Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 610


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης δε μπορείς να μεταφέρεις αρχεία (επαφές, εικόνες, τραγούδια) απευθείας από το κινητό στο pc μέσω usb σύνδεσης, παρά μόνο με το ZUNE. Επιπλέον, όταν το κινητό είναι κλειστό δεν λειτουργεί η αφύπνηση κ.α....

 

Αυτή ειναι η προσωπική μου γνώμη ως (αποκλειστικός) χρήστης του 610. Θα επιλέξω SAMSUNG την επόμενη φορά.....

 

για το ξυπνητήρι βαλε τη συσκευη σε airplane mode.

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 736
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

που ειναι το κακο?κι εγω voda πηρα 4 συσκευες. την μια την εδωσα σε φιλο με cosmote και δουλευει μια χαρα.Αν εννοεις αυτο

 

το κακο ειναι οτι οταν μου χαλασε εγω εμενα σε αλλη πολη απο εκει που το πηρα και μου ειπαν οτι ειναι παραεισαγωγη και δεν το καλυπτει η εγγυηση εκει ειναι το κακο.

ουτε και στα nokia καταστηματα δεν το καλυπτε.

 

για το ξυπνητήρι βαλε τη συσκευη σε airplane mode.

 

απο οσα λετε το 610 ειναι ενα μικρο iphone σε λογικη εκτος βεβαια οτι εχει ραδιοφωνο.

αυτα ισχυουν σε ολα τα lumia?

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα.Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι οταν μου χαλασε εγω εμενα σε αλλη πολη απο εκει που το πηρα και μου ειπαν οτι ειναι παραεισαγωγη και δεν το καλυπτει η εγγυηση εκει ειναι το κακο.

ουτε και στα nokia καταστηματα δεν το καλυπτε.

 

δεν ειχες αποδειξη αγορας?

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, καινούριος στο φόρουμ και σκέφτομαι να αγοράσω το lumia 610. Διάβασα πολλές αξιολογήσεις και εδώ αλλά και σε άλλα sites και είδα πως δεν υποστηρίζει μερικές εφαρμογές όπως και το skype, επίσης διάβασα και ότι βγάζει μερικά προβλήματα..... Θα ήθελα να είναι αξιόπιστο κινητό και να μην τρέχω κάθε λίγο και λιγάκι στο nokai care.... Τελικά υπάρχει πρόβλημα με το wifi; Είμαι πρώην χρήστης android και θα ήθελα να δοκιμάσω και κάτι άλλο... Μου το προτείνεται; Θα ήθελα μια γενική γνώμη - έναν επίλογο για όλα τα παραπάνω μηνύματα..................
Link to comment
Share on other sites

εγω θα σου πρότεινα να πας στο 710 η διαφορα τους ειναι ελάχιστη με το 710 να ειναι αρκετα καλυτερο
Link to comment
Share on other sites

εγω θα σου πρότεινα να πας στο 710 η διαφορα τους ειναι ελάχιστη με το 710 να ειναι αρκετα καλυτερο

 

Η διαφορά τους στη wind (γιατί θα πάρω το κινητό με επιδότηση) είναι 100 ευρώ.... Τέλος πάντων δεν ξέρω πόση ακριβώς είναι η επιδότηση άλλα αξίζει γενικά το lumia 600 ή 700...

Link to comment
Share on other sites

πάντως αυτο με το ραδιοφωνο δε ξερω αν ισχυει, λύση έυκολη υπάρχει : κατεβασε την εφαρμογή για online radio και θα ακους κανονικα απτο μεγάφωνο.

Ετσι το κανει ο φιλος μου :)

Το ερώτημά μου είναι αν θα γίνετε αύριο μεθαύριο να γίνει κάποια αναβάθμιση στα windows 8...ή να περιμένει κανείς να πέσουν οι τιμές του 820 πχ ;

δουλεια δεν είχε ο διάολος....
Link to comment
Share on other sites

πάντως αυτο με το ραδιοφωνο δε ξερω αν ισχυει, λύση έυκολη υπάρχει : κατεβασε την εφαρμογή για online radio και θα ακους κανονικα απτο μεγάφωνο.

