρμογή εννοείς οτι υπάρχει αν είναι να την αγοράσω. Δηλαδή για να καταλάβω έχει κάποιο bug αυτή η έκδοση του λειτουργικού που είναι πεσμένη η φωτεινότητα σε σχέση με τα άλλα μοντέλα? Στην ουσία το Ray με το Νεο V έχουν είδια φωτεινότιτα αν κάνω αυτό που μου πε παραπάνω το παιδί? Αν είναι όντως έτσι δεν έχω λόγο να πάω στο Ray

DisableAutoBrightness λέγεται η εφαρμογή. Δεν είναι bug, δεν είναι πρόβλημα. Είναι χαρακτηριστικό του κινητού για εξοικονόμηση της μπαταρίας. Με την εφαρμογή που σου έγραψα η οθόνη γίνεται προβολέας!!! Πείραξα το hw_config αρχείο του κινητού (μέσα σε αυτό αναγράφονται όλες οι hardware παράμετροι του κινητού) με το χέρι απενεργοποιώντας την αυτόματη φωτεινότητα και πραγματικά η οθόνη στραβώνει! Καταπίνει και την μπαταρία όμως!

 

Τελικα δεν ειναι και τοσο.....κελεπουρι οσο αρχικα πιστεψαμε.....Κατι ηξεραν που το δωσανε φτηνα......(συμφωνα με εκτιμησεις πριν κυκλοφορησει μιλαγανε για 400 ευρω,αντε 350 συμφωνα με τα χαρακτηριστικα του),και τελικα πουλιεται κατω απο 200!

Κατι ξερανε.......:mad:

Φαντάζομαι ότι καταλαβαίνεις πως η τιμή που αναφέρεις δεν έχει καμία σχέση με το ότι ξέρανε εκ των προτέρων ότι το κινητό δεν είναι κελεπούρι όπως επίσης αναφέρεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

είναι άχρηστο. κατάργησέ το κ βάλε κάτι άλλο από το μάρκετ. υπάρχουν αρκετά καλά.

ο λόγος που το εχω κρατήσει - από αυτά που διάβασα - είναι διότι δεν πιάνει πολύ χώρο ενώ με την 12ωρη ενημέρωση έχει ελάχιστη κατανάλωση!! αν έχεις να μου προτείνεις κάτι άλλο, δεκτό.

 

Γράψε Αθήναι

Στο δικό μου έβαλα Αθήναι και το βρήκε :)

ιδού η λύση λοιπόν!!! three_brothers1 και slyk σας ευχαριστώ πολύ!! :D

 

Υποθετοντας οτι εννοεις "offline" λεξικο και δη δωρεαν, τοτε το Κορυφαιο ειναι αυτο: https://market.android.com/details?id=com.merriamwebster&feature=search_result

 

Eναλλακτικα υπαρχει κι αυτο: https://market.android.com/details?id=com.bitknights.dict.enggre.free&feature=search_result

Πολυ καλο επισης (οχι σαν το πρωτο, αλλα υπερπληρες), καθως και ολη η σειρα γλωσσων που προσφερει (Ιταλικα, τσεκαρισμενα)

 

 

ΥΓ. Για προβλεψη καιρου, Accuweather δαγκωτο! Το πιο "accurate" (ακριβες) με διαφορα!

σε ευχαριστώ πολύ 1600. το "Free Dict: Greek English" είναι μόνο 423kb έναντι του πρώτου με 19,11mb!! Όπως και να έχει θα τα κοιτάξω και τα 3, συμπεριλαμβανομένου και του Accuweather!!!

 

Καλώς ήρθες! Απάντηση σου δώσανε τα παιδιά οπότε μένω στο καλωσόρισμα!

Να είσαι κάλα zxr!!

Link to comment
Share on other sites

Θελω αν εξηγησω για τα μηνυματα κατι αν πατησετε 2 φορες το βελακι προς τα πανω γινετε πρασινο και γραφετε κεφαλαια τοτε χρησιμοποιειτε 160 χαρακτηρες αν φυγει το πρασινο και επιλεγετε τις λεξεις με τονους και μικρα τοτε εχετε μονο 70 η ενσωματωμενη εφαρμογη δουλευει μια χαρα (αν υπηρχε ηχος και για την αναφορα θα ηταν τελεια) αλλα και το τικ αυτο δειχνει οτι παραδοθηκε δηλαδη.αυτα απο εμενα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα πραγματα συνεβαιναν ανεκαθεν, συμβαινουν ακομη και δε θα παψουν να συμβαινουν ποτέ.

 

Οτιδηποτε δεν κατανοουν οι ανθρωποι, συνηθως λογω αγνοιας, νομοτελειακα, το ξορκιζουν. Αφου το αποδομησουν, κατοπιν το καταδικαζουν στο πυρ το εξώτερον...

