Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 610


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελείωσε χτες το πρώτο μέρος σε 65'

Τώρα κατεβάζω την 7.10.8858.136. Άλλη μια ώρα και μετά η μεγάλη αναβάθμιση....

Τελείωσε και αυτήν.

Τώρα κάνει κάποια άλλη ενημέρωση... Άλλη μια ώρα....

Μπα αυτήν ήταν γρήγορη...

Τέλος διαδικασίας

firmware 1066.000.8858.12470

Windows 7.8

Edited by kosgav
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 736
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για ποια αναβάθμιση μιλας?

Τα 7.8 είναι εδώ !!!

 

Εμένα τελικά μου έκανε μια ενημέρωση, αλλά δεν μου έκανε όμως αναβάθμιση στην 7.8, όπως βλέπω, παραμένει στην 7.5 τελικά, συγκεκριμένα μου γράφει...

 

Λογισμικό Windows Phone 7.5

Έκδοση ΛΣ 7.10.8783.12

Αριθμός αναθεώρησης λογισμικού 1066.0000.8779.12340

Είναι από το δίκτυο του Γερμανού με σύνδεση Cosmote

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τελικά μου έκανε μια ενημέρωση, αλλά δεν μου έκανε όμως αναβάθμιση στην 7.8, όπως βλέπω, παραμένει στην 7.5 τελικά, συγκεκριμένα μου γράφει...

 

Λογισμικό Windows Phone 7.5

Έκδοση ΛΣ 7.10.8783.12

Αριθμός αναθεώρησης λογισμικού 1066.0000.8779.12340

Είναι από το δίκτυο του Γερμανού με σύνδεση Cosmote

Ξαναδοκιμασε... θα πας στην 7.8.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο το πήρε ένας φίλος μου αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως κατεβάσεις εφαρμογές , έχω συνηθίσει στο android
Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

lumia 610 comote εινα το τηλ.νο.εκανα επαναφωρα τηλεφωνου.και το εβαλα στο zune να κανει ενημεροση 7.10 και τωρα κανει ενημεροση νοκια για windows phone. μπενει η w7.8 ηποθετο κανει πολυ ωρα.καλη σηνεχεια σε ολους στα lumia κινητα
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, κατέβασα την εφαρμογή αλλά μου βγάζει μήνυμα ό,τι δεν λειτουργεί με αυτή την έκδοση του windows phone. Χθες έκανα την αναβάθυμιση σε 7.8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω την έκδοση 7.10.8779.8(1066.0000.8779.12340) απο Cosmote. Με το Zune μου λέει ότι το τηλέφωνο είναι ενημερωμένο. Τι πρέπει να κάνω για να πάω στην 7.8? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι έχεις τα 7.8?

8858.12470?

 

Ναι τα 7.8 έχω αλλά το λογισμικό είναι 8858.136, δε ξέρω ίσως μου βγάλει αργότερα κι άλλη ενημέρωση. Πάντως όλες οι αλλαγές με την καινούρια αναβάθμιση έχουν γίνει μόνο με το bleutooth έχω θέμα

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα σήμερα από πλαίσιο.

Έκανα την αναβάθμιση αμέσως στην 7,8 και όλα καλά. :D

Από που μπορώ να αλλάξω το μέγεθος των tiles;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα σήμερα από πλαίσιο.

Έκανα την αναβάθμιση αμέσως στην 7,8 και όλα καλά. :D

Από που μπορώ να αλλάξω το μέγεθος των tiles;

Ευχαριστώ.

 

πατα παρατεταμενα πανω στο πλακιδιο που θες και μετα πατα στο βελακι που σου εχει βγαλει κατω δεξια(στο πλακιδιο).

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου παραμένει στην 7.5 για κάποιο λόγο, δεν υπάρχει κάποια αναβάθμιση του 7.8 στο Zune, έχει κι άλλος το ίδιο πρόβλημα;

[ATTACH]29847[/ATTACH]

Edited by iDarkman
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα το ξέρεις οτι δεν υπάρχει Skype για το κινητό ε?

Πάντως το δικό μου δουλεύει όπως δούλευε... :Ρ

Edited by MIXOStsi
:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε παιδιά δεν το έχω το κινητό, ρώτησα γιατί σκεφτόμουν να το αγοράσω αλλά θέλω να χρησιμοποιώ το Σκάιπ. Καλα είναι σοβαροί? Γουίντοους κινητό και δεν έχει Σκάιπ που υποτίθεται οτι ενώθηκε με τη Γουίντοους;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ειμαι κατοχος του Lumia 920 υπερευχαριστημενος, ελπιζω να κατεβασατε το update σε 7.8 και να ειστε ευχαριστημενοι κι εσεις. Θελω να ρωτησω κατι για εναν φιλο που εχει το 610 κι ειναι λιγο ασχετος: του ζηταει οταν παει στο market να κατεβασει μια εφαρμογη "refresh market" η κατι τετοιο για να μπορεσει να χρησιμοποιησει το market. Πριν το update το ειχε κατεβασει αλλα και παλι δε μπορουσε να χρησιμοποιησει το store.. Μετα το update προσπαθει να το κατεβασει -παλι του βγαινει μνμ οτι πρεπει να το κανει- αλλα μενει στα μισα η ληψη και του βγαζει ενα error.. Ξερει κανεις τι στο καλο παιζει; Σορυ αν εχει αναφερθει νωριτερα και δεν το ειδα.. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

@james6: Εγώ το native Facebook messenger και το Skype. Υπάρχει τρόπος να βάλεις την πρώτη έκδοση που είχε βγει σε beta. Δεν είναι και πολυ σταθερή πάντως. Ψάξε στο Google αν σε ενδιαφερει. Εγώ προτείνω να πάρεις το 710 ή το 800 η κανένα αν δεν θες να ξοδέψεις πιο πολλα και το Skype είναι βασικό για σένα...

 

@yianniCrete: Το είχα και 'γω αυτό το πρόβλημα αλλά δεν θυμάμαι τι έκανα και το ξεπέρασα... Μόλις μου ρθει θα σου πω...

Noμίζω έκανα το παρακάτω...

 

- Install the "Refresh Marketplace" app from the remaining marketplace

- Run "Refresh Marketplace" app in the Xbox Games app

- Connect phone to the AC power charger.

- activate WLAN (if not done yet)

- Open "Marketplace" (still the remaining, incomplete version) and let the phone rest for a few hours (up to 24 hours) with active WLAN. After a while, a notification about open app updates should appear. Download and install all app updates - during this process, the Marketplace also receives its update.

 

Αντίστοιχο θέμα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=349088

Edited by MIXOStsi
:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι οτι δεν μπορώ να κάνω και χωρίς αυτό. Άλλα όπως το Viber ή το Fring ή Google Talk δουλεύουν καλά;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...