Ετσι το κανει ο φιλος μου :)

Το ερώτημά μου είναι αν θα γίνετε αύριο μεθαύριο να γίνει κάποια αναβάθμιση στα windows 8...ή να περιμένει κανείς να πέσουν οι τιμές του 820 πχ ;

 

Από όσο ξέρω αναβάθμιση δεν θα γίνει..........:worry:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχες αποδειξη αγορας?

 

φυσικα και την ειχα.

 

σοβαρα τωρα στο 610 δεν μπορεις να βαλεις το skype?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

φυσικα και την ειχα.

 

σοβαρα τωρα στο 610 δεν μπορεις να βαλεις το skype?

 

δεν μπορεις λογο μνημης. απο 710 και πανω .

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα, πως κανουμε τσεκ-ιν απο το κινητο σε μια διευθυνση που δεν ειναι καταχωρημενη?? :O

Να την καταχωρησουμε εμεις δηλαδη και να κανουμε το τσεκ-ιν μας...

 

Κανεις δεν ξερει πως γινεται απο το κινητο αυτο?? :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πάντως αυτο με το ραδιοφωνο δε ξερω αν ισχυει, λύση έυκολη υπάρχει : κατεβασε την εφαρμογή για online radio και θα ακους κανονικα απτο μεγάφωνο.

Ετσι το κανει ο φιλος μου :)

Το ερώτημά μου είναι αν θα γίνετε αύριο μεθαύριο να γίνει κάποια αναβάθμιση στα windows 8...ή να περιμένει κανείς να πέσουν οι τιμές του 820 πχ ;

 

Πώς θα χρησιμοποιήσω την εφαρμογή online radio? Δεν έχω INTERNET στο κινητό?

Link to comment
Share on other sites

με wifi. αν δεν εχεις σπιτι σου wifi τοτε μονο με data.

 

Έχω wifi στο σπίτι, αλλα δε θέλω να ακούω ραδιόφωνο στο κινητό όταν είμαι σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

αν θελεις να ακους καπου που δεν εχεις συνδεση δεν σε συμφερει προς το παρων.
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν ενεργοποιω το nokia drive αυτο εχει ως οριο ταχυτητας οδηγησης 50χιλ.πως γινεται να βγαλω αυτο το οριο ?να μην υπαρχει περιορισμος δλδ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει το 50km/h αλλά το όριο του δρόμου που κινείσαι

Έχει επιλογές στις ρυθμίσεις για ευαισθησία και απενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Στις ενημερώσεις λέει ότι έχει διαθέσιμη ενημέρωση αλλά δεν έχει πουθενά να πατήσω να κατέβει. Πως το κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το κινητό δεν έχει ενσωματωμένο ραδιόφωνο;; Με λίγα λόγια μπορώ να ακούσω ράδιο χωρίς WIFI ή dataplan;;

Με βάση το gsmarena πρέπει να έχει.

 

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_610-4576.php

Edited by sado
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το κινητό δεν έχει ενσωματωμένο ραδιόφωνο;; Με λίγα λόγια μπορώ να ακούσω ράδιο χωρίς WIFI ή dataplan;;

Με βάση το gsmarena πρέπει να έχει.

 

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_610-4576.php

 

εχει, πηγαινε στη μουσικη και θα το βρεις

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι αναλυση οθονης εχει το 610?

800 x 480 pixels στις 3,7", http://www.developer.nokia.com/Devices/Device_specifications/Lumia_610/

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Oι τωρινές παρτίδες έχουν το windows 8 η εχουν ακόμα το 7.5?Με το windows 8 θα μπορεί να γίνεται αποστολή αρχείων μέσω Bluetooth?
Link to comment
Share on other sites

Oι τωρινές παρτίδες έχουν το windows 8 η εχουν ακόμα το 7.5?Με το windows 8 θα μπορεί να γίνεται αποστολή αρχείων μέσω Bluetooth?

 

Ποτέ δεν θα πάρει τα 8... Θα πάρει τα 7.8, ελπίζω...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...