 

Τypical...

Link to comment
Share on other sites

DisableAutoBrightness λέγεται η εφαρμογή. Δεν είναι bug, δεν είναι πρόβλημα. Είναι χαρακτηριστικό του κινητού για εξοικονόμηση της μπαταρίας. Με την εφαρμογή που σου έγραψα η οθόνη γίνεται προβολέας!!! Πείραξα το hw_config αρχείο του κινητού (μέσα σε αυτό αναγράφονται όλες οι hardware παράμετροι του κινητού) με το χέρι απενεργοποιώντας την αυτόματη φωτεινότητα και πραγματικά η οθόνη στραβώνει! Καταπίνει και την μπαταρία όμως!.

 

Για να βάλω αυτή την εφαρμογή εκτός οτί είναι με πληρωμή , θα πρέπει το κινητό να το έχω κάνει root?

1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Για να βάλω αυτή την εφαρμογή εκτός οτί είναι με πληρωμή , θα πρέπει το κινητό να το έχω κάνει root?

 

Ναι.

 

10 χαρακτήρες

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

θα ήθελα να ζητήσω από τους χρήστες ένα overall rating της συσκευής.

Προσωπικά οι απαιτήσεις μου περιορίζονται σε

-χρήση internet

-πολλές ώρες videos από το κινητό

-καλή απόδοση ως τηλέφωνο (σήμα κ.λπ.), αυτονομία μπαταρίας.

Απλά δεν έχω δουλέψει ακόμα android και καταλαβαίνω οτι προκύπτουν πολλά προβλήματα όταν "φορτώσει" η συσκευή σε εφαρμογές...

Επίσης θα ήθελα να μας πουν όσοι το πήραν τις τελευταίες ημέρες χρόνους αναμονής από κατάστημα ή internet

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τα σχόλια....

Edited by zxr
μέγεθος
Link to comment
Share on other sites

μετα απο λυωσιμο σε Online ερευνα για μνημες κατεληξα οτι το αμαζον (και μαλιστα το UK για να ειναι και απο ευρωπη) εχει νορμαλ μαρκες 16αρες εως 20ευρω.. μαλιστα αν παρετε και κανενα καλωδιακι και φτασετε τα 25 ευρω (παντα σε εμπορευματα που πουλαει η ιδια η αμαζον) εχει και δωρεαν μεταφορικα..

στα ελληνικα eshop στην καλυτερη βρηκα 25-30Ε την 16αρα κατι toshiba, samsung που εχω διαβασει τα χειροτερα.

 

παντα class 10...

 

32gb νομιζω ανεβαινει πολυ (το ξερω ποτε δεν ειναι αρκετα) και 8gb τα βρηκα λιγα

Link to comment
Share on other sites

μετα απο λυωσιμο σε Online ερευνα για μνημες κατεληξα οτι το αμαζον (και μαλιστα το UK για να ειναι και απο ευρωπη) εχει νορμαλ μαρκες 16αρες εως 20ευρω.. μαλιστα αν παρετε και κανενα καλωδιακι και φτασετε τα 25 ευρω (παντα σε εμπορευματα που πουλαει η ιδια η αμαζον) εχει και δωρεαν μεταφορικα..

στα ελληνικα eshop στην καλυτερη βρηκα 25-30Ε την 16αρα κατι toshiba, samsung που εχω διαβασει τα χειροτερα.

 

παντα class 10...

 

32gb νομιζω ανεβαινει πολυ (το ξερω ποτε δεν ειναι αρκετα) και 8gb τα βρηκα λιγα

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-microSDHC-Card-16GB-Class-10-with-Adapter-high-Speed.478046.html ayti?

Link to comment
Share on other sites

Για να βρειτε εφαρμογες που ψαχνετε και να μην περιοριζεστε μονο σε αυτο το θεμα που δεν τον παρακολουθουν τοσοι θα προτεινα να ποσταρετε τις αποριες για τις εφαρμογες στο:

 

Android - Προτάσεις: Γενικές εφαρμογές II

 

και σιγουρα σε πολυ λιγο θα εχετε απαντηση για την εφαρμογη που ψαχνετε....μην χαλαμε και τις σελιδες εδω περα με επαναλαμβανομενα ποστ..

:ninja:

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Θελω αν εξηγησω για τα μηνυματα κατι αν πατησετε 2 φορες το βελακι προς τα πανω γινετε πρασινο και γραφετε κεφαλαια τοτε χρησιμοποιειτε 160 χαρακτηρες αν φυγει το πρασινο και επιλεγετε τις λεξεις με τονους και μικρα τοτε εχετε μονο 70 η ενσωματωμενη εφαρμογη δουλευει μια χαρα (αν υπηρχε ηχος και για την αναφορα θα ηταν τελεια) αλλα και το τικ αυτο δειχνει οτι παραδοθηκε δηλαδη.αυτα απο εμενα.

 

Καλημέρα φίλε!

Βασικά αν στην (stock) εφαρμογη για τα μηνύματα πατήσεις το κουμπί επιλογών (αυτό με τις 4 γραμμές) και τσεκάρεις το "Εξοικον. Κόστους" δε χρειάζεται να πατάς το κουμπί για τα κεφαλαία! 'Ο,τι και να γραψεις στο μήνυμα σου, είτε με μικρά είτε με τόνους, το κινητό το μετατρέπει αυτόματα σε κεφαλαία, δηλαδή σε μήνυμα με 160 χαρακτήρες, ασχέτως αν το κινητό σου δείχνει πως το μήνυμα "έφυγε" με μικρά γράμματα και με τόνους!

Αυτό με το τικ στο μήνυμα για αναφορά ισχύει!

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

 

την ίδια αγόρασα στο ebay προς £12.75 + £1.50 μεταφορικά. γενικά είμαι ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή DW Contacts & Phone & Dialer πως μπορώ να μειώσω την ένταση που κάνουν τα πλήκτρα όταν παίρνω ενα τηλέφωνο; Είναι πολύ δυνατά!:O
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Πρόσφατα αγόρσα κ εγώ το τηλεφωνάκι κ είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Εάν θέλετε μπορείτε να το κάνετε root και να περάσετε Clockworkmod χωρίς να ξεκλειδώσετε τον boot loader οπότε δεν έχετε πρόβλημα με την εγγύηση.

 

Το CWM παίρνει και κάνει restore κανονικά και μπορεί να περάσει και νέα ROM χωρίς πρόβλημα.

 

Επίσης προτείνω να περάσετε το γνήσιο gingerbread android keyboard μια και της Sony είναι άθλιο.

Έχει ελληνικά κανονικά.

Οδηγίες έχω δώσει

εδώ

 

Τέλος να προτείνω το Messaging της Cyanogen στο οποίο έχω κάνει μετατροπές για να υποστηρίζει 160 στα Ελληνικά, να δείχνει σωστά τα timestamps και τον counter και να έχει αναφορά παράδοσης με ειδοποίηση και δόνηση της επιλογής σας.

Από εδώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Πρόσφατα αγόρσα κ εγώ το τηλεφωνάκι κ είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Εάν θέλετε μπορείτε να το κάνετε root και να περάσετε Clockworkmod χωρίς να ξεκλειδώσετε τον boot loader οπότε δεν έχετε πρόβλημα με την εγγύηση.

 

Το CWM παίρνει και κάνει restore κανονικά και μπορεί να περάσει και νέα ROM χωρίς πρόβλημα.

 

Επίσης προτείνω να περάσετε το γνήσιο gingerbread android keyboard μια και της Sony είναι άθλιο.

Έχει ελληνικά κανονικά.

Οδηγίες έχω δώσει

εδώ

 

Τέλος να προτείνω το Messaging της Cyanogen στο οποίο έχω κάνει μετατροπές για να υποστηρίζει 160 στα Ελληνικά, να δείχνει σωστά τα timestamps και τον counter και να έχει αναφορά παράδοσης με ειδοποίηση και δόνηση της επιλογής σας.

Από εδώ

 

πως θα το κανουμε ροοτ ; οτι προγραμμα δοκιμασα πεταει ερρορ

Just in love with my Sole :)
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους!

 

ξέρει κανείς γιατί δε βλέπω στο market της συσκευής εφαρμογές που βρίσκω από το market στο PC? λ.χ. Google Earth κ T-Mobile My Account

Έχει να κάνει με τα regional settings. Κάποιες εφσρμογές δεν είναι διαθέσιμες για την ελληνική αγορά γι' αυτό και δεν τα βλέπεις μέσα από το market του κινητού. Μέσα από το pc μπορείς να δεις τις εφαρμογές για όλες τις αγορές (όταν δεν είσαι συνδεμένος με το account σου).

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εγινε διαθεσιμο στο Online Shop της vodafone και το ασπρο. Το πηρα με ανανεωση συμβολαιου για την γυναικα μου. Ξερει κανεις σε ποσες μερες θα ερθει Θεσσαλονικη; Παντως στο Vodafone στο Cosmos, ειχε το πρωι μονο ενα σε μπλε, και φυσικα το εδιναν μονο με νεα συνδεση - ανανεωση...

Οταν παραλαβω επανερχομαι με αποριες (αν και δεν νομιζω να εχετε αφησει κατι αναπαντητο)...

....